OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Signatuuri pildid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 20:21    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Ära muretse. Kõik on OK.


Kuidas sa seda tead???
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 20:23    Teema: Vasta viitega

Tunnetan.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 20:33    Teema: Vasta viitega

random hero kirjutas:
Kuidas sa seda tead???


Ausalt kõik saab korda. Ära taha teada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 22:05    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ahjaa, kõik te, kes võtsid mine minu tehtud asja. palun pange signatuuri alla kirja, et minu tehtud. [By: Random Hero] näiteks.


Sellisel juhul palun pane oma signatuuride peale ka kirja, et kust pildid on võetud ja kelle joonistatud need olid.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 22:10    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
Random Hero kirjutas:
ahjaa, kõik te, kes võtsid mine minu tehtud asja. palun pange signatuuri alla kirja, et minu tehtud. [By: Random Hero] näiteks.


Sellisel juhul palun pane oma signatuuride peale ka kirja, et kust pildid on võetud ja kelle joonistatud need olid.


ei. Miks mitte?
1. ma ei tea autoreid
2. tegemist on vabalt levitatava materjaliga
3. kui ei meeldi, tee ise ja paremini
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 22:19    Teema: Vasta viitega

Kaptengalaktlanil on point küll sees, pigem tuleks ära mainida joonistuse autor ja koht, kust pilt saadi ning alles siis sinu nimi. Sest oskus photoshopiga üks sõnapaar juurde lisada ja ääred teha ei ole just jumalik kingitus.
Samas...
3. kui ei meeldi, tee ise ja paremini

Ära muretse, RH, mina su pilte ei kasuta, kui sa just millegi väga heaga hakkama ei saa ja siis ma ei pane pahaks ka su nime kõrvale lisamast.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 22:20    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kõik eelnev jutt


Tsiteerin::
1. Postituse kirjutamine ei ole võrdsustatav reaalajas toimuva vestlusega mõnes jututoas. Postitused peaksid olema sisukad, vastama etteantud teemale ning olema võimalikult heas õigekirjas. Aega on piisavalt, et enne "saada" nupu vajutamist oma jutt veelkord üle vaadata ning veenduda, kas tekst ka ladusat lugemist võimaldab.


ühesõnaga...reeglid kehtivad kõigile peale "mulle endale"...


Tsiteerin::
Enamikele inimestele see vist ei valmista probleeme, kuid minu jaoks on väike algustäht lause alguses enam-vähem sama ärritav kui vale täht lause alguses. Ja mõtle kui ärritav see on!


ning mulle ei meeldi "a" tähega algavad nimed, eriti need, mis algavad väikese tähega, keelaks äkki ära?
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 22:48    Teema: Vasta viitega

ja juba meenub põhjus, miks omaloomingut siia foorumisse ei taheta - alati ujuvad kusagilt välja mingid tegelased, kes kukuvad vinguma. muidugi on teil õigus - oma nime lisamine ei tee sellest veel minu tööd, samas olen ma sellega vaeva näinud.

kordan oma kolmandat väidet: kui ei meeldi, tee ise ja paremini.

Ahjaa, antud juhul on KÕIK pildid saadud Baka.ee foorumist, teemadest Anime wallpaperid ja Pildid anime naistest.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 23:10    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ja juba meenub põhjus, miks omaloomingut siia foorumisse ei taheta - alati ujuvad kusagilt välja mingid tegelased, kes kukuvad vinguma.

Mida kuradit see omaloominug teema siia puutub? Omaloominguks nimetatakse teoseid, mida oled ise, otsast lõpuni teinud. Mitte aga copy/paste meetodil genereerinud ja enda nimi alla kirjutatud. Selliseid teoseid võib plagiaatide alla panna.
Tsiteerin::
muidugi on teil õigus - oma nime lisamine ei tee sellest veel minu tööd, samas olen ma sellega vaeva näinud.

Ma lähen iga argipäev varahommikul tööle. Teen terve päev tööd. Ma näen sellega vaeva, tunnustage nüüd mind.
Tsiteerin::

kordan oma kolmandat väidet: kui ei meeldi, tee ise ja paremini.

Ja mis siis on kui teen? Täitsa oma kätega teen. Ei kasuta kellegi teise pilti. Mis siis? Sinu üleskutse kõlab rohkem vingumisena. Mis see sinu asi on mida teised enda signaturi panevad? Mõned inimesed topivad enda signatuurid ja mu sodi, minu isikliku serverisse. So phucking what? Kas ma peaksin nendelt nüüd nõudma tunnustust: "Hosted by xin Zeran"?
Tsiteerin::
Ahjaa, antud juhul on KÕIK pildid saadud Baka.ee foorumist, teemadest Anime wallpaperid ja Pildid anime naistest.
Lisaks: Baka.ee foorm ei hosti pilte, siin saab neid ainult linkida :P
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 23:17    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
ning mulle ei meeldi "a" tähega algavad nimed, eriti need, mis algavad väikese tähega, keelaks äkki ära?

uh-oh
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 23:17    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Mida kuradit see omaloominug teema siia puutub? Omaloominguks nimetatakse teoseid, mida oled ise, otsast lõpuni teinud. Mitte aga copy/paste meetodil genereerinud ja enda nimi alla kirjutatud. Selliseid teoseid võib plagiaatide alla panna.

Pmst ei ole kõik kunsti enda otsast lõpuni tehtu. Photomanipulatsioonid on tihti teiste tehtu kokkuklposimine. Võid öelda, et ise panid kokku. Küll aga mainid juurde, et kust või kellelt on töömaterjal saadud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 23:23    Teema: Vasta viitega

Tegelikult ma lõõpisin niisama, et näha reaktsiooni.
Samas on huvitav teada saada, mis hetkest keegi hakkab taotlema oma teosele autorlust. See on suht hämar ja vaieldav teema. Näiteks ei tuleks ilmselt kellelegi mõttesse hakata oma tekstis kasutatud sõnade puhul viitama härra Johannes Aavikule kui sõnede väljamõtlejale, samas tervet lauset tsiteerides on heaks tavaks viidata allikale. Kindlasti on olemas mingid seadused, mis seda asja kuidagi piiritlevad.
Kollaazhi loetakse ju ka siiski kunstiks, kui sellega miski point on edasi antud. Muusikamaailm kubiseb sämplimisest.
Eriti huvitav on minu meelest arvutiprogrammide algoritmide patenteerimise küsimus - kas patenteerida tuleks meetodit või ideed või hoopis selle rakendust? Teatud juhtudel võib see arengut pidurdada - kujutades ette näiteks olukorda, kus kellelgi on hea idee, aga see jääb rakendamata, kuna kattub osaliselt juba patenteeritud lahendusega, olgugi et tulemus võib olla hoopis midagi muud, kui esialgne patenteerija ette nägi.
Näiteks mp3 kompressioonialgoritmi mõtles välja ja patenteeris Fraunhoferi instituut ning kõik, kes seda algoritmi oma rakendustes kuidagi kasutavad, peaks neile teoreetiliselt vist maksma. Seetõttu on hoolimata mp3 populaarsusest tekkinud mitmeid vabavara kompressioonialgoritme.
Samas on autoritel loomulikult õigus olla oma töö ja vaimuvaeva eest õiglaselt tasustatud, leib peab ju ikka laual olema. Ideaalis võiks asi ilmselt töötada respekti põhimõttel, kuid massid pole selleks kindlasti veel võimelised.
Kogu jutt oli muidugi off-topic ja vales teemakategoorias pealekauba, aga aegajalt oleks vägagi meeldiv kellegagi miski smalltalk'i müra sees ka veidi sisukamat arutelu arendada.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 23:35    Teema: Vasta viitega

ok, võite ära võtta need "by Random Hero" asjandused, sest nii mõnegi arust pole ma essugi teinud.

Mis puutub siia omaloomingu teema? väga paljugi puutub. See on siin selle aja jooksul, mis ma siin olen olnud esimene teema, kus on postitatud omaloomingut ja kohe on siin inimesed väljas, kes kukuvad materdama.

Igatahes, mina enam siia ühtegi signatuuri ei tee. Kui keegi tahtis, siis süüdistage ilmajäämises xini, kaptengalaktlani ja cenorigi. Kui aga annate algmaterjalid ja ütlete, mida te saada tahate, võite minu poole pöörduda.

Kui keegi suudab ära arvata, kust ma selle "ride the waves of life" tausta olen varastanud, saab minu käest 100 krooni baka kokkutulekul. Vihjeks võin öelda, et paljud on teist seda näinud. ja üldse, mis on tükis sinises taevas, paaris pilves ja kahes pilvelõhkujas nii autorikaitset väärt? heh, sellel pildil polegi peaaegu midagi.

Ahjaa, pean lisama, et sain ühe õppetunni võrra rikkamaks - osade jaoks on tähenärimine tähtsam kui heast südamest tehtud asi. Mina ise arvasin, et näiteks ummi ja SSJ-Silver on õnnelikud oma uute signatuuride üle, kuid kui teie arust on originaalsus tähtsam, võin need ju kustutada.

Lisaks on mul suurtele kärajatele üks väike küsimus: kui ma tahaks sedasama Keitarot oma signatuuris kasutada, kas ma peaks ta siis ise joonistama? Mõtet arendades - kui ma teen tuledes Ülikooli Peahoonest pilti, kas ma peaksin alla kindlasti lisama, et Lp. Johan Wilhelm Krause planeeris ja lasi selle maja ehitada? äkki mainin ära veel selle tüübi nime kah, kes oma kraanaga need lambikesed üles pani?

Minu arust on tähenärimine üks jubedamaid asju maailmas.
_________________


Viimati muutis seda Random (Nelj Veeb 08, 2007 23:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 23:48    Teema: Vasta viitega

Alguses ma mõtlesin, et sulgen selle teema, sest juba ollaksegi ootamatult kiiresti jõutud loogilise ja kibeda lõpplahenduseni. Siis aga mõtlesin ümber, sest sulgemine oleks kaptengalaktlan'ilt ebaõiglaselt röövinud võimaluse vastata tema pihta visatud alusetutele rünnakutele. Kui teised (nt xin Zeran) kasutasid antud teemat enda liigagi lihtsaks lõbustamiseks, siis kaptengalaktlan vähemalt üritas arendada mõttekäiku, mis paraku osutus liiga kõvaks pähkliks.

EDIT: OK, RH vana tiitel sobis paremini.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 00:03    Teema: Vasta viitega

oot, kes ründas kaptengalaktlani? mina mitte. Ma ainult ütlesin, et ma ei saa seda teha ning alati on võimalus, et kui miski ei meeldi, võib seda ju ise paremini teha.

Muuseas, üks põhjusi, miks ma ei pannud piltidele oma nime, on selles, et ma ei taotlenudki otseselt nende autorlust. Hiljem, kui rahvas neid juba laialdasemalt kasutama hakkas, tekkis mõte, et tore oleks vaadata, kui minu tehtud piltidel oleks minu nimi all.

xin, ma olen küllalt näinud inimesi, kes panevad suuremahulistele failidele ja muudele asjadele külge serveri (omaniku) nime. Näiteks on Havocis kirjas: "Hosted by the Stuff networks"

Vabarnamees kirjutas:

EDIT: OK, RH vana tiitel sobis paremini.


Aitäh.

Igatahes mulle aitab, enam ma hea inimene ei ole. Kõik need jubedad vargused ja plagiaadid, mida ma bakalaste rõõmuks tegin, kustuvad peale selle postituse lõpuni kirjutamist. Ainult ummi oma jääb alles, kuna ta on jõudnud selle oma kontole laadida. Kes aga tahab edasi kasutada, küsige alandlikult xinilt, Kaptengalaktlanilt ja Vabarnamehelt kõigepealt luba ning siis saatke mulle Privaatsõnum.
_________________


Viimati muutis seda Random (Reede Veeb 09, 2007 00:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 00:06    Teema: Vasta viitega

Teos peab nime väärima. Sinu footer'id on kenad, aga minu arust on üsna selge, et sa pole kuigi palju vaeva näinud nendega (enamike loomisprotsessi peaks umbes 10 sammuga kokku võtta saama). Ning kui sinu nimi seal all olema peaks ja originaal-autori omakorda puudub, siis see on lugupidamatu, IMO.

gaala, küsimus sulle: Sa oled tõenäoliselt kuulanud Burial'i selftitled albumit. Kuidas sina, kui muusik, suhtud neisse kahte asjaolusse:
1) mitmed arvustajad ja muidu kuulajad (k.a. Vabarnamees toovad selle albumi positiivse küljena välja sarnasuse "vana" Massive Attack'iga ning
2) albumi 11-s lugu "Prayer" sämpeldab üsna läbinähtavalt Massive Attack'i "Teardrop'i"
Üheltpoolt saaks ju väita, et Burial'i töö on sama laisk kui RH oma :), võttes siis näiteks aluseks suhtumise, et Burial'i kui dubstep'i artisti muusika aluseks on eelkõige trummikäik ning selle loo oma on kerge cut-up'i osaliseks saanud varastatud "Teardrop'i" oma. Kindlasti sai see omajagu trimmitud, kuid samamoodi trimmis omaenda footer'it ka RH, nihutas fonti jne.

Samas, mõeldes sellise suhtumise laiemale mõjule, võiksime hakata ka materdama igasuguseid dnb ja jungle'i muusikuid, kelledest just legendaarsemad on väga puhtas vormis kasutanud amen break'i ja funky drummer'it ning, noh, selle põhgjal terve ¾anri vorpinud, mis elab nüanssidel. Rääkimata siis veel sellest, et "Prayer" ei ole eraldiseisev lugu, vaid osa ühest albumist, mille üldine helipilt on siiski hoopis teises... ruumis kui seda on/oli Massive Attack omal ajal... või ei ole siiski? Vaieldav, vaieldav!

Random Hero: ma olen oma lühikese eluaja jooksul umbes 1000 pildijuppi Photoshop'is valmis vorpinud ning senini pole mul isegi mõttesse tulnud enda nime ühegi alla suurelt toppida, aga ma olen neid kunagi enda kodulehel eksponeerinud kui oma töödena ning mõndades neist oli tõesti kasutatud võõrast materjali üsna nähtavalt. Samas olid piltide taustsüsteemi taotlused ka palju ambitsioonikamad (minu silmis, sedapuhku küll), nii et... jah.

You could argue it both ways, oleks vist sobiv öelda.

Edit: ahjaa, ma olen nüüdsest bännitud, tsau!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 00:16    Teema: Vasta viitega

Random, mind ärritas (ainult natukene) vaid see, et nõudsid (no, okei, soovisid) enda nime pildi kõrvale. Selle võib kasutaja sinna austuseks ise panna, aga tõsi on, et viimaste piltide puhul pole sa palju vaeva näinud, mis ei tähenda, et sa ei suudaks photoshopis midagi hästi teha. Kui pilt oleks sinu joonistatud, siis oleks tõesti teine lugu, kuid sel puhul on su nimi seal üleliigne, kui tegu pole tõesti millegi paremaga.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 00:17    Teema: Vasta viitega

Autorikaitse teemad on mind ammu ärritanud, just nende hallide, ebaühtlaste piiride pärast pärast. Mulle jäi pind silma kui RH tahtis, et tema kompileeritud signatuuri alla pannakse tema nimi. Jääks mulje, kui tema oleks originaal autor.

Tsiteerin::
Igatahes, mina enam siia ühtegi signatuuri ei tee. Kui keegi tahtis, siis süüdistage ilmajäämises xini, kaptengalaktlani ja cenorigi. Kui aga annate algmaterjalid ja ütlete, mida te saada tahate, võite minu poole pöörduda.

Aitäh RH, ma lähen nutan nüüd padja sisse. Maailm muutus, ilma sinu signatuurideta, tühjaks ja koledaks kohaks.
Kui sa, juhuslikult suurte kärajate all mõtled mind, siis loe mõttega kõigepealt enda postitused läbi. Kes meist ikka rohkem kisendab?

EI, sa ei pea kõike ise joonistama. Keegi pole sinult seda, minu teada, nõudnud. Lihtsalt ei ole sobilik enda nime selliste tööde alla toppida, eriti teiste käest seda nõuda(või teistele soovitada, sinu nime sinna toppida), IMHO.
Kui natuke autorikaitset uuriksid, siis pildistatud ehitised ei käi autorikaitse alla. Kui sulle meeldib selle arhitekti tööd, siis palun väga, pane tema nimi alla. Kui sa selle foto ise tegis, pane enda nimi ka veel juurde.

kaptengalaktlan räägib puhast kulda. Tal on huvitavad ideed ja ma lähen mediteerin natuke nende üle.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 00:17    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Vabarnamees kirjutas:

EDIT: OK, RH vana tiitel sobis paremini.

Aitäh.

1) Ma ei usu, et see oli siiras.
2) Ma ei usu, et sa said mu lausest nii aru, nagu ma seda mõtlesin. Nimelt viitasin ma sellele hingematvale draamale ja traagitsemisele, mis iga väiksematki probleemi või kriitilist postitust saadab. "Kui ei meeldi, tee ise paremini" pistmine rasvaselt ja suurelt enda signatuuriks, lausete nagu "Mulle aitab! Enam ma ei ole hea inimene!" ütlemine, ja nii edasi. Ma saan aru, et vanus on selline ja mida kõike veel, aga see on siiski juba üle võlli veidi. Võiks natuke rohkem end kokku võtta, säilitada rahu, olla üle ja mitte tekitada neid tillukesi torme veeklaasis. Vähemalt mina arvan nii.

emm
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 00:29    Teema: Vasta viitega

okei, hingame nüüd kõik rahulikult sügavalt sisse ja siis jälle välja. Sirutame krampis käelihaseid kah ja võtame asja vabalt.

pildid on jälle üleval, igaühe enda asi, kas tahab mind ära mainida või mitte. Mina seda teilt ei oota.


võtke nüüd vabamalt, eks ole! :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 23

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: