OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Romeo x Juliet

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 00:00    Teema: Romeo x Juliet Vasta viitega



Gonzo täiega tõuseb tuhast.

Ma ei tea miks jumala eest ma seda animed jälgima hakkasin. Et andke olla nagu "Romeo ja Juulia" ?. Eriti see üldiselt animede kvaliteedipitser olev "x" seal sõnade vahel maagiliselt (nagu Blood+ või HUnter x Hunter või Fate / Stay Night jne).

Aga hämmastavalt peen asi on : ) Animatsioon on just selline nagu mulle vaata et kõige rohkem meeldibki. Selline Studio 4c moodi dünaamiline ja habras. Ja tegelased näevad ka kõik intelligentsed ja peened välja. Tiptop kujuga ninad jne.

Ja lugu oli hästi huvitava fantaasiaga edasi antud. Raamatu tegevus on viidud täiesti alternatiivsesse muniasjutu-maailma, mis aga samas oma veidurstega rõhuma ei hakka. Umbes nagu GunGrave`i imelik tulevikumaailm, kus esinesid mingid seletamatud sci-fi detailid, millele stiilselt eraldi ei peatutud. Näiteks kasutatakse "Romeo ja Julia" animeversioonis hobuste asemel pegasusi ning elatakse nähtavasti kusagil hõljuvas linnas. Aga nende nüanssidega tutvub vaataja hästi sujuvalt ning neid presenteeritakse täiesti tavalisena.

Lugu ise on samuti natuke peapeale pööratud, muutes Julia zorro-laadseks maskiga kangelaseks. Montagued elavad linna tornides, kuid Capuletid on surutud põrandaalustesse nendega võitlema midagi partisanisõja laadselt.

Mulle meeldisid isegi seiyuud.

Kuid siiski olen ma näinud animed vaid kaks episoodi. Et on veel sadu võimalusi kuidas see anime võib täiesti metsa keerata. ning arvatavasti keerabki. Siiski on sellel animel eelis, paljude omalaadsete ees, et ma olin valmis siia seda sissekannet tegema.

Hoian pöialt talle.







Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryu



Liitunud: 19 Sept 2006
Postitusi: 79

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 20:57    Teema: Vasta viitega

tundub vaadatav Hop-Hop :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 23:20    Teema: Vasta viitega

mind teeb selle anime juures ettevaadlikuks see, et ta on roomeo ja juula (toim.)
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 23:32    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
mind teeb selle anime juures ettevaadlikuks see, et ta on roomeo ja juula (toim.)


Täpselt. Kuid siiamaani on kõik väga stiilne. "Romeo ja Julia" lugu on iseenesest khuul. Ja presentatsioon on siiamaani (2 episoodi) olnud minu maitse järgi. Kuigi ma usun, et meie maitsed ei ole saja protsendiliselt samad : ) ,arvan, et peaksid sellele kindlasti pilgu peale heitma c0en-kun.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2007 11:00    Teema: Vasta viitega

peale esimese osa klippimist võib öelta kyll et ainest on kuid enne ma teda kätte ei võta kui kõik osad on väljas ja häppi end on sertifaid
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Reede Aug 31, 2007 10:06    Teema: Vasta viitega

nii, praeguseks on väljas 19 episoodi subbitult ja mina ootan pidevalt uut osa.. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Elly



Liitunud: 16 Apr 2009
Postitusi: 6
Asukoht: Seal, kus rohi rohelisem ja...

PostitusPostitatud: Kolm Jan 06, 2010 01:26    Teema: romeo ja julia Vasta viitega

Uh, kaevasin vana teema üles, aga sain just selle anime vaadatud ja tahaks öelda, et meeldis väga :)
Animatsioon oli eriti lummav (tegelased, maastikud ja siis sellised pisikesed aga kaunid nüansid nagu õhus lendlevad lumehelbed või iiriseõied...vau!) Kuigi huvitaval kombel sattus kuhugi keskele ka üks osa, mille animatsioon nägi eriti odav ja halb välja, ei tea mis möödapanek see selline oli ???

Aga jah, igal juhul, sisu oli tal piisavalt ja soovitan kõigile, kellele taoline fantaasiamaailm meeldib (sest Shakespeare kirjutet loost oli asi siiski päris palju erinev...juba asjaolu, et tegu oli väikese Laputa-stiilis hõljuva maailmaga, mida hoidis üleval võlupuude jõud...sugoooi Muhe )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: