OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Black Blood Brothers

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 22:07    Teema: Black Blood Brothers Vasta viitega

irw

ma isegi peaaegu mõtlesin et ei tea kas peaks seda animet siin nyyd tutvustama hakkama kuna ta pole veel lõpuni jooksnud, kuid samas kuna ma just äsja lõpetasin ta vaaatamise (vähemalt nende osade mis väljas on 10/12)siis on mul emotsioonid nii hai up et tahaks seda ka tesitega jagada...

Huvitav oleks teada mis paneb teid (teid=käputäis inimesi) kirjutama tutvustusi ming igatahes see positiivne laeng mis ma olen saand anime vaatamisest...

et siis

Genres: Comedy, Fantasy, Shounen, Supernatural

Se anime on selline Hellsingi ja Triguni (Triguni asemel võib igayks ise panna omale meelepärase vaste) segu.
No selles ajas kus lugu aset leiab saavad inimesed ja vampoorod koos eksisteeritud, kyll aegajalt toimub kismasid (kus ei toimuks) kuid no saavad läbi.
Meie peategelane on oma Vereklannist eelviimane, ning loomulikult on ta hea väljanägemisega ning ee peaegu syytu käitumisega naiste suhtes... Otse loomulikult noor naisterahvas sealt ei puudu, kes jõlgub ymber peategelase või ka aegajalt vastupidi...

Seal animes vampiirid klasifitseerivad end verevanusega et kes kust on pärinent ja kellel mis võimed on ning kes on kelle boss jne...

Ning järjekordselt esimene osa oli seal hea selline paljulubav...

Se häiris et esimese osas jäeti mulje et ta on irmus kõva kuju ja "boss" ning siis vahepeal selgub et keegi ikka annab talle rusikaga kõhtu ning teeb tast äpu, a no se on möödapääsmatu vist viimastes osades ikka se nn. äpu ilmselt leiab ennast ning juhtub valem ="äpu+vangistatud arm+midagi juhtub vennaga+vanad armid+inimkonna saatus kaalukausil= L Õ V I" (toim.Lõvi = annab kõigile tappa ning seab õigluse jalule.)

Kuid no animenewsnetwork i lugejad on andnud talle enamuses hindeks väga hea (miskyll ei ole esikoht vaid kolmas) siis ma yhtin selle arvamusega, mitte et ma kellegisabas jookseks , kuid ta oli selline mida võib vaadata ning oodata järgmist osa.



_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 22:14    Teema: Vasta viitega

Kas ainult mulle tundub, või see tüüp panigi Alucardi kaabu pihta???
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 00:20    Teema: Vasta viitega

Kas just pistuletti pandud a copycat on küll LaLaLaa

ju sis tuleb omme bandwitdhi kulutada vähe jälle.
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 14:59    Teema: Vasta viitega

Päris kena asi paistab. Hop-Hop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 19:02    Teema: Vasta viitega

Vaatasin esimese osa ära ja pean ütlema, et venna armastus on seal küll mõnus... kohe väääga mõnus. Naersin nagu loll LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 23, 2006 13:20    Teema: Vasta viitega

Vaatasin 11'nda osa ära ja teada saamine, et järgmine ongi viimane, pani küll põntsu. Nägin nagu potentsiaali pikemaks seeriaks ning praeguse 11'nda osa juures ei saa nagu veel õieti arugi, milles asi on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 16:00    Teema: Vasta viitega

Ma vaatan kaheksandat episoodi hetkel. Mulle isiklikult ei meeldi eriti Jirou-sani hääl siin animes. Olid mõned kohad, kus silmad kinni pannes ja lihtsalt häält kuulates võis lausa vanduda, et ei rääkinud mitte Jirou, vaid Vash the Stampede ''Trigun''ist.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 18:44    Teema: Vasta viitega

Mis 12 episoodi ongi kõik või?
Ma ise olen kolme vist vaadanud ja pean täheldama, et mulle meeldib lõpulaul Muhe .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 22:13    Teema: Vasta viitega

Vaatasin siis täna kaheteistkümnenda episoodi ära. Kenakese pettumuse valmistas lõpp mulle. ??? See uuestisünni-värk tundus kuidagi...tobe. Ma ei tea, miks.
Sellest ma ka ausalt öeldes päriselt aru ei saanud, miks ta pidi siis ikkagi päris lõpus seda plikat valvama jääma.
Olen üpris kindel, et tuleb uus hooaeg animele.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 00:51    Teema: Vasta viitega

Vaadatud ja... olen aus suht pettunud. Polnud see mida lootsin, selline lihtne ja kerge, isegi lõbus seeriake, visuaalselt heal tasemel a sügavat pointi siit otsida.. no way. Kui nüüd hakata võrdlema seda hellsingiga sis .. jääb ära, olemus, keskond, tegelased, taust, sisu, oopis teisest maailmast.

ju akkan vanaks jääma ja ei lähe sellised asjad peale enam.
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 08:56    Teema: Vasta viitega

no kuidas teil saab pettumus olla ma ju kirjutasin tutvustuses ära mis kõik lõpus olla võib, seega se ei oleks tohtind olla juuu yllatus.
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 09:05    Teema: Vasta viitega

hästi lihtne, 95% juhtudest ma ei usalda ühtegi ülevaadet kuna oma silm on siiski kuningas. Nii mõnegi minu jaoks hea seeria ülevaated on olnud masendavalt maha tegevad mis sellest et minu jaoks oli seeria väga bro kogemus. reegel leidis kinntitust peale seda kui mingi aeg oli random seeriaid alla tõmmatud ja sis avastatud et seeria hea a ülevaate järgi oleks pidanud sellest nagu katkust eemale hoidma ???
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 09:35    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
no kuidas teil saab pettumus olla ma ju kirjutasin tutvustuses ära mis kõik lõpus olla võib, seega se ei oleks tohtind olla juuu yllatus.


Minu arust ei kirjutanud sa küll seda ära. Aga üldiselt jättis loo ülesehitus imeliku mulje mulle. Mul tekkis kolm küsimust seeria jooksul - miks need vennad üldse sinna linna tulid, miks neid nii kangesti seal hoida taheti ning miks Cassa tegutses nii nagu ta tegutses. Esimesele sai vist vastuse 10,11 osas. Kahe viimase asi seletati lihtsalt päris lõpus ära, siis kui kõik action juba läbi oli. Et see nagu mulle ei meeldinudki. Kogu seeria jooksul vehivad kõik millegipärast ringi, aga mille pärast, sellele ei vihjatagi eriti ning vastus kõigele antakse viimase osa viimastel minutitel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 10:27    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
vist viimastes osades ikka se nn. äpu ilmselt leiab ennast ning juhtub valem ="äpu+vangistatud arm+midagi juhtub vennaga+vanad armid+inimkonna saatus kaalukausil= L Õ V I" (toim.Lõvi = annab kõigile tappa ning seab õigluse jalule.)


ps.

tundub et ma ilmutan HÄMMASTAVAID (!!!) selgeltnägemise võimeid.-
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 11:08    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
Tsiteerin::
vist viimastes osades ikka se nn. äpu ilmselt leiab ennast ning juhtub valem ="äpu+vangistatud arm+midagi juhtub vennaga+vanad armid+inimkonna saatus kaalukausil= L Õ V I" (toim.Lõvi = annab kõigile tappa ning seab õigluse jalule.)


ps.

tundub et ma ilmutan HÄMMASTAVAID (!!!) selgeltnägemise võimeid.-


Sa pead seda kuidagi täpsemalt lahti seletama sel juhul, spoilerdades teistele seega. Sest ainuke asi, mis mul ehk seeria ja lõpuga seostub on "vanad armid". Muid asju ei oska küll seostada. Kui Jirou on sul äpu, siis mina teda küll sedasi ei näe. Lihtsalt vahel saab natuke kolki ja vahel peksab ise teisi. Mingit edasiarendus temal jõu või oskuste suhtes seeria jooksul ei toimunud. Ja kes on see "vangistatud arm"? Mis juhtus vennaga? Arvestades, et vend ei olnud tegelikult üldsegi vend. Mis aga inimkonna saatusesse puutub, siis mina nägin ainult seal ühe linna saatust, mitte inimkonna oma. Oleks need kowloonid linn ära hävitanud, oleks sarnane linn teise kohta tehtud ehk kuskile. Või kui mitte, siis oleks elu niisama edasi läinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 01:13    Teema: Vasta viitega

Nujah... algus oli sarjal veniv, natuke igav ja mitmele asjale ei saanud pihta (kuigi ega ei pidanudki pihta saama). Samas viimased osad olid juba paremal ja 12. ei saanud silmi hetkekski mujale pöörata. Ootan muidugi teist hooaega, aga samas pole sellega ka väga kiiret, sest pikemalt mõtlemisainet anime ei pakkunud nagu juba öeldud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryu



Liitunud: 19 Sept 2006
Postitusi: 79

PostitusPostitatud: Laup Sept 01, 2007 16:32    Teema: Vasta viitega

Kuna mina jumaldan vampiiridega seotud animesid ja filme siis mulle väga see sari meeldis...kuigi karakterid olid justkui(või siis olidki) kusagilt üle lastud...aga mis seal siis ikka ...hea oli ta anyway LaLaLaa
Aga see löppes nagu naksti kusagilt poole pealt ära...see oli üks asi mis mulle selle anime juures ei meeldinud...aga rohkem ma nagu ei osakakski miinuseid tuua...
Suur pluss oli mu meelest ka sound...ending ja opening oi plaa:D hea oli;)
tegelaskujud olid ka kenasti kujundatud wink ei olnud "pahasid" ja "heasid" v siiski mingil määral :P aga seda ei pannudgi nagu tähele...
aga jamh...soovitan vaadata sest see anime ei vöta vaatamiseks palu aega..ainult 12 episoodi...mis läehevad kui lennates :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 11, 2007 20:28    Teema: Vasta viitega

Algus oli igav, lõpp oli enamvähem. Mõned tuttavad kujud teistest sarjadest. Üks viletsamaid multikaid mida ma tänu c0eni teemale vaadanud olen.

Paar pildikest kah. Armas vennake künnab näoga laeva tekki.



Vampiiride kiirtoit (tuli välja, et see oli riknenud).


_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryu



Liitunud: 19 Sept 2006
Postitusi: 79

PostitusPostitatud: Nelj Sept 20, 2007 18:00    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:


Vampiiride kiirtoit (tuli välja, et see oli riknenud).



seda võtet kasutatu Blood +' is ka wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Sept 20, 2007 18:21    Teema: Vasta viitega

Ryu kirjutas:
jackwood kirjutas:


Vampiiride kiirtoit (tuli välja, et see oli riknenud).

http://img205.imageshack.us/img205/1189/bscap0101oa7.jpg


seda võtet kasutatu Blood +' is ka wink


Ja ka Hellsingis. Mitte enam originaalne, harilik.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: