OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Firestorm

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2003 15:17    Teema: Firestorm Vasta viitega

Nendele, kes sellest esimest korda kuulevad:

http://www.animenfo.com/animetitle,1201,arlosz,firestorm.html

Terroristid, eriüksuslased (häbematus! ei ühtegi kooliõpilast!)... mingi ülemaailme superorganisatsioon, mis nende ülemaailmsete terroristidega võitleb jne jne. Ma ei tea.. seda vaadates jäi mul millegipärast mulje, et tegemist on pigem "Mootorratturhiirtega Marsilt" kui animega. Joonistusstiil on küll animelik, kuid midagi, mida ma isegi täpsemalt määratleda ei oska, tekitab tunde, et tegemist ei ole Jaapani toodanguga.
Terroristid, kelle laev on õhku lastud, ujuvad kaldale ja hakkavad uuesti pidama kavalat plaani maailma ülevõtmiseks. Ehk teisisõnu- iga osa samad näod nii heade kui pahade poolt. Tuletab tõesti hiiri ja seda juustu nimega tüüpi meelde.

Aga samas, CGI on ülikena :)
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 06, 2003 01:21    Teema: Re: Firestorm Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Joonistusstiil on küll animelik, kuid midagi, mida ma isegi täpsemalt määratleda ei oska, tekitab tunde, et tegemist ei ole Jaapani toodanguga.

võib-olla peapõhjus selles, nagu OP-is selgelt näha, et konsultandid (iriisu konsaritanto) on gerry anderson ja john needham ning asi ise on "based on an original idea by gerry anderson and john needham". et siis põhjust pole vaja kaugelt otsida.

ja ega esimene osa eriti muljet küll avaldanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 10, 2003 04:52    Teema: Re: Firestorm Vasta viitega

ruri kirjutas:
hjarg kirjutas:
Joonistusstiil on küll animelik, kuid midagi, mida ma isegi täpsemalt määratleda ei oska, tekitab tunde, et tegemist ei ole Jaapani toodanguga.

võib-olla peapõhjus selles, nagu OP-is selgelt näha, et konsultandid (iriisu konsaritanto) on gerry anderson ja john needham ning asi ise on "based on an original idea by gerry anderson and john needham". et siis põhjust pole vaja kaugelt otsida.

ja ega esimene osa eriti muljet küll avaldanud.


Ja välja tuli teine osa, saanud paraja ehmatuse juba esimesest, otsustasin j2tta selle vaatamatta.
Ausalt 8eldes jah, arvutiga on siin siiski miskit loodud, samas kui nyyd ploti kylest pilk peale visata, siis meenub mulle kui ma TV3mest yxkord sellisele sarjale nagu VIP peale sattusin, suht seosetu ja yhekylgne..

Kuid samas.
Quote: "Maitse asi", ytles Muki ja lakkus edasi.

PS: T2na 6pime quotima :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: