OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kes soovib näha animet kinos Sõprus?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ottkosmoses



Liitunud: 8 Jan 2006
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 08:04    Teema: Kes soovib näha animet kinos Sõprus? Vasta viitega

Okei.
Kõigepealt minge Sõprusesse Takeshit vaatama.
Ja siis haugake ka üks Sõprusekino infoleht, mida seal igalpool vedeleb.
Selle juhtkirjas kutsub kinodirektor üles kõiki aktiivselt osa võtma kinokava koostamisel.
Nüüd
Kas see poleks mitte ideaalne variant panna kokku väike "Sõpruse animenädala" kava ?
Andke muide hinnang, mis selle ürituse külastatavusereiting oleks. Ma ei tea öelda kas see on ainus kriteerium mis asju otsustab.
Mis filme sellisel juhul näidata võiks? Keegi on äkki värskema filmiformaadilise animega ka kursis.
Ja mis üldse arvate ja kas tasub jamada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 08:29    Teema: Re: Kes soovib näha animet kinos Sõprus? Vasta viitega

ottkosmoses kirjutas:
Okei.
Kõigepealt minge Sõprusesse Takeshit vaatama.
Ja siis haugake ka üks Sõprusekino infoleht, mida seal igalpool vedeleb.
Selle juhtkirjas kutsub kinodirektor üles kõiki aktiivselt osa võtma kinokava koostamisel.
Nüüd
Kas see poleks mitte ideaalne variant panna kokku väike "Sõpruse animenädala" kava ?
Andke muide hinnang, mis selle ürituse külastatavusereiting oleks. Ma ei tea öelda kas see on ainus kriteerium mis asju otsustab.
Mis filme sellisel juhul näidata võiks? Keegi on äkki värskema filmiformaadilise animega ka kursis.
Ja mis üldse arvate ja kas tasub jamada?

Millalgi oktoobris-novembris on Sõpruse kinos juba animenäitamine. Nö AnimeFest. Sellega tegeleb üks firma, kellele kuuluvad ka näiteks Interstella 5555 linastusõigused. Täpset kuupäeva veel ei tea, aga kui teada saan, siis ütlen. Mis animeid nad näitavad, seda nad öelnud pole. Igastahes on tahavad näidata mõndasi vanemad ja uuemad animeid. Täpne kava on veel koostamisel.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ottkosmoses



Liitunud: 8 Jan 2006
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 13:43    Teema: Vasta viitega

oivägev.
siis pole muud, kui loota, et sellel ajal töökooli graafikusse auke on võimalik närida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 15:21    Teema: Vasta viitega

Käsi püsti!

Kui ainult miskit vahele ei tule.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 20:46    Teema: Vasta viitega

Hmm Takeshis oli ikka väga suur pettumus. Olles nimelt kõiki eelnevaid Kitano teoseid korduvalt näinud suutsid ainult mõningad sketšid seda filmi mind vaevu edasi vaatama sundida. Ehk oli film minu jaoks liiga sügav? Suudan ma vaid jälgida filme nagu "Minna yatteruka!"? Ma ei tahaks seda uskuda, kuid peale esimest korda tunnen, et ei osanud enda jaoks ära tabada seda, mida ma seni peale iga Kitano filmi vaatamist olen suutnud tunnetada. Nüüd kino Sõpruse kodulehelt režissööri enda kommentaari lugedes tuleb tõesti vist film korra üle vaadata ja siis proovida veelkord "tunnetada".
Kuna Kitano filmid on rohkem publiku tähelepanu ja kiitust just eurooplaste ja põhja-ameeriklaste seas pälvinud, siis jaapanlaste jaoks on tema filmid tihti liiga igavad. Nemad tunnevad ja tunnustavad teda eelkõige kui koomiku ja saatejuhina.

Loodetavasti saan ka mina oma töökooli graafikust auke leida juhul kui sõpruse kino anime programm peaks toimuma.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Reede Sept 22, 2006 02:12    Teema: Vasta viitega

Te siis kirjutage siia millel toimub, ma proovin ikka ka tulla. Jumala kaua pole Tallinnas käinud, pärast võiks Hollikasse minna. See on seal samas majas kus Sõpruse kino ja normaalseid tsikke paksult täis ja häid ka. Sõpruses näeme siis teiega, tavai !
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Nov 19, 2006 19:40    Teema: Re: Kes soovib näha animet kinos Sõprus? Vasta viitega

genky kirjutas:
Millalgi oktoobris-novembris on Sõpruse kinos juba animenäitamine. Nö AnimeFest. Sellega tegeleb üks firma, kellele kuuluvad ka näiteks Interstella 5555 linastusõigused. Täpset kuupäeva veel ei tea, aga kui teada saan, siis ütlen. Mis animeid nad näitavad, seda nad öelnud pole. Igastahes on tahavad näidata mõndasi vanemad ja uuemad animeid. Täpne kava on veel koostamisel.

Kas ma magasin selle maha, pole see veel toimunud või läks projekt aia taha?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 20, 2006 01:05    Teema: Re: Kes soovib näha animet kinos Sõprus? Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Kas ma magasin selle maha, pole see veel toimunud või läks projekt aia taha?

Kuna ma pole seda projekti juhti kätte saanud, siis ma täpsemat infot ei oska öelda, aga Animated Dreams korraldaja käest sain teada, et asi pidi nüüd toimuma koos PÖFFi abiga kevadel.

Nad seda projekti juba mingi kevadest saati edasi lükanud, eks näeb mis saab. Ehk suudab ka nii, et viib kokku meie korraldatava animefestiga ja siis meie ei pea linastusõigustega tegelema.

Aga annan infot, kui midagi täpsemat teada saan.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yukito18



Liitunud: 25 Okt 2006
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 20, 2006 23:08    Teema: Vasta viitega

ma löön teiega ka kampa.. :)
minu arust oleks see kyll väärt jamamist...
:P
_________________
yukito_san
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 19:36    Teema: Vasta viitega

Ma täna bussis nägin reklaami Animated Dreamsist, see toimus 23-(24 või 26 vms, ei mäleta) Novembris kinos Sõprus, aga ma ei tahaks vaadata animet kinos Sõprus, sest ma ei viitsi anime vaatamiseks Tallinnasse minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 20:17    Teema: Vasta viitega

Animated Dreams, mis PÖFF-i raames nüüd hilistalvel toimub ei ole päris seesama, ega ju. PÖFF-i kavast käisin ma kiiresti üle ja ühtegi animed ei näinud seal, paar jaapani filmi küll oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 20:31    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Animated Dreams, mis PÖFF-i raames nüüd hilistalvel toimub ei ole päris seesama, ega ju. PÖFF-i kavast käisin ma kiiresti üle ja ühtegi animed ei näinud seal, paar jaapani filmi küll oli.

Ei ole. Ma ise ka vaatasin AD programmi ja pole tõesti animesid : / Kahju muidugi. Tuleb oodata kevadeni...või kuni lõpuks see ürituse korraldaja telefoni sisse lülitab .___.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 22:34    Teema: Vasta viitega

Assoo, no suva see, ma ei pidanud tähtsaks end asjaga kurssi viia ja kuulsin tuttavat nime ja otsustasin postitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Dets 10, 2006 18:56    Teema: Vasta viitega

Kle Genky kas Naruto the movie 3 tuleb ka AnimeFestile???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Dets 10, 2006 19:15    Teema: Vasta viitega

Ma ise ei ole absoluutselt kursis, mis animesid, mille jaoks ja mis vaatajaskonnale seal näidatakse. Aga eeldan, et seda ei näidata, sest juba teine film oli suhteliselt igav, kolmas tundub sisututvustuse järgi naerväärse tobedusena nagu mõned filler-osad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Dets 10, 2006 19:27    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ma ise ei ole absoluutselt kursis, mis animesid, mille jaoks ja mis vaatajaskonnale seal näidatakse. Aga eeldan, et seda ei näidata, sest juba teine film oli suhteliselt igav, kolmas tundub sisututvustuse järgi naerväärse tobedusena nagu mõned filler-osad.
Minuarust ple, sest seal on näha sakura võimeid ja Naruto muutub ka wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: