OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Nightwalker

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 13:29    Teema: Nightwalker Vasta viitega

Genres: Horror, Mystery, Comedy
Pikkus: 12 osa

Esimene reaktsioon: njah, anime. Hakkasin vaatama esimest osa ja kõik oli suht segane - mingi lõvilakaga mees hammustab ennast näpust, siis ilmub kusagilt punane mõõk ja siis ta vehib sellega mingi koletise nina ees. Siis hakkas lugu hargnema: Shido on vampiir, jahib Nightwalkereid, kes on pahade elukate mingi alamvorm. siis on tal veel mäluprobleemid, pidevad vihjed sugutungile ja välimus, nagu oleks ta kurat-teab-mis ajast välja hüpanud.

Joonistusstiil on vägagi vanaegne, Shido ise näeb välja, nagu mõni 70'ndate anime tegelane - suur ja karvane.

Kohati on paar pantyshotti, paljaid rindu on ka kohati.

Ahjaa, miks ma seda üldse vaatama hakkasin? Selleks oli üksainus põhjus: seal oli tegelane minu nimega. Riho - mingi tagasihoidlik sekretäritüdrukuke, kes *SPOILER* armus Shidosse ja hiljem muutus Shido käe (hammaste) läbi samuti vampiiriks.

Ei usu, et paljudel eestlastel on õnne kohata animes endanimelist tegelst, vaevalt et jaapanlased panevad oma tegelastele nimeks Mart või Urmet (kaks esimest nime mis pähe torkasid)

Üks asi mis häirima jäi oli see, kuidas Shido oma näppu kogu aeg näris. Ta kasutas oma verd relvana, pritsides seda ja seda mõõgaks muutes. Kuid ikkagi, näha kuidas ta igas osas umbes 20 korda oma näppu näksab viskas üsna kähku üle.

Hellsingiga võrreldes ei kannata muidugi mingit kritikat, kuigi teemastik on umbes sama - vana vampiir ja noor vampiir, mõlemad nuhtlevad pahasid, noorel vampiiritüdrukul on sisevõitlus inimese ja vampiiri vahel jne.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 14:37    Teema: Vasta viitega

Mainiks ära veel paha tegelase Cain'i ja tema yaoi stseenid Shidoga ja need deemonid on ju nightbreedid. Ja siis on seal üks tore kahe hingega tädi, kelle verd on hea juua. Ma oleks ka jumala õnnelik kui minu nimi oleks jaapanis naise nimi, siis võiks ta ka animes karvasesse venda armuda 0.o
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 14:45    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Mainiks ära veel paha tegelase Cain'i ja tema yaoi stseenid Shidoga ja need deemonid on ju nightbreedid. Ja siis on seal üks tore kahe hingega tädi, kelle verd on hea juua. Ma oleks ka jumala õnnelik kui minu nimi oleks jaapanis naise nimi, siis võiks ta ka animes karvasesse venda armuda 0.o

njah, pole seda lõpuni veel vaadanud. Kuid yaoi stseenid..phähh.

Ning kuigi tegemist on sekretäripreilikesega, kes armub sellesse karvasesse mehesse, on ikkagi huvitav näha enda nimega tegelas. Ma alguses itsitasin kogu aeg, kui mu nime öeldi ja selle peale see tüdruk reageeris :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 17:29    Teema: Vasta viitega

FYI, tegemist on esimese täispika animeseeriaga mis põhineb eroge'l. Ma ei tea kas see kellelegi midagi juurde annab, aga ma pidin selle infokillu enda süsteemist välja saama (samas sain ma endale tõestada, et mu lugemismälu mingil tasandil töötab ning et ma olen võimeline talletama ka üsna ebavajalikku infot).
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 20:26    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
FYI, tegemist on esimese täispika animeseeriaga mis põhineb eroge'l. Ma ei tea kas see kellelegi midagi juurde annab, aga ma pidin selle infokillu enda süsteemist välja saama (samas sain ma endale tõestada, et mu lugemismälu mingil tasandil töötab ning et ma olen võimeline talletama ka üsna ebavajalikku infot).
Ma kahtlen et sul see antud eroge olemas on, aga kui on siis high five sulle. Kuna ma pole sellega kokku puutunud julgen väita et ta on vähelevinud.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 20:40    Teema: Vasta viitega

Päris kummaline loogika sul nende järelduste tegemiseks.

( Night Walker oli omal ajal piisavalt populaarne, et temast 2001 aastal remake tehti, kuid ToHeart2 X-rated'i või Fate-seeria-laadne monstrum ta loomulikult polnud. Mängu loonud firma (ARIEROOF) on ka nüüdseks pankrotistunud. )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 21:43    Teema: Vasta viitega

See et ta " omal ajal " levinud oli ei tähenda et ta ka praegu oleks. Ja mul on piisavalt allikaid et minu loogika töötaks, kuigi ma pole piisavalt "vanamees" et " oma aega " mäletada . Ja "küsimusele" sa ei vastanud.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 21:45    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
julgen väita et ta on vähelevinud.

Kõige lühem anime artikkel Wikis mis ma näinud olen...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 23:45    Teema: Vasta viitega

niisiis, sai see lõpuni vaadatud. Minu hinnang: sobib aja surnuks löömiseks, kuid pole mingi eriline väärtanime. kohati pani ikka tõsiselt mõtlema, seega hea, mõtteainet jätkub, kui viitsid otsa lahti harutada, selliseid lahtisi otsi pakutakse vähe, need tuleb ise leida.

üks tsitaat kah, mis mulle meelde jäi:
Tsiteerin::
Once upon a time there was a family bound by love. The husband loved himself. The wife loved his power. And the son loved his father's fortune. But the only one that lead a happy life was the daughter, who never loved anything at all


Ma arvan, et Alucard teeks ilma oma piiranguid maha võtmata Shidole iga kell ära, ainus oht oleks talle surnuks igavlemine! :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 20:51    Teema: Nightwalker Vasta viitega

Ma vaatasin algusest lõpuni selle ikka ära, kuigi alguses oli natuke igava võitu see. Hoogu andis juurde ka see, et opening esitaja on sama bänd, mis trinity bloodil BUCK-TICK Kallis Kallis
üldse sarnasus trinity bloodyiga pani mind seda vaatama, samas võix mainida, et nightwalker on küll vanem, aga no loeb see mida ise ennem vaadanud/näinud oled :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 01:45    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Mainiks ära veel paha tegelase Cain'i ja tema yaoi stseenid Shidoga

Yaoi see polnud. Shounen-ai pigem :) Aga see oli minuarust üks sarja kõrgpunktidest Happybunny Hentai
Cain meenutas mulle muidu väga ühte ''Intervjuu vampiiriga'' nimelise filmi tegelast Lestati. Nagu...samasugused lainelised juuksed, kihvad, ellusuhtumine ja pitsikesed käiste küljes.
Näppu hammustamine närvidele ei käinud, aga võitlusstseenid jäid kesiseks. Olen sadist - mulle meeldib, kui mu lemmik animetegelane mõnes võitluses viga saab. Selles osas oli mul hea Nightwalkerit vaadat :)
Opening song meeldis, suurem osa ülejäänud soundtrackist mitte. Joonistusstiiliga harjusin kähku, Shido on nunnu. Hop-Hop Aga jubedalt käisid närvidele heliefektid, mis olid otsekui mõnes kehvas multikas või paroodiavideos. Ma mõtlen...kõik need ''plop'' ja ''flop'' ja ''pinn'' helid igasuguste erivõimete kasutamisel viskasid üle.
Yayoi vms. on minuarust imelik nimi animetegilasele. Kas ma olen ainuke, kes alguses luges koguaeg Yayoi asemel ''yaoi''?
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: