OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

remake of Kanon

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 19:54    Teema: remake of Kanon Vasta viitega

Genres: Drama, Romance, Supernatural

Osasid 24/24

Kui ma nyyd mõtlen et miks ta mulle meeldis või miks yltse sellised animed mulle meeldivad, siis vist sellepärast et alateadvuses ikka meeldib samastuda kangelasega (elame ju kaasa ta tegemistele) igastahes "kift" on vaadata yhte noormeest karja naistega toime tulemas.

//SEE ON SISU//--> Mingit reaalset äktsionit seal ei ole on peategelane kes tuleb kuskilt kaugelt tagasi ta on unustanud kõik ära selle linna ja asukate kohta ning siiis hakkavad need mälestused vaikselt tagasi tulema.
Ta kukub mängima naisteke geroid...

Ma õnneks "ORIGINAAL" Kanon ei ole näind ja seega ka vist ei tea mis juhtuma hakkab kui nad isegi on sarnased...

Ma koguni Julgeks tõmmata parraleele Da Capoga ärge kysige mis kohapealt lihtsalt ma tõmbaks kuidagi parraleele (pea ei ole prygikast et igasugu jampsi kinni pidada)

Ja mõned tüüpilised (hoiatavad) pildid sellest animest:














ja yhkorra veel et minujaoks oli se meeldiv ajaviide.
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female


Viimati muutis seda c0en (Kolm Märts 28, 2007 08:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 20:19    Teema: Vasta viitega

no pantyshots? 0.o
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 20:21    Teema: Vasta viitega

nii silma justkui ei kärgatand yhtki a kui päntisotse tahad vaata colorfuli seal muud ei olegi
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 20:27    Teema: Vasta viitega

Ei ma tegin selle märkuse, sest kanonis on üks ~1 kaadrine pantyshot. Mille võib avastada vaid väga vilunud silm. 3nda osa lõpupoole. See on selle anime ajalooline hetk.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 20:33    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Ei ma tegin selle märkuse, sest kanonis on üks ~1 kaadrine pantyshot. Mille võib avastada vaid väga vilunud silm. 3nda osa lõpupoole. See on selle anime ajalooline hetk.


Ei sa oled tõsine ecchi vilunud silmadega XD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 20:35    Teema: Vasta viitega

Ma ühe episoodi vaatasin nalja viluks ära, edasi pole viitsinud vaadata, aga ega ta halb ju ei olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 08:54    Teema: Vasta viitega

Võtan Kanon 2006. siis lõpuks käsile, esimeses 4 osa tõmbavad praegu. Loodetavasti on hea.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 15:16    Teema: Vasta viitega

Kui tegelaste disain ei häiri on tõenäoliselt küllaltki nauditav seeria. Mulle vähemalt väga meeldib, üks vähestest seeriatest mille uusi osi ma hetkel huviga ootan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 15:29    Teema: Vasta viitega

Ma olen paari kaadrit vanast versioonist kiiganud ja sellel oli kohutav-kohutav joonistusstiil. (pool nägu oli suu all või midagi, tegelased nägid välja nagu armsad putukad)

Igatahes.
--peategelane
--kari tüdrukuid
--kadunud mälestused, mis tulevad tagasi (oh, ma ju mängisin selle ja tollega, kui ma laps olin!! Ja siis ma jätsin nad kõik maha mingi kohutava sündmuse pärast vms... Elfen Lied's oli vist midagi sarnast, et kinni kleebitud mälestused ja nii...)
--palju toitu...
--kui otsite pantyshotte jms, siis midagi eriti ei leia ja tegelikult polegi seda vaja, sest kõik tüdrukud on jube armsad.
--tõsiselt palju toitu...
Pool animest on täidetud söömisega, teine pool tüdrukutega. Noh, nii umbkaudu ümardatult.
Asi pole tegelt nii hull, kui mu kirjeldusest paista võib. Väga hea anime on!
Peategelane meenutab Kyon'i, aga see on ilmselt näitleja pärast, suhtumine ja pilk on teine.
Lõpetuseks meeleolu - rahulik.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 22:58    Teema: Vasta viitega

Teise lehe põhjas see teema... aeg teha topeltpostitus!

Just täna tuli välja Kanon'i 21. subbitud osa. Nende kahe postituse vahele jäänud ajaga on Kanon muutunud veel kurvemaks kui enne. Eelmine postitus oli muide suht õige, aga jätsin mainimata, et see anime on kohutavalt kurb (heas mõttes kurb... kvaliteetne kurbus). See on täiesti välja teeninud oma drama/romance/supernatural ¾anri-nimetus-asjanduse ja kui ma lõpetasin praeguse osa vaatamise, oli mul just selline drama/romance/supernatural maik suus (supernatural vist siiski mitte... see pole nii üldine asjandus).
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 24, 2007 05:01    Teema: Vasta viitega

Olen näinud ka esimest varianti. Pean mainima, et remake on tõesti parem ja seda igas aspektis. Story mahukam (hence rohkem osi), tegelased PALJU ilusamad (need silmad tõesti häirisd), animatsioon on imeline. Kurvad kohad olid kurvemad, ilusamad kohad veel ilusamad. Storyline on kordi lihtsam jälgida. Kes on näinud esimest seeriat, peaks kindlasti ka 2006 variandi vaatama.

Vanem versioon pani küll mõned pisarad tilkuma, aga tervikuna jättis külmaks. Uuem aga on teeninud küll juba minu silmis teeninud klassika ja kohustusliku anime tiitli. Olen vaatamisega pooleli jäänud. Enam ei julgegi edasi vaadata, sest tean mis seal tuleb, nutan vist silmad peast välja. T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 17:35    Teema: Vasta viitega

Kanon lõppes [SPOILER] ootamatult hästi!!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 19:51    Teema: Vasta viitega

Paraku ma teadsin algusest peale, kui hästi see lõppeb, sest olin esimest seeriat näinud. Siiski oli minu arust superhea anime ja mul on teist korda kahju, et see läbi sai.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 06:24    Teema: Vasta viitega

Dziis, miks te selle välja ütlesite, et ta hästi lõppeb? See on ju hoiatusteta spoilerdamine.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 08:11    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
Dziis, miks te selle välja ütlesite, et ta hästi lõppeb? See on ju hoiatusteta spoilerdamine.


pole veel näinud animet, mis halvasti (vist mõtled ikka kurvalt, sest halbu lõppe on ikka) oleks lõppenud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 08:18    Teema: Vasta viitega

Ummile kaks päeva bänni reeglite rikkumise eest.

Selgituseks ka: minu hinnangul on spoiler igasugune eelarvamust kujundav vihje asjaolule, mis ei ole anime/manga algusest peale selge, vaid on mõeldud üllatusena, seda ka juhul, kui vihje ei sisalda konkreetset üllatuse kirjeldust, vaid painutab vihje lugejate ootused teatud suunas. Pärast sellise vihje lugemist ootab vaataja selle asjaolu saabumist ning üllatusmoment on seega oluliselt vähendatud või puudub hoopis. Just sellega oli antud juhul tegemist ja seega tuleb seda lugeda reeglite rikkumiseks.

Igasugune protestilaine palun suunata minu kirjakasti, mitte spämmida seda teemat.

Edit: Ummi suhtub bännitud olemisse positiivselt ja vabandab baka.ee rahva ees. Kes soovib, võib talle privasse tervisi ja häid soove saata, et tal oleks rõõm oma inboxi lugeda meie sekka naasedes. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
shinigami



Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 45
Asukoht: kodu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 05, 2007 13:28    Teema: Vasta viitega

olen näind kanonit ya se canon 2006 on sama vähemalt esimene episode on kül selle teisega täpipealt sama so ma ütleks et se oli pointless :O
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Mai 08, 2007 12:22    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:

Uuem aga on teeninud küll juba minu silmis teeninud klassika ja kohustusliku anime tiitli. Olen vaatamisega pooleli jäänud. Enam ei julgegi edasi vaadata, sest tean mis seal tuleb, nutan vist silmad peast välja. T_T


Mul ongi see jama siin, nutan nagu väike põnn. Aga mis teha, tegemist on väga hästi edasi antud tunnetega, ei ole mingit mehhiko-seebi maitset juures.

Ahjaa, tahaks veel kord tänada Vabarna-senpaid, et ta mulle lõpu ära spoilerdas. Kuid peale ~10 osa ei oska ma enam isegi seda spoilerit karta, sest ma ei oska Vabarna-senpai öeldud lõpulahendusega konkreetset isikut seostada.

*spoiler*

Makoto lahkumine keeras pisarakraanid küll nii lahti kui võimalik. See oli lihtsalt nii kurb.

kusjuures, kui Makoto oli lahkunud ja Mai harakiri tegi, üli küll selline tunne, et Vabarna spoiler ei saagi kunagi tõeks, kuna kõik inimesed surevad lihtsalt ära enne kui lõpp kätte jõuab.

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 27, 2007 14:38    Teema: Vasta viitega

MTI jutt päris õige, va minu puhul jäi emotsionaalne pool kahjuks natuke lahjemaks kui vana puhul, kuna enam polnud asi uudne ja teadsin mis tuleb. samuti peaks ütlema, et lõpp on arusaadavam ja täielikum vastupidiselt vanale Kanonile mis lõppes natuke ebamääraselt.

ja lisaks igasugusele muule müstikale tekkis mul mõnevõrra ennem sama küsimus mille peale ka Yuuichi mõtles: millega Akiko endale elatist teenib? müsteerium mis jääb vist igavesti lahendamata...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: