OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Paranoia Agent

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 22, 2007 17:12    Teema: Paranoia Agent Vasta viitega

Paranoia Agent on siis ühe sellise meisterliku animerezissööri ülitis, nagu seda on Satoshi Kon(kes on teinud näiteks ka sellise asja.) PA ise on aga selline seriaal, mida jälgides ei või kunagi kindel olla, mis järgmisena juhtub. Sari algab sündmusega, mis annaks aluse arvata, et juttu tuleb kuritegevuslainest, mille põhjustajaks on väike rulluiskudel poiss, kes pesapallikurika abil teiste inimeste koljusid mõlgib, kuid mida rohkem lõpu poole sari liigub, seda paranormaalsemad ilmingud ennast näitama hakkavad. Kogu seda paranormaalsust üles lugeda oleks mõttetu - sellega läheks niivõrd kaua aega ning esmavaatajale rikuks see vaatamisrõõmu(oh sh*t, i've already said too much!). Sari oli minu jaoks oma 13. episoodiga täiusliku pikkusega, sest mul ei ole lihtsalt nii palju viitsimist, et vaadata 500. osalist sarja, mida tuleb vaadata pool aastat, et teada saada kuidas see lõppeb jne... Samas on see jällegi maitse asi...

screenshotid -
selline näeb välja täiesti tavaline Paranoia Agent...


...kuid võib näha ka teistsugust stiilinäidet...




selline see teema välja kukkus(tänud Fushile ja tema mõttele tagasisides, mis ärgitasid mind seda teemat tegema) ja kui teile jäi mulje, et midagi võiks nagu veel olla või midagi oli nagu valesti, siis jumala pärast öelge!
...nagu öeldakse - If you don't like it, then b*tch about it...vms... :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 22, 2007 17:57    Teema: Vasta viitega

Nähtud! ... Opening on üks lahedamaid. Story on väga hea ja minu detektiivimõistus ei jagand enne lõppu ära, kes see kurikuulus väike paharet on. Kõva elamus üheks õhtupoolikuks. Tegelased on suurepärased ja kõik hakkab müsteeriumi kasvades üha enam kaasa kiskuma.
-.-
Muidugi asju, millest aru ei saa on veelgi, kuid mõned neist ongi ilmselt arusaadavad vaid seintevahelisele alale =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 22, 2007 18:23    Teema: Vasta viitega

Kallis Kallis
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 22, 2007 19:33    Teema: Re: Paranoia Agent Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Sari oli minu jaoks oma 13. episoodiga täiusliku pikkusega, sest mul ei ole lihtsalt nii palju viitsimist, et vaadata 500. osalist sarja, mida tuleb vaadata pool aastat, et teada saada kuidas see lõppeb jne...


Mis sarjal on 500 osa (kui ikka animest räägid)?

Olen kah seda Paranoia Agenti näinud. Päris meeldis. 2 esimest screenshotti tuttavad, 3 viimast mitte niiväga.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 22, 2007 20:15    Teema: Re: Paranoia Agent Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Mis sarjal on 500 osa (kui ikka animest räägid)?

kerge liialdus, kuid case closed/detective conan näiteks, mingi 470 osa vist praegu vä? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hectic3006



Liitunud: 20 Aug 2009
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Kolm Sept 09, 2009 22:26    Teema: Vasta viitega

Just lõpetasin vaatamise ja pean ütlema, et parima lõpuga anime, mida ma siiani olen näinud. Kuigi kohati tundub sisu "vaimuhaige", läheb kõik lõpus kokku ja moodustab ühe suure terviku.

181. anime mu nimekirjas ja minu 4. aasta esimene - hea algus. :)

PS: Eelmine post aastal 2007, päris vähe vaadatud seda siis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Kolm Sept 09, 2009 23:09    Teema: Vasta viitega

hectic3006 kirjutas:
Just lõpetasin vaatamise ja pean ütlema, et parima lõpuga anime, mida ma siiani olen näinud.


Tõesti? Nii mõnedki on arvanud, et suur must ängistusepilv, mis teatraalselt Tokyot ründas, rikkus mõnevõrra tasaselt pingsa psühholoogilise atmosfääri ära.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
hectic3006



Liitunud: 20 Aug 2009
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Nelj Sept 10, 2009 04:47    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tõesti? Nii mõnedki on arvanud, et suur must ängistusepilv, mis teatraalselt Tokyot ründas, rikkus mõnevõrra tasaselt pingsa psühholoogilise atmosfääri ära.


Noo psühholoogilise atmosfääri rikus see kindalsti natuke ära, samas ma ei leia kuidagi paremat lahendust, aga lõpu mõttes sidus ta kõik otsad kokku ja oli huvitav, mis ma olen tähele pannud on päris haruldane.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
little_devil



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 274
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Nelj Sept 17, 2009 18:13    Teema: Vasta viitega

pole paha Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 07:32    Teema: Vasta viitega

Tundub huvitav, panin tõmbama.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: