OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Pronks sõdur!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas sõdur jätta või võtta?
Jätta
27%
 27%  [ 22 ]
mine ma see
72%
 72%  [ 59 ]
Kokku Hääli : 81

Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 22:46    Teema: Vasta viitega

.












se vaanja lugu oli tõsiselt hea
poisil on annet
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 23:23    Teema: Vasta viitega

Ohjaa, väga lõbus looke. :)
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 08:04    Teema: Vasta viitega

Venemaa-poolne uudiste manipuleerimine jätkub.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 09:46    Teema: Vasta viitega

Kes pole veel käinud ja allkirja andnud: www.mahasavisaar.com

Mitte et see ninasarviku paksust nahast kuidagi jagu saaks, aga püüda võib ikkagi.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 11:00    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Kes pole veel käinud ja allkirja andnud: www.mahasavisaar.com

kasutades olukorda on vajalik kohe spämmida või? logime korra bakasse sisse, et siin korra mainitud link uuesti panna ning logime ka minutiks #emanga kanalisse, et väljendada oma rahulolu alkoholi müügikeelu kohta. tõega muud teha pole või?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 11:06    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Moskvas rünnati Eesti suursaadikut

Moskvas rünnati Eesti suursaadikut Marina Kaljuranda. Suursaadikule tuldi füüsiliselt kallale ja talle pihustati näkku gaasi.

Suursaadik Marina Kaljurand murdis välja saatkonna piiramisrõngast, et anda pressikonverents „Argumentõ i Faktõ” toimetuses. Pressikonverentsi ruumis rünnati suursaadikut ning kasutati gaasi, teatas välisministeeriumi pressitalitus Delfile.

Märatsevad noored ründasid ka toimetuse ees seisvat suursaadiku autot ning sellelt rebiti jõhkralt Eesti lipp.

Riigi diplomaatilise esindaja füüsiline ründamine on enneolematu ja täiesti lubamatu tegu, mis nõuab viivitamatut tegutsemist rahvusvahelise üldsuse poolt.

Juhtunu näitab väga selgelt, et Vene ametivõimud rikuvad jõhkralt Viini diplomaatiliste suhete konventsiooni

Suursaadikut püütakse saatkonda tagasi toimetada.

Enne Marina Kaljuranna tänase Moskva pressikonverentsi algust ründasid hoonet Na¹i aktivistid, kes said kuidagi ühe akna lahti ja ronisid majja sisse, teatas Eesti Päevalehe ajakirjanik Jaanus Piirsalu Moskvast.

Na¹i juht Jakimenko selgitas EPL ajakirjanikule, et algul tahtsid na¹ilased pääseda pressikonverentsile ametlikult ja rahumeelselt. Paraku hakkasid turvamehed neid takistama ja siis otsustasid aktivistid küsimusi esitama pääseda jõuga ja sisenesid akna kaudu.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=15774726

See on juba liig mis liig.

Edit: ahahahhahaha, nüüd astus Eesti meediamasin pange. Üleval asuv artikkel on algne tekst, kuhu on märgitud, et meie diplomaadi näkku pihustati gaasi. Artiklit on nüüd täiendatud ja selgus et, uh, gaasi kasutati hoopis tema kaitseks:
Tsiteerin::
Moskvas rünnati Eesti suursaadikut (täiend)

Moskvas rünnati Eesti suursaadikut Marina Kaljuranda. Suursaadikule tuldi füüsiliselt kallale ja tema turvamiseks pidi kasutama pisargaasi.

Suursaadik Marina Kaljurand murdis välja saatkonna piiramisrõngast, et anda pressikonverents „Argumentõ i Faktõ” toimetuses. Pressikonverentsi ruumis rünnati suursaadikut ning kasutati gaasi, teatas välisministeeriumi pressitalitus Delfile.

Märatsevad noored ründasid ka toimetuse ees seisvat suursaadiku autot ning sellelt rebiti jõhkralt Eesti lipp.

Riigi diplomaatilise esindaja füüsiline ründamine on enneolematu ja täiesti lubamatu tegu, mis nõuab viivitamatut tegutsemist rahvusvahelise üldsuse poolt, teatas välisministeerium.

Juhtunu näitab väga selgelt, et Vene ametivõimud rikuvad jõhkralt Viini diplomaatiliste suhete konventsiooni, märkis ministeerium.

Suursaadik Marina Kaljurand ütles Eesti Raadiole, et ründajad temani ei jõudnud, kuna teda turvati. “Minuga ja kõigi teiste saatkonna töötajatega on kõik korras,” kinnitas ta. Ta täpsustas, et gaasi kasutas teda turvanud politsei ründajate tõrjumiseks.

Enne Marina Kaljuranna tänase Moskva pressikonverentsi algust ründasid hoonet Na¹i aktivistid, kes said kuidagi ühe akna lahti ja ronisid majja sisse, teatas Eesti Päevalehe ajakirjanik Jaanus Piirsalu Moskvast.

Na¹i juht Jakimenko selgitas EPL ajakirjanikule, et algul tahtsid na¹ilased pääseda pressikonverentsile ametlikult ja rahumeelselt. Paraku hakkasid turvamehed neid takistama ja siis otsustasid aktivistid küsimusi esitama pääseda jõuga ja sisenesid akna kaudu.

You can only trust the numbers.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 12:15    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Ryujin kirjutas:
Kes pole veel käinud ja allkirja andnud: www.mahasavisaar.com

kasutades olukorda on vajalik kohe spämmida või? logime korra bakasse sisse, et siin korra mainitud link uuesti panna ning logime ka minutiks #emanga kanalisse, et väljendada oma rahulolu alkoholi müügikeelu kohta. tõega muud teha pole või?
rahune maha ja ära vingu palun. tänud.

Vaata enda postituse vastuolu. härral on vist tõega veel vähem teha et peab alatasa vinguma. tegin eelnevalt ka otsingu, mis ei andnud rahuldavat tulemust ja seega ka postitasin lingi, mis teenib head eesmärki. Alkoholi keeld on hea, siis saavad inimesed vahel mujalt ka julgust kui pudelist. Uuesti tänud nendele, kes valget teksti ka märkasid.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 12:34    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
rahune maha ja ära vingu palun. tänud.

võiksid ise rahulikumalt võtta ja oma eufooriast välja tulla. leiaksid ehk selle teema 10. ja 11. lehelt õiged lingid üles.

ja alkoholikeeld ei ole vabandus spämmimiseks (minu arust on iga isik, kes ircus ainult ühe-paari lause ütlemiseks sisse logib spämmer).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 12:54    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Tegin eelnevalt ka otsingu, mis ei andnud rahuldavat tulemust ja seega ka postitasin lingi, mis teenib head eesmärki.

Kui sa oleksid natuke rohkem vaeva näinud otsimisega, mitte aga peale mingit suvalise asja otsingu tulemust asja katki jätnud, siis oleksid ka lingi siit teemast leidnud. Ainuüksi nime "savisaar" otsimine siit foorumist annab ainult kaks teemat vastuseks. Mis puutub "heasse eesmärki", siis on see samasugune tobe tegevus praegu, kui venelaste allkirjade kogumine venemaal, et Ansip maha.

Ryujin kirjutas:
Alkoholi keeld on hea, siis saavad inimesed vahel mujalt ka julgust kui pudelist.

Ja siis sellepärast pead #emanga kanalil spämmimas kohe käima? Samas, mis vahe siis on, kas inimesed saavad "julgust" pudelist või kuskilt mujalt. Oma "julguse" saavad ikka kätte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 13:01    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Ryujin kirjutas:
rahune maha ja ära vingu palun. tänud.

võiksid ise rahulikumalt võtta ja oma eufooriast välja tulla. leiaksid ehk selle teema 10. ja 11. lehelt õiged lingid üles.

ja alkoholikeeld ei ole vabandus spämmimiseks (minu arust on iga isik, kes ircus ainult ühe-paari lause ütlemiseks sisse logib spämmer).
Vabandust et ma su püha ircusse kaks lauset üle pika aja kirjutasin. Ma postasin need vastuseks irc topicule, mida ma enne sisse logimist ei teadnud. Kui topicu kommenteerimine on patt, siis on sinu loogika minu arvates kahtlane.

Otsing "maha savisaar" andis liiga palju vasteid ja "mahasavisaar" ei andnud ühtegi enne minu postitust siia teemasse. Ma ei viitsi siinseid postitusi kõiki läbi lugeda ja oma aega raisata. Ma ainult tahtsin et inimesed enda allkirja heaks eesmärgiks annaksid, seega teinekordne mainimine ei ole halb. Aga sinu läbimõtlemata postitus põhjustas tavalise (pole esmakordne juhus) flame'i sarnase ahela. Palun säästa minu, teiste ja enda aega.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 13:05    Teema: Vasta viitega

Nii, ja oleme nüüd kõik head lapsed ja lõpetame selle teema, eks?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 13:29    Teema: Vasta viitega

mis teha, häirivad lihtsalt sellised isikud kellel jääb spämmimise jaoks õigust ülegi. oleks ta veel ainult ircuga piirdunud, aga ei, oli vaja siia ka ronida.

Ryujin kirjutas:
Kui topicu kommenteerimine on patt

kanalisse logimine ainult paari lause ütlemiseks on patt.


Viimati muutis seda ruri (Kolm Mai 02, 2007 13:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 13:34    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Vabandust et ma su püha ircusse kaks lauset üle pika aja kirjutasin.

See on nüüd küll liiga hea vabandus spämmimiseks, et seda kõrvust mööda lasta. Kujuta ette kõiki neid sadu või tuhandeid spämmijaid üle maailma, kes nüüd võivad vabalt su potkasti spämmikirju saata, sest vabandus on ju olemas - Vabandust, et ma su pühasse postkasti üle pika aja paar/mõni kirja saadan. Ma loodan et sa kannatad selle välja ning suhtud sellesse mõistvalt .
:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 13:43    Teema: Vasta viitega

Tore et asjad siin pole muutunud. Postitad korra baka'sse ja kohe saab vastu lõugu. Ma ei tea mis kvaliteeti te taga ajate või kuidas minu lühike kommentaar irc's teid häiris. Te võite minu postitust kommenteerida, et endale viimane sõna saada (nagu alati) aga kirjutage need arvestades seda et mina neid ei loe.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 13:57    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Tore et asjad siin pole muutunud. Postitad korra baka'sse ja kohe saab vastu lõugu. Ma ei tea mis kvaliteeti te taga ajate või kuidas minu lühike kommentaar irc's teid häiris.

Küsimus pole sinu isikus või sinu kommentaari/postituse sisus vaid selles, et sa spämmisid. Ja spämmimist taunitakse. Teinekord ole hea ja ära spämmi, siis ei saa ka "vastu lõugu".


Viimati muutis seda zork (Kolm Mai 02, 2007 19:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 14:23    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Te võite minu postitust kommenteerida, et endale viimane sõna saada (nagu alati)

Pada sõimab katelt (nagu alati).

Ontopic:


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 14:29    Teema: Vasta viitega

.









misasi se ircu veel on ?
aaa kas mingi "idiootide" kanal on v ?
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female


Viimati muutis seda c0en (Kolm Mai 02, 2007 15:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 14:30    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
misasi se ircu veel on ?

Jututoasüsteem. Interne Relay Chat vms.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 18:52    Teema: Vasta viitega

ema saatis mulle edasi sellise maili, mille ta sai oma läti kolleegilt. ma kustutasin kontonumbrid ära, ja ma tean, et politsei juba tegeleb sellega, ja et väljakaevamised on lõppenud jne. see on lihtsalt stiilinäide. :(


Sent: Wednesday, May 02, 2007 6:16 AM
Subject: V otstavku Ansipa i pravitelstvo! Organizuem miting 9 maja!

Uvazhaemye zemljaki i russkije - 9 maja organizuetsja miting u mesta
pamjatnika!

nasha cell zastavitt uiti v otstavku fashista Ansipa i korrumpirovannoje
pravitellstvo vernutt pamjatnik i stenu obratno na iskonnoje mesto
prosba sabotirovatt i piketirovatt vsemi vozmozhnymi sposobami
reshenije pravitellstva zadacha probitt kardony policci i snjatt ograzhdenija i palatku i ostanovitt raskopki i bogohulstvo

budet organizovana vooruzhonnyi piket, v tom chisle maski, oruzhije i
gazovye balony i prochee dlja etogo trebujetsja sredstva znachitelnye, bez vashei pomoshi my ne spravimsja s bespredelom vlastei!

takzhe namechaetsja gruppa poderzhki s ida virumaa: Narva, KohtlaJarve, Sillamae
Okolo 7 avtobusov storonnikov dvizhenija, na vse eto trebujetsja
materialnaja podderzhka

Pros'ba perevoditt finansuvuju podderzhku na eti scheta.

Saaja nimi Kuzmina Helgi
Saaja konto

Saaja nimi JELENA SHEVKUNOVA
Saaja konto HANSAPANK

Saaja konto
Saaja nimi Julia Netsajeva (Netchajeva)

Infto po tel., Julia Netsajeva

My nuzhdaemsja v vashei pomoshi

Vsegda vashi,
Zashitniki otechestva!


tõlge, originaalkirjaviis säilitatud:
subject: Ansip ja valitsus tagasi astuma! organiseerime 9 mai miitingu

austatud kaasmaalased ja venelased - 9 mail organiseeritakse miiting mälestusmärgi asukohas

meie eesmärk on panna fa¹ist Ansip ja korrumpeerunud valitsus tagasi astuma mälestusmärk ja sein tagasi tuua [seda sõna ei tea] kohale palve saboteerida ja piketeerida kõigil võimalikel viisidel valitsuse otsuseid ülesanne puruks lüüa politseivalve ja vallutada piirdeaiad ja telk ja peatada väljakaevamised ja jumalateotus

organiseeritakse relvastatud pikett, sealhulgas maskid, relvad ja gaasiballoonid ja muu selleks on vaja märkimisväärselt (rahalisi) vahendeid, ilma teie abita ei saa me valitsuse vägivallatsemisega (? see on raskesti tõlgitav sõna) hakkama!

samuti [ei saa aru] toetusgrupid ida-virumaalt, Narva, KohtlaJarve Sillamäe
Umbes 7 bussitäit liikumise poolehoidjaid kõigeks selleks on vaja materiaalset tuge

palun kandke rahaline toetus üle nendele arvetele

[...]

Meil on vaja teie abi

Alati teie,
Isamaa kaitsjad!

edit: telefoni võtsin ka ära, väidetavalt pidi selle omanik olema mingi 17-aastane, kes ei teadvat asjast midagi.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.


Viimati muutis seda douji (Kolm Mai 02, 2007 19:38). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 19:26    Teema: Vasta viitega

Nojah, jääme ootama. Eesti poole pealt vaevalt mingeid järelandmisi aset leidma saab, nii et tõenäoliselt tuleb see möll ka veel üle elada.

Edit: Enesekindel sõnavõtt Ansipilt:
Tsiteerin::
[...]

Head riigikogu liikmed, Minu jaoks on Eesti olnud ikka üks väike ja ilus riik, kus elavad inimesed saavad tunda ennast peaaegu perekonnana. Perekonnana, kus hoolitakse ühisest tulevikust. Kus hoitakse ühiseid väärtuseid. Kus tehakse kõik, et järeltulijatel oleks parem.

Kas eelmise nädala kahel ööl toimunud sündmused peaksid mind, või meid, panema seda seisukohta, seda veendumust muutma?

Ei.

Eelmise nädala kahel ööl aset leidnud märatsemine ja lõhkumine tänavatel andsid meile valusalt terava teadmise sellest, et siinsamas, meie kõrval elab väike hulk inimesi, kes ei oska või taha meie ühist riiki hoida. Aga nendele masendavatele ja ängistust tekitanud öödele järgnenud päevad on andnud ka kindlustunde, et meie maast hoolivaid inimesi, kes andsid öiste laamendajate barbaarsustele üheselt hukkamõistva hinnangu, on väga palju.

Need on inimesed, kes s õ l t u m a t a oma rahvusest armastavad Eestit ja kes peavad tähtsaks, et meie elu läheks siin edasi just nii ja selles suunas, kuhu ta viimased 16 aastat läinud on. Need on inimesed, kelle jaoks s õ l t u m a t a nende rahvusest on Eesti ainus ja oma, kelle jaoks Eesti tulevik võrdub nende endi ja nende laste tulevikuga. Neid inimesi — nii eesti kui vene keelt kõnelevaid — on absoluutne enamus.

[...]

Vägivaldsete konfliktide ärahoidmiseks pidi valitsus tegutsema otsustavalt ja kiirelt. Pidi tegutsema kohe.

Meie ees oli kaks valikut — kas võtta koos kogu kaasneva vastutusega tuleviku osas ohjad enda kätte, või lasta seda teha nendel, kes olid tulnud tänavatele vägivallatsema.

Me võtsime vastutuse ja otsustasime sündmuste käigu.

Monument teisaldati varahommikul, pärast linna laastanud kurjategijate märatsemise vaibumist.

Oma uues asukohas on pronksist monument juba lühikese aja jooksul sadade inimeste poolt omaks võetud. „Ilus,” võttis olukorra uues asukohas kokku üks vene keelt kõnelev proua. Ilmselt ongi tema lihtne reaktsioon kõige sobivam iseloomustamaks nende inimeste arvamust, kelle jaoks on tõesti tähtis monument ise, mitte seda ettekäändena kasutades märatsemine või riigikukutamisele õhutamine.

[...]

_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Kolm Mai 02, 2007 19:34). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: