OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TV - Jaapani teemaline telekava! Uus stuff viimasel lehel
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 14:19    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Ma olen halba kuulnud... Igatahes olen ma suht kindel, et Cowboy Bebop on dubleeritud ja ainult ühe inimese poolt. See ju on ikkagi kell 10:00 pühapäeval, kui ma midagi valesti ei lugenud.

Usu mind, see on PALJU parem, kui kahe inimese poolt. Ma kunagi kogemata üht sellist seebikat nägin~

Ja võimalik, et nad hoopis kasutavad seda läti videot ja tema halba tõlget. Kes see ikka viitsib uuesti tõlkida?

Aga äkki nad ostsid selle jaapani keeles sisse. See, vat, on täitsa võimalik. Ja "mängufilm" tähendab tavaliselt seda, et ta on subtiitritega. Oih, see tähendab midagi muud...
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 15:04    Teema: Vasta viitega

Ma ei vaidle vastu, et see kahe inimesega halvem oleks, aga dublaa¾ on igatpidi hirmus, lihtsalt keegi tõi selle teemaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 15:07    Teema: Vasta viitega

Ma loodan, et sub'iga. Kunagi näidati tv3'es üht pokemoni filmi ja see oli subtiitritega ja kanal kahel oli ka ammu mingi pokemoni film seal luges mingi tüüp peale... emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 15:12    Teema: Vasta viitega

See dub ei riku kõike aga palju rikub küll...Ah ise kavatsen mõlemad Cowboy Bebopi ning ka Card Captor Sakura ära vaadata.
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 15:45    Teema: Vasta viitega

nad näitavad siis Carcaptor Sakura filmi või?
Ma olen mingit CCS filmi väiksena näinud küll aga see oli peale seda kui seeria vene kanalil ära lõppes ja see film lõpetas siis kogu selle loo ära. Et noh kui nad seda näitavad siis ma ei tea kas kõik saavad ka aru miks just tema neid kaarte ikkagi jahib ja milleks neid vaja taga ajada jne jne.
Või on sellel rohkem filme?
Aga muidu vaatan juba nostalgilise tunde pärast selle ära xD
Bibappu't vaatan ka kindlasti. Kuigi see võiks tõesti veits hiljem olla...see vara ärkamine on suht vaevaline nädalavahetustel.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 16:39    Teema: Vasta viitega

Saabki siis Cowboy Bebopi filmi lõpuks ära vaadata.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 16:58    Teema: Vasta viitega

kõiki näinud ja enamus kodus olemas...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 17:28    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
kõiki näinud ja enamus kodus olemas...

Kulla Karstikene, asi pole selles ju =D See ei lähe kellegile isegi korda, et need sul kusagil nukas vedelevad, asja point on see, et ANIME ON FREEKING FUKING EESTI TELEKANALITEL !!! :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 17:36    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:
Või on sellel rohkem filme?

Kaks tükki, aga millest nad räägivad ja kas looga seotud, seda ma ei tea.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 17:46    Teema: Vasta viitega

Will kirjutas:
Karst kirjutas:
kõiki näinud ja enamus kodus olemas...

Kulla Karstikene, asi pole selles ju =D See ei lähe kellegile isegi korda, et need sul kusagil nukas vedelevad, asja point on see, et ANIME ON FREEKING FUKING EESTI TELEKANALITEL !!! :)


Mul on ka Cowboy Bebopi film plaadil olemas. Helistame nüüd TV3-e ja ütleme, et pole vaja näidata. Võtku kavast maha ja pangu mingi tore kordus asemele, mida on juba 100 korda näidatud.

Eks see tulene TV3 inimeste tölplusest, et anime=multikas ja nüüd on minu arust suhteliselt verine ja vägivaldne film hommikul vara, just siis kui tavaliselt lastakse neid Päntajala-sauruse multikaid. "eks ta kõik üks ja sama ole" eks näis, kas kusagil pärast meedias karjuma ka hakatakse, et sellist asja lastefilmi pähe näidatakse.

Hmm, kas kellelgi on kusagil ajalehes või uudistesaates tutvusi, et tehku väike artikkel sellest, et TV3 näitab vägivalda natuke valel ajal, anime saaks (kuri)kuulsust nii et vähe pole.

Ilus näide sellest, kui tore-armas-nunnu anime on Kauboipeitus. SPOILER! Klipp esimesest hea VS paha kaklusest, teine ja suurem kaklus tuleb hiljem, seega suhteliselt ohutu spoiler, kuid kui ei julge, ära vaata.
http://www.youtube.com/watch?v=2RXVfrk5hos
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 21:33    Teema: Heh Vasta viitega

Kas TV3-le viisakat kirja ei saa saata, et nad selle Bebopi filmi uuesti läbi vaataks ja võibolla mõnikord õhtu poole laseks? :p
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 21:54    Teema: Re: Heh Vasta viitega

PlastiLiin kirjutas:
Kas TV3-le viisakat kirja ei saa saata, et nad selle Bebopi filmi uuesti läbi vaataks ja võibolla mõnikord õhtu poole laseks? :p


EI! Siis nad lasevad sead heal juhul kümne aasta pärast, sest igasugune rämps vajab eetriaega ja on juba nii aastaks ajaks ette planeeritud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 22:06    Teema: Re: Heh Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
PlastiLiin kirjutas:
Kas TV3-le viisakat kirja ei saa saata, et nad selle Bebopi filmi uuesti läbi vaataks ja võibolla mõnikord õhtu poole laseks? :p


EI! Siis nad lasevad sead heal juhul kümne aasta pärast, sest igasugune rämps vajab eetriaega ja on juba nii aastaks ajaks ette planeeritud.


Ma ei tea eriti, kuidas need asjad seal telekanalitel käivad, niiet ma ei hakka parem sinuga vaidlema. Kuigi nad võiks seda mingi äraleierdatud filmi asemel näidata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 22:15    Teema: Re: Heh Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
PlastiLiin kirjutas:
Kas TV3-le viisakat kirja ei saa saata, et nad selle Bebopi filmi uuesti läbi vaataks ja võibolla mõnikord õhtu poole laseks? :p


EI! Siis nad lasevad sead heal juhul kümne aasta pärast, sest igasugune rämps vajab eetriaega ja on juba nii aastaks ajaks ette planeeritud.


Vaevalt on aastaks ette planeeritud. Selle põhjuseks, et nüüd animet eesti kanalite pealt hakati laskma, on anime festival mis just oli. Nüüd testitakse algul mõne animega ja kui palju vaatajaid on siis hakatakse rohkem näitama...(See on minu arvamus)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 22:22    Teema: Re: Heh Vasta viitega

W_W kirjutas:
Random Hero kirjutas:
PlastiLiin kirjutas:
Kas TV3-le viisakat kirja ei saa saata, et nad selle Bebopi filmi uuesti läbi vaataks ja võibolla mõnikord õhtu poole laseks? :p


EI! Siis nad lasevad sead heal juhul kümne aasta pärast, sest igasugune rämps vajab eetriaega ja on juba nii aastaks ajaks ette planeeritud.


Vaevalt on aastaks ette planeeritud. Selle põhjuseks, et nüüd animet eesti kanalite pealt hakati laskma, on anime festival mis just oli. Nüüd testitakse algul mõne animega ja kui palju vaatajaid on siis hakatakse rohkem näitama...(See on minu arvamus)


Nonii. Kõik bakalased siis vaatama. Või siis vähemalt telekas käima, tegelased ju oskavad mõõta kui palju inimesi saadet vaatavad. Mündi hoidmine telekanurgas pidi ka midagi juurde andma. Kes julgeb, võiks ju proovida, äkki annab paarsada vaatajat juurde.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 22:32    Teema: Re: Heh Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Nonii. Kõik bakalased siis vaatama. Või siis vähemalt telekas käima, tegelased ju oskavad mõõta kui palju inimesi saadet vaatavad. Mündi hoidmine telekanurgas pidi ka midagi juurde andma. Kes julgeb, võiks ju proovida, äkki annab paarsada vaatajat juurde.


Ha-haa. Ja vastupidise efekti saamiseks aitab, kui teleka tinapaberisse mässid :)

Tegelikult tehakse statistikat pidevalt ja telekanalid võtavad seda saatekavade koostamise juures väga tõsiselt arvesse. Nüüd jääb üle ainult kuskilt katsealuste nimekiri hankida ja neile kõigile õigel ajal teleka mängimapanemise eest präänikut pakkuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2007 08:23    Teema: Re: Heh Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
W_W kirjutas:
Random Hero kirjutas:
PlastiLiin kirjutas:
Kas TV3-le viisakat kirja ei saa saata, et nad selle Bebopi filmi uuesti läbi vaataks ja võibolla mõnikord õhtu poole laseks? :p


EI! Siis nad lasevad sead heal juhul kümne aasta pärast, sest igasugune rämps vajab eetriaega ja on juba nii aastaks ajaks ette planeeritud.


Vaevalt on aastaks ette planeeritud. Selle põhjuseks, et nüüd animet eesti kanalite pealt hakati laskma, on anime festival mis just oli. Nüüd testitakse algul mõne animega ja kui palju vaatajaid on siis hakatakse rohkem näitama...(See on minu arvamus)


Nonii. Kõik bakalased siis vaatama. Või siis vähemalt telekas käima, tegelased ju oskavad mõõta kui palju inimesi saadet vaatavad. Mündi hoidmine telekanurgas pidi ka midagi juurde andma. Kes julgeb, võiks ju proovida, äkki annab paarsada vaatajat juurde.


Ega ei peagi telekast ju vaatama, lihtsalt kommenteeri seda animet tv3'e kodulehel ja kui küsitakse, siis ütle et vaatasid....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2007 08:51    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
ruri kirjutas:
ei oska öelda kas CCS just suurepäraselt anime paremaid traditsioone esindab, aga mahou shoujo ¾anri paremaid traditsioone esindab ta minu arust küll suurepäraselt.

Ma olen halba kuulnud...

Väga informatiivne - ma olen halba kuulnud. Misasi see halb siis ometi on? Kuigi võib arvata, et kellegile lihtsalt ei meeldinud ja seega on asi halb. Tõenäoliselt on see keegi lisaks veel antud anime sihtgrupist välja jääv isik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2007 09:06    Teema: Vasta viitega

TV3'l on nüüd info ka üleval. Ja nagu tegelaste järele märgitust aru saada, on tegu inglise dubiga.

Tsiteerin::
Tegelased: Steven Blum (Spike Spiegel), Beau Billingslea (Jet Black), Wendee Lee (Faye Valentine), Melissa Charles (Edward), Jennifer Hale (Elektra), Mickey Curtis (Rasheed) ja teised


Nüüd jääb oodata, kas keegi eestlane loeb peale või on subtiitrid all.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2007 09:29    Teema: Vasta viitega

ma ei ole öelnud, et ma ei taha neid sinna. Eriti veel Kauboi Bibaput. See on mega ja ma olen väga õnnelik, et neid näidatakse. Aga võiks olla ka midagi mida ma ei ole näinud.

Muide Ghost in the Shelle võiks näidata, kuigi ma olen neid ka näinud, aga ikkagi.... Teistele võiks huvi pakkuda.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: