OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka sünnipäev laupäeval kell 17:00 "Hellas Hundis"
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 21:18    Teema: Vasta viitega

vabandan...võtan selle 'absull' eest ära. siiski olen arvamusel, et vanus ei märgi seda, kui tark inimene on. tean mitmeid noori, kes on targemad, kui mõned vanemad inimesed ja vastupidi (seda just intelligentsi osas kuid ka koolitarkuse osas). vanusega koguneb elukogemustest saadud tarkus ja avardub maailmavaade ning vanemas eas on võimalik kooli minna ja sealt tarkust saada.
ehe näide on minu paralleelklass. no nii lapsikuid 18-19 aastasid inimesi näen ma elus esimest korda. ime, et nad 6 klassi pole jäänud. paugutavad ustega, karjuvad, lükkavad üksteist WCdesse ja klass on killustunud ning kõiki tehakse maha, kes pole nende moodi.
ma ei taha kedagi siinsetest vanematest isikutest solvata, aga vanuse järgi ei saa liigitada tarku ja lolle inimesi.

pidage mind nooreks ja lolliks.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 21:28    Teema: Vasta viitega

ichi kirjutas:
hjarg! aga kuna vabariigi aastapäev on kõigil vaba ning suurel osal koolilastest ka järgmine päev vist vabaks antud, kuidas oleks siis sinu pool järgm. neljapäeva õhtul?


Kuna ma pole veel üldse kindel, et ma 24. Tartus olen, siis ei oska ma veel midagi öelda. Pigem juba reede-laupäev.

genky kirjutas:
pidage mind nooreks ja lolliks.


Minule see ettepanek sobib suurepäraselt.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 21:31    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
ma ei taha kedagi siinsetest vanematest isikutest solvata, aga vanuse järgi ei saa liigitada tarku ja lolle inimesi.

ega jutt ei olnudki liigitamisest, vaid sellest, et tavaliselt tuleb vanusega ikka tarkust ja kogemusi juurde. ning seda arvesse võttes ning ühe inimesega arvestades vanus mängib tarkuse ja intelligentsi juures piisavalt suurt rolli.

a muidu on su lause suht õige.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Specter



Liitunud: 25 Nov 2003
Postitusi: 32
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 21:53    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
tean mitmeid noori, kes on targemad, kui mõned vanemad inimesed ja vastupidi (seda just intelligentsi osas kuid ka koolitarkuse osas)

ehe näide on minu paralleelklass. no nii lapsikuid 18-19 aastasid inimesi näen ma elus esimest korda. ime, et nad 6 klassi pole jäänud. paugutavad ustega, karjuvad, lükkavad üksteist WCdesse ja klass on killustunud ning kõiki tehakse maha, kes pole nende moodi.



Njaa. Mõned tähtsad teadlased on suisa veendunud, et seesinatne intelligentsus on üsna suures osas geneetiliselt määratud - ehk siis: mida jumal sulle ei anna, seda jumal sulle ei anna, ole sa nii vana kui tahad.

Aga kasvatamatuse ( ehe näide genky paralleelklassist?) ja intelligentsuse vahel peaks üsna suur erinevus olema. Tarkuse osas oleksin valmis pikemalt arutlema (aga vast mitte siin).
_________________
: )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 16:09    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
28. veebruar on esmaspäev.

mul väike segadus kuupäevadega ???

hjarg kirjutas:
Kuna ma pole veel üldse kindel, et ma 24. Tartus olen, siis ei oska ma veel midagi öelda. Pigem juba reede-laupäev

ehh..vähemalt nüüd on nüüd toimumiskoht kindel...aga sellega seoses veel üks kyssa nimelt...hjarg kus sa üldse elad ?
aa mul muidu vahet polex kas reedel või laupäeval...minugi poolest kas või mõlemal päeval :P

jälle see kõrvaline teema:
Tsiteerin::
ega jutt ei olnudki liigitamisest, vaid sellest, et tavaliselt tuleb vanusega ikka tarkust ja kogemusi juurde. ning seda arvesse võttes ning ühe inimesega arvestades vanus mängib tarkuse ja intelligentsi juures piisavalt suurt rolli.

nu mina ei pane võrdusmärki kogemuste ja tarkuse vahele...sest kõigepealt
*kogemustega saame me ainult nö. "targemax" tänu sellele, et kui midagi juhtub, siis oleme sunnitud mõtlema...ja minu meelest mõtlemine... ja seesugune arendab...
* ja kõige targematex olevustex pean ma vastsündinuid olevusi, kellel puuduvad kogemused....sest (vähemalt minu meelest) on inimeste eesmärk olla õnnelik ja rahul...ja nemad oskavad seda teha...ja jälle millegipärast suurex saades me kuidagi unustame selle oskuse...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 17:53    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
nu mina ei pane võrdusmärki kogemuste ja tarkuse vahele...

ei ole ka mina pannud. loe ja proovi aru saada, mitte ära lase tekstil niisama silmadest mööda voolata.

mis muusse puutub, siis tuleb välja, et lollus on ikkagi nakkav ja skleroos aitab elus püsida. fun.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2005 23:29    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Chiisan kirjutas:
nu mina ei pane võrdusmärki kogemuste ja tarkuse vahele...

ei ole ka mina pannud. loe ja proovi aru saada, mitte ära lase tekstil niisama silmadest mööda voolata.

mis muusse puutub, siis tuleb välja, et lollus on ikkagi nakkav ja skleroos aitab elus püsida. fun.


nu yltleme siis nii...et vanusele ja tarkusele panen ma veel vähem võrdusmärki...sest vanus, näitab kõigest kui palju sa oled elanud...ja mitte midagi muud...
ehh...aga võix olla et vanus= tarkus...sest siis saaxin ma koju jääda istuma...ja veel niimoodi hästi targax saada :P

ja elus püsida on väga lihtne...sellex pole vaja midagi erilist...aga targax saada...sellega juba tekib raskusi
aga jah...kõik oma nö. "iba" võin ma ajada oma vanuse kaela...mis on NII tähtis :P:P
aga jah..ma ylten parem ära, et siin ma rohkem ei räägi sellest..sest muidu ma hakkan liialt vaidlema (maybe aint baka kokkutulekul võix seda teemat jätkata minupoolt)...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 01:33    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
nu yltleme siis nii...et vanusele ja tarkusele panen ma veel vähem võrdusmärki...sest vanus, näitab kõigest kui palju sa oled elanud...ja mitte midagi muud...

jah, vanuse järgi ei saa kindlalt ütelda kui tark või loll inimene on ning keegi pole ka vastupidist väitnud. mida on räägitud ja millest sa ei taha aru saada on see, et ühe inimese puhul on vanusel üsna suur roll targemaks saamisel. võib-olla aitab sellest aru saada kui sa mõtled, et kas sa oled viimase kümne aasta jooksul targemaks saanud? arenenud? kogemusi omandanud?
Tsiteerin::
ja elus püsida on väga lihtne...sellex pole vaja midagi erilist...aga targax saada...sellega juba tekib raskusi

selle peale ütleks tõesti, et saa vanemaks ja targemaks, lõpeta teiste kulul elamine ning räägi siis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 11:22    Teema: Vasta viitega

Esialgsest teemast kaldutakse väääääga kõrvale. Paneks selle õige eraldi mingisse filosoofilse pealkirjaga teema alla?
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 17:55    Teema: Vasta viitega

Kahjuks jääks vist minul reedel tulemata, niigi pean ühele peole minema. Laupäev vast sobiks isegi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nana
ettevaatust, poeb


Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 172

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 22:10    Teema: Vasta viitega

Alguses ütles keegi, et vanus ei mängi mingit suurt rolli aga tuleb välja, et selles teemas arutatakse suurem osa ainult sellest. Niisiis ma ei saanud siiski aru, KAS vanus/noorus siis häiriks kedagi???


(väga kahtlane teema) ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 22:13    Teema: Vasta viitega

Nana kirjutas:
Alguses ütles keegi, et vanus ei mängi mingit suurt rolli aga tuleb välja, et selles teemas arutatakse suurem osa ainult sellest. Niisiis ma ei saanud siiski aru, KAS vanus/noorus siis häiriks kedagi???


(väga kahtlane teema) ???


Äkki on teema sellepärast kahtlane, et see on kõigest 2 aastat vana.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 22:51    Teema: Vasta viitega

Sellised tuleks lukku panna, siis pole kellelgi kiusatust vana juttu uuesti elustada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 16:30    Teema: Vasta viitega

Ah nii, et kaks aastat tagasi oli Baka sünnipäev siis joomapidu :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 17:25    Teema: Vasta viitega

See oli tore pidu.

Ei, oota, ei olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 23:34    Teema: Vasta viitega

lol, wut?

Vähemalt ma taaskohtusin oma õeksega sel üritusel. Et eh, tahtsin öelda, et väga hull ei olnudki .)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 13:57    Teema: Vasta viitega

Ma olen tollel ajal Viljandis, haiguse tõttu. Tahaks väga härra Hjargi näha üle pika aja. Niuks.
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mil



Liitunud: 25 Juun 2004
Postitusi: 35

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 21:02    Teema: Vasta viitega

Või et kohtasid oma õekest?


Veebruar on alati selline tore. Kuidas sul läheb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: