OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Onegai Teacher
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 00:19    Teema: Onegai Teacher Vasta viitega

esimene mulje: oehh.

Tsiteeriks siinkohal NHK ni youkoso'd (peast ja eesti keeles)
Tsiteerin::
Et teha mingit armastusromaani, tuleb võtta üks üksildane prillidega nohik, kes pole enne naist kohanud ja üks klassikalistest naiskujudest, milleks on:
Ammune/lapsepõlve tuttav
Robot
Tulnukas


Onegai Teacheris võeti siis viimane variant - saadeti kena naistulnukas maale, kes "juhuse läbi" (kli¹eeline juhus) kohtus selle üksildase poisiga. (kli¹ee ruudus)

siis hakkab nendega igasuguseid naljakaid juhtumisi toimuma (kli¹eelise iseloomuga juhtumid muidugi), oma suhtest ei tohi nad muidugi kellelegi rääkida (jälle kli¹ee) ja siis ühtäkki nad avastavad, et on teineteisesse kõrvuni armunud (ma vist juba mainisin, et siin on kohati kulunud elemente) ja siis aitavad nad teise paari kokku, toetudes oma huvitavale suhtele (kli¹... ah unustage ära)

ah, kirjutan natuke juurde veel. Tegelikult hakkab see tulnukas õpetajaks (oot, kuidas saab olla tulnukas, kes ei tea maast ööd ega mütsi, õpetaja?)

ei suuda edasi kirjutada, liiga jama on. Kas ma vaatan lõpuni? jah, just lõpetas allalaadimise ja mul on 13-nest osast 5 vaadatud. Ehk läheb pärast huvitavamaks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 00:24    Teema: Vasta viitega

Ma kunagi vaatasin esimese osa vahepeal edasi kerides ära. Polnud midagi, mis vaatama sunniks. Mingi kahtlane teema oli... kli¹ee ka nagu RH ära mainis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 00:25    Teema: Vasta viitega

Tore ülevaade.

Sari nähtud. Meeldis.

Just praegu on pooleli "Onegai Twins" mis peaks olema teatavas mõttes selle sarja järg. Ehkki seda pole just eriti kiidetud ei paistagi väga vilets olevat.

Siin on kah mingi ülevaade kokku klopsitud. http://www.baka.ee/?pg=ylevaated&id=120
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 00:28    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Tore ülevaade.


See pole niivõrd ülevaade, rohkem minu hinnang antud seisuga. Kui lõpp peaks paremaks muutuma (loodame ja palvetame) siis võin oma arvamust muuta.

otsing ei andnud suurt tulemusi, ainult vist Hjargi kommentaar "halvimad animed" teemas tõmbas korraks lugema.

Ahjaa, mis pulgad need on, mida see tulnukarahvas pidevalt krõbistab süüa?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 03:09    Teema: Vasta viitega

Mulle küll see anime meeldis/meeldib. Miks ei peaks meeldima anime, kus
Tsiteerin::
Et teha mingit armastusromaani, tuleb võtta üks üksildane prillidega nohik, kes pole enne naist kohanud ja üks klassikalistest naiskujudest, milleks on:
Ammune/lapsepõlve tuttav
Robot
Tulnukas
?

Ah, igatahes, see on tegelikult palju naljakam sellest seeriast, kus esimeses osas üks poiss kosmoselaevaga vastu pead sai ja ta tüdrukuks muudeti... (Kashimashi...?) Ja siin ei saanud keegi lendava taldrikuga vastu pead!! Milline saavutus!!!! LaLaLaa

Hea seeria on, need negatiivsed kommentaarid panevad nihelema.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 09:48    Teema: Vasta viitega

Olen näinud ... parem, kui Twins, aga minu jättis külmaks.
Muidugi üks teatud "ema?" oli väga hea, kuid kahjuks ei viinud ta piinamist lõpuni lõpus läbi =D
Päris lõpp oli muidugi väga hea ...
"You and ..." ... "Uuuuu---Ffff---Oooo" =D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 09:53    Teema: Vasta viitega

mulle se anime ei istund

Ei meeldi liiga suured prillid animetegelaste peas
Ja eeldusel kui nad prille kannavad siis on nad "kiiksuga" vastas ka tõele.

A se teine osa kus kajastati samas seda twin teemat se oli parem
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 10:05    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

Ahjaa, mis pulgad need on, mida see tulnukarahvas pidevalt krõbistab süüa?


Need peaks olema midagi osaliselt shokolaadiga kaetud kõrsikute moodi asjad. Lihsalt natuke on nime muudetud, et kaubamärgi kasutamise eest mingit jama ei tuleks.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pocky
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 11:36    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Hea seeria on, need negatiivsed kommentaarid panevad nihelema.

nihele veel wink sest ma ütlen ka, et ei kõlba eriti vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 11:40    Teema: Vasta viitega

need prillid olid jah imelikud. Ja üldse, kuidagi imelik tundus romanss vanema naise ja õpilase vahel. Jah, vanema naise, kooliriietes ja prillidega nägu ikka suht vana välja. Ja üldse oli lõbus vaadata, kuidas tema vanus muutus pidevalt, kord oli noorem, siis jälle vanem hehe.

Teine asi, mis jäi segasks: kui Keitaro...pähh, Kei kolida aitas, läks mingi kast ümber ja midagi kukkus sealt välja, kuid see oli ära pikseldatud. Mis seal siis oli?

Õpetaja-õpilaste romanss ON jama. Tean omast käest :P

Üks väga tüütu asi, pidev hüüdlause: "This is a priority one!" viskab tõsiselt üle. Ma küll seda iga asja ette ja taha ei ütleks. Pigem ütleks sellele lollakale arvuti-misiganes asjale "kohe ja nüüd, sa väärastunud kalkulaator!"

Ainus asi, mis meeldib on selle alguslugu, mis on keskmisest algusloo j-popist kriipsukese parem, kuid näiteks GitS SAC inner universe'i kõrval on see ikka väga kahvatu.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 13:00    Teema: Vasta viitega

*niheleb*
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 13:49    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
*niheleb*

*võbeleb*

Eks asi oli miskitpidi ka selles, et mina, ruri, c0en, hjarg (cenorig sry, ei tea kui vana oled) oleme sellise armsa õpetaja-õpilase romansi+haaremi jaoks lihtsalt liiga vanad. Oleme rohkem või vähem välja kasvanud sellisest roosast armastusevahust.

Ma olen kindel, et sellele kurukuulsale bännitud plikatriole oleks see meeldinud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 13:58    Teema: Vasta viitega

Ise olen anime suhtes positiivselt meelestatud. Alguses oli jah vähe konarlik, kuid 9., 10. või 11. osa naelutas selle anime minu "favourites" listi. Eks maitse asi ole. Tegelikult on enamus animesi maast ja madalast kasvõi natukene kli¹eelised. Mudu t¹iki kohapealt ütleks, et prillidega on ta jah natukene kentsakas kuid ilma, Hentai Hentai .

Mudu RH, ise sain aru, et sulle meeldib Love Hina, aga siin väidad, et haaremianime on jamps?
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 14:11    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Ise olen anime suhtes positiivselt meelestatud. Alguses oli jah vähe konarlik, kuid 9., 10. või 11. osa naelutas selle anime minu "favourites" listi. Eks maitse asi ole. Tegelikult on enamus animesi maast ja madalast kasvõi natukene kli¹eelised. Mudu t¹iki kohapealt ütleks, et prillidega on ta jah natukene kentsakas kuid ilma, Hentai Hentai .

Mudu RH, ise sain aru, et sulle meeldib Love Hina, aga siin väidad, et haaremianime on jamps?


ma väga loodan, et sul on õigus. Tahaks ikka, et vähemalt lõpusgi miskit huvitavat oleks. ilma prillideta on kohati küll tõesti Hentai

Love Hina oli natuke teistsugune - ei olnud nii palju roosat vahtu, minu jaoks oli ta eelkõige komöödia, see kuidas Keitaro peksa sai ja lollusi tegi (ok, peale esimest osa hakkas ära kuluma) Kui LH's oleks Naru asemel näiteks Shinobu olnud keskpunktis, siis oleks sama roosa kui see vist.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 17:16    Teema: Vasta viitega

Üks eelis Love Hina ees on minu arvates see, et ei mingit venitamist - kohe asutakse asja kallale. Ei pea ootama paarkümmend osa, et tüüp ütleks "I love you". Kuid LH's oli lõppkokkuvõttes see viimane pauk võimsam, sest niikaua venitati. Kuid LH on parem kui see enivei.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 17:19    Teema: Vasta viitega

iseensest on ju huvitav seda statistiliselt vaadata.

nii, seda stseeni olen ma 7 korda animes näinud, 12 korda filmis ja 2 korda mangas. nüüd juhtub see asi, siis see jne.

suur osa tegevusest on ülimalt etteaimatav. Nagu näiteks siis, kui nad suudelda püüdsid, ma juba üritasin enne seda mõelda, et kes nüüd põõsast välja hüppab ja vahele segab. ja täpselt nii juhtusgi, nagu ma arvasin.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 19:00    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Eks asi oli miskitpidi ka selles, et mina, ruri, c0en, hjarg (cenorig sry, ei tea kui vana oled) oleme sellise armsa õpetaja-õpilase romansi+haaremi jaoks lihtsalt liiga vanad. Oleme rohkem või vähem välja kasvanud sellisest roosast armastusevahust.

Ma olen kindel, et sellele kurukuulsale bännitud plikatriole oleks see meeldinud.

Olen teatud kuude pärast 18. Kuigi ma ei usu, et vanus väga palju animefänne mõjutab, pigem on igaühel oma maitse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 21:57    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on Love Hina üks väga väga hea anime, aga Onegai Teacher'iga pole seda absoluutselt mõtet võrrrelda, sest nad kuuluvad liiga erinevatesse kategooriatesse. Onegai Teacher on ka hea anime, aga teistmoodi. Vaatasin liiga ammu, et täpselt meelde tuletada. (kuu tagasi, mu mälu on ekstreemselt lühike)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 22:08    Teema: Vasta viitega

Nonii, vaatasin ära 9. osa ja ehmusin:"tohoh, roosa vahu alla on isegi sügav mõte peidetud" Minu hetkene arvamus on juba selline, et vaadata tuleb esimene osa ja siis alates 9ndast edasi, vahepealne on õudne kli¹ee.

Iseenesest on huvitav see "standstill" oleks see mõnes sügavamas animes (GitS SAC näiteks) oleks see kindlasti paljulevinud küsimus. Paljud inimesed on ju praegu terve elu niimoodi paigal, vahtides enda ette ja vahepeal seda kõntsa näost pühkides, mida saatus sinna viskab.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 22:15    Teema: onegai teacher Vasta viitega

Päris hea oli, vaatasin seda eelmise aasta suve alguse poole kui õigesti mäletan, pärast seda ka onegai twins. Esimene oli muidugi parem :P
nalja sai seal ka ning Love Hinaga seda ei anna minu arust nagu üldse eriti võrrelda LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: