OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Filmi Soovitusi
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 02:39    Teema: Vasta viitega

vaadake children of men-i. operaatoritöö on suurepärane, kohati selline, et mina vaatasin mitut kaadrit uuesti. plaanid on pikad - väga pikad ja hämmastavalt üles ehitatud. ning stilistika on ka väga hea, mulle meenutas half-life2te. igatahes selle aasta parima filmi auhind läheb minu poolt children of menile ning teda jälitab vist the departed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 03:01    Teema: Vasta viitega

Death note The movie
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 03:17    Teema: Vasta viitega

sin city !

*Chiisan teeb suured silmad, kui on olemas keegi, kes ei ole seda veel näinud*
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 04:07    Teema: Vasta viitega

Death Note filmi saab vaadata siit

Aga see film vist spoilerdab anime ära enne kui kõik osad välja saavad... ???
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 15:21    Teema: Vasta viitega

poizzz123 kirjutas:
Aga see film vist spoilerdab anime ära enne kui kõik osad välja saavad... ???
Ei. ta lõppeb umbes sealgi, kus osa 12. Lisaks: film on anime üsna täpne koopia, kuid lõpp muutub teistsuguseks. Peaks ütlema, et see, mis ta lõpus tegi oli üsna huvitav saatuse manipuleerimise kombinatsioon.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 21:11    Teema: Vasta viitega

ma arvasin,et me räägime animefilmidest.Kuidas puutub Children of Men või Sin City animesse?Veel üks hea anime,mis on vägagi spirituaalne,on muidugi Vaimudest Viidud(Spirited Away).Seda pole siin vist mainitud. Vaatasin just ja meeldis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 21:16    Teema: Vasta viitega

Üks hea anime on ka Laputa: Castle in the Sky
srry kui see on juba mainitud ??? LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 19:26    Teema: Vasta viitega

ahsoo et nagu flimid filmid päris inimestega, sain alguses aru et anime muuvisi mõeldi

aga jah imo MUST SEE MUUVIS
Ichi The Killer - anime live-action (gorey as f****kõhh kõhh, teise sõnaga MASTERPIECE Armas kuri)
Shinobi - Heart under the Blade - luv luv asian muuvis Muhe
Scrap Heaven - suurepärane film :)
Endale meeldivad Dead or Alive filmid ka, LaLaLaa täiega lahedad filmid aga ma suht aasia kino fänn kah :p

ja kui kedagi huvitab sis Aznv.tv saab aasia filme/seriaale streamida tasuta(seal on ka see shinobi ja scrap heaven olemas ning dead or alive filmid kah)
kiire rega ja good to go
**Dead or Alive filmide all ei mõtle ma seda mängu põhjal tehtud filmi kus ned kenad bimbod olid Hentai
vaid hoopiski Takashi Miike filme (Ichi the Killer ka tema poolt)
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""


Viimati muutis seda Arno (Reede Jan 19, 2007 20:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 20:03    Teema: Vasta viitega

kuna siin teemas soovitatakse rohkem mängufilme, kui animed, siis liigutan selle "üldise" alla. : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 07:19    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
FFVIIAC- ma mäletan, et selle ainus meelelahutuslik osa oli asi, et mu teinepool leidis sellele subclubist ühe eesti fänni poolt tehtud subtiitrid. Mis oleks iseenesest päris armas, kui need poleks olnud täiesti mööda nii lauseehituse kui ka muu õigekirja koha pealt. Samas, kui neid toredaid subtiitreid poleks olnud, poleks me seda ka lõpuni vaadand. Sqeenix oskab küll mänge teha, kuid filmidega suudab ikka allapoole igasugu arvestust olla.
Igatahes, seda animut ma julgelt EI soovitaks.


Ma mäletan neid subtiitreid päris hästi, ilmselt vist kõige hulledmad, mis ma SubClub`ist siiani leidnud olen. Ja ma ei ole üldse kindel, et see fail oli eestlase poolt tehtud, sest lauseehitus oli ikka nii metsa, kui üldse olla saab. Mul oli väike plaan see subtiitrifail ise ära parandada (omaks tarbeks), kuid see asi jäi paraku sinnapaika ja antud fail (ainult osaliselt parandatud) istub praeguseni kusagil kõvakettal. Ilmselt võtan asja siiski kunagi käsile. Lihtsalt põhimõtte pärast.

SubClub`is on üldse suur osa subtiitreid väga halva kvaliteediga, vähemalt niipalju, kui mina näinud olen (vigane lauseehitus, õigekirjavead, formaatimisvead, konteksti mittearvestavad tõlked jms). Tihti tundub, et tõlkinud on mõni venelane, kelle eesti keel ei ole just kõige paremal tasemel ja kes ei saa teatud filmi situatsioonidele lihtsalt pihta.


Keitarò Urashima kirjutas:
Kohe näha, et kesiganesselle filmi tegi üritas lihtsalt nime pealt pappi saada.


Ja paraku tõi see film vähemalt Jaapanis küll kõvasti raha sisse.


Ma küll ei tea, et mis selle "spiritual`i" alla täpselt läheb, aga vaatasin hiljuti sellist filmi nagu Lady Snowblood ja julgen seda küll kõigile soovitada. Päris action`i alla vist küll ei lähe, kuid väga hea film sellegipoolest.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 10:30    Teema: Vasta viitega

Muidugi toob raha sisse, nimeks ju Final Fantasy.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 18:53    Teema: Vasta viitega

äsja kinos käinuna võin soovitada saag 3'e Kallis Kallis
ma pole absoluutselt kindel kas sisu poolest trumpab esimese osa ka üle, sest toda pole näinud, aga teisega võrreldes on peajagu üle. eriti keerdkäiguline ja filmi sisu üle kergelt mõtlema panev lõpp pühib koheselt "ajuvabana" ja arusaamatuna tundunud alguse. tegelikult ma eriti kirjeldada ei oska, lihtsalt mulle meeldis ja parem hankige endale hetk aega seda näha selle asemel et mu soovitust üldse lugeda

spoilima ei hakka, aga just tänu lõpule pani see kahtlema neljanda osa sisu üle, mis tundub justkui võimatu olevat o_o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 19:01    Teema: Vasta viitega

electra kirjutas:
äsja kinos käinuna võin soovitada saag 3'e Kallis Kallis
ma pole absoluutselt kindel kas sisu poolest trumpab esimese osa ka üle, sest toda pole näinud, aga teisega võrreldes on peajagu üle. eriti keerdkäiguline ja filmi sisu üle kergelt mõtlema panev lõpp pühib koheselt "ajuvabana" ja arusaamatuna tundunud alguse. tegelikult ma eriti kirjeldada ei oska, lihtsalt mulle meeldis ja parem hankige endale hetk aega seda näha selle asemel et mu soovitust üldse lugeda

spoilima ei hakka, aga just tänu lõpule pani see kahtlema neljanda osa sisu üle, mis tundub justkui võimatu olevat o_o


Olen näinud kahte esimes ja mulle need ei meeldinud, lihtsal pinget polnud aga ma ei tea mida kolmandalt tahta, sest 2. tundus hullem kui 1. ja nüüd 3. - no ma ei tea ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 19:43    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
electra kirjutas:
äsja kinos käinuna võin soovitada saag 3'e Kallis Kallis
ma pole absoluutselt kindel kas sisu poolest trumpab esimese osa ka üle, sest toda pole näinud, aga teisega võrreldes on peajagu üle. eriti keerdkäiguline ja filmi sisu üle kergelt mõtlema panev lõpp pühib koheselt "ajuvabana" ja arusaamatuna tundunud alguse. tegelikult ma eriti kirjeldada ei oska, lihtsalt mulle meeldis ja parem hankige endale hetk aega seda näha selle asemel et mu soovitust üldse lugeda

spoilima ei hakka, aga just tänu lõpule pani see kahtlema neljanda osa sisu üle, mis tundub justkui võimatu olevat o_o


Olen näinud kahte esimes ja mulle need ei meeldinud, lihtsal pinget polnud aga ma ei tea mida kolmandalt tahta, sest 2. tundus hullem kui 1. ja nüüd 3. - no ma ei tea ???


kolmanda lõpp on hea. spoilida ei julge eriti, kuigi isegi tahaks :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 20:37    Teema: Vasta viitega

Ma mäletan kui ma mingisuguste ootustega Saag 2 vaatasin ja pettusin täielikult. Saag 1 on mul hoopis nägemata.
Saag 3 vaatasin, sest muud polnud teha hetkel ja see polnud ka midagi erilist, suhteliselt igav film oli, ma jõudsin päris mitu korda haigutada, aga see oli mingi kell 10 ka, ma ei mäleta millal, see oli, kas koolivaheajal või suvel, aga ma just hiljuti ärkasin igatahes, nii et selles võis asi olla.

Igatahes mina ei soovita, aga kui järgi mõelda, ei saa mina soovitada ühtegi sellist õudukat vms, sest need kõik on minu silmis halvad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Draconda



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 18:35    Teema: Vasta viitega

Kui meedivad aasia filmid siis siit leiab neid palju http://www.avistaz.com/ ja on ka teiste maade filme seal :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 18:43    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Ma mäletan kui ma mingisuguste ootustega Saag 2 vaatasin ja pettusin täielikult. Saag 1 on mul hoopis nägemata.
Saag 3 vaatasin, sest muud polnud teha hetkel ja see polnud ka midagi erilist, suhteliselt igav film oli, ma jõudsin päris mitu korda haigutada, aga see oli mingi kell 10 ka, ma ei mäleta millal, see oli, kas koolivaheajal või suvel, aga ma just hiljuti ärkasin igatahes, nii et selles võis asi olla.

Igatahes mina ei soovita, aga kui järgi mõelda, ei saa mina soovitada ühtegi sellist õudukat vms, sest need kõik on minu silmis halvad.


Saag 3 oli mõnusalt verine, sai kinos vaadatud. Haigutasin ka muidugi vahepeal, kuid muidu oli päris hea.

Saw 2 ootab vaatamist

Saw 1 oli unerohi. 2 tüüpi kükitavad oma keldris ja räägivad maast ja ilmast.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: