OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ninja Scroll
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2003 00:26    Teema: Ninja Scroll Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Ninja Scroll - Sisu: uskumatult vinge mõõgavõitleja Kibagami Jubei rändab ringi ja pakub tasu eest oma surmavaid teeneid. Teostus: julgen öelda, et üks kaunemaid aprillikuu animetest - rikkalikud värvid, sulnid loodusvaated, ladusad võitlused, omanäolised tegelased ja shuriken'ina silmaauku sobiv muusika! Esmamulje: kellele meeldib ülevõlli fantaasiamärul ja ennastunustav macho-kangelaslikkus, ei tohi seda maha magada.

selle kohta oleks mul peale nelja osa öelda, et tundub tulevat täielik pettumus. võib pealtvaadates "ilus" olla, aga millegipärast jääb esialgselt sarjast üsnagi mage mulje - see tundub kuidagi tundetu, tühi, sisutu ja isegi võitlusstseenid ei suuda kuidagi põnevust must välja meelitada, rääkimata "plotist" mille arengu suhtes ei tunne peale ka peale neljanda osa lõppu mitte mingit huvi, ehk siis õigem oleks öelda, see huvi on vaibunud. et siis praegu võtaks selle kokku umbes nii, et natuke ilus, aga tühi ringikargamine ja võitlemine ilma mingite emotsioonideta ja mittehuviäratava süzheega.

ja veel üks asi, mis rikub sarja minu silmis võrreldes filmiga ära - neid "omanäolisi" tegelasi on liiga palju. ja ka Jubei ei paista nii kakkoii kui filmis.

ausõna, kui varsti seal midagi minu jaoks paremuse poole ei pööra, siis tuleb mul see vist aasta alguse halvimaks, või siis suurima pettumuse valmistajaks, panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2003 08:05    Teema: Re: Ninja Scroll Vasta viitega

ruri kirjutas:
selle kohta oleks mul peale nelja osa öelda, et tundub tulevat täielik pettumus.


Nii. Ma loodan, et sa nõustud minuga selles osas, et peale esimest osa jäi asjast siiski positiivne mulje. Tunnistan, et mul on pahatihti komme millestki vaimustuda väga esmase mulje põhjal. Siiski, olles ise näinud ära kaks osa, ei ole ma veel vähimalgi määral pettunud. Võib-olla on asi selles, et pettumuseks on vaja suuri lootusi, mina aga selle seeria suhtes mingeid lootusi ei hellitanud. Mulle täispikk Ninja Scroll eriti ei meeldinud - mõttetu seksuaalne vägivald kriipis mu õrna hinge. Seeria on selles suhtes väga perekeskne ja saab selle eest eelduslikult plusspunkti.

Tsiteerin::
...rääkimata "plotist" mille arengu suhtes ei tunne peale ka peale neljanda osa lõppu mitte mingit huvi, ehk siis õigem oleks öelda, see huvi on vaibunud. et siis praegu võtaks selle kokku umbes nii, et natuke ilus, aga tühi ringikargamine ja võitlemine ilma mingite emotsioonideta ja mittehuviäratava süzheega.


Ja see erineb filmist... kuidas? :)

Olgu sellega, kuidas on, ent intrigeeriv sü˛ee on küll üks väärtus, mida tuleks otsida mõnest teisest kohast. Näiteks Naksitrallidest. Kaldusin teemast kõrvale, ent sellegipoolest.

Minu tundmused, mis vaevalt muutuvad, kui just asi kardinaalselt halvemuse poole ei kisu, on enam-vähem samaks jäänud. Küllaltki ilus pilt, vahva B-filmi olustik ja helitaust, papist tegelased ja vineerist lugu. Ja sest viimasest pole hullu, sest säärane primitiivsus on ilmselgelt taotluslik, ei ole siiani sirgelt teelt kõrvale kaldunud ning seetõttu sümpatiseerib. Natuke nagu Grappler Baki'gi - loll küll, aga vähemalt ei veiderda.

LaLaLaa
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Subu



Liitunud: 15 Veeb 2003
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Nelj Mai 29, 2003 13:04    Teema: Re: Ninja Scroll Vasta viitega

Mnjah, need imelikud tegelased rikuvad minu jaoks seeria ära, ka peategelasele on miskine imelik mõõgaga kaugelelöömise oskus külge poogitud mida tal filmis ei olnud ( kus ta oli palju inimlikum ja sümpaatsem ning pidi natuke rohkem vaeva nägema kui 50 meetri kauguselt oma mõõgaga natuke sahmima).
Iga 'koll' on kas geneetilise häirega või miskine roboatauto, isegi 2 mõõgaga ringikarglev ninjalooking tegelane osutus hoopis lizardiks kelle põhitrikk oli seljast miskise crapi väljaloopimine...natuke hale minu arust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 31, 2003 22:42    Teema: Re: Ninja Scroll Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Nii. Ma loodan, et sa nõustud minuga selles osas, et peale esimest osa jäi asjast siiski positiivne mulje.

natuke. algus isegi natuke meeldis, st need veanlase ninjad, aga muus suhtes jättis nagu suht külmaks.

Tsiteerin::
Võib-olla on asi selles, et pettumuseks on vaja suuri lootusi, mina aga selle seeria suhtes mingeid lootusi ei hellitanud.

ei ole vaja suuri lootusi, pettuda võib ka lihtsalt siis kui ei leia asjast mitte midagi, isegi seda mis seal olla võiks. hetkel pettumus näiteks sellepärast, et peale 3ndat osa leidsin endas tühja tunde peale vaatamist - see kalliskivi ja preestrinna plot ei äratanud üldsegi huvi (pole siiamaani, peale 5-nda osa vaatamist, suutnud isegi natukenegi huvi tekitada, st ma ei taha isegi teada, kuidas see lõppeda võiks). imelikud (omapärased) vastased ei püüa pilku vaid jätavad lameda mulje. üks põhjus ehk ka selles, et paistab iga osa kohta mingi 1-2 sellist sisse tulevat ja ainult selleks, et Jubei saaks nad maha tappa. võitlused ei tekita pinget ja kaasaelamistunnet, ühesõnaga kuidagi niisama ringivehklemine ilma mingi põnevuseta. ja silmale tavalisest ilusam ka ei tundu, ehk siis "ilus pilt" ei kisu vaatama ja imetlema vaid jätab suht tavalise mulje. ning kokkuvõtteks oligi peale 3-ndat osa tühi tunne - ei mingit huvi, põnevust, emotsioone, silmailu jne, st tundus, et see seeria ei suuda nagu midagi mulle pakkuda.

Tsiteerin::
Mulle täispikk Ninja Scroll eriti ei meeldinud - mõttetu seksuaalne vägivald kriipis mu õrna hinge. Seeria on selles suhtes väga perekeskne ja saab selle eest eelduslikult plusspunkti.

ainult üks stseen alguses ja minu arust sugugi mitte mõttetu. pealegi pole nii film kui sari lastele mõeldud, seega perekesksusele rõhumine on juba ise mõttetu. ja perekeskne vägivald - see kõlab küll imelikult :) (/me tuletab verist esimest osa meelde ja ega hiljemgi eriti vähem vägivaldseks ei lähe).

Tsiteerin::
Ja see erineb filmist... kuidas? :)

filmi sisu oli vähemalt selline, et ei lasknud kaotada huvi tegevuse jälgimise vastu ei algul, ega ka hiljem. samuti olid tegelased huvitavamad ning võitlused tundusid kaasakiskuvamad ning paremad. film oli midagi sellist mis haaras just alguses oma vägivaldsete stseenidega ja mingi lubava sisuga ning venis siis kuidagi lõpuni, aga seeria lööb juba alguses
tühjusega, isegi välise külje poolt pole midagi eriti pakkuda. võib-olla tõesti sellepärast, et seeria filmi järjena tundub mulle igas suhtes kahvatu, isegi Jubei on kuidagi degradeerunud.

Tsiteerin::
Minu tundmused, mis vaevalt muutuvad, kui just asi kardinaalselt halvemuse poole ei kisu, on enam-vähem samaks jäänud.

õnneks minu jaoks ei saa enam asi halvemuse poole minna. kui, siis ainult paremuse poole :)

Tsiteerin::
Natuke nagu Grappler Baki'gi - loll küll, aga vähemalt ei veiderda. LaLaLaa

noh, Bakit mainides, need lihased, endorfiinid jmt teevad asja veel ajuvabamaks ja ebareaalsemaks kui mingi Flame of Recca vmt maagiline tilulilu. a see on muidugi minu isiklik arvamus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 31, 2003 23:32    Teema: Vasta viitega

/rehmab käega/

Jah, ilmselt on sul igati õigus.

/asub Ninja Scroll'i vaatama/
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2003 10:47    Teema: Re: Ninja Scroll Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:


Minu tundmused, mis vaevalt muutuvad, kui just asi kardinaalselt halvemuse poole ei kisu, on enam-vähem samaks jäänud. Küllaltki ilus pilt, vahva B-filmi olustik ja helitaust, papist tegelased ja vineerist lugu. Ja sest viimasest pole hullu, sest säärane primitiivsus on ilmselgelt taotluslik, ei ole siiani sirgelt teelt kõrvale kaldunud ning seetõttu sümpatiseerib. Natuke nagu Grappler Baki'gi - loll küll, aga vähemalt ei veiderda.

LaLaLaa


nõustun 100%. ninja scrollis polnudki ju tähtis mingi sügav sisu vms., ning filmi plot oli tegelikult lõppkokkuvõttes ju üsna lame (kamoon, kogu see pull lihtsalt tühise kulla pärast?). sellegipoolest üks paremaid kaklusanimesid, ning sama võiksin öelda sarja kohta esimeste nähtud osade põhjal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2003 14:16    Teema: Re: Ninja Scroll Vasta viitega

pansomon kirjutas:
nõustun 100%. ninja scrollis polnudki ju tähtis mingi sügav sisu vms., ning filmi plot oli tegelikult lõppkokkuvõttes ju üsna lame (kamoon, kogu see pull lihtsalt tühise kulla pärast?).

ega tegelikult vist ongi liiga palju oodata, et sa loeksid ka mida kirjutatakse. ja kuld pole inimkonna ajaloos (muidugi sealtmaalt, kus kulda väärtustama hakati) kunagi tühine olnud.

Tsiteerin::
sellegipoolest üks paremaid kaklusanimesid, ning sama võiksin öelda sarja kohta esimeste nähtud osade põhjal.

kuigi ma ka sisu kohta ütlesin, et ei äratanud huvi jne, oli siiski mahategemise põhjuseks üldmulje - tühi, kahvatu, jne - mis sisaldas just ka seda kakluse poolt, mis minu arust jääb täiega näiteks Narutole alla ning tahaks öelda, et isegi ebahuvitavam kui Tokyo Underground.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2003 16:00    Teema: Re: Ninja Scroll Vasta viitega

ruri kirjutas:
kuigi ma ka sisu kohta ütlesin, et ei äratanud huvi jne, oli siiski mahategemise põhjuseks üldmulje - tühi, kahvatu, jne - mis sisaldas just ka seda kakluse poolt, mis minu arust jääb täiega näiteks Narutole alla ning tahaks öelda, et isegi ebahuvitavam kui Tokyo Underground.


Oeh. emm

Põhimõtteliselt ei ole meist ju keegi vaidlustanudki fakti, et keegi teine temaga võrreldes teisiti arvab. Seda pole mõtet vaidlustada, sest piisavaid tõendeid arvamuste erinevuse kohta näeme siin foorumis igal sammul.

Kui mina kunagises postituses, mille ruri käesoleva teema aluseks võttis, avaldasin oma entusiasmi ja meelehead teleseeria Ninja Scroll kohta, siis oli see minu siiras arvamus ja põhines kõigiti pärast esimese osa vaatamist tekkinud emotsioonidel. See oli õigustatud, sest teema pealkirjaks oli Aprilli animed ja eelnevad postitused eeldasid esimeste kuitahes põgusate muljete kirjapanekut.

ruri kui käesoleva teema looja tsiteeris minu esmamuljet ja, kasutades seda aluspõhjana, avaldas oma täpselt sama subjektiivse, ent suunitluselt vastupidise arvamuse selle seeria kohta, tuues sisse võrdluse täispika filmiga. Seda võrdlust võib veel kuidagi põhjendada, kuna tegemist on siiski samade tegelaste ja sama maailmaga.

Oma vastuses talle võrdlesin ma seeriat omakorda Grappler Baki'ga, ent rõhutan, et mitte sisulise sarnasuse tõttu, vaid pigem meeleolu põhjal, mida nende kahe anime vaatamine minus tekitab. ruri aga on nüüdseks toonud sisse Flame of Recca, Naruto ja Tokyo Underground'i, mida Ninja Scroll'i ja juhuslikult ka sadade teiste animetega ühendab tõik, et nendes kõigis võideldakse. Pean sellist võrdlemist asjakohatuks - pole sugugi mõistlik oletada, et inimene, kellele meeldib NS, rõõmustaks TU ja Naruto üle või vastupidi - sedavõrd erineva teemakäsitlusega on need!

Veel arvan, et igalühel peaks olema võimalus oma arvamust avaldada ilma, et ta peaks arvestama sellega, et keegi tema arvamust tsiteerima ja põhjalikult analüüsima hakkab, eriti kui arvamustevahetus käib tasandil "X on ilus, värviline ja omanäoline" versus "X on igav, ilmetu ja lame". Sellises vaidluses ei ole võimalik midagi loogikat kasutades ümber lükata ega tõestada ning sellel pikemalt peatumine on nüüd ja jääb alati tähenärimiseks.

Lühidalt: Mind kurvastab, et see teema on põhistatud minu algsele arvamusavaldusele. Olge head inimesed, leidke teinekord inspiratsiooni animest endast, mitte mõne teise tagasihoidlikust arvamusest.

<Vabarnamees>

P.S. Ja kui te arvate, et ma üritan piirata kellegi sõnavabadust ja olen sallimatu, siis lugege, palun, postitus uuesti läbi. Aitäh.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2003 17:20    Teema: Re: Ninja Scroll Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Lühidalt: Mind kurvastab, et see teema on põhistatud minu algsele arvamusavaldusele. Olge head inimesed, leidke teinekord inspiratsiooni animest endast, mitte mõne teise tagasihoidlikust arvamusest.

nüüd on minu kord oeh öelda :) tõsi ta on, et ma hakkasin su arvamusavaldusest kinni kuna sellele positiivsele arvamusele (mis põhines ühel osal) oli hea panna vastukaaluks negatiivne arvamus (mis põhines neljal osal), aga:

1. see arvamus on inspireeritud animest, mitte sellest, et oleks vajadus tingimata sinu oma maha teha. ma oleks ka ilma sinu tekstita oma arvamuse siia pannud.

2. Flame of Recca't mainisin ma ainult sellepärast, et #emangas võrdlesid sina Baki endorfiine ja lihasmassi kasvatamist FoR jmt maagilise tiluliluga ning see ei puutunud tegelikult absoluutselt Ninja Scrolli teemasse. lihtsalt kasutasin võimalust :)

3. Naruto ja TU kohta ütlesin ma ainult seda, et "seda kakluse poolt, mis minu arust jääb täiega näiteks Narutole alla ning tahaks öelda, et isegi ebahuvitavam kui Tokyo Underground" (õige oleks Tokyo Undergroundis) ja mitte sõnagagi võrreldes neid kuidagi muudmoodi Ninja Scrolliga. seega, minu arvates võitlused Narutos on paremad kui Ninja Scrollis. või sa tahad öelda, et isegi võitlsustseenide huvitavust ja köitvust ei kõlba neil seeriatel võrrelda?

Tsiteerin::
Veel arvan, et igalühel peaks olema võimalus oma arvamust avaldada ilma, et ta peaks arvestama sellega, et keegi tema arvamust tsiteerima ja põhjalikult analüüsima hakkab,

samas peaks kirjutaja arvestama ikkagi sellega, et kui ta midagi avalikult üles paneb, siis (kui teisiti pole mainitud) võib seda kirjutist tsiteerida ja lahata kuidas aga keegi soovib. või on see foorum erand, et ma pean hakkama nüüd austama teiste kirjutisi niipalju, et ennem privas küsima, et kas ma võin tema teksti quoteda ja selle kohta mingi arvamuse kirjutada?

Tsiteerin::
eriti kui arvamustevahetus käib tasandil "X on ilus, värviline ja omanäoline" versus "X on igav, ilmetu ja lame". Sellises vaidluses ei ole võimalik midagi loogikat kasutades ümber lükata ega tõestada ning sellel pikemalt peatumine on nüüd ja jääb alati tähenärimiseks.

"arvamustevahetus" ja "vaidlus" on nagu erinevad asjad ning omaltpoolt olen vähemalt enda arvates selle esimesega piirdunud, st elanud oma pettumust siin välja ja avaldanud arvamust, milline Ninja Scroll mulle praegu tundub, mitte vaielnud vastu, et see pole omanäoline vaid on selline lame jne. samas on see ka minu vaatepunktist nähtuna ja ei vaidle vastu, et teised võivad mu teksti teistmoodi mõista.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 05, 2003 07:31    Teema: Vasta viitega

Nii, tagasi originaalse teema juurde:

Vaatasin ka eile 4. osa ära ja peab ütlema, et minu tunded sarnanevad Ruri omadega. Igavad võitlused, mis ei suutnud mind kaasa elama panna; ülitobedad vastased, kes ei tekita mitte huvi, vaid igavust; tõeliselt olematu sü˛ee, mis ei kõlba isegi C-kategooriasse... Lisa veel juurde üks vägistamisstseen, mis mulle tõesti vastu hakkas... ning siit järeldus: Ninja Scroll pole vähemalt minu jaoks. Sest see ei suuda minus vähimatki huvi äratada.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 05, 2003 11:53    Teema: Re: Ninja Scroll Vasta viitega

Tsiteerin::
kuigi ma ka sisu kohta ütlesin, et ei äratanud huvi jne, oli siiski mahategemise põhjuseks üldmulje - tühi, kahvatu, jne - mis sisaldas just ka seda kakluse poolt, mis minu arust jääb täiega näiteks Narutole alla ning tahaks öelda, et isegi ebahuvitavam kui Tokyo Underground.


tjah, eks ta ole maitse asi. ei ole meil mõtet siin väga palju piike murda sel teemal. imho on igatahes sari seninähtud osade poolest üsna vääriline järglane filmile. kuigi tegelikult on 4 osa siiski piisavalt vähe, et lõplikke järeldusi teha.

ilmselt lähevad siin lihtsalt lahku meie arusaamad sisutühjadest ja headest võitlustest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 05, 2003 13:12    Teema: Vasta viitega

Mittepingeline võitlus:

Tuuakse kohale mingi karvane ja kummaline koll, kellel on mingid müstilised võimed. Pannakse talle vastu hea mõõgakangelane. Aetakse karvupidi kokku. Alguses koll saadab teele oma mingid erivõimed, mis kangelasele vähimatki liiga ei tee. Seejärel liigutab kangelane oma mõõka ja koll kukub ribadeks. Sama valemit kasutada vähemalt kord seeria jooksul.

Kusjuures põhjuseid ei jäeta mitte ebamääraseks, vaid ei suvatseta isegi seletada. Osast osasse samad võitlussteenid, mis pinge tekitamise asemel kipuvad lõuapärasid teineteisest eemale tõmbuma, ei ole minu arusaam huvitavast meelelahutusest või pingelisest märulist.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2007 10:31    Teema: Vasta viitega

Oehh, jälle mingid pikad lõuapärasid teineteisest eemale tõmbuma panevad vastused ja enda arvamuste põhjendused.

Mulle meeldis seriaal rohkem kui film. Seriaalil ilus pilt, tore kidramuusika, huvitavad kollid, see eemalt mõõgaga tükeldamine meeldis kah.

See, et kunagi varem olin filmi näinud oli mul üldse meelest läinud aga seriaali vana munk tundus kuidagi kahtlaselt tuttav. Peale seriaali vaatasin filmi uuesti üle ja mulje leidis kinnitust - film ikka viletsam (selligipoolest üle keskmise).
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2007 10:34    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Oehh, jälle mingid pikad lõuapärasid teineteisest eemale tõmbuma panevad vastused ja enda arvamuste põhjendused.

No anna andeks, mis sa ise aastal 2003 tegid, võitsid Nobeli rahupreemia või. URRRRRR
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2007 11:20    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
jackwood kirjutas:
Oehh, jälle mingid pikad lõuapärasid teineteisest eemale tõmbuma panevad vastused ja enda arvamuste põhjendused.

No anna andeks, mis sa ise aastal 2003 tegid, võitsid Nobeli rahupreemia või. URRRRRR


2003 ei teinud ma küll mitte midagi mainimisväärset peale kooli lõpetamise. Sellest ajast saati on mu esitused veel nõrgemaks läinud. 2007 lugesin antud teema läbi ja see tundus enamuses lihtsalt eelajaloolise eelsoojendusena lennuki õhkutõusmise teemale.

Paljun vabanust ka selle eest, et kasutasin hjargi sõnu ilma viitamata ja kontekstist väljarebituna.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 21:21    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Oehh, jälle mingid pikad lõuapärasid teineteisest eemale tõmbuma panevad vastused ja enda arvamuste põhjendused.

sa siis seedid paremini selliseid arvamusi, et seeria on lihtsalt pask (minu arvamus lühidalt öeldult)?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 23:41    Teema: Re: Ninja Scroll Vasta viitega

Olen mitmes kohas juba seletanud, miks mulle film ei meeldi, siin enam ei viitsi, ütlen lihtsalt: ei meeldi! Sari meeldib filmist rohkem, kuid on siiski vaid hädapärast keskpärane. Liiga palju tegelasi, kes peale üksikute erandite on ebahuvitavad, kuigi välimuselt kindlasti originaalsed. Tegelikult võib eelmises lauses ka "peale üksikute erandite" maha tõmmata, sest huvitavaid tegelasi seal tõesti pole. Koledad kollid imelike tehnikatega tulevad kohale vaid selleks, et Jubei saaks neid kohe või vähemalt osa lõpuks tappa. Ma ei ole imelikul kombel ennast haigutamas ja osa lõppu ootamas leidnud ehk võitlustega suudetakse tavaliselt mingi pinge ikka sees hoida. Muusika on vähemalt kohati huvitav.

ruri kirjutas:
hetkel pettumus näiteks sellepärast, et peale 3ndat osa leidsin endas tühja tunde peale vaatamist - see kalliskivi ja preestrinna plot ei äratanud üldsegi huvi (pole siiamaani, peale 5-nda osa vaatamist, suutnud isegi natukenegi huvi tekitada, st ma ei taha isegi teada, kuidas see lõppeda võiks).


Mina olen hetkel kümnenda osa juures ja seeria vaatan kindlasti lõpuni kuid kui juhtub, et ei saa viimast kolme osa vaadat, siis pole minu arust midagi hullu. Lihtsalt ei huvita, mis ühe või teisega juhtub, sest sümpaatseid tegelasi pole, kellest piisavalt hooliksin. Sü¾ee ei saa kaasahaaravusega just kiidelda. Ma ei spoilerda vaid teoretiseerin, et head jäävad ellu ja pahad surevad, kõik lähevad oma teed ja sari lõpeb, kui Jubei kõnnib loojuva Päikese poole. Teine võimalus on, et surevad Jubei & co või siis vähemalt see naine sureb, luues niimoodi "traagilise" lõpu. See lõpp oleks muidugi naeruväärne, sest on lausa patt üritada inimestes pisaraid välja tuua - sest see on traagilise lõpu mõte - mingite lambist võetud tegelaste surmaga.

Film on jama, aga klassika. Sari on jama ja pole klassika ka mitte. Vähemalt pole palju juttu ja ei venitata - saab toredasti kiiresti otsa.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 07:44    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
sa siis seedid paremini selliseid arvamusi, et seeria on lihtsalt pask (minu arvamus lühidalt öeldult)?


Ühest sõnast koosnev arvamus on kahtlemata lühike. Minu maitse jaoks isegi natuke liiga lühike. Oma arvamust sarjast võib (ja kohati lausa peab) põhjendama ning kaitsma aga see teineteise postitustest vaheldumisi lõikude kommenteerimine pole just minu tassike teed. Nii tehes näidatakse loomulikult oma erudeeritust anime vallas aga peamiseks tõukejõuks pean ma nende pikkade postituste tekkel siiski soovi vaielda vaidlemise pärast.

Ütle mis sul öelda on aga ära mölise (Kreisiraadio (C)).
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 11:36    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
... aga see teineteise postitustest vaheldumisi lõikude kommenteerimine pole just minu tassike teed. Nii tehes näidatakse loomulikult oma erudeeritust anime vallas..

Soovid ehk natuke täpsemalt seletada, mismoodi vaheldumisi lõikude kommenteerimine seostub teadmistega animetest. Et mida vingemalt mul teise inimese tsitaate vaheldumisi oma kommentaaridega on, seda rohkem ma animetest tean? Mina arvasin siiamaani, et selline vaheldumisi teise tsiteerimine ning oma kommentaaride lisamine on hea komme ning lisab vastusele selgust ning liigestatust.

EDIT: ja et edaspidist offtopicu't vältida paneks siia lihtsalt wiki lingi sellisele asjale nagu Netiquette


Viimati muutis seda zork (Teis Apr 10, 2007 07:41). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 22:36    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Oma arvamust sarjast võib (ja kohati lausa peab) põhjendama ning kaitsma aga see teineteise postitustest vaheldumisi lõikude kommenteerimine pole just minu tassike teed. Nii tehes näidatakse loomulikult oma erudeeritust anime vallas aga peamiseks tõukejõuks pean ma nende pikkade postituste tekkel siiski soovi vaielda vaidlemise pärast.

ma olen ka alati arvanud, et monoloogide pidamine ja nende lugemine foorumis on ääretult huvitav tegevus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: