OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

mida keegi vaatab
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 51, 52, 53  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 19:27    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
-hectic- kirjutas:
jackwood kirjutas:
Ka minul on "Melancholy of Haruhi Suzumiya" vaatamata kuna ei ole kohanud ingliskeelde dubleeritud versiooni.

Dubs suck, subs rock!


Aitähh, et ütlesid aga ma ei nõustu sinuga.


Oled kuulnud Naruto dub'e? Need võtavad animest selle "hinge" ära ja muudavad tegelaste iseloomu.. arvan ma. Oled sa hommikuti telekat vaadanud ja kuulanud nende eestikeelseid dub'e?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 19:47    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Oled kuulnud Naruto dub'e? Need võtavad animest selle "hinge" ära ja muudavad tegelaste iseloomu.. arvan ma. Oled sa hommikuti telekat vaadanud ja kuulanud nende eestikeelseid dub'e?


Ei ole eriti tähele pannud kuna Naruto osadest olen näinud vaid ühte kus Naruto + plika ja poiss üritasid mööda puud üles joosta. Plikal tuli see kõige paremini välja aga Naruto oli kõige viletsam. Õps ütles endaette, et Naruto on potentsiaalselt veel andekam kui tema. Mulle küll ei tundunud, et ma oleksin midagi dubleeringu tõttu kaotanud.

Hommikused multifilmid mulle enam millegipärast ei meeldi (äkki olen liialt vanaks saanud) aga ega sa tõsiselt ei mõtle, et need peaks originnalkeeles olema? Palju neid inglise/prantsuse/jaapani keele oskajaid ikka on 5-6 aastaste laste seas ja vaevalt et nad oleksid sillas subtiitreid lugedes (nad enamuses ikka veerivad veel).

Aga näiteks "Muumioru lood" tunduvad hästi dubleeritud.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 19:53    Teema: Vasta viitega

aga siiski oletan et sa oskad lugeda XD Oled proovinud originaal keelset vaadata, proovi siis võrrelda originaalt ja dubi.. LaLaLaa

Aga nüüd tagasi teemasse
Hakkan kohe vaatama "To Heart"i loodan et on hea.. Bunnysmile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 20:05    Teema: Vasta viitega

Ma tõsiselt loodan, et jackwoodil on täna tuju nalja visata. Haruhi Suzumiya dub'iga? 0.o
Aya Hirano (Haruhi) on saanud voice actingu eest juba päris mitu auhinda, kaasa arvatud Tokyo Anime Awardsilt parima seiyuu auhinna. Ja kuidas vastu panna Mikuru Asahina häälele? Minu arust on selliste kvaliteetsarjade dubleeringuga vaatamine puhas patt, isegi kui on hästi tehtud. Enne juba vaadata väga halvasti dub'itud Narutot, sest seal ei oma tegelaste hääl ka originaalis erilist tähtsust. Tahaks näha, kuidas keegi inglane "Magical Mikuru-run" laulab.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 20:41    Teema: Vasta viitega

Kuna olen vaid mõnikümmend seriaali näinud siis on mul veel valikut, et saaksin diivanil vedeledes dubleeritud asju vaadata mitte ei pea arvuti taga toolil kiikudes subtiitreid lugema. Puudust tunnen vaid sellest, et sa saa praegu veel "Death Note" vaadata, ülejäänutest suht savi.

Minu lugemisoskusest juttu tehes pean ausalt tunnistama, et ma ei jõua alati selle aja jooksul kui subtiitrid filmi alla on (eriti pikemate tekstide puhul) neid läbi lugeda ja olen sunnitud pausi peale panema aga see ju rikub nagu täiega seriaali ära.

Laulud võiks tõlkimata jätta. Originaalne häälelugemine võib ju palju ilmekam olla kui ingliskeelne dublaaz aga mulle tundub see vaid arusaamatu mulinana samal ajal kui suurest osast ingliskeelsetest sõnadest saan aru. Pealegi enamus ingliskeelseid dulbeeringuid loeb ikka mitu inimest mitte nagu meie hommikused multifilmid või venemaa piraatvideod, kus vaid üks inimene teeb kogu töö ära. Subtiitritest vabanemine annab mulle rohkem aega vaadata seda mis multifilmis toimub.

Teemasse siis kah - lõpetasin "Dokkoida" vaatamise (lisamaterjalid veel vaatamata). Polnud suurema asi, kuidagi liialt ülepingutatult naljakas tahtis olla.

Järjekorras ootamas "Photon".
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 20:48    Teema: Vasta viitega

kas siis sub'i on nii väiksed et ei näe neid? ma küll näen kuigi minu ja tv vahel on mingi 7m. ???
kui sub liigub liiga kiiresti peaksid oma lugemis kiirust parandama.. emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 21:00    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
kas siis sub'i on nii väiksed et ei näe neid? ma küll näen kuigi minu ja tv vahel on mingi 7m. ???
kui sub liigub liiga kiiresti peaksid oma lugemis kiirust parandama.. emm


Ma vaatan ikka asju monitorilt mitte telekast. Kui subtiitrid ei ole filmile külge keevitatud siis saab neid muidugi suuremaks venitada aga kuskil tuleb mingi mõistlik piir kah ette. Sa võiksid selle 7 meetrit mõõdulindiga üle vaadata, et kas on ikka 7. Äkki on hoopis näiteks 4,5 m.

Loomulikult peaksin ma oma lugemiskiirust parandama aga kuna see ei ole veel absoluutselt möödapääsmatu siis jääb sellega nii nagu on. Eks need subijate grupid ole erinevad aga sageli on nii paarisõnaline kui paarilauseline subtiiter täpselt sama kaua ekraanil ning siis juhtubki see, et paar viimast sõna jäävad lugemata.

See asi meenus mulle kah veel, et lähedalt vaadates on suur hulk animed ikka suht prostalt joonistatud.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 21:55    Teema: Vasta viitega

Jackwoodile meeldivad dubid, palun asume teema juurde tagasi. Kahjuks olen ma viimased kolm animet, mida ma vaatama hakanud olen, juba nimetatud, nii et mu postitus on ka vähe off topic, aga aitab juba sellest vaidlusest, kas keegi loeb või kuulab, mida animes räägitakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 03:44    Teema: Vasta viitega

Täna vaatasin 13 osa Azumanga Daioh'i. Homme lõpetan selle ära ja võtan Juuni Kouki ette.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 04:18    Teema: Vasta viitega

vaatasin just pokemon ehk Pocket_Monsters_AG_Movie_4_-_Pokemon_Ranger_and_the_Prince_of_the_Sea-Manaphy
Animatsiooni on tunduvalt parandatud, kuid üldiselt ponud midagi eriti huvitavat..ikka ja seesama jant, nagu esimestes osades, team Roketiga... :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 10:13    Teema: Vasta viitega

Ma vaatan, et mu kulud ei ületaks mu tulusid.)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 21:49    Teema: Vasta viitega

Mina käisin täna üle pika aja kinos ja vaatasin ära sellise huvitava filmi nagu seda on "Klass".Muidu hea film, aga tuju tegi kurvaks, sest tahes-tahtmata tuli mõelda selle peale, et sedasorti perseveste/piidreid/türapäid on ka päris elus olemas T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 22:12    Teema: Vasta viitega

Vaatasin "La Blue Girl Live Action Trilogy" läbi. Hull kräpp aga kuna oli hentai live action siis vaatasin ikka lõpuni. Esimesel osal polnud iseenesest vigagi aga järgmised 2 ei olnud enam naljakad kah.

Alustasin "Ninja Scrolliga".
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 22:46    Teema: Vasta viitega

lõpetasin To Heart'i hea oli.
Alustan To Heart Remember My Memories'ga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Nana
ettevaatust, poeb


Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 172

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 22:59    Teema: Vasta viitega

Vaataks küll supper-hea-meelega Naruto shippuudeni 6 või 7 osa aga need tulevad alles 29. märtsil välja * URRRRRR *
Aga rääkides siis hetkestest vaatamistest - vaatasin alles BLOOD+'i (enam-vähem 2 päevaga) lõpuni, kuna ma ei saanud selle vaatamist lõpetada. See läks Kohe lemmikute esikolmikusse (animedes).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 17:27    Teema: Vasta viitega

Vaatasin just Eureka seitsme neli esimest osa ära... :P
Tundub päris hea olevat... LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 17:44    Teema: Vasta viitega

Nana kirjutas:
Vaataks küll supper-hea-meelega Naruto shippuudeni 6 või 7 osa aga need tulevad alles 29. märtsil välja * URRRRRR *

sama siin, lohutuseks vaatan esimest viite uuesti
:P ja hakkasin vaatama ka azumanga daioh't a neil on nõmedad subid kahjuks...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 21:50    Teema: Vasta viitega

Kella
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 22:21    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:

:P ja hakkasin vaatama ka azumanga daioh't a neil on nõmedad subid kahjuks...


Kui subid on nõmedad siis kuula dubleeritud versiooni.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 22:27    Teema: Vasta viitega

Vaatan Death Note, Naruto, Ghost Hunti(tänasest alates) ja 5CM per sec'i.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 51, 52, 53  Järgmine
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 53

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: