OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tenpou Ibun Ayakashi Ayashi

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 01:18    Teema: Tenpou Ibun Ayakashi Ayashi Vasta viitega

Genres: Adventure, Historical, Supernatural

läbi interneti olen pildikastist näinud 8 osa

Tegevus leiab aset vana aja jaapanis kus on kollid kes kimbutavad inimesi.
Ja loomulikult kus on kollid on ka kollikytid...
Ei puudu ka nägus kangelane kes "võlub" kõik ymbruskonna "kutid" ära.

Seda animed vaadates oli tunne et ta on just kui tuttav ja ei ole ka, a no midagi retsilt värsket stoorit ei saagi taha kuna neid on juba jutti 40 aastat tehtud...

irw kohati on mul tunne et animed = h//b//olliwuudi vilmid aga no ilma ka ei saaa.

ee keskendume veek korra nyyd animele

peategelane se "kutivõlur" on tegelikult tõsine mees kellel on hea syda ja kes aitab hädas olijaid, võrdluse võime tõmmata triguniga seal ka peategelane oli abivalmis inimene (sellega sarnasus ka piirdub).















pikalt ei tohi kirjutada mudu keegi ei viitsi lugeda
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 06, 2007 13:32    Teema: Re: Tenpou Ibun Ayakashi Ayashi Vasta viitega

c0en kirjutas:
pikalt ei tohi kirjutada mudu keegi ei viitsi lugeda

Antud kirjeldus tundub küll kõige mittemidagiütlevam kui ükski teine sinu animeteema algatus(kuid anime ise vist ongi selline, mille kohta eriti midagi öelda ei saa). Ainult kaks lauset võtavad sul kogu asja sisu kokku
c0en kirjutas:
Tegevus leiab aset vana aja jaapanis kus on kollid kes kimbutavad inimesi.
Ja loomulikult kus on kollid on ka kollikytid...

Muu jutt peategelase kohta on minu arust küll mööda. Peategelane on, tema nägusus on üsna subjektiivne ja mis sinu terminisse "kutivõlur" puutub, siis ei saa sellest aru. Ei võlu ta seal ei kutte ega naisi.
Anime ise on minu jaoks üsna keskpäraseks jäänud. Tegevus toimub jaapani Tenpou ajastus ja siiamaani on põhitegevus olnud küll selline, et annab nende kahe eespool oleva lausega kokku võtta. Peale kolliküttide grupi(Ayakashi), kes jahivad kolle(Yoji), tegevuse on taustal ka natuke poliitikat ja intriige, aga kui palju nendel edaspidi rõhku on, ei oska nende esimese 8 osa põhjal ennustada. Igasuguste kollijuhtumite tauastal harutatakse natuke lahti ka peategelase Yukiatsu ajalugu ning seda, kust ta oma müstilised võimed, mida kollidega võitlemiseks kasutab, saanud on. Graafika on üsna kena, eriti need teise maailma pildid, millest aga c0en ei raatsinud screenshot'i teha vaid näitas selle asemel hobuse tagumikku. Kuna mul pole ka osasi käepärast, siis viitan ühele animeblog'ile, kus sellest paar screenshot'i olemas - http://alafista.animeblogger.net/?p=116
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Veeb 06, 2007 19:47    Teema: Vasta viitega

kutivõlur = tutivõlur (toim.)

kui mingeid skriinsotte teha siis ju ei tohi teha võtmeceissidest se oleks samahea kui raamatu läbilugemiseasemel sisukokkuvõtet lugeda.
ma kyll eriti silmakirjalik olla ei tahaks aga vahest kukuba välja ikka niku alati... et ma siis olen.

aga naisi ja plikasid on seal kuhjas ja ta tahab kõigieest hoolitseda ning mulle suisa tundub, et ta ei oska ei öelda.

miks sea anime mulle tundus hea :

eee

peategelane kvalifitseerus

ajastu käsitlus võtmes

teema on piisava tempoga arenev

klassikaliselt kangelasel on mingid võimed "X"

a sama jutt käib vist ka

Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto kohta

et kui teile meeldis se mis ta nimi nyyd on siis teile meeldib ka se bakuma asi
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: