OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Demonbane ülevaade.

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 23:58    Teema: Demonbane ülevaade. Vasta viitega

Demonbane

Alternative title:
Kishin Houkou Demonbane (Japanese)
デモンベイン (Japanese)

Genres: Comedy, Drama, Mecha, Science Fiction
Minu arust veel: Fantasy ja natuke ecchi

Siit tuleb siis minu esimene animeülevaade.

Põhiteema on siis selline nagu alati: meesisik ja naisisik saavad juhuslikult kokku, päästavad maailma ja sealjuures armuvad teineteisese. Mõnikord võidavad, siis jälle kaotavad, et siis tugavamalt tagasi tulla ja vaenlane lõplikult läbi klohmida.

Minu jaoks oli väike lolicon efekt ka juures - Al Azif nägi ikka väga lapse moodi välja, see aga ei takistanud igasuguste pantyshottide ja pikantsete stseenide eest. heh. tegevus algas sellega, kuidas Al taevast Kuroule sülle sadas, õigemini eeee, vaadake pildilt millises asendis.

Muidu häiris see, mis wikipediaski ära öeldud, tegevus põhineb mitmel arvutimängul mis tähendab seda, et kes mänginud ei ole, ei saa pahatihti aru mis toimub. Näiteks sai see mõõkadega paha tüüp 2 korda surma.

Samuti nägid mechad, eriti Demonbane väga imelikud välja. Võitlusstseenid olid vahelduva eduga - kord oli tunne, et mingil n00bil on lastud kätt harjutada, teinekord oli jällegi päris kena.

Üldine kokkuvõte: ei olnud kohutavalt halb, kuid mingit unustamatut tunnet küll ei tekkinud. Lõpp pani küll vee silmist jooksma nagu oleks Luts Mariia ära surnud.





Esimene kohtumine niisiis.


määdzik


See peab siis hirmuäratav vaenlane olema???


Kuule, paha poiss, kus su käed nüüd ronivad?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 18, 2006 17:20    Teema: Vasta viitega

Alguse poole olid mõned osad ikka täitsa jubedad. Aga lõpp kiskus ikka heaks.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Laup Nov 18, 2006 22:55    Teema: Vasta viitega

EDIT:Delete This Post!
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924


Viimati muutis seda Robin, komadori (Teis Veeb 20, 2007 18:02). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 01:51    Teema: Vasta viitega

tegin avastuse, et seda minu vaevaga tehtud ülevaadet polegi ülevaadete nimekirjas. ehk siis khm....eee....just.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 02:13    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
tegin avastuse, et seda minu vaevaga tehtud ülevaadet polegi ülevaadete nimekirjas. ehk siis khm....eee....just.

ega sa ometi kogemata ei eeldanud, et siia postitatud ülevaade läheb automaatselt kodulehe vastavasse osasse, ilma et adminnidele oleks vaja seda mainida?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 02:17    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
tegin avastuse, et seda minu vaevaga tehtud ülevaadet polegi ülevaadete nimekirjas. ehk siis khm....eee....just.


törts liiga lühike ja pinnapealne ka selleks, või mis !?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 09:18    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Random Hero kirjutas:
tegin avastuse, et seda minu vaevaga tehtud ülevaadet polegi ülevaadete nimekirjas. ehk siis khm....eee....just.

ega sa ometi kogemata ei eeldanud, et siia postitatud ülevaade läheb automaatselt kodulehe vastavasse osasse, ilma et adminnidele oleks vaja seda mainida?

natuke, aga mitte eriti.

@uplink: kui sügav stoori saab olla mängule lisandiks tehtud animel, kus ei ole pahatihti vaevutud isegi storyline jätkuvusele tähelepanu pöörama. Ja mis mõtet on kogu sisu ümberjutustusel, spoilerdades ilmaaegu.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 15:05    Teema: Vasta viitega

random hero kirjutas:
@uplink: kui sügav stoori saab olla mängule lisandiks tehtud animel, kus ei ole pahatihti vaevutud isegi storyline jätkuvusele tähelepanu pöörama. Ja mis mõtet on kogu sisu ümberjutustusel, spoilerdades ilmaaegu.


offtopic: et ei läheks vaidluseks, kas random hero ülevaade on hea või halb, siis ütleks kohe ära, et ülevaade on piisavalt lühike ning pinnapealne ning infotühi, et mitte minna antud kujul ülevaadete rubriiki.

kuid igati tore tutvustus siiski :) ! juhul, kui tahad, et see asi ülevaateks saaks, siis võta ennast kokku, istu maha, unusta oma huumotimeel ning kirjuta asi uuesti !

nii rääkige nüüd demonbane-ist edasi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 15:53    Teema: Vasta viitega

Võinuks vähemalt mechast mõne pildi ka lisada, kui tegemist tõesti mecha animega on... Minu jaoks oleks see esimene asi, mida ma mecha anime puhul näha tahaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 16:26    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Võinuks vähemalt mechast mõne pildi ka lisada, kui tegemist tõesti mecha animega on... Minu jaoks oleks see esimene asi, mida ma mecha anime puhul näha tahaks.


Mecha sadas seal animes paar korda suure kõmakaga taevast alla, vehkis natuke oma suurte põlvekaitsmetega ja oligi kõik. ehk siis: mechat oli vähe ja see mis oli, oli jama.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 16:16    Teema: Vasta viitega

kes tahab tublit doosi hentai'd võib alla laadida Kishin Houkuo Demonbane Artbook'i. Ma ei tea, kas kõik artbookid on hentaid ülevoolavalt täis, igatahes oli selles skännitud raamatukeses küll iga teine pilt sellest, kuidas Kurou Al Azifiga nurjatusi teeb. Kohati ilmusid isegi mingid kombitsad välja. Kavatsen hiljem paar paremat pilti postitada.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 17:10    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Ma ei tea, kas kõik artbookid on hentaid ülevoolavalt täis, igatahes oli selles skännitud raamatukeses küll iga teine pilt sellest, kuidas Kurou Al Azifiga nurjatusi teeb.

Sinu ülevaates on neid nurjatusi palju tihemini. Ah, tegelt pole, aga võiks ju olla. Hentai
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 17:57    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
kes tahab tublit doosi hentai'd võib alla laadida Kishin Houkuo Demonbane Artbook'i. Ma ei tea, kas kõik artbookid on hentaid ülevoolavalt täis, igatahes oli selles skännitud raamatukeses küll iga teine pilt sellest, kuidas Kurou Al Azifiga nurjatusi teeb.

kas see ei olnud mitte hentai mängu järgi tehtud? sellisel juhul on see loomulik, et artbook sisaldab ka pilte mängust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 18:22    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

kas see ei olnud mitte hentai mängu järgi tehtud? sellisel juhul on see loomulik, et artbook sisaldab ka pilte mängust.


Hentai? minu teada suht keskmine arvutimäng pidi olema, et kolkisid pahasid jne.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 18:30    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ruri kirjutas:

kas see ei olnud mitte hentai mängu järgi tehtud? sellisel juhul on see loomulik, et artbook sisaldab ka pilte mängust.


Hentai? minu teada suht keskmine arvutimäng pidi olema, et kolkisid pahasid jne.


Oehh...

http://en.wikipedia.org/wiki/Eroge
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 18:34    Teema: Vasta viitega

tohoh, ja ongi, pole seda kunagi märganud!

*süveneb artbooki Hentai*
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 18:34    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ruri kirjutas:

kas see ei olnud mitte hentai mängu järgi tehtud? sellisel juhul on see loomulik, et artbook sisaldab ka pilte mängust.


Hentai? minu teada suht keskmine arvutimäng pidi olema, et kolkisid pahasid jne.
arvuti peal on pahatihti kõik eroged, PS aga ei taha selliseid elemente ja PS versioonid on tavaliselt nendest puhtad.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 21:43    Teema: Vasta viitega

kust seda mängu saaks? LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Märts 31, 2007 22:29    Teema: Vasta viitega

kas keegi teab, kust saaks alla laadida seda lõpulugu, mis mängib siis, kui nende müstiliste asjade tagamaid seletatakse? Mõnus araabia värk.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Püh Apr 01, 2007 06:12    Teema: Vasta viitega

tuletab powerrangereid meelde LaLaLaa kui koll algul pisike on ja siis kui kaotama hakkab suureks muutub+need koomilised liigutused.....

oli üsna mitu sellist kohta, kus story loogilisus otsa lõppeb sama kehtib ka lõpu kohta, mis oli ikka täitsa lambist välja võlutud.

enda isiklik kommentaar: ei ole eriti huvitav....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: