OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kamisama Kazoku

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 14:39    Teema: Kamisama Kazoku Vasta viitega

Ehk siis Jumala Pere.
®anr: fantastiline-romantiline komöödia
Osasid on 13.

Jõulud on käes ja mõtlesin, et aastalõpp on ligi ja peaks ikka mõne tutvustuse veel enne ära kirjutama. Tegelikult selle anime vaatasin ära kuskil oktoobris, nii et päris detailidesse laskuda ma vast enam ei suuda.

Lugu siis selline. Samatarou on ühe jumala ja ühe jumalanna Laps ja tema kaks õde on Jumalanna-Kandidaadid vms. Nad elavad Inimeste Maailmas, et Samatarou õpiks tundma inimeste Tavasid ja Kombeid. Midagi Sinna Kanti. Tenko on Samatarou kaitseingel, kes tekkis/sündis samal ajal kui poiss ise. Asi pole tegelikult nii igav. Nimelt on Samatarou pere ülihooliv ja otsustab teda kõiges igati aidata. See pole just ei teismeeas Samatarou ega sama vana Tenko pereidüll, aga eks nad ole ka harjunud.

Kõik muutub ühel päeval, kui Samatarou ja Tenko klassi tuleb Kumiko. Kumiko on üks ilus tüdruk. Enam-vähem nii armuski Samatarou temasse ära ja otsustas ilma oma pere ülipüüdliku abita, mida nad siiski osutada otsustasid, Kumiko süda endale võita. Tenkol on aga komme oma auru välja lasta pea kaudu rõngastes ja seetõttu näemegi kohe esimese osa lõpus ära tekkiva armukolmnurga.

Noh, jah. Saladuskatte all võib siiski öelda, et Kumiko on siiski teatud määral üks kõrvaltegelastest, peategelasteks on Samatarou ja Tenko. Rohkem teil loost teada vaja pole. Vaadake ise.

Üks parimaid asju selle anime juures minu meelest on algus- ja lõpumuusika. Peale selle on ainult üks anime, millel ma kõigil osadel olen täiesti vaadanud ära alguse ja lõpu, ning selleks on Ghost Hunt. Esimest osa uuesti vaadates pilt väga muljet ei suutnud jätta. Pigem haarasid mind muusika, naljad ja lugu.

Kas Jaapanis on tavaline, et kellegil on tabalukk juustes?


Jumala Pere & Ingel


Midagi väga hirmsat on juhtunud - Tenko ja Samatarou silmad läksid imelikuks.


Samatarou on teki all peidus.


Kumiko - armu või ära.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Esm Dets 25, 2006 02:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 01:35    Teema: Vasta viitega

Ok, tekkis huvi. Või noh, suurem huvi kui siis, kui ma selle kirjeldust lugesin. Aga mitte nii suur, et tõmbaks.

Miks see huumor sulle meeldib? On ta eriline? Või pigem sihuke tavapärane animehuumor (lõustad, põmaki, rinnad, etc.)?
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 02:00    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Ok, tekkis huvi. Või noh, suurem huvi kui siis, kui ma selle kirjeldust lugesin. Aga mitte nii suur, et tõmbaks.

Miks see huumor sulle meeldib? On ta eriline? Või pigem sihuke tavapärane animehuumor (lõustad, põmaki, rinnad, etc.)?

Asi on selles, et ma enam ei mäleta. Midagi seal igatahes oli - ka lõustu, põmaki'si, rindu jne. Peaks ütlema, et minu mäletamist mööda ikka noorematel tüdrukutel siiski oli veidi väiksemad....noh, rinnad - imelik, ne?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 02:36    Teema: Vasta viitega

Mina ka sellest enam eriti midagi ei mäleta, järelikult oli keskpärane. Ainus asi mis rohkem meeles on need chibi vormid, mille kaudu nad vaidlesid, et keegi neid pealt ei saaks kuulata. Muidu on see tüüpiline "ei märka enda kõrval elavaid inimesi" sündroom Samatarou'l.

Edit: kui hoolega järele mõtelda, siis hakkavad mõned head kohad meenuma...
Samatarou isa (loe: jumal) hellitab teda ja selle tõttu juhtuvad koguaeg imelikud asjad tema ümber, sest ta mõtles nendest. Kuigi ta ei tee neid asju ise, valatakse viha tema kaela.
Selline absurdne huumor on seal, täis üllatusi. Päris slap-stick huumor see pole, natuke teravam maik on asjal.
Ühesõnaga tõusis arvamus keskpäraselt kõrgemale. Võib soovitada.

_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 17:34    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:

See polnud minu jaoks küll kõige meeldivam koht, aga kasvõi. :P

Tahtsin just tegelt tulla siia rääkima sellest, et see on ikka veidi parem kui "keskpärane" (misiganes see ka ei oleks), aga noh - jah.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 15:41    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:


Mõnus oleks kui õps koolis tegelt ka nii teeks LaLaLaa
Paraja ehmatuse ja irvitamise saaks ... + veel mitte niipea ununeva asja ka mällu LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 20:20    Teema: Vasta viitega

Olen ka selle kunagi läbi vaadanud ning täitsa tore ja armas oli ja nagu küsiti siis mingit jubedat fanservicit seal ei ole kui ma õieti mäletan
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: