OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Teie Cosplay idee

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> cosplay
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Püh Apr 15, 2007 20:08    Teema: Teie Cosplay idee Vasta viitega

Ma sirvisin ruttu selle cospaly teema läbi ja mingi selline lause jäi silma...
Tsiteerin::
Kõige hullem pildi juures on see, et seda on teinud inimesed, kelle jaoks kogu cosplay mõte on osta täiskomplektis kostüüm ja siis see selga panna. Äärmisel juhul saab ka juuksed värvitud.
Failed cosplay.

Aga kuidas oleks siis õigem? Mida ühe animefriigi jaoks tähendab cosplay? Cosplay mõte... ???
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Apr 15, 2007 20:36    Teema: Vasta viitega

Kuna see tsitaat pärineb minult, tunnen kohustust vastata. Cosplay on esiteks südamega tehtud, mis ei välista muidugi millegi ostmist, aga isetehtud on parem, näiteks need papist transformerid. Palju peab vaeva nägema ka juustega, sest peab tunnistama, et juuksed on just need, mille järgi ühe või teise animetegelase saab kindlaks teha, riided on vahest isegi teisejärgulised. Siis peab veel tegema foto õigest asendist, sest kõik pole fotogeenilised. Näoilme peaks ka olema vastav, näiteks see Kiba (Narutost) sealt cosplay teemast on väga hea näide.
Ja mis kõige tähtsam, et su cosplay ei oleks epic fail, tuleb valida õige tegelane keda cosplay'da. Jumal pole meile kõigile andnud piisavalt pikkust, saledust või rinna ümbermõõtu, et me igaühte saaks cosplayda.

Ah, seda ka veel, et kindlasti tuleb kasutada meiki, kui see parandab tulemust. Isegi poisid.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Püh Apr 15, 2007 21:06    Teema: Vasta viitega

Ma suht samal arvamusel, aga kostüümi juures arvan et vahet pole kust saadud peaasi, et kvaliteetne. Ma armastan selliseid cosplayereid, kes pingutavad tulemuse pärast ning see tasub ära! Asja tuleks hingega teha, sest muidu on mõttetu.

Üks parimaid cosplay pilte mida ma näinud olen:hentai:

_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Apr 15, 2007 21:14    Teema: Vasta viitega

See cosplayer näiteks kasutab ära, et juba sünnipäraselt kawaii on. Kes teab, kas ta seda südamega tegi või mitte, äkki modelliagentuur maksis raha, et see pilt mingisse ajakirja toppida. Äkki, aga äkki mitte ja vahet pole, sest see on õnnestunud cosplay, alati ilus vaadata.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 14:25    Teema: Vasta viitega

Minu cosplay idee on panna selga jaapani koolitüdruku vorm, pista põue kaks õhupalli ja pähe sinine parukas ja siis vaadata, kui paljud inimesed ma suudan oksele ajada. Aga ma teen seda südamega!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 14:33    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Minu cosplay idee on panna selga jaapani koolitüdruku vorm, pista põue kaks õhupalli ja pähe sinine parukas ja siis vaadata, kui paljud inimesed ma suudan oksele ajada. Aga ma teen seda südamega!

Ma lööksin sinuga siis kampa. Põhi asi, et miniseeliku alt karvased jalad välja paistaksid. :) RH' lubas järgmiseks animefestiks teha Fay Valentine'i kostüümi. Ta maksaks 500eq kui keegi seda festil kannaks.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 14:52    Teema: Vasta viitega

Oii, kaks kasti õlut kui maast leitud LaLaLaa
Boonusena on siis karvased jalad JA õllekõht! Habe tuleks ka paaripäevane vähemalt ette jätta...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 15:09    Teema: Vasta viitega

mina tahaks kikkoman olla :) trenni teen veel et keha nii võdev ei oleks

pakuks suvel rannas inimestele sojakastet

kes aru ei saa: http://yoga.at.infoseek.co.jp/flash/kikkomaso.swf
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 16:06    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
hjarg kirjutas:
Minu cosplay idee on panna selga jaapani koolitüdruku vorm, pista põue kaks õhupalli ja pähe sinine parukas ja siis vaadata, kui paljud inimesed ma suudan oksele ajada. Aga ma teen seda südamega!

Ma lööksin sinuga siis kampa. Põhi asi, et miniseeliku alt karvased jalad välja paistaksid. :) RH' lubas järgmiseks animefestiks teha Fay Valentine'i kostüümi. Ta maksaks 500eq kui keegi seda festil kannaks.


Ma lööksin ka hea meelega kampa.

Ma ei ole seda lubanud. Kui ma õigesti mäletan, lubasin ma sulle 500 krooni anda selle eest, kui sa animefestil sailor-kostüümi kannad. Oma habe kasvata võimalikult pikaks. Kuid kostüümi pead ise leidma sest minul ei ole seda kusagilt võtta. Trashi naine viskas kahjuks tema oma minema.

Incognito, kelle avataril oli see tegelane? See oli kas Fushi või c0en, kuid ei tea kummal.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 17:22    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Incognito, kelle avataril oli see tegelane? See oli kas Fushi või c0en, kuid ei tea kummal.

Fushi ikka.

Mul on ülim tahtmine cosplay'da ja ülim tahtmine selle juures vähe vaeva näha.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 17:50    Teema: Vasta viitega

Selliseid õudusi ärge parem tehke eksole. Muidu panete Eesti inimesed animest VEEL halvemini arvama ju 0.o URRRRRR T_T
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 18:17    Teema: Vasta viitega

Ära sa märgi, see trikk võib pigem teatud kalduvustega inimesi anime juurde meelitada... ja mind SL Õhtulehe esikaanele! 0.o
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 18:50    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Ära sa märgi, see trikk võib pigem teatud kalduvustega inimesi anime juurde meelitada... ja mind SL Õhtulehe esikaanele! 0.o


Ära sa loodagi sinna üksi saada.
mimmu kirjutas:
Selliseid õudusi ärge parem tehke eksole. Muidu panete Eesti inimesed animest VEEL halvemini arvama ju 0.o URRRRRR T_T


Elu on näidanud, et kurikuulsus on tulusam kui tundmatus. Ja kui kolm karvast kõhukat meest sailor-kostüümides ringi patseerivad on see kindlasti tohutu publikumagnet.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 19:06    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Ära sa märgi, see trikk võib pigem teatud kalduvustega inimesi anime juurde meelitada... ja mind SL Õhtulehe esikaanele! 0.o

Pakun, et pigem määrime kollaseid meditsiiniajakirjade lehti kui mõne ajalehe väljaande omasi. Ei või kunagi teada, kui see haakab kuidgi poliitiliste võimumängudega, siis ehk teeme ka SLÕ, Postimehe & Co. esikaane ära.
:)
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 20:18    Teema: Vasta viitega

õllese peaga nii mõnigi kord cosplayd tehtud ja mööda linna ringi trallitud. ega ta jah erilist positiivset vastukaja ei leidnud, kui 5 tüüpi endale hõbedased ja roosad naisteriided selga ajasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kittyxchan



Liitunud: 16 Juun 2008
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Kolm Dets 03, 2008 12:01    Teema: Vasta viitega

Üks parimaid cosplay pilte mida ma näinud olen:hentai:

No selle pildi puhul on tegmist aasiast pärit neiuga ja keegi ei hakka vastu vaidlema et nad on lihtsalt cosplays paremad kuna nad näevad sellised välja...olgu neil siis karvased jalad,ostetud cosplayriietus,või feil parukas.... nad ikka näevad paremad välja cosplaydes!Seda pole vaja üle rääkida emm LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hoshihana



Liitunud: 20 Aug 2010
Postitusi: 73
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Jan 20, 2013 23:04    Teema: Vasta viitega

kittyxchan kirjutas:
Üks parimaid cosplay pilte mida ma näinud olen:hentai:

No selle pildi puhul on tegmist aasiast pärit neiuga ja keegi ei hakka vastu vaidlema et nad on lihtsalt cosplays paremad kuna nad näevad sellised välja...olgu neil siis karvased jalad,ostetud cosplayriietus,või feil parukas.... nad ikka näevad paremad välja cosplaydes!Seda pole vaja üle rääkida emm LaLaLaa

Aga ma arvasin, et asiaatidel on üldjuhul pruunid silmad? Sel tüdrukul on küll täiesti hallid (või ehk isegi sinised?) silmad.
(On another note, miks ma kogu aeg nendesse hüljatud teemadesse satun?)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RavenKillz



Liitunud: 11 Jan 2012
Postitusi: 12
Asukoht: Jõgeva/Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 21, 2013 17:27    Teema: Vasta viitega

Need inimesed, kes panevad sellesse kõik, et cosplay perfektne oleks, lisavad vahel ka ostulisti värvilised läätsed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MangaFan



Liitunud: 31 Okt 2008
Postitusi: 26
Asukoht: Saarema/Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 14, 2013 09:57    Teema: Vasta viitega

Minul on küsimus kõigile cosplayeritele. Kui teil on kavas teha kindla tegelase cosplayd ning te näete pilti, kus cosplay on väga väga hea siis kas selle pildi nägemine suurendab teie motivatsiooni (a la " Vau, kui lahe! Ma tahan ka sama hea olla! Kavatsen täiega vaeva näha.") või pigem masendab teid ja võtab kogu motivatsiooni ära (a la " Mina küll nii hea ei ole." *läheb nutab nurgas*)?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Akarin



Liitunud: 11 Veeb 2013
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 14, 2013 10:37    Teema: Vasta viitega

MangaFan kirjutas:
Minul on küsimus kõigile cosplayeritele. Kui teil on kavas teha kindla tegelase cosplayd ning te näete pilti, kus cosplay on väga väga hea siis kas selle pildi nägemine suurendab teie motivatsiooni (a la " Vau, kui lahe! Ma tahan ka sama hea olla! Kavatsen täiega vaeva näha.") või pigem masendab teid ja võtab kogu motivatsiooni ära (a la " Mina küll nii hea ei ole." *läheb nutab nurgas*)?

Kindlasti käib nii üks kui teine mõte peast läbi, ent see ei ole hoopiski oluline. Töö kostüümi kallal on pikk ja emotsionaalne rännak, kuid oluline on - ka motivatsiooni puudumisel - seda jätkata. Kui midagi läheb untsu, võib ju vahelduseks sele nurka visata ja rahunenud peaga varsti naasta.

See on sinu kostüüm ja sina pead otsustama kui hea või halb see on. Kui sa näed seda pilti ilusamast kostüümist, siis mõtle pigem kuidas see saavutatud on ja ürita oma visiooni nii arendada, et sa maksimaalselt asjaga rahul oleksid.
_________________
kono mama ni zutto shite hoshii
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> cosplay Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: