OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Freedom (OAV)
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 22:54    Teema: Freedom (OAV) Vasta viitega

Genres: Adventure, Science Fiction

Osasid 1/6

Kui aus olla siis on vist vara öelta et se anime on selline või oopis teistsugune, kuna temast on alles 1 osa väljas (jumal teab millal teised osad veel takkapihta kohale jõuavad reliis deite mina vähemalt pole leidnud (a ma pole neid ka otsind nii hirmsasdi)), kuid mulle meeldis se osa väga ja nii siis ma otsustasingi temast midagi kirjutada + mõned ilupildid postitada.

Kohati ta tuletas mulle yhte teist anime oav -d meelde pealkirja ma ei mäleta (kuid se pole ka vist tähtis) kuid sisu oli se et on yhel "planeedil"( ei hakka ette ytlöema millisel kuna äkki mõni pole näind) elavad inimesed maaall ja nad uurivad inimeste ajalugu (hi-tech), ronivad palju maaall redelist ja on yltse yksikud ( T_T )...

Aga se sisu on selline et inimesed on kolind kuule peale seda kui maal oli suur kärts-myrts no ja nad on seal juba mitu sajandit elanud, tegevust jälgitakse yhe noormehe silmade läbi...















_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 23:01    Teema: Vasta viitega

Millal sa küll oma õigekirja parandad? emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 23:05    Teema: Vasta viitega

hah jõudsid ette must :) ma tahtsin ka selle multa kohta teemat teha. tegelikult mõtlesin enne veel ühe osa ära oodata aga noh see selleks. ja mulle meeldis freedomi esimene osa ka väga. ma ei ole enne näinud ühtegi sellise tehnikaga tehtud animed (vist - äkki ma pole lihtsalt osanud seda ära tunda). freedom on enamjaolt kindlasti arvutiga animeeritud ning siis kahemõõtmeliste tekstuuridega üle lastud. hämmastaval kombel on tulemus jäänud väga hea. kõik on väga mõnusas sujuvas liikumises kogu aeg. mulle üldiselt 3d animatsioon võrreldes 2d animatsiooniga ei meeldi, kuid nähes freedomit mõistan milliseid võimalusi 3d tegelikult pakub. igatahes oli freedom tõesti väga dünaamiline ning elav.

c0en kirjutas:
Kohati ta tuletas mulle yhte teist anime oav -d meelde pealkirja ma ei mäleta (kuid se pole ka vist tähtis)


ma arvan, et ta meenutas sulle akirat

esimene episood oli väga paljulubav ja jälgin kidnlasti edasi freedomit.

edit::
raidomees kirjutas:
Millal sa küll oma õigekirja parandad? emm


millal sa küll midagi vähegi mõtekat postitad ? nagu umbes animest ja nii ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 23:07    Teema: Vasta viitega

eiei

akira kuju on ainult peategelase näos rohkem sarnasusi akiraga ei ole (kui mudugi välja jätta city...)

Ma mõtlen nohh seda animed kus peategelane lõpuks kukub trpist alla (irw) palju siis ma nyyd vihjeid veel pean andma ...
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 23:10    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
raidomees kirjutas:
Millal sa küll oma õigekirja parandad? emm


millal sa küll midagi vähegi mõtekat postitad ? nagu umbes animest ja nii ?

Ma vabandan oma mõttetuse eest, aga kõik animed mida ma olen vaadanud või vaatan on juba läbi arutatud enam-vähem, mõni ei ole ka, aga need on veel liiga uued, et midagi kirjutada või nii, aga eks ma katsu siis midagi teha. Ma ühe anime kohta mõtlesin juba midagi kirjutada tegelikult.
Aga siiski, korralikult peab kirjutama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 23:14    Teema: Vasta viitega

Whoa.

Need väljavõtted näevad vapustavad välja. Tõsiselt, sügavalt muljetavaldavad.

Ma langesin peale Tokyo Tribe 2'e esimese osa vaatamist nii sügavasse masendusse anime suhtes ja otsustasin mitte enne midagi uut vaatama hakata kui ma veendunud olen, et see on midagi erilist. Ja need pildid rabasid mind hetkega ja viisid mu tuju optimismi trajektoori tagasi.

Jeeeess.

:)

Aitäh!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 23:17    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Ma langesin peale Tokyo Tribe 2'e esimese osa vaatamist nii sügavasse masendusse anime suhtes ja otsustasin mitte enne midagi uut vaatama hakata kui ma veendunud olen, et see on midagi erilist.


mhh, normaalne. ma just ootasin seda seeriat pikkisilmi LaLaLaa

aa ja c0en, äkki sa mõtled sprigganit ? seal oli ka minu meelest mingi otomo osalus ja ma nagu mäletaks sealt mingeid treppe ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 23:21    Teema: Vasta viitega

nop

ma siis ytlen niipalju et "yhel planeedil" = kuul ja maa all = kuu pinna all

(ma nyyd tuuslan selle nime välja kui keegi ette ei jõua)

Pale Cocoon
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female


Viimati muutis seda c0en (Kolm Jan 24, 2007 23:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 23:28    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
mhh, normaalne. ma just ootasin seda seeriat pikkisilmi LaLaLaa

Ning võib-olla see seeria meeldib sulle! Sest... sest... sulle meeldis Afro Samurai ka ju? Mulle ei meeldinud. Ta ei olnud küll nii muserdav kui TT2, aga temas oli ka paras annus seda "paha haisu", mis muudab ta minu jaoks eemaletõukavaks ja paneb mind mu tulevasi plaane tarbimise suhtes ümber mõtlema.

Koloriit on nagu õige, aga kompositsioon on totaalselt perses. Umbes nii vist.

See selleks, siin teemas räägime Freedom'ist! Mis on surmkindlalt hea seeria. Sest tal on see õige koloriit. Oh baby!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 22:13    Teema: Vasta viitega

pohhui see koloriit, rääkimise animatsiooni oleks võidud normaalsemaks teha.

peale esimese osa vaatamist pakuks tunde järgi (kõhutunne :) ), et ega midagi väga head sellest ei tule.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Jan 26, 2007 07:39    Teema: Vasta viitega

Ma proovisin vaadata seda eile ja nagu mu masin ei renderda seda videot korraliku kiirusega välja :(

Aga ma nägin ära, et animatsioonid on 3D. Miskipärast ma EKRAANITÕMMISTELT seda välja ei lugenud. Kahju natuke, aga elab üle vast... ma loodan.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 11:32    Teema: Vasta viitega

teine osa tuli välja T_T
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 15:33    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis uus osa. Idee on iseenesest kulunud ja sadu erinevaid kordi erineval viisil nähtud, kuid Freedomi esitus on siiamaani väga huvitav olnud. Ning animatsiooni ja stilistika poolest anime täiesti super. Freedom tõusis mul animede, mille järgmist osa ma pikkisilmi ootan nimekirja esikolmikusse.

See oli ka päris lahe, polegi sellist valitususe nuhkimiskeskust kuskil varem näinud : P -



Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 16:53    Teema: Vasta viitega

M - A - T - R - I - X


_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female


Viimati muutis seda c0en (Püh Märts 11, 2007 16:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 11, 2007 15:44    Teema: Vasta viitega

Mkm ole nüüd ikka - sadadest sci-fi asjadest meenutab Freedom Matrixi jube vähe : P Ainus sarnasus Matrixiga oli mulle see, et inimesed elavad teadmatuses ning nende üle valitseb kõrgem kontroll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Püh Mai 13, 2007 11:59    Teema: Vasta viitega

kolmas osa tuli välja tõestades oma sisu ja teostusega järjekordselt et tegu pole saastaga
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2007 14:35    Teema: Vasta viitega

Täitsa tiptop jah, aga ma arvan siiski, et kui nad oleksid kogu selle 3d cgi välja jätnud oleks asi hoopis sheffim :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Mai 28, 2008 22:58    Teema: Vasta viitega

Paistab, et Freedomi 6 osa, mis täna subituna välja tuli polegi viimane. 1 osa on veel.

Kood:
Freedom 7, the final episode from the Freedom Project OVA series as he lead his companions in a climatic showdown with Eden.
Scheduled for a May 23rd release date, this final installment runs 45 minutes, a full 20 minutes longer than earlier episodes; which means hundreds more shots for me to light.

_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Kolm Mai 28, 2008 23:12    Teema: Vasta viitega

chi kirjutas:
Paistab, et Freedomi 6 osa, mis täna subituna välja tuli polegi viimane. 1 osa on veel.


Hakkasin ka suure hurraaga vaatama arvates, et asi piirdubki vaid kahe DVD-ga. Nüüd on vist reliisitud 5 aga ootan terve sarja ära enne kui edasi vaatan. Siiani meeldis.

Edit. Ise-enesest oleks saanud ilma kvaliteeti alla tõmbamata kogu loo kahel DVD-9-l välja lasta ja eks hiljem ilmubki mingi Special Edition. Mõne asjaga on nii, et tigutavad episoodi kaupa ja maksab nagu loom. Mitte, et ma ise Freedomi sarja tükk-tükihaaval ostaksin aga kuskilt jäi meelde, et ühe diski hind on päris krõbe.


_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 29, 2008 11:34    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks läks kogu lugu mingist hetket liiga läägegeks ja kuuendat osa ei tahtnud enam vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: