OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Yu Yu Hakusho

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Püh Apr 29, 2007 15:25    Teema: Yu Yu Hakusho Vasta viitega

Genres: Adventure, Comedy, Drama, Shounen, Supernatural

ja nyyd tuleb meeldiv koht

Osasid: 112 ja need ei ole mitte 10 minutilised

Kui ma seda viimastel päevadel olen vaadanud siis on ta meelde tuletanud bleachi võiks öelda isegi et ta on justkui bleachi eelkäija, palju on sarnast kuid vägapalju on ka erinevat...

Peategelane on yhiskonna normide vastu mässumeelne noormees, kes on ymbruskonna kaakide hirm (loe et kõigekõvem kaak), kuni yhel päeval ta päästab yhe lapse a selle päästmise käigus saab ise surma no ja siis tehakse taga diil a mis edasi vaadake ise.

112 osa jutti vaadata on palju seega ma olen aegajalt teda vaadand et asi oleks värske.

VanDamme vilmidele teeb se anime igastahes silmad ette.




_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 29, 2007 15:34    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin kunagi sellest mingi 20 episoodi ära, kuid siis jäi pooleli. Polnud minu maitse lihtsalt. Kuigi julgen soovitada küll inimestele, kes on natuke animed näinud juba ning kellele meeldivad Bleachid ja sellised asjad.

c0en, raporteeri kui sa oled nii 30nenda osani jõudnud, et mis toimub jne. Äkki võtan järje üles jälle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Esm Apr 30, 2007 13:42    Teema: Vasta viitega

mida tohkem ma seda vaatan (juba 46 osa) seda enam mulle tundub se olevat pigem segu DBZ kui ja bleachist, kuna vist on kasutatud samade näitlejate hääli aga ka se ylesehitus on ka selline bus bus nõrgukesest läbi võitluste kõvaks meheks.

Mulle meeldib pole kasutatud fillereid, kuigi seal se detektiivi lugu turnamentidega kisub igavaks kui ei saaks kerida
aga no kõik igavad ja tüütud kohad annab ruttu yle lasta

ja kui aus olla siis one piisit mis välja tuleb nädalas korra saab ka vaadata sellest 20 minutist vist ainult 10 minutit ma pole nii topult palju fillereid täis sarja veel näinud algul nii paarisaja osani tundus ta veel normaalne olevat aga siis miskipärast keeras asi ikka sajaga ära suht mõttetu oodata iga nädal seda 10 minutit mida siis veel iga nädal korratakse one pieci peaks vaatama selles võtmes 100 osa kaupa äkki siis toimuks mingi arend millest saaks ka naudingut tunda
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kessu
siia käib tiitel


Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 11
Asukoht: ära

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 21:43    Teema: Vasta viitega

YYH oli esimene anime mida ma üldse vaatasin ja mulle siiamaani meeldib eriti Kurama tegelane (temast võiksin jahuda lõputult) :P

anime ise on jagatud nelja ossa:
1. Spirit Detective Saga
2. Dark Tournament Saga
3. Chapter Black Saga
4. Saga of the Three Kings - need episoodid meeldivad mulle kõige rohkem.
ja siis lisaks veel 2 filmi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 18:49    Teema: Vasta viitega

Olen näinud kõik osad ära ja pean ütlema, et mu üks lemmikuid animesid. Seal nalja nii, et jalaga segada aga ega tõsisusest maha jää. Armu möga pole ka nii, et lämmatab. 1 ainukesi mida vaataks kohe uuesti. Ja 1 AINUKE millel inglise dubleering on midagi ka väärt. Tänapäeval on dubleeringud kehvemaks läinud.

P.S: Ja mis Bleach-iga seoses... see mu lemmikute esireas nii, et loogiline, et mulle see anime ka meeldiks... Kuigi see jäi ennem silma kui Bleachi hakkasin vaatama.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: