OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Code Geass
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 09:55    Teema: Code Geass Vasta viitega

Genres: Adventure, Drama, Mecha, Military, Science Fiction, Supernatural

Osasid 13/25

Mulle se väga meelsid, kui ma esimest osa vaatama hakkasin siis enne ei saand pidurit peale panna, kui kõik 13 osa olid ära vaadatud ning otsisin suisa raw e ka aga kahjuks neid ei olnud (tänu tõlkijate kiirusele)

Sisu:

On pahad briti rõhujad, ja siis on mõned vabadusvõitlejad ning on yks noormees kellel on vaja kätte maksta oma perekonna eest briti impeeriumile, kuid ärme unusta mainimast tõika et se noormees on yks briti trooni pärijatest (et siis peaaegu kunn), kes arvatakse olevat surnud.
Lugu algab sellest kuidas se sinane noormees saab "võime" mõjutada inimeste teadvust, ning kättemaks võib alata.

Se on selline mina olen kindral ja teie kuulate mind sõu
Selline strateegia asi mulle oli nauditav vaadata ilusad pildid inimesed olid kyll irmus peenikesteks joonistatud a mudu polnd vigagi








_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 10:14    Teema: Vasta viitega

kui mõnest osast rohkem vaadata, siis tuli Gundam Seed meelde. väga sarnane teatud mõttes ja isegi tegelastele analoogid olemas.

aga siiani meeldib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 10:52    Teema: Vasta viitega

Tundub huvitav, hakkan vist vaatama XD.
PS: Analooge leidub IGAS animes, paraleele saab tõmmata iga anime/filmi/sarja/saate vahele - kõigis on midagi ühist :P

Aga Mecha'd on lahedad(vähemal need mida olen näinud) LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 11:32    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka mõned osad ära aga mulle ei meeldinud. Mulle üldse ei meeldi selline mecha tüüpi anime...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 12:31    Teema: Vasta viitega

gravitation kirjutas:
Vaatasin ka mõned osad ära aga mulle ei meeldinud. Mulle üldse ei meeldi selline mecha tüüpi anime...

Peale 12 osa ei oska ma ise küll öelda, et see mecha tüüpi anime oleks. Võimuvõitlus, moraalsed küsimused ning vahendid eesmärgi saavutamiseks on asjad, mis mulle ette tulevad. On noormees, kes saavutab teatud võimed, mille abil saab ta hakata ellu viima oma isiklikke kättemaksuplaane briti impeeriumi vastu. On vabadusvõitlejad, kes võitlevad jaapani vabastamise nimel impeeriumi vastu oma vahendite ja meetodidega. On inimesed briti impeeriumis sees, kes tahaksid impeeriumi teisiti näha, kuid kellele ei meeldi vägivaldsed meetodid selle eesmärgi saavutamiseks. JA muidugi on briti impeeriumi ise, kes oma võimu hoidmise nimel ei kohku millegi ees tagasi. Ning lugu ise on nende osapoolte vahelistest konfliktidest, koostööst ning muudest tegevustest/sündmustest oma eesmärgi saavutamise nimel. Mechad on mul küll pigem kuskil tagaplaanil, nagu muudki relvad, mida kasutatakse lihtsalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 12:36    Teema: Vasta viitega

ka mina vaatsin seda seepi selle pilguga et pehkad seal justkui juhtusid olema põhiline andmine käis ikka malelaual...
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 14:05    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
gravitation kirjutas:
Vaatasin ka mõned osad ära aga mulle ei meeldinud. Mulle üldse ei meeldi selline mecha tüüpi anime...

Peale 12 osa ei oska ma ise küll öelda, et see mecha tüüpi anime oleks. Võimuvõitlus, moraalsed küsimused ning vahendid eesmärgi saavutamiseks on asjad, mis mulle ette tulevad. On noormees, kes saavutab teatud võimed, mille abil saab ta hakata ellu viima oma isiklikke kättemaksuplaane briti impeeriumi vastu. On vabadusvõitlejad, kes võitlevad jaapani vabastamise nimel impeeriumi vastu oma vahendite ja meetodidega. On inimesed briti impeeriumis sees, kes tahaksid impeeriumi teisiti näha, kuid kellele ei meeldi vägivaldsed meetodid selle eesmärgi saavutamiseks. JA muidugi on briti impeeriumi ise, kes oma võimu hoidmise nimel ei kohku millegi ees tagasi. Ning lugu ise on nende osapoolte vahelistest konfliktidest, koostööst ning muudest tegevustest/sündmustest oma eesmärgi saavutamise nimel. Mechad on mul küll pigem kuskil tagaplaanil, nagu muudki relvad, mida kasutatakse lihtsalt.

Vahet pole, mulle lihtsalt ei meeldi!!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 14:57    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
PS: Analooge leidub IGAS animes, paraleele saab tõmmata iga anime/filmi/sarja/saate vahele - kõigis on midagi ühist :P

see ei ole niisama natuke ja vägisi otsitud ühine. peale mõnda aega vaatamist tuli vähemalt mul selline tunne, et see on juba Gundam Seedis olnud. st kolm peategelast (Athrun Zara, Kira Yamato, Lacus Clyne) ning parajalt ülevoolavad emotsioonid. kui oled Gundam Seedi vaadanud, siis saad aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 16:51    Teema: Vasta viitega

OK MASTOR. XD aga Gundamit ikka vaatama ei hakka :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 16:57    Teema: Vasta viitega

gravitation kirjutas:
Vahet pole, mulle lihtsalt ei meeldi!!

Kui ei meeldi, siis ei meeldi. Mul jäi lihtsalt arusaamatuks, miks peab mittemeeldimise põhjuseks mecha'si mainima, kui need on lihtsalt relvad/võitlusvahendid ainult. See on midagi sarnast nagu - et mulle ei meeldi see anime, sest seal kasutavad inimesed autosi ringisõitmiseks...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 16:57    Teema: Vasta viitega

Jube hea on see ikka! Mulle see ikka hullult meeldib! Minu jaoks pakub see sama palju pinget nagu Death Note!! Nii et on huvitav! Väga Huvitav!!
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 17:09    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
gravitation kirjutas:
Vahet pole, mulle lihtsalt ei meeldi!!

Kui ei meeldi, siis ei meeldi. Mul jäi lihtsalt arusaamatuks, miks peab mittemeeldimise põhjuseks mecha'si mainima, kui need on lihtsalt relvad/võitlusvahendid ainult. See on midagi sarnast nagu - et mulle ei meeldi see anime, sest seal kasutavad inimesed autosi ringisõitmiseks...

Autodega ringi sõitmine ja mechaga sõdimine on erinevad asjad, kulla inimene. Bunnysmile

bio-tmnt kirjutas:
Jube hea on see ikka! Mulle see ikka hullult meeldib! Minu jaoks pakub see sama palju pinget nagu Death Note!! Nii et on huvitav! Väga Huvitav!!


Kellegil on liiga palju energiat... Hop-Hop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 17:20    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:


bio-tmnt kirjutas:
Jube hea on see ikka! Mulle see ikka hullult meeldib! Minu jaoks pakub see sama palju pinget nagu Death Note!! Nii et on huvitav! Väga Huvitav!!


Kellegil on liiga palju energiat... Hop-Hop


Tore, kui energiat on.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 17:43    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Autodega ringi sõitmine ja mechaga sõdimine on erinevad asjad, kulla inimene. Bunnysmile

Ei noh, loomulikult on autoga sõitmine ja mechaga sõdimine erinevad asjad. Ainult et sellepoolest on nad sarnased, et mõlemad on vahendid teatud asja tegemiseks. Autod on vahendid transpordi jaoks ning mechad on vahendid sõdimiseks. Või kui sa analoogiast aru ei saa, siis kas kõlaks paremini, kui ma oleks näiteks toonud lause - et mulle ei meeldi anime(näiteks Dominion Tank Police), sest seal kasutatakse tanke sõdimiseks? Et ükskõik millest või missugune see anime on, aga ta lihtsalt ei meeldi sellepärast, et seal kasutatakse tanke...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 17:50    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
raidomees kirjutas:
Autodega ringi sõitmine ja mechaga sõdimine on erinevad asjad, kulla inimene. Bunnysmile

Ei noh, loomulikult on autoga sõitmine ja mechaga sõdimine erinevad asjad. Ainult et sellepoolest on nad sarnased, et mõlemad on vahendid teatud asja tegemiseks. Autod on vahendid transpordi jaoks ning mechad on vahendid sõdimiseks. Või kui sa analoogiast aru ei saa, siis kas kõlaks paremini, kui ma oleks näiteks toonud lause - et mulle ei meeldi anime(näiteks Dominion Tank Police), sest seal kasutatakse tanke sõdimiseks? Et ükskõik millest või missugune see anime on, aga ta lihtsalt ei meeldi sellepärast, et seal kasutatakse tanke...

Hehee, ma sain aru küll su lausest, lihtsalt, mulle ei meeldinud need näited, mechad on ikkagi ulme.

Aga tegelikult, võisin ma midagi praegu segi keerata, mu pea läks hetk tagasi imelikult uimaseks ja mu peas on segadus kõige ja ülejäänud asjade vahel.
Ma ei leia enam midagi üles, äkki läheb õhtuks üle. Võibolla on asi muusikas, mis mind segab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 00:05    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
raidomees kirjutas:
Autodega ringi sõitmine ja mechaga sõdimine on erinevad asjad, kulla inimene. Bunnysmile

Ei noh, loomulikult on autoga sõitmine ja mechaga sõdimine erinevad asjad. Ainult et sellepoolest on nad sarnased, et mõlemad on vahendid teatud asja tegemiseks. Autod on vahendid transpordi jaoks ning mechad on vahendid sõdimiseks. Või kui sa analoogiast aru ei saa, siis kas kõlaks paremini, kui ma oleks näiteks toonud lause - et mulle ei meeldi anime(näiteks Dominion Tank Police), sest seal kasutatakse tanke sõdimiseks? Et ükskõik millest või missugune see anime on, aga ta lihtsalt ei meeldi sellepärast, et seal kasutatakse tanke...

Ja asi ongi nii, et kui mulle ei meeldiks tankid ei vaataks ma seda animet ka.
Ja kuna mulle ei meeldi mingi suured/väikesed, ümmargused/kandilised, ilusad/koledad jmv... robotid siis ma seda ei vaata...
Lõpp!
_________________


Viimati muutis seda gravitation (Nelj Jan 18, 2007 14:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 00:12    Teema: Vasta viitega

minu kriteerium animede vaatamisel on se et NAINE ei tohi olla PEA-OSAS (va. mõningad ÜKSIKUD erandid).
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 00:20    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
minu kriteerium animede vaatamisel on se et NAINE ei tohi olla PEA-OSAS (va. mõningad ÜKSIKUD erandid).


Vähe ebaaus pole see w? Mis siis naistel viga on, ei meeldi w :P ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 00:30    Teema: Vasta viitega

nad ei oska mängida peaosa
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 00:39    Teema: Vasta viitega

@ c0en
See küll tõsi pole, naised sobivad peaossa suht hästi.. Siiski arvan et selline arvamus, et naised ei tohi peaosas olla on suht imelik ja vale, sageli tõlgentatakse seda diskrimineerimisena. :(

Kuidas nad ei oska mängida? Selgita, tee mõni anime näide, ANYTHING! XD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: