OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Cosplay
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> cosplay
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Oled huvitatud?
jah, päris huvitav tundub
83%
 83%  [ 35 ]
ei, see on ju puhas lollus
16%
 16%  [ 7 ]
Kokku Hääli : 42

Autor Teade
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 23:10    Teema: Vasta viitega

Tõsi küll, et talvel sellest midagi tõesti välja ei tuleks. Ilma kole, külm ja märg. Kui ilm soojemaks ja rohi rohelisemaks läheb, siis muidugi võiks. Kuigi praeguse seisuga on kostüüm olemas ja tahe/julgus seda teha heal juhul 3 inimesel. Pealegi on Tartu just ainuke koht kus seda teha saaks. Mina näiteks tuleks kindlasti. Loodan ainult et politsei mu mõõka ära ei konfiskeeri.

Nii võiks teha, et kellegile pilte pärast ei näitagi, vot. Kes schoolgirle, nekomimisid ja gothlolisid näha tahab peab ise kohale tulema ja kostüümis! Kes suudab hallist saamatust massist üle olla ja otsustab asja kasuks, saaks ka kostüümi tegemisega minu käest abi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 23:28    Teema: Vasta viitega

ma ei saa probleemist aru. Tartu ei ole kantpeade-rullnokkade linn, pigem on siin kõik kohad boheemlaslikke ja muidu imelikke inimesi täis, eriti palju on just selliseid natuke omapäraseid tudengeid.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 02:06    Teema: Vasta viitega

Minule iseenesest Random Hero idee meeldib, aga nii kui nii oleks ainukesed kostüümis inimesed, nagu alati, MTI ja tema õde. Selles mõttes, et ideed kiidetakse, aga kes konkreetselt tegudeni jõuab? Kostüümi pole ju nii raske teha. Kes õpilane, saab käsitööõpetajalt abi paluda ja kindlasti osadel oskab mõni sugulane/tuttav õmmelda. Pealegi pole kõik kustüümid teab mis rasked teha. Võtke või Nana anime, kus tegelased on täiesti tavaliselt riides. Igatsorti riideid leiab ka kaltsukatest. Siinkohal märkus, et ühes Annelinna kaltsukas nägin koolivormi. Küll aga oli see pigem kusagil vanusegrupile 10-13 sobiv. Seega - hoidke silmad lahti. Ja kes keelab teil tulla j-rock stiilis? Üldjuhul käivad anime-cosplay ning j-rock-cosplay suht käsikäes. Kel piisavalt tahet, see leiab tee.

Vot asi, millest ma aru ei saa on see, et inimesed nagu ootaks, et kõik peaks nende läheduses toimuma (siinkohal just nendele, kes jätavad tulemata seepärast, et see pole neile ligidal, mitte neile, kes lihtsalt ei tunne nii suurt huvi asjas vastu, et kohale tulla). Korra või kaks aastas on ju võimalik mujale ka minna, kui rahakott tihedamini ei kannata. Tallinnas juba pealegi toimuvad aegajalt cosplay kogunemised (ja muud üritused). Eva animeklubi korraldas eelmisel suvel ühe ja kostüümis inimesi oli korralikult (ülemised pildid siis. alumised on Narvas toimunud Jaapani festivali Mikan pildid). Narva animeklubi TenRyuu on korraldanud copslay-pikniku ning nende korraldada on ka Jaapani festival Mikan. Niiet antud asi võiks minu arvates väga vabalt toimuda Tartus. See, et siinse (Baka) rahva üritused põhiliselt Tartus toimuvad on võibolla tingitud sellest, et siinse rahva seas on just Tartu inimesed aktiivsemad.

Ja nõustun Random Heroga. Mingeid rullnokki ja skinheade päevasel ajal näeb suhteliselt harva. Ja peksma nad kaa ei hakka. Vaatavad küll imelikult vb, aga rahvastatud kohast ei peksa. Mehhiklastest indiaanlasekostüümis tänavamuusikud jäid täiesti terveks kui skinnid kolm korda mööda kõndisid. Ja üldse...kesklinnas on turvakaameraid üleval (ka Pirogovi platsil) ja nagu nende kaamerate ülespanemise järel on selgunud, on kesklinna kuritegevus langenud. Niiet vaevalt midagi jubedat toimub. Öisel ajal ei soovita nii või naa kusagil eriti ringi liikuda.

Ja mimmu...Tartus käivad ka kri¹naiidid ringi. Nad pesitsevad mul siin kodu lähedal.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 11:49    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:

Ja mimmu...Tartus käivad ka kri¹naiidid ringi. Nad pesitsevad mul siin kodu lähedal.

TOre n:) Ja mina veel mõtlesin et pean Tallinnasse kolima.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 13:30    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Minule iseenesest Random Hero idee meeldib, aga nii kui nii oleks ainukesed kostüümis inimesed, nagu alati, MTI ja tema õde. Selles mõttes, et ideed kiidetakse, aga kes konkreetselt tegudeni jõuab? Kostüümi pole ju nii raske teha. Kes õpilane, saab käsitööõpetajalt abi paluda ja kindlasti osadel oskab mõni sugulane/tuttav õmmelda. Pealegi pole kõik kustüümid teab mis rasked teha. Võtke või Nana anime, kus tegelased on täiesti tavaliselt riides. Igatsorti riideid leiab ka kaltsukatest. Siinkohal märkus, et ühes Annelinna kaltsukas nägin koolivormi. Küll aga oli see pigem kusagil vanusegrupile 10-13 sobiv. Seega - hoidke silmad lahti. Ja kes keelab teil tulla j-rock stiilis? Üldjuhul käivad anime-cosplay ning j-rock-cosplay suht käsikäes. Kel piisavalt tahet, see leiab tee.

Vot asi, millest ma aru ei saa on see, et inimesed nagu ootaks, et kõik peaks nende läheduses toimuma (siinkohal just nendele, kes jätavad tulemata seepärast, et see pole neile ligidal, mitte neile, kes lihtsalt ei tunne nii suurt huvi asjas vastu, et kohale tulla). Korra või kaks aastas on ju võimalik mujale ka minna, kui rahakott tihedamini ei kannata. Tallinnas juba pealegi toimuvad aegajalt cosplay kogunemised (ja muud üritused). Eva animeklubi korraldas eelmisel suvel ühe ja kostüümis inimesi oli korralikult (ülemised pildid siis. alumised on Narvas toimunud Jaapani festivali Mikan pildid). Narva animeklubi TenRyuu on korraldanud copslay-pikniku ning nende korraldada on ka Jaapani festival Mikan. Niiet antud asi võiks minu arvates väga vabalt toimuda Tartus. See, et siinse (Baka) rahva üritused põhiliselt Tartus toimuvad on võibolla tingitud sellest, et siinse rahva seas on just Tartu inimesed aktiivsemad.

Ja nõustun Random Heroga. Mingeid rullnokki ja skinheade päevasel ajal näeb suhteliselt harva. Ja peksma nad kaa ei hakka. Vaatavad küll imelikult vb, aga rahvastatud kohast ei peksa. Mehhiklastest indiaanlasekostüümis tänavamuusikud jäid täiesti terveks kui skinnid kolm korda mööda kõndisid. Ja üldse...kesklinnas on turvakaameraid üleval (ka Pirogovi platsil) ja nagu nende kaamerate ülespanemise järel on selgunud, on kesklinna kuritegevus langenud. Niiet vaevalt midagi jubedat toimub. Öisel ajal ei soovita nii või naa kusagil eriti ringi liikuda.

Ja mimmu...Tartus käivad ka kri¹naiidid ringi. Nad pesitsevad mul siin kodu lähedal.

Mulle need cosplayd mis lingi taga olema meeldinumad.
Normaalse inimese stiilis:
Mulle need cosplayd mis lingi taga olid meeldisid väga.
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 15:32    Teema: Vasta viitega

Näh...nüüd mul tekkis tahtmine isegi LaLaLaa
hmm...mul on kodus mat¹eete, sellega võiks muidu tulla? Aga siis peab veel kuidagi kostüümi saama ja natuke raha Happybunny...aga võiks natuke soojemal ajal seda teha?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 16:39    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et kui ma cosplayma hakkan siis vast AniMatsuril ehk..

Ja siis cosplayks mingiks lihtsaks tegelaseks nt Ishida Uryuu


Et mitte liialt üldisest massist erineda kuigi ikkagi näha anime välja :P
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 17:13    Teema: Vasta viitega

ma võiks oma tavalise riietusega tulla ja öelda, et ma olen Urashima Keitaro.

Ja anime stiilis turris juuksed on mul niigi kogu aeg. Annaks 100 inimesele, kes suudaks mu juuksed jäädavalt alla suruda.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 17:31    Teema: Vasta viitega

Ma tuleks ka arvatavasti oma tavaliste riietega ja ütleks, et olen Misa-Misa xD
mmm....oo jaa see oleks vahva :)
kindlasti tuleks see kunagi soojemal ajal ära teha hehe xD
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 17:32    Teema: Vasta viitega

Muidu ossid ja bemarivennad teevad ka cosplayd, nad on ju Initial D'st
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 18:10    Teema: Vasta viitega

hehe. ma vast otseselt cosplayd ei teeks, pigem ajaks oma pea tööle, mõtleks ise kostüümi välja ja siis kannakski seda sama. nagu kiuste tekivad uued ideed animet vaadates
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 18:50    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
...aga võiks natuke soojemal ajal seda teha?

Ma arvan, et see on nagu elementaarne, et asi toimub suvisel ajal.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 19:02    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
shether kirjutas:
...aga võiks natuke soojemal ajal seda teha?

Ma arvan, et see on nagu elementaarne, et asi toimub suvisel ajal.


aga miks mitte? Tüdrukud panevad jänkukidad kätte ja valged mantlid selga, meesoost isikud aga tulevad mustade mantlitega, mille küljes relvad kõlisevad.

Ok, see oli mõte, ma isegi ei taha sellise ilmaga toast välja minna.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 19:06    Teema: Vasta viitega

random hero kirjutas:
aga miks mitte? Tüdrukud panevad jänkukidad kätte ja valged mantlid selga, meesoost isikud aga tulevad mustade mantlitega, mille küljes relvad kõlisevad.

Ok, see oli mõte, ma isegi ei taha sellise ilmaga toast välja minna.


Kindlalt pildid eksju !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 11:01    Teema: Vasta viitega

Olen alati tahtnud Cosplayd teha. :O Elan küll Tallinnas aga võimalik Tartu tulla. Ja peale keskkooli kolin Tartusse. Aaaga mõte meeldib.
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 21:27    Teema: Vasta viitega

Tütarlastel kindlasti peaks olema veel ka nekomimi... :)

aga üldiselt tartus teeks seda küll, mittekaine peaga, et pärast sõprade ees vabandus leida ja kuna ise olen tallinnast :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 21:34    Teema: Vasta viitega

incognito kirjutas:
Tütarlastel kindlasti peaks olema veel ka nekomimi... :)

aga üldiselt tartus teeks seda küll, mittekaine peaga, et pärast sõprade ees vabandus leida ja kuna ise olen tallinnast :P

ma tahaks just poisse nekomimiga näha
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 21:37    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
incognito kirjutas:
Tütarlastel kindlasti peaks olema veel ka nekomimi... :)

aga üldiselt tartus teeks seda küll, mittekaine peaga, et pärast sõprade ees vabandus leida ja kuna ise olen tallinnast :P

ma tahaks just poisse nekomimiga näha

Andke mulle kõrvu, eks? Halle.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 21:49    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:

ma tahaks just poisse nekomimiga näha


vabalt, leia mulle ainult kõrvad. üksi ma ei julgeks, kuid karja muude imelikega...vabalt.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 22:19    Teema: Vasta viitega

[quote="mimmu"ma tahaks just poisse nekomimiga näha[/quote]
WORD :3


tegelikult võiks selle cosplay värgi ühendada ju mõne asashio kokkutulekuga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> cosplay Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: