OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 289, 290, 291  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Juun 04, 2007 15:24    Teema: Vasta viitega

Kas te (DogDemon ja SSJ_Silver) olete 9. klassi lõpetajad? Sel juhul tuleb teil tubli mitu nädalat oodata enne kui eksamitulemused teada saate.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Juun 04, 2007 15:32    Teema: Vasta viitega

tahaks ka teada, mis asja koerdeemon ja SSJ-Silver siin teevad. Riigieksami tulemusi peab tavaliselt nii kuu aega ootama. Koolieksamil võid nädalaga arvestada. Kas te tõesti arvate, et nii kui teie oma eksami ära annate, hakkavad õpetajad seda usinalt lugema ja vigu parandama? no mida veel. Õpetaja on ka eksami korraldusest väsinud, lohistab ennast koju, haarab külmkapist sobiva külma joogi ja maandub teleka ees. Lisaks ei saa eksamit lihtsalt peale vaadates parandada.

Oh seda tänapäeva noorust. Nad arvavad, et kõik tiirleb nende ümber ja et õnn ja kuulsus kukuvad neile taevast sülle.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 04, 2007 16:33    Teema: Vasta viitega

Headaega mimmu. Happybunny

Õpetajad parandavad eksameid oma uneajast.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Juun 04, 2007 17:05    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Kas te (DogDemon ja SSJ_Silver) olete 9. klassi lõpetajad? Sel juhul tuleb teil tubli mitu nädalat oodata enne kui eksamitulemused teada saate.

Oleme jh 9. klassi lõpetajad LaLaLaa
Random Hero kirjutas:
tahaks ka teada, mis asja koerdeemon ja SSJ-Silver siin teevad. Riigieksami tulemusi peab tavaliselt nii kuu aega ootama. Koolieksamil võid nädalaga arvestada. Kas te tõesti arvate, et nii kui teie oma eksami ära annate, hakkavad õpetajad seda usinalt lugema ja vigu parandama? no mida veel. Õpetaja on ka eksami korraldusest väsinud, lohistab ennast koju, haarab külmkapist sobiva külma joogi ja maandub teleka ees. Lisaks ei saa eksamit lihtsalt peale vaadates parandada.

Oh seda tänapäeva noorust. Nad arvavad, et kõik tiirleb nende ümber ja et õnn ja kuulsus kukuvad neile taevast sülle.
Minu kooli õpetajad parandavad samal päeval töid muide wink Klassivenna ema viib neile saiu ja nad parandavad kuni hilisõhtuni vast. Õpetajad rääkisid ka, et nad ei taha kõige viimasele minutile jätta.

Hüvasti mimmu :P
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 04, 2007 17:24    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
tunnen et olen animest kaugenenud ja seetõttu lahkun bakast. (et te teaksite miks ma teile ei vasta kui te midagi kunagi räägite)


Tsauplau kallis sa olid alati mu lemmik Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DogDemon



Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 83
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Esm Juun 04, 2007 20:03    Teema: Vasta viitega

Random Hero, ma ei tea küll kuida asjad teil seal k2ivad, aga meil on nii, et ma saaxin hinde teada juba kella poole üheksast. :P
_________________


If you finish reading this you realize that you have wasted 5 seconds of your life!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Juun 04, 2007 20:24    Teema: Vasta viitega

DogDemon kirjutas:
Random Hero, ma ei tea küll kuida asjad teil seal k2ivad, aga meil on nii, et ma saaxin hinde teada juba kella poole üheksast. :P
Täna või homme?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 04, 2007 20:50    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Kas te (DogDemon ja SSJ_Silver) olete 9. klassi lõpetajad? Sel juhul tuleb teil tubli mitu nädalat oodata enne kui eksamitulemused teada saate.

Üks asi on riigieksamid, teine asi koolieksamid. Koolieksamite hinded saab suhteliselt kiiresti teada. Kui ma näiteks 9. klassi lõpetasin, siis sain enda tulemused küll sama päeva õhtul teada. 12. klassi koolieksami tulemused olid ka enamvähem samakiiresti. Sõltuvalt muidugi sellest, kui paljud mingit koolieksamit tegid.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 06:46    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
cenorig kirjutas:
Kas te (DogDemon ja SSJ_Silver) olete 9. klassi lõpetajad? Sel juhul tuleb teil tubli mitu nädalat oodata enne kui eksamitulemused teada saate.

Üks asi on riigieksamid, teine asi koolieksamid. Koolieksamite hinded saab suhteliselt kiiresti teada. Kui ma näiteks 9. klassi lõpetasin, siis sain enda tulemused küll sama päeva õhtul teada. 12. klassi koolieksami tulemused olid ka enamvähem samakiiresti. Sõltuvalt muidugi sellest, kui paljud mingit koolieksamit tegid.
See on RIIIGI eksam!!!! Lõpueksam noh. Õpetajad ütlevad ka, et riigieksam. Riik saadab ju eksamid koolidesse, mitte koolid ei tee neid ise. Koolieksam on näit. 7.klassi lõpueksam.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 10:24    Teema: Vasta viitega

Kas riigieksameid mitte ei paranda suvalised õpetajad koolidest üle kogu Eesti?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 10:43    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Kas riigieksameid mitte ei paranda suvalised õpetajad koolidest üle kogu Eesti?


Just. KUi riigieksamied parandaks oma kooli õpetajad, saaks kõik kõrgemaid tulemusi kui objektiivse hindaja puhul.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 11:39    Teema: Vasta viitega

Rekordarv külastajaid(110) oli siin foorumil Teis Juun 05, 2007 05:13

Uus rekord. LaLaLaa
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 11:49    Teema: Vasta viitega

Nii vara hommikul? Need olid vist mingid botid vms.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 12:13    Teema: Vasta viitega

Aga see ei olnud ju koolieksam. Ütleme siis, et üheksanda klassi riigieksam. PS: Sain nelja LaLaLaa LaLaLaa LaLaLaa Happybunny Muhe
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 12:20    Teema: Vasta viitega

Kui mina tegin 9. eksamit, oli asi ikka riiklik ja tulemusi pidi tükk aega ootama. Ise sain 98 punkti seetõttu, et üks küsimus läks nende arust valesti, kuigi ma olen siani kindel, et mul oli õigus.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 13:37    Teema: Vasta viitega

Sain load kätte. Juhuuu... :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DogDemon



Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 83
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 14:39    Teema: Vasta viitega

Kui aus olla, siis mul ükskõik mis eksam see on, kas riigi või kooli.
Ja kui tore, et mul jäi 0,5 punni viiest puudu! GRRRR!
_________________


If you finish reading this you realize that you have wasted 5 seconds of your life!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 15:32    Teema: Vasta viitega

Kui mina ennemuistsel a'al (okei, eelmisel aastal :P) üheksanda klassi lõpueksameid tegin, siis saime ka meie tulemused sama päeva õhtuks teada (või järgmisel päeval, kui ei viitsinud enam õhtul kooli juurde minna). Õeh, kogu see eksamiteema meenutab mulle, et peaksin minema keemiat õppima, laupäeval on eksam emm
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 16:04    Teema: Vasta viitega

Ma ei mäleta täpselt teiste kohta, aga füüsika eksami tulemuse sain ma üheksanda lõpus teada pool tundi pärast eksami lõppu. ???

Oeh.. füüsika...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DogDemon



Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 83
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 17:35    Teema: Vasta viitega

Pool tundi? Njh...arvatavasti olid siis ka ainuke, kes seda tegi?
_________________


If you finish reading this you realize that you have wasted 5 seconds of your life!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 289, 290, 291  Järgmine
Lehekülg 40, lehekülgi kokku 291

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: