OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

afro samurai
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 04:22    Teema: afro samurai Vasta viitega



väga kaua ootasin seda multikat. ma ei teagi miks tegelt. artwork meeldis ja rza pidavat soundtracki tegema. ja siis veel samuel l. jackson loeb hääli (nüüd on jackson siis tõesti IGAS filmis). esimene pettumus oli see, et asja eestvedajana tuli välja gonzo. noh nad on teinud väga häid asju, kuid mulle isiklikult ei meeldi gonzo visuaalne stiil. mulle on peale stoori hästi oluline ka kuidas anime välja näeb ja gonzo stiil tundub igav ja odav. afro samurai esilinastus aina venis ja venis ka. vahepeal ei uuenenud kodulehekülg mitmeid kuid ning ma unustasin ta kergelt ära.

aga igatahes nüüd peale mingit aastat ootamist olen ma esimese episoodi ära näinud. mulje oli siiralt - what the fuck? täiesti hullumeelsed camera angelid ja metsik tempo. üks lahing teise otsa ja peaaegu copyrightitud repliigid sadasid pidevalt. kui ma peaksin afro samuraid millegagi võrdlema, siis see on kompott mõnest wu-tang clani videost, kohutavast samurai 7mest (multikat mõtlen) ning samurai champloost. kõigele sellele on antud tume, sinister look. võitlused on väga-väga detailsed. gonzo ei ole rahadega koonerdanud ning visuaalselt kiidan ma selle anime igati heaks. mulle meeldis !

afro samurai stilistika tuli mulle üllatusena. tore on, kui animed millegagi üllatada suudavad. anime algas eepilise lahinguga päikeseloojangul, kus välkusid mõõgad ning revolvrid. kuid loo arenedes sain aru, et tegemist on siiski alternatiivse settinguga. ma ei saanudki aru, kas asi toimub minevikus või hoopiski tulevikus või siis äkki hoopis mingil teisel planeedil. aga sellel ei olegi tähtsust. tähtis oli see, et kimonod, katanad ning samsungi klapiga mobiiltelefonid sobisid omavahel hästi kokku ja nägid lahedad välja.

kuid samas ma pean tõdema, et ta ei olnud ka liiga great. missest, et animatsioon oli sujuv ja atmosfäär stiilne. inglise keelne dublaa¾ ning samuel l. jackson olid igati paigas, kuid olles harjunud vaatama animed ikka jaapanlaste poolt peale loetuna riivas see natuke kõrva.

stooriks on vana hea kättemaksu lugu. afro isa tapetakse ära ning afro maksab kätte ! selle kohta võite täpsemalt lugeda siit.

kiidaksin selle anime splatterit veel eraldi. elfen lied tõestas, et voolav, pritsiv, misiganes viisil eralduv veri võib olla nüristavalt igav. afro samurais on see aspekt igati paigas. veri ei näe odav välja.

ja muusika ongi teinud rza. ma tegelikult ei pannud seda eriti tähele selles esimeses episoodis. loodetavasti tuleb ta tulevikus paremini esile. ghost dog - way of the samurai suurepärase soundtracki laadselt, mille rza samuti teinud on.

niimoodi pealiskaudselt ma rohkem ei muljetaks - et olen näinud animed siiski ju vaid ühe osa ning ei tea, mis tast saada võib. loodan et jätkab vähemalt sama hästi või veel pareminigi !


archenemy - mingi kondine hullumeelne valge tüüp


afro samurai on üks nendest tegelastest, kes näeb stiilne välja ükskõik mida ta ka parasjagu ei teeks. olgu see siis haavata saamine või peade maha raiumine või antud juhul limonaadi ostmine


ükshetk siis tellime limonaadi keskaegses jaapani kõrtsis ja siis ...


helistame sõpradele ...


erm kasutame tankirusikaid ...


ja taas back to the basics ... igati loogiline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Midigi



Liitunud: 6 Nov 2006
Postitusi: 68
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 04:26    Teema: Vasta viitega

voib täitsa huvitav olla aga afro samurai see on ehmatav nimi minu jooks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 08:11    Teema: Vasta viitega

Midigi kirjutas:
voib täitsa huvitav olla aga afro samurai see on ehmatav nimi minu jooks

Mul tekkis vastupidine reaktsioon.
Tõmbas kohe ligi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 10:28    Teema: Vasta viitega

peaks ka selle kuidagi endale saama :)
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 11:23    Teema: Vasta viitega

kõik on ilus välja arvatud se et Time Warner Telecom on toruotsas kui seda seepi endale hangid.
Mis on justkui hapu pill...
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 11:42    Teema: Vasta viitega

Emm, soundtrack on räpp? Või vähemalt midagi sarnast?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 15:59    Teema: Vasta viitega

öeldakse, et soundtrack on siis hästi õnnestunud, kui seda ei märka ehk siis läheb teemaga kokku. Omast käest võin näite tuua. kes ei oleks näinuf THe Fast and the Furious filmi. Viimane võistlus just filmi lõpus on heliliselt huvitav. siis kui Dodge Dart ja Toyota Supra on millimeetrite pärast võitlemas ja rong neile iga hetk sisse sõidab, pole mitte midagi kuulda peale trummi tagumise. Isegi mitte mootorimürinat. selle avastamiseks kulus mul umbes 4-5 korda vaatamist.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 17:01    Teema: Vasta viitega

vaatasin ühe korra veel üle ja soundtrack oli igati tiptop. ja, jah - see on räpp või nii.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2007 01:47    Teema: Vasta viitega

Räppi nüüd küll polnud eriti. See oli hip-hop, niipalju kui ma nendel kahel vahet teen. Kuigi rap peaks ise hip-hopi alla kuuluma, aga kui sõnu ei ole, siis ei saa ju kuidagi rap olla.

See selleks. Kui ma kammereri tutvustuse olin läbi lugenud, siis vaatasin nime uuesti - afro samurai. Natukene naeruväärne või ütleme siis - lame. Piltidel oli afro samurai soeng ka nii imelik ja siis veel Samuel L. Jackson. "I've had it with these motherfuckin' snakes on this motherfuckin' plane!" See vend näitab nägu ikka kõige naljakamates kohtades.

Eelarvamused kadusid juba enne vaatamist, sest stiil tundus väga lahe. Oli ka. Ausalt öeldes ei leidnud ma seal mitte ühtegi miinust, kõik kaameranurgad, stseenid, värvid ja varjud, kõik oli paigas. Alguses ainult häiris, et peapael oma 3 meetri kaugusele lehvis, aga unustasin selle varsti. Võitlused olid mõnusad, mõõgaga raiuti kuule pooleks (inimesi loomulikult ka) ja relvad olid väga huvitavad, kui arvestada, et need pandi mõõgale vastu. Näiteks see hiigelsuur amb-granaadiheitja.

Inglise keel mind ka ei häirinud, hääled olid päris head, eriti see vennike, kes afro samuraiga kaasas käis ("Don't fight this fucker! He's got arrown and grenades n' shit!"). Temalt tuli mitu tipptasemel tsitaati ja nii hea häälega ka veel. Võibolla on asi selles, et ikkagi mustanahalised neid hääli lugesid... White man can't voicecast!

Lõpetuseks veel muusika, mis ei häirinud ning vahel sobis väga hästi stseenidesse. Naljakas oli muidugi samuraidega jaapani kõrtsis kuulata hip-hopi. Ending theme oli hea ja vahest ma mõtlen, et nii peakski olema, mitte mingist x-teemast rääkiv j-pop laul. Pala, mida kodulehele kuulata saab, mängib mul juba pikemat aega, kuigi seda liiki muusika mu esmaeelistus pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 03:27    Teema: Vasta viitega

Kui tobe nimi kõrvale jätta, siis tundub päris paljutõotav sari tulla.
Vähemalt esimesed kaks osa on hea mulje jätnud.
Väääga verine värk :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 11:19    Teema: Vasta viitega

uplink kirjutas:
Kui tobe nimi kõrvale jätta, siis tundub päris paljutõotav sari tulla.
Vähemalt esimesed kaks osa on hea mulje jätnud.
Väääga verine värk :P


Ei ütleks et pealkiri tobe on. Hullem oleks näiteks "kung-fu nigga".
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 13:46    Teema: Vasta viitega

Oleks palju mõnusam seda vaadata, kui ainult seda tüütut sidekick'i ei oleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 15:56    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Oleks palju mõnusam seda vaadata, kui ainult seda tüütut sidekick'i ei oleks.


Hooh, siis poleks filmis dialoogi praktiliselt ollagi ju. Samas ta võiks tõesti natuke vähem rääkida, ja Afro võiks ka vahel suud maigutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 16:20    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Oleks palju mõnusam seda vaadata, kui ainult seda tüütut sidekick'i ei oleks.


jah see sidekick on ka minu arvates natuke mööda : /

uplink kirjutas:
Hooh, siis poleks filmis dialoogi praktiliselt ollagi ju. Samas ta võiks tõesti natuke vähem rääkida, ja Afro võiks ka vahel suud maigutada.


päris huvitav oleks tegelikult anime, kus peategelane ei ütleks mingi 12
episoodi jooksul ühtegi sõna.

edit : 700s POST ! nagu HAHAHAHAA postitamishulga rivaalid !!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 16:46    Teema: Vasta viitega

uplink kirjutas:
zork kirjutas:
Oleks palju mõnusam seda vaadata, kui ainult seda tüütut sidekick'i ei oleks.


Hooh, siis poleks filmis dialoogi praktiliselt ollagi ju. Samas ta võiks tõesti natuke vähem rääkida, ja Afro võiks ka vahel suud maigutada.


Mis dialoodi seal vaja ja pigem on need monoloogid. Ma oleks rohkem rahul ilma selle mõttetu lobata, sest nende kahe episoodi jooksul pole ta küll midagi asjalikku öelnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 17:00    Teema: Vasta viitega

2 esimest osa on vaadatud ja tuleb mainida et on päris huvitav ning vaatamist väärt!
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
metsakutsu



Liitunud: 28 Jan 2007
Postitusi: 9
Asukoht: Tartu-Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 10:07    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
zork kirjutas:
Oleks palju mõnusam seda vaadata, kui ainult seda tüütut sidekick'i ei oleks.


jah see sidekick on ka minu arvates natuke mööda : /



Kusjuures mulle on jäänud mulje nagu oleks peategelane ja too sidekick tegelikult ühe ja sama karakteri kaks vastandlikku mõttemaailma. A'la ingel ühel ja kuradike teisel õlal. Üks on samurai, kelle sõnavara suures osas piirdub shut upiga, on sihikindel, kartmatu ja üleüldse übersuper mõõgaguru. Ja vastandiks ninja, kes lõputult möliseb, põgeneb iga olukorra eest ning hoolitseb massilise tapmise asemel muude pahede eest. Juba fakt, et Jackson mõlemat osa sisse loeb on küllaltki kujukas näide.

See muidugi ei muuda toda ninjat vähem tüütumaks :P
_________________
Searching this vast Universe for a fried chicken with four legs...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 13:18    Teema: Vasta viitega

Varem ei hakanud nagu silma, kuid neljandas trügis eriti esile. Liikuv afroparukas ja lehvivad lindid ning taustal tasakesi otse alla langev lumi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 16:24    Teema: Vasta viitega

ma pean ütlema, et afro samurai on tõusvas joones arenenud. iga järgnev osa on aina rohkem meeldinud. see oli hea, et stoori kaheks läks ning hakkas ka afro lapsepõlve fragmentidena näitama. ilus vaheldus pidevatele mõõgavõitlustele. kui esimene episood oli selline enam-vähem üle keskmise, siis nüüd tundub afro samurai mulle täitsa soovitatava animena :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 20:31    Teema: Vasta viitega

üks sari, mida ma pikisilmi oodanud olen. väärt ootamine tõepoolest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: