OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Claymore
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2007 14:54    Teema: Claymore Vasta viitega

Claymore, MADHOUSE, 2007.

Nägin kusagil "Claymore"`i mangat ning mulle meeldis peategelase disain. Selline androgüünne ja habras. Umbes nagu nägi "Berserkis" välja Griffith. Ma olen suhteliselt lammas igasugu ilusate ja peenete asjade vastu ja seega otsustasin seda animed vaatama hakata.



Lugu paistab animes olevat niimoodi. Kunagi keskajal terroriseerisid inimesi Yomadeks nimetatavad deemonid, kellel on võime võtta inimese kuju ning seega elada märkamatult asulates ning külades. Nendega võitlemiseks loob mingi salapärane organisatsioon claymore`id - pool naised, pool Yomad. Claymore`id rändavad ringi ning täidavad läbi nende organisatsiooni neile määratud töid. Tavainimesed põlastavad claymore`e , kuna nad on pooleldi Yomad ning hüüavad neid "hõbesilmseteks nõidateks". Kuid kuna claymore`id üldiselt tunduvadki olevat juba animedest tuntud vaikivad, piinatud ning äärmiselt võimsad sõjamasinad, siis nad sellest suurt ei hooli.



Põhimõtteliselt ei leidnud ma sellest animest midagi eriti uudset (põhimõtteliselt sama stoori, mis "Blood - The Last Vampireis", ainult keskajal). Kuid pean tõdema, et teostuselt jne on anime igati tiptop. Ning Claire, kui ka teised claymore`id näevad siiamaani väga lahedad välja.

Animatsioon on natuke üle keskpärase seeria taseme. Kohati on vaeva nähtud huvitavate kaameranurkade leidmiseks ning võitlusstseenid on dünaamilised.



Anime suurimaks komistuskiviks on äärmiselt kli¹eeliku noore poisi tegelaskuju. See noormees liigub rahulikult kisa ja nutu rada ning tolkneb Claire`iga igal pool kaasas. Äkki veab ja annab otsad millalgi : P

Et kokkuvõttes tundub olevat igati okei shounen anime. Kõigile kellele meeldivad kenad tsikid, suured kollid, mõõgad ja veri jne soovitan vaadata.



p.s: Nüüd tuleb meelde, et muusika oli väga lahe. Mitte OP vaid just anime taustal jooksev muss.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-XXX-



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 73

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2007 18:26    Teema: Vasta viitega

vaatasin esimese osa ära LaLaLaa nüüd järgmisi vaatama :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2007 23:04    Teema: Vasta viitega

Tulin täna koolist koju, et vaadata ära Claymore 3 ja siis anime kohta teema teha. Jõuti ette.

Võib öelda, et tüüpiline shonen, aga mul on tunne, et läheb huvitavamaks nüüdsest. Fantasy on mulle alati meeldinud ja seega võtsin sarja hästi vastu. Olen lugenud ka ühe volume'i mangat, kuid anime on parem, sest mangas paistab mulle silma tausta tühjus ja vähene varjude kasutus, ning kuna Berserk on mu ainuke teine fantasy-manga, siis ma ütleks, et vastumeelsus Claymore'i vastu on põhjendatud. Animes on aga pilt ilus ja heli ka ilus. Vahepeal kuulsin torupilli, mis tekitas tunde, et tegevus võib toimuda meie minevikus (muidugi segatult fantaasia elementidega), sest Claymore oli ¹oti päritolu mõõk ja miks mitte tegevus sinna kanti visata, aga kõrbe nägemine järgmises stseenis tõi mind reaalsusesse tagasi. Elik fantasy-maailma siis.

Tegelikult meeldis kolmas osa mulle juba väga ja ma isegi ootan sarjast ühte pikaks ajaks meeldejäävat animed. Tõsistes toonides jätkamine ja huvitav stseenaarium tagavad selle kindlasti.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 00:35    Teema: Vasta viitega

Berserkiga seoses lõi mulle seda animed vaadates pähe, et välimuselt sarnaneb see noormees natuke noore Gutsiga. Ja ka Guts valas nooruses ohtralt pisaraid, kuid samas püüdis jääda tugevaks ja käitus igati vapralt. Et päris sobiv oleks Berserkis olnud Gutsile selline taustalugu, kus ta oleks kohtunud Clare'iga ja siis õppinud temalt selle suure mõõga kasutamist ja nii : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 00:42    Teema: Vasta viitega

Mhmh. Kuigi tegelikult neid ikkagi raske võrrelda, sest Guts ikka natukene vintskem vend. See poiss, kelle nimi siin teemas kusjuures polegi öeldud ja ega see minulgi meeles pole, vingus selle üle, et Claire pidi oma vana tuttava maha lööma. Guts oleks selle nii käigupealt ära teinud. Veri ja alastiolek ei ole ainukesed, mis seineni ja shouneni vahet märgivad, Berserki lugu on ikka hoopis süngem ja kurvem.
Kuigi, nagu öeldud, on Claymore'ist alles kolm osa väljas, nii et vara järeldusi teha.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nadare



Liitunud: 14 Apr 2007
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Teis Mai 08, 2007 20:02    Teema: Vasta viitega

ma vaatasin 1 osa ja mulle meeldis nuud tõmban osi LaLaLaa
_________________

in search of the Philosopher's Stone
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Midigi



Liitunud: 6 Nov 2006
Postitusi: 68
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Mai 09, 2007 20:59    Teema: Vasta viitega

mulle meeldib täitsa tipp topp anime
suht koht verine on seal ikka pole veel 3 osa vaadanud aga küll jouan vaadata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 26, 2007 19:43    Teema: Vasta viitega

lugesin netis kokkuvõttet selle anime kohta ja sellest küll erilist muljet ei tekkinud...
mõtlesin, et järjekordne anime sellest kuidas kaheliigi segu on ikka ülekõige emm
aga lugedes siin kõigi vaimustust täis postitusi, siis tekib tunne, et hakka või vaatama
:P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Mai 26, 2007 20:12    Teema: Vasta viitega

Jah, see on ikka hea anime. Mõnes mõttes tüüpiline teema - head supervõimetega "väljavalitud" pahade inimsööjatest monstrumite vastu. Olustik on selline sünge ja kurb siiamaani olnud, see muudab erilisemaks. Kõik tähtsamad tegelased (peale selle poisi, kelle nimi juba meelest) on naised, aga need ei ole tavalised koolivormis plikad, keda ma animedes olen harjunud nägema, eriti veel siis, kui ainult naiste ümber teema käibki. Ja keegi ei naerata...
Peale kaheksandat osa on tunne, et story saab alles nüüd hoo sisse, sest väike proloog räägiti vahepeal ära.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Juun 09, 2007 20:07    Teema: Vasta viitega

Hakkasin seda täna vaatama ning jube lahe tundub... selline sünge ja kurb meeleolu koos ilusate naistega kellel on suured mõõgad on väga hea kombinisatsioon minu meelest... tegevus pole veel piisavalt avanud ennast (olen alles kolmanda osa juures) ,et ma seda hinnata saaks ,kuid esimesed muljed olid väga positiivsed...

Praegu on alles 10 osa väljas eksole?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Juun 09, 2007 20:21    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Praegu on alles 10 osa väljas eksole?


Just. Nii et ära kiirusta vaatamisega. LaLaLaa

Muidu mind huvitab mis sub'e te vaatate? Ise jälgin Eclipse'i omi, kvaliteet täitsa korralik. Neil on ka hea lihtne lehekülg ja kiiresti tuleb välja iga nädal Claymore'i kõrval ka Hayate. Üldse suht kõva fansubi grupp.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Juun 09, 2007 22:10    Teema: Vasta viitega

Vaatan ka Eclipse'i omasid, pole näinud põhjust gruppi vahetada, eriti kuna Eclipse vist köhib uued osad ka kõige kiiremini välja.

10. osa sisaldas palju võitlust ja vähe muud tegevust... asi, mille üle ma ka manga teemas natuke kurtsin. Samas oli võitlus siiski küllaltki huvitav ja hästi osatakse näidata Clare'i tegelaskuju arengut ja oma võimete avastamist läbi nende võitluste.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 09, 2007 22:35    Teema: Vasta viitega

Tolle nolgi tegelaskuju on suhteliselt häiriv, loodan et temast on kunagi tulevikus samavõrra kasu, kui ta seni on vaatajatele pahameeleks olnud. Kuid so called flashback episode Teresast oli minu arust väga õnnestunud. Ülimalt õnnestunud isegi. Teresa oli väga ilus ka to boot. Seni, minu kogemusel, on väga suur enamus flashback/mineviku episoode olnud äärmiselt igavad ja haigutama panevad. Claymore on kuidagi vastupidiselt sellega hakkama saanud.

10. kisus väga narutoks ära, loodame et see kõrvalekalle ei jää domineerivaks suunaks edasipidises tegevustikus.

Loodan head veel sellest animest, sest Berserk laadseid animeid on hirmutavalt vähe. Võitlused ei tohi koosneda järjestikust powerdamisest ja techniquede kasutamisest, vaid toorest mõõgaga raiumisest, mida suurem mõõk seda parem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Juun 10, 2007 14:40    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Muidu mind huvitab mis sub'e te vaatate? Ise jälgin Eclipse'i omi, kvaliteet täitsa korralik. Neil on ka hea lihtne lehekülg ja kiiresti tuleb välja iga nädal Claymore'i kõrval ka Hayate. Üldse suht kõva fansubi grupp.


Vaatan kah Eclipse sub'e :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 21:31    Teema: Vasta viitega

Sai ka siis esimene osa ära vaadatud...
Elamus oli mega =)
Karp jäi lahti,kui lihtsalt see sisu kujunes!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Juun 17, 2007 17:51    Teema: Vasta viitega

11 osa oli päris lahe :) ... tõi natuke rohkem valgust asjasse ning andis aimu mida võib tulevatest osadest oodata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 12:08    Teema: Vasta viitega

6. osa juures hetkel ja tundub olevat suht vaadatav. Story on alles avanemas, nii et selle koha pealt ei oska midagi öelda, kuid eks lootust ole. Poisi tegelane esimeses osas isegi meeldis, kuid teisest sai temast mingi eriline vinguja kuju ... Nojah, eks näe, kuidas edeneb.

Claymore juures meeldib ka selle võrratult ilus intro.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 13:36    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin eile 13. osa...
Sellest animest kujuneb välja veel igavesti mõnus närvi kõdi Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Juun 30, 2007 20:34    Teema: Vasta viitega

Mul kah 13. vaadatud ning väga põnev oli... ja järgmine peaks veel parem olema :)

Lisaks... kaheteistkümnendas osas kaotati ka see mõtetu poiss ära ...asi läheb aina paremaks ja paremaks LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Juul 01, 2007 00:05    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
kaheteistkümnendas osas kaotati ka see mõtetu poiss ära


Vaevalt, et ta igaveseks kadus.. Küll ta jõuab veel tagasi tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: