OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka kokkutulek - 24.-25. märts 2007 Kunstimäel
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 18:41    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Chiisani ümber käivat suminat oli ka huvitav jälgida. Otseselt lähenejaid oli vähe, kuid nurga taga ikka räägiti. hehe... Käsi püsti, kes teda pärast öösel unes nägi. 0.o

Ma ei näinud teda unes, kuid kuulsin üsna selgelt.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 20:45    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Muuseas, kelle idee oli mind kappi kinni panna?

Mina sain nagu aru, et see kollektiivne mõte oli... ega suures grupis eriti vahet ei ole, kes esimesena idee välja hüüdis.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 21:07    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Enamus ajast sai millegipärast kas Trashi või Opsi läheduses veedetud, hea osa õhtust võttis enda alla male Kaptengalaktlaniga mis kestis ikka väga kaua. Ei vahtinudki niisama nurgas, kuid vist olin ikkagi liiga vaikne ja lasin teistel rääkida.

kardan, et juhtub sama mis alati, keegi ei mäletagi järgmine kord mind. xin kah rebis, pöördus minu ja Zero poole ja küsis "kumb teist random on?" ma istusin tema kõrval animeööl mitu tundi, ta ähvardas mind kappi kinni panna ja nukkidega tuutusse anda aga lõpuks oleks hoopis Zerole äkki äsanud.


Tuut. Enamuse ajast rääkisin oma vanemate sõpradega (Ops, Trash, Pille).
Ma ei saanudki aru, kas xin tegi nalja või on tal lihtsalt nägude peale vilets mälu. Mina olen teda varem mingi kümme korda igatahes näinud.

Males:
Mina 1 - Random Hero 0. Oleksin soovinud ka kaptengalaktlaniga mängida. Kumb Randomi ja KaptenG duellist võitjana väljus?

Tartus tagasi, tulid Chiisan ja Yoshi natukeseks külla. Igatahes lauajalgpallis ja DDR(Dance Dance Revolution) suutsin neid võita. Koduväljaku eelis ilmselt.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 21:36    Teema: Vasta viitega

Niipalju infot kui Random Hero on jaganud, tundus suht tore ettevõtmine. Kuumim teema tundus olevat ikka chiisan ja chiisan, ohh sind Random Herot. LaLaLaa
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 21:45    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Niipalju infot kui Random Hero on jaganud, tundus suht tore ettevõtmine. Kuumim teema tundus olevat ikka chiisan ja chiisan, ohh sind Random Herot. LaLaLaa


mis nüüd mina? kuigi sai jah suure häälega suur sebimine välja kuulutatud, oli chiisan alati sellise parve poolt ümbritsetud, et ma ei hakanud oma vähetähtsat isikut esile tõstma.

Aga noormeeste seltskonnas käis jah see nimi pidevalt läbi.

EDIT: kui juba siis juba. Nägin ka chiisani unes. siis tuli xin ja seletas midagi nukkidest, tuutudest ja mootorsaagidest. Siis tuli mingi järgmine jabur asi. Nägin ühe öö kohta väga palju unenägusid.

Tsiteerin::

Trashi blogi
Küll oleksin aga pidanud endas elava bedobear´i koju jätma. Tänu temale passisin nagu Kivirähu karu kiikuvat gooti lolitat, ilanire suuservast jooksmas ja pea paks. Urrr urrr, oleks vaat et metsa viinud, glaurung ja Ops hoidsid jõuga tagasi. Urr urr !!!


einoh, eks ta ole LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ops



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 22:26    Teema: Vasta viitega

Õnneks oli Trashi karuramm suht nõrk nii et erilist vaeva tema tagasi hoidmisega ei pidanud me nägema. Kokkutulekust nii palju, et hea oli. Meeldiv seltskond, saun, kaunis loodus ja kõik muu selle juurde käiv olid olemas nii et virisemiseks ei ole põhjust (kuigi järgmine kord võib seda hommikusööki täiega skippida, sest kolmandast korda seda kartuliputru ma ei söö). Tänud korraldajatele nähtud vaeva ja kaasvõitlejatel meeldiva ja sisutiheda dialoogi üleval hoidmise eest.
_________________
Opinions are like assholes - everybody has one
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 22:37    Teema: Vasta viitega

Imelik, et vähemalt kolm inimest mind spiooniks pidasid. Ega siis neis vestlusringides, kus pingil istudes tühja kohta etendasin, kuulnud minu kõrvad rohkem kui teiste omad. Ma lihtsalt ei täiendanud kuuldud mõttelõngasid omalt poolt. Kui hakata spioone otsima siis klassifitseeriksin nimetatud tegevuse pigem tule endaletõmbamisena samal ajal kui tõeline agent sulandus seltskonda.

Random Hero meenutas mulle Sven L-i. kaptengalaktlan meenutas omakorda Jaan P-d.

Mõned on maininud xin Zerani plaani mootorsaega oma töökaaslasi tükeldada (alustades sysadminnidest) aga tagamaid ei ole veel jõutud lahti seletada. Ta soovib seda teha vaid enda ellujäämise kindlustamiseks ja see on ju täiesti mõistetav. Inimesed hingavad tema eest õhu ära ja toodavad ka metaani. Pole inimesi, pole probleemi. Rümpadest on võimalik toota mootorsae jaoks omakorda energiat (tsükli alguses on energiaallikaks seljas kantav UPS). Samuti on tal töös projekt rectal skänni kasutamiseks isiku tuvastamisel. Miinuspooleks selle plaani rakendumisel on hüppeliselt suurenev pärasoolte varastamine.

Nagu Random Herogi sain ka mina Trashi käest topsitäie jooki (tõenäoliselt siiski rohkem kui 0,4 liitrise topsi täie). Selle juures oli anomaalne see, et kui minu jook oli gin siis Random Hero oma oli siider. Ometi valati meile jooki ühest ja samast pudelist vahepeal pudeli sisu vahetamata. ??? Joogi eest Trashile suured tänud! Aga kui teisalt võtta siis võis Trash, kuri geenius nagu ta on, näitemängu läbi näha ja üritas mind tööpostil täis joota. Igatahes oli tulemuseks see, et vasaku käe pöial hakkas mul tõmblema.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 01:05    Teema: Vasta viitega

deem, järgmine kord üritan kindlasti aega leida ja ka tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 07:14    Teema: Vasta viitega

Zero kirjutas:

Males:
Mina 1 - Random Hero 0. Oleksin soovinud ka kaptengalaktlaniga mängida. Kumb Randomi ja KaptenG duellist võitjana väljus?


Mul õnnestus edukaks mängida Kammereri ja Random Heroga. Oleks jah pidanud sinuga ka mängima, aga oli vist suht hilja juba ka jne...

Minu meelest oli ka väga tore üritus, tänud korralduskomiteele ja osalejatele!
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 09:20    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Ja nagu ma ennem mainisin, on "Sakura Saku" autoriks ikkagi Megumi Hayashibara või midagi sarnast.

Ära nüüd nii väga ka põe sellepärast, sest Megumi Hayashibara on siiski esitaja ja loo kirjutas Ritsuko Okazaki. Seda võid näha näiteks http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=168
Tsiteerin:
Theme Song Composition: Ritsuko Okazaki (OP / ED)
Theme Song Lyrics: Ritsuko Okazaki (OP / ED)
Theme Song Performance: Megumi Hayashibara (OP/ED)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 11:37    Teema: Vasta viitega

@zork: Ütle oma kallile vennakesele, et küsimused olid mõttetult rasked. Järgmine aasta teb küsimused Fushi, eks näis mis välja tuleb.

@jackwood: ma olen alkoholide liigitamises ja tuvastamises väga nõrk, ma joon kõike mis põleb, ainult vastavas koguses. bensiini olen näiteks joonud 2 milliliitrit, kui ma voolikuga paagist bensiini üritasin kätte saada.

@kaptengalaktlan, sa küll nagu muusika ei rääkinud LaLaLaa

Toetan kahe käega genky plaani, et järgmine kokkutulek võiks suvel olla ja siis võiks telkidega terve Kunstimäe ümbruse ära vallutada, eks seekord jäi osa rahvast ka seetõttu tulemata, et kohti oli ainult 30, kuigi mingi tegelane otsustas lihtsalt ilma ette teatamata ja maksmata kohale tulla.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 12:19    Teema: Vasta viitega

võiks see suvi siis olla juba ... :P kordus yritus vms :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 12:32    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
@zork: Ütle oma kallile vennakesele, et küsimused olid mõttetult rasked.

Ütle ise, mis suuvooder mina sulle olen. Aga mõttetult rasked... kahepoolne asi, kui ise ühtegi asja ei tea, siis mul vähemalt on huvitav teada saada seda, mida ma enne ei teadnud. Siia ei lähe nüüd muidugi sellised küsimused, et mitu tunnalt on mingil animetibil või mis värvi juuksed on kellelgi kuskil animes. Kui kogu viktoriin peaks olema selles stiilis, siis oleks veel kehvem. Aga keegi võiks need küsimused näiteks siia teemasse kasvõi panna, et siis saavad ka teised näha, mis siis seal nii kolevägarasket oli.
Ja kui sa tõesti midagi ei teadnud, ning küsimused anime/mangaga seotud olid, siis ehk jätad teinekord ka midagi muud meelde/uurid välja peale anime nime, sisu ja tegelaste nimede. Näiteks, kes tegi, kes voice actor on jmt :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 12:46    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

@kaptengalaktlan, sa küll nagu muusika ei rääkinud LaLaLaa

Haha, "Ma räägin nagu muusika" on inside joke. Kui ei tea, siis ei tea.

Aga kui suvel midagi toimuks, siis mina tuleks ratta ja rongiga.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 12:47    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
@zork: Ütle oma kallile vennakesele, et küsimused olid mõttetult rasked. Järgmine aasta teb küsimused Fushi, eks näis mis välja tuleb.
Ära hädalda. Teebki asja huvitavamaks jalõpus oled jälle mõne teadmise võrra rikkam. Jääb mulje, et sa tahad sellistest viktoriinidest lõbu osa välja lõigata. Fakt on see, et keegi, mitte kunagi, ei tea kõike. Vähem pirtsutamist, rohkem anime vaatamist, palun.

jackwood kirjutas:
Mõned on maininud xin Zerani plaani mootorsaega oma töökaaslasi tükeldada (alustades sysadminnidest) aga tagamaid ei ole veel jõutud lahti seletada. Ta soovib seda teha vaid enda ellujäämise kindlustamiseks ja see on ju täiesti mõistetav. Inimesed hingavad tema eest õhu ära ja toodavad ka metaani. Pole inimesi, pole probleemi. Rümpadest on võimalik toota mootorsae jaoks omakorda energiat (tsükli alguses on energiaallikaks seljas kantav UPS).
Sa said minust natuke valesti. Sysadminid oleksid viimesed inimesed kelle kehasi ma tohterdaks. Headel sysadminidel on väga kõva elukool juba selja taga ja pole imestada, kui mõni nendest enda BFG'ga tööjuures käib. Kuidas muidu seletada, et enamustel on suured seljakotid kogu aeg välljapool maja, seljas. Minu mõttelennud olid rohkem suunitletud, teiste tööliste poole. Näiteks nn. programmeerijad, kelle teadmised piirduvad <stdio.h> ja printf; käskude kirjutamisega. Kui keegi suudab juba korrektset foreach jada kirjutada, siis on ta juba kõva developer.
jackwood kirjutas:
Samuti on tal töös projekt rectal skänni kasutamiseks isiku tuvastamisel. Miinuspooleks selle plaani rakendumisel on hüppeliselt suurenev pärasoolte varastamine.
Turvalisus on teekond, mitte sihtpunkt. Maailmas puudub 100% turvalisus. Juhul KUI, mingi Jumaliku käe kaudu, luuakse 100% turvali süsteem, on siiski (L)userid, kes selle ära suudavad lõhkuda.
Moraal: IT sektor on kurjam, mida peab hävitam.
(ja sead räägib inimene, kes on oma pool elu monitore vahtinud)
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 15:24    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
@zork: Ütle oma kallile vennakesele, et küsimused olid mõttetult rasked.

mul tuleb kohe selline tunne peale, et mind ei ole siin olemaski.

huvi pärast küsiks, et kas sa üldse mingile küsimusele vastust ka teadsid? kui, siis millisele?

igaljuhul Fushile edu küsimuste koostamisel ning loodetavasti ei tule need küsimused mõttetult kerged.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 15:27    Teema: Vasta viitega

Mina teadsin raudkindlalt ja ainsana oma meeskonnast õiget vastust vist ainult ühele küsimusele (millised kuud assotsieeruvad uute animeseeriate eetrisse ilmumisega) ning arvan, et viktoriin oli väga hästi tasakaalustatud raskusastmega.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 15:39    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Random Hero kirjutas:
@zork: Ütle oma kallile vennakesele, et küsimused olid mõttetult rasked.

mul tuleb kohe selline tunne peale, et mind ei ole siin olemaski.

huvi pärast küsiks, et kas sa üldse mingile küsimusele vastust ka teadsid? kui, siis millisele?

igaljuhul Fushile edu küsimuste koostamisel ning loodetavasti ei tule need küsimused mõttetult kerged.


zork, ütle palun oma vennale, et...ptüi. zork lihtsalt sattus ette.

Ma arvasin, et Megumi Hayashibara on sakura Saku autor, kuid tuli välja, et ta on ainult laulja...mhhh.

Golden Boy algusloo arvasin ka peale genky vihjet ära, NGE avalugu teadsin kah. Hämmastama pani see, et Hellsingi alguslugu, mida ma samuti teadsin peeti Cowboy Bebopi omaks.

Väga lihtsaid ka muidugi ei tahaks, kuid "kes oli baka 20. liituja..." Järgmine kord võiks küsida, et kes oli baka 14. või 237. liituja. -_-
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 15:46    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
...Aga keegi võiks need küsimused näiteks siia teemasse kasvõi panna, et siis saavad ka teised näha, mis siis seal nii kolevägarasket oli....


No palun. Copyn siia ruri saadetud küsimused. Ühte muutsin ja ühe jätsin välja, kuigi see väljajäetud oleks tegelikult suht lihtne olnud, sest see samurai-animedest päris tihti läbi käinud.

mis nimetus on väraval mis on shinto templi ees?
torii

mis on jaapani kõige suurema saare nimi?
honshu +
shikoku
kyoshi
hokkaido

milline järgnevatest ei kuulu jaapani toidunimede hulka?
monjayaki
takoyaki
teppanyaki
isoyaki
rakuyaki (japanese pottery)

Kidou Senkan Nadeshiko ehk Mobile Battleship Nadesico on anime TV seeria. mis lille tähendab Nadeshiko jaapani keeles
nelk (habenelk)

pange järgnevad gundamid timelinel õigesse järjekorda (praegu on õiges järjekorras)
Mobile Suit Gundam MS IGLOO
Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust Memory
Mobile Suit Zeta Gundam
Mobile Suit Victory Gundam

mis on siiamaani pikim anime seeria jaapanis?
sazae-chan

full metal alchemist is oli peategelase Edwardi üks käsi metallist. kumb käsi?
parem

kes kirjutas Love Hina alguslaulu "Sakura Saku" sõnad
Megumi Hayashibara
Ritsuko Okazaki +
Ishida Youko
Maaya Sakamoto

animes Excel Saga oli peategelastel koer Menchi. mis eesmärki see koer täitis?
hädaolukorra toit

loetlege üles kõik Ah! My Goddess animed
Ah! My Goddess OVA
Ah! My Goddess: Being Small is Convenient TV
Ah! My Goddess The Movie
Ah! My Goddess TV
Ah! My Goddess: Everyone Has Wings TV

aastas on kaks kuud mis tähendavad jaapanis uute animete algust. mis kuud need on?
aprill ja oktoober

selle aasta alguse tuli välja üks anime koostöös USA-ga. mis anime see oli ja kes kellega koostööd tegi? (viimane pool küsimusest jäi välja)
Afro Samurai
Gonzo, Spike TV, Funimation Entertainment

--

Minu poolt lisatud küsimused:
Vastatud saab kodutöö tegemisel.

Mis kuupäeval avati baka.ee ja kes olid esimesed eestvedajad?
01.02.03 - manic, vabarnamees, hjarg ja catbert(guardian). Xelene ei läinud arvesse, aga polnud ka vale.

Mis kuupäeval suleti omaloomingufoorum ja kes sellest teatas?
25. oktoober 2004, Vabarnamees

Kes on baka.ee 20. liituja?
Ruri

Kes joonistas pesapallikurikaga tüdruku baka kujunduses ning mis selle tegelase nimi on?
Xelene, nimi on Haruhara Haruko (FLCL)

Mis animete alguslauludega on tegu? (lasin läpakast alguslaulud)
Bleach, Mushishi, Vision of Escaflowne, Ergo Proxy, Neon Genesis Evangelion, Golden Boy ja Hellsing

Mitu animet kokku näidati I Jaapani Animatsiooni Filmifestivalil?
26

Mis animega alustati ja mis animega lõpetati animefetsival?
Alustati: Astroboy
Lõpetati: Vampire Hunter D: Bloodlust
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Teis Märts 27, 2007 16:14). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 15:48    Teema: Vasta viitega

Vabandan topeltposti pärast.

Random Hero kirjutas:
Väga lihtsaid ka muidugi ei tahaks, kuid "kes oli baka 20. liituja..." Järgmine kord võiks küsida, et kes oli baka 14. või 237. liituja. -_-

Ma andsin inimestele teada, et sarnase sisuga küsimus tuleb. Postitasin siia samasse teemasse. Rõhutasin veel tekstis ka, et viktoriini jaoks on vaja kodutööd teha. Lisaks sai ka mainitud, et ruri küsimused tulevad seoses anime ja Jaapaniga. Seega ei tunne ma ennast kuidagi süüdi, et inimesed küsimuste üle üllatunud olid.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: