OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

gantz
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 03, 2005 16:58    Teema: gantz Vasta viitega

vaatan seda seeriat .. ja vaatan veel natukene ja tahes tahtmata leian ennast pidevalt muigamas ning rahulolevana. mul ei ole seeria tervenesti veel läbi vaadatud, kuid pean juba ette tõdema, et tegemist on kahtlemta ühe tulevase lemmikuga. piisav kogus huumorit, absurdi ning ilusat animatsiooni. tegelased on kõik kuidagi ääretult inimlikud ja neile on väga lihtne kaasa elama hakata. eriti katole, kes oma ohmulikkuse ja samas ka täiesti vankumatu moraalitundega suudab südamesse pugeda.
vahetevahel paneb seeria ka kukalt sügama - et misasja? sibulmees ja linnumees? kibestunud kontoritöötajast naise koer? mis toimuub?

mis teie arvate antud seeriast? ning lets keep it spoiler-free kuniks mul home või ülehomme viimased osad vaadatud on :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Okt 03, 2005 17:04    Teema: Vasta viitega

gantzi esimene osa ei meeldinud (vaatamata siledale animatsioonile) üldse, seepärast ei ole rohkem vaadanud... läheb siis edaspidi paremaks?
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 03, 2005 17:05    Teema: Vasta viitega

no mu esimene postitus poleks nii naiivselt rõõmsameelne olnud, kui ta ei läheks :P

edit: kuid kui silmas pidada ekspi, siis on ka olemas võimalus, et ma kasutan oskuslikult oma individuaalsust


Viimati muutis seda kammerer (Esm Okt 03, 2005 17:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Okt 03, 2005 17:07    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
no mu esimene postitus poleks nii naiivselt rõõmsameelne olnud, kui ta ei läheks :P


vääramatu loogika. :)
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 03, 2005 22:26    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
gantzi esimene osa ei meeldinud (vaatamata siledale animatsioonile) üldse, seepärast ei ole rohkem vaadanud... läheb siis edaspidi paremaks?

tegelikult peaks vist küsima, et miks sulle esimene osa ei meeldinud? sest võib-olla tõenäoline, et sinu jaoks ei hakkagi see paremaks minema. ja seda ka muidugi, et Gantz on suht vägivaldne ja verine anime, eriti teine pool.

mulle Gantz muidu meeldis. juba see alguse asi, et grupp suvalisi inimesi, kes enda arvates said surma, koguti kuhugi kokku ning pandi midagi tegema, äratas huvi edaspidiseks vaatamiseks. ja kahetsema ei pidanud, sest lisaks vägivallale oli ka üsna hea vaadata gruppi suvalisi inimesi koos tegutsemas (või mitte tegutsemas) ja seda kuhu lõpuks välja jõuti. ja lõpuks, millegipärast mulle meeldivad sellised tegelased kes endast viimast andes vaenlastest läbi raiuvad. nagu näiteks Gattsu Berserkist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 04, 2005 00:10    Teema: Vasta viitega

minule meeldis ka ost. alates hiphopist pakatavast ülienergilisest algusmuusikast - vahepeal hõljudes triphopi hõngulistel rütmidel ning veidikene ka ambienti pluss kurblik lõpulugu. maitse asi. mulle maitses :P

verine ning kohati tsenseerimist vajav oli gantz tõepoolest. kuid siiski ei saa ma üldse üle kato tegelaskujust. kas päriselt on ka olemas täielikult teiste peale mõtlevaid ning enda huve kõrvale seades alati abistavat kätt pakkuvaid inimesi või on see ainult müüt ? sellessuhtes , et kui on siis mina hakkan küll kohe fänniks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Teis Okt 04, 2005 12:42    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
tegelikult peaks vist küsima, et miks sulle esimene osa ei meeldinud? sest võib-olla tõenäoline, et sinu jaoks ei hakkagi see paremaks minema. ja seda ka muidugi, et Gantz on suht vägivaldne ja verine anime, eriti teine pool.


...mõistlikku põhjendust ei ole, aga mingi alatoon (autorite hoiakus?) konkreetselt häiris. midagi analoogset nagu "the celli" puhul (mis oli muidugi üldse üks vastik ja loll film).
mis vägivalda puutub, tavaline filmisplätter eskapistilikus vormistuses mind ei kõiguta, aga ma ei kannata Michael Haneke filmide tüüpi asju. kuhupoole gantz jääb?
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 04, 2005 13:53    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
mis vägivalda puutub, tavaline filmisplätter eskapistilikus vormistuses mind ei kõiguta, aga ma ei kannata Michael Haneke filmide tüüpi asju. kuhupoole gantz jääb?

splätteri poole. vaadates natuke imdb-st kasutajate kommentaare MH filmidele, siis igaljuhul ei jää Gantz nende filmide vägivalla kanti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 04, 2005 14:35    Teema: Vasta viitega

Esimese hooaja (st 13 osa) vaatasin ära millalgi, aga pole plaanis edasi vaadata. Süzhee tundub huvitav, aga ma ei suuda kaua vaadata asju, kus enamik teksti esitatakse karjudes. Gantz oli minu jaoks liiga närviline.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 06, 2005 22:10    Teema: Vasta viitega

Vaadanud olen antud seeriat kuhugile 2 stage'i viimasesse veerandisse. Jäi katki, sest subiti aeglaselt, ja ühel hetkel enam ei viitsinud reliise passida.

Positiivset on öelda algusloo ja intro kohta, stoori on kah suhteliselt paljulubav alul. Igavaks seda seeriat ma just ei peaks, eriti esimeses pooles...

Teine pool seevastu käib juba sinna pikkade seriaalide auku rohkem, nagu Bleach või Naruto (või Digimon :P), kus tegelikult huvitava looga huvitavale algusele järgneb rida eksponentsiaalselt pikemaid lahinguid eksponentsiaalselt tugevamate vastastega, mis kestavad mõnikord päris hea mitu osa järjest... vot see on juba igav. Kui ma oleks LEVEL GRINDIST nii sissevõetud, taoks ma kas Diablo 2-te või World of Warcrafti, selle asemel et vaadata, kuidas teised seda TV-s teevad :wink:

Niiet korralik algus, lõpp vajus veidi ära (samas ma tean inimesi, kes just seda grindi ja pikki lahinguid kaifivad - igale oma :wink: )
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 16:14    Teema: Vasta viitega

just lõppetasin gantzi vaatamise viimase episoodiga....
ma isegi ei oska kommenteerida, pole viimasel ajal ühtegi animet lõpuni vaadanud ja see lihtsalt nõudis kõikide osade saamist.
väga meeldiv , vaadatav ja lihtsalt üli võimas anime.
kuigi siiamaani ei saa aru kas lõppus pea tegelane jäi ellu või mitte...
story iseenesest on lahe, tegelased meeldivad ja stiil meeldiv.
uskumattu oli see et nad kõik suht noored olid aga pidasid vastu sellisele pingele, tublid.
kahju hakkas muidugi siis kui kõik ära tappeti kellega peategelane oli pikkemat aega koos aliense taga ajanud, ja see et kuidas nad tapeti...

palju verd, palju viha, kuidagi tuletab tänapäevast maailma elu meelde.
ma ei tea mida rohkem hetkel lisada, olen lihtsalt õnnelik et nägin algusest lõpuni ja et selline asi välja lasti.. * SPOILERID *

Muudetud: Postitaja eksis reeglite punkti 7 vastu ja ei arvestanud spoilerdades teiste kasutajatega, kes võib-olla pole seda animet veel näinud, ja lootsid sellest teemast saada teada, kas seda tasuks vaadata. Postitus muudetud, spoilerid korrektselt märgistatud, häbi-häbi... soovib Vabarnamees
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 22:35    Teema: Vasta viitega

se on animeseep mida ma olen korduvalt proovind hakata vaatama ning täna algust tehes olen jõudnud seebi edenedes järelduseni et se on hea.
Kahju ainult et sellel "õnnelikku" lõppu ei olnud, kuigi peategelane korraks sai kyll õnnelikuks aga no se oli pigem ikka soojendus ja ootus millekski paremaks tulevikus...

bladdi hell nö.
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 13:18    Teema: Vasta viitega

Gantzi manga on mitu korda parem kui anime ütleks. Anime esimene osa vist kattis esimesed 2 volumet mangast, päris palju on animes kaduma läinud lihtsalt. Manga käib siiani muideks, eks tal vahpeal on natuke imelik olnud, kuid on hakanud jälle põnevamaks minema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 14:10    Teema: Vasta viitega

Anime ise oli juba huvitav a no kui sa ytled et manga on veeeeeeeeeeeeeeelgi huvitavam siis lappame ka selle läbi :)

Kuigi miskipärast peale death noti manga lugemist ma olen kyll kõik värsked osad omandand kuid pole yhtegi edasi vaadand sellest ajast kui manga kätte võtsin...
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 14:29    Teema: Vasta viitega

Mangakal on paha komme peategelasi tappa. Ja see lugu vampiiridega on kahtlane. Aga eks ta olegi läbinisti kahtlane, kuigi kõik 240 chapterit on seni olnud nauditavad.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 17, 2006 11:31    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Mangakal on paha komme peategelasi tappa. Ja see lugu vampiiridega on kahtlane. Aga eks ta olegi läbinisti kahtlane, kuigi kõik 240 chapterit on seni olnud nauditavad.


Olgem ausad, ta lihtsalt peab uusi asju sisse tooma, muidu see asi lihtsalt läheks pidevalt samamoodi edasi, ainult uued vastased ja see poleks sugugi nii huvitav, vähemalt 240 chapterit. Iga natukese aja tagant tegelased pannakse olukorda, kus neile just tundus, et nad on pihta saanud sellele, mis toimub, ent siis pööratakse kõik pea peale. Raske on ette aimata, mis edasi saab ja see teebki manga minu jaoks huvitavaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2007 11:01    Teema: Vasta viitega

Jälle üks hea anime.

Kui tavaliselt pean end sundima vaatama (ja kuulama) alguslugu kasvõi üks kord, siis seekord ei olenud see üldse probleem. Enamus kordadel vaatasin selle nurisemata ära. Mõnus Läti räppi meenutav lugu.

Peategelase sisemonoloogid meeldisid, samuti rinnakad naistegelased, verefontäänid olid kah omal kohal. Kohati kasutatud 3D keskkonnad ei olnud kõige jubedamad.

Koerast on kahju. GRRRR!

Lõpp oleks võinud tõesti olla selline otsi kokkuvõttev ja õnnelik nagu Ameerika filmides.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 20:12    Teema: Vasta viitega

anime on üks lemmikuid. mangale pole kahjuks veel küüsi taha saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 21:04    Teema: Vasta viitega

Hakkasin äärmiselt mõnna algusloo pärast seda vaatama ja pettuma pole pidanud. Igavesti äge, kuigi tisse võiks küll vähem olla. Vaatan seda uncut versiooni ning muidu pole mul midagi tisside vastu, aga vahest tundub nagu Elfen Lied või Tenjou Tenge, kus näidatakse ainult näitamise pärast. Fanservice, noh. Kuid eks see vist aitab kaasa selle üldise imelikult perverse mõtlemisviisiga tegelastega õhkkonna loomisel. Peale mõne üksiku on vist kõigil sügavalt pohhui, kui keegi nende silme ees soolikateks lastakse ning neile tundub loomulik ilusa naise puhul kohe katsuma või vägistama minna. No okei.

Kui mulle sarjas veel midagi ei meeldi, siis on see loo venimine. See kõlbab tõesti Naruto sarnasele sarjale, aga mul on südames nii halb tunne, kui ma näen, kuidas episoodide numbrid lähenevad kahekümne kuuele, aga tähtsaid sündmusi nagu polegi. Olen kümnenda osa juures ning on päris kindel, et First Stage'i lõpuks ongi ainult kaks võitlust toimunud.

Seda venimist mõjutab tugevasti kolmas asi, mis mulle sarjas ei meeldi ehk tegelaste iseloomud. Peategelane on alguses täiesti vastumeelne ning see käib ka peaaegu kõigi teiste kohta. Ma igatahes ei kujuta ette, et kahekümnest inimesest ükski ei läheks raudteele kukkunud meest päästma ning kui enamus sealsest rahvast sellised julmad ongi, siis ainuke tõsiselt heasüdamlik tegelane Katou on liiga pussy. Vähemalt läheb ta appi kui vaja, mitte ei oota mingit jumalikku kätt nagu kõik teised tegelased, sest mulle käib tõsiselt närvidel nende otsustamatus. Minge appi või siis öelge otse välja, et ei lähe, aga ärge jääge rumala näoga higistama! See käib peamiselt peategelase kohta, aga temaski on juba paranemise märke näha. Natuke imelik siiski, et kui Katou on tüdrukut (Kei) kaitsnud juba pikemat aega igasugustes olukordades, siis tema jookseb hädas naise selja taha. Eriti ülbe on aga see, et ta ise julgeb imestada, miks Kei vaid Katoust hoolib ja teda ei armasta! Loodan, et Second Stage pakub natuke muutusi.

Igatahes oli väga palju virisemist siin postis ning ma tõesti loodan, et inimesed valest aru ei saa ja neil Gantzist negatiivset muljet ei teki, sest tegelikult on sari väga lahe. Ma lihtsalt lugesin üles paar punkti, mis kohati häirivad ning sarja perfektsust taandavad. Kõik loetud miinused põhjustavad loo arengu aeglustumise ja mina kardan vaid seda, et väga hea idee ja teostusega sari saab läbi nii kiiresti. Tahan sellest viimast võtta!
Soovitan kõigile ja ei jõua oodata kuni mangat lugeda saan (seda alles pärast sarja lõpetamist).
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
panda-chan



Liitunud: 6 Dets 2006
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 09:28    Teema: Vasta viitega

Jah, nõustun kõige positiivsega mis selle anime kohta on öeldud. Vägivalda armastan, tegelased on meeldivad... huumor on ka noh... kõva häälega ei naernud...aga muigasin Happybunny ...Ainult ärge tehke seda sama viga mis mina, ma sõin samal ajal kui gantzi vaatasin... võeh, ei lõppenud hästi -.-
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: