OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

.mkv ja koodekite? kohta küsimus

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 17:30    Teema: .mkv ja koodekite? kohta küsimus Vasta viitega

Mul on selline probleem viimasel ajal, et .mkv formaadis animed ei mängi korralikult ära. Nimelt läheb audio ja pilt sünkroonist välja. Kuna mul pole varem sellist probleemi olnud, siis kahtlustan, et viga võib äkki olla lihtsalt mu juba vanaks jäänud arvutis. Igatahes äkki on kellelgi samasugune probleem olnud ning ta on sellele lahenduse leidnud ? Kuna ma olen suhtelistelt võhiklik sellistes asjades, siis ei ole ise veel lahendust leidnud : ( Kasutan ffdshow media decoderit. Paraku ei oska öelda milliseid koodekeid jne.

Aidake palun head inimesed, ma ei saa Toward the Terra animed vaadata : ( !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 17:34    Teema: Vasta viitega

Ma ei oska aidata. Kahjuks. Aga tahaks küsida, mis progrega oleks kõige parem *.mkv formaadis animed mängida. VLC alt lähevad subbid veits sassi (kõik on all, suurelt ja kommentaarid on rääkimisasja peal), Windows Media Player'iga pahatihti on lihtsalt must pilt, subbid ja hääl-
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Kolm Mai 02, 2007 13:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 17:51    Teema: Vasta viitega

Üldiselt vaatan ma animed ainult Media Player Classicuga. Ja siiamaani on ta enamvähem kõik alati ära mänginug. VLC-ga vaatan tavaliselt siis kui millegi muuga lihtsalt ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 19:17    Teema: Vasta viitega

tundub jõuetu arvuti probleem olevat. kui playeri vahetus, prioriteedi muutmine ja reso mahakeeramine ei aita, siis pole muud teha kui arvutit uuendada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 19:18    Teema: Vasta viitega

Kasutab CCCP ja ZoomPlayer ja veab minu P III sõnnikuhunnik väga ilusti .mkv codec'i välja.
Ainult HD korral ei suuda enam puhtalt välja vedada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 19:24    Teema: Vasta viitega

Will kirjutas:
.mkv codec'i

mkv pole codec vaid container. H264 on codec (Terra's on seda kasutatud).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 19:33    Teema: Vasta viitega

Mm tänud.

Ma updatesin midagi ja jamasin ja Toward the Terra sain kuidagi täiesti juhuslikult ilusti mängima. Imelik on see, et osasid .mkv-sid mängib mul ilusti ja osasid mitte. Et ma kahtlustan, et asi on siiski kas koodekites vms mitte mu arvutis.

Igatahes on igasugu abi veel oodatud : ).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 21:08    Teema: Vasta viitega

kusjuures on mul samasugune probleem. Enamuse failide vaatamisega pole probleemi, kuid mõni üksik fail kiilub isegi kui Performance Realtime panna(ehk suunata kõik* ressursid video vaatmisele). 1 selline on Darker than black seeria, mis on [sudo] poolt subitud, formaat-> *.mkv

Kõikide failiformaatide vaatamiseks kasutan maailma parimat playerit(see on nüüd puhtalt minu isiklik eelistus), milleks on Jetaudio 6.2 ja Combined-Community-Codec-Pack-2006-12-15

PS: hetkeks on nii CCCP kui ka Jetaudiol uus versioon väljas! ning pea iga player näitab subtiitreid erinevalt (suurus font etc+Enamus ei lase subtiitreid konfigureerida!...seega valige mis teile kõige rohkem sobib)

Arvuti parameetrid:
pentium 4
1,2GM mälu
128 MB Nvidea Gforce 5200

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 22:53    Teema: Vasta viitega

chi kirjutas:
kusjuures on mul samasugune probleem. Enamuse failide vaatamisega pole probleemi, kuid mõni üksik fail kiilub isegi kui Performance Realtime panna(ehk suunata kõik* ressursid video vaatmisele). 1 selline on Darker than black seeria, mis on [sudo] poolt subitud, formaat-> *.mkv

tundub, et on hea omada arvutit mille puhul resolutsiooni ja koodeki puhul (sudo oma on H264 ja 1280x720 mis tundub üsnagi ressursinõudlik olevat) pole vaja jamada igasugu asjadega, et videot korralikult vaadata saaks.

samas huvi pärast võib keegi proovida kuidas ilma subtiitriteta faili maha mängitakse. või demuxida mkv osadeks (video, audio, subtiitrid) ning proovida siis vaadata. MPC sai küll hakkama sellega kui osad olid sama nimega, aga eraldi ning üldiselt mängis siis paremini, st sünk oli parem, kui mkv puhul tervikuna.

a üldiselt tundub mulle AMD 1.2GHz aegadest, et subtiitrite näitamine (MPC puhul) mõjutab üsnagi video-audio sünki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 01:39    Teema: Vasta viitega

Üldiselt kipub kehva arvuti viga olema küll. Üks võimalus on veel kuskilt internetisügavustest CoreAVC koodeki piraatversioon üles otsida. See pidavat hetkel kõige paremini x/h.264 asju maha mängima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
m0rra



Liitunud: 1 Veeb 2007
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 14:38    Teema: Vasta viitega

Või siis mplayerit kasutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 16:02    Teema: Vasta viitega

Nii, mul probleem lahenes : ). Uuendasin neid codec packe mida ma kasutan, et siis seda ffdshowd ja hlaali media splitterit jne. Pärast seda tunduvalt paranes olukord. Põhimõtteliselt oli umbes pool animed kõik sünkroonis, kuid umbes poole peal hakkas heli poole sekundi võrra taha jääma. Siis tõmbasin selle CCCP'i ning Core Media Player'i (mis tundub täidsa asjalik player olevat) ja nüüd ei lähe enam midagi sünkroonist välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: