OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Demonbane
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Nov 10, 2006 19:48    Teema: Demonbane Vasta viitega

Niisiis, on keegi näinud? Wallpaperid olid lihtsalt nii võluvad, et mul tekkis tahtmine seda vaadatam kuid hetkel pole arvutis ruumi.

Kas keegi on näinud ja mida arvate?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Reede Nov 10, 2006 20:28    Teema: Vasta viitega

mis ma oskan öelda esimene osa oli paljulubav...
Siis vahepeal vajus ära ja lõpp oli ka tore
Nihukesi "yllatusi on ka" et kes on kess ja kuss...
Robot on seal tobe.Palju ägedamaid roboteid nähtud...

No ja loomulikult võitlus käib suurtele panustele,
panused pannakse mängu juba esimeses osas ja viimases saabub lahend et kõik otsad seotakse kokku.

Kui veel väheke punnitada siis tuleb veelsegasemat juttu ni et ma parem lõpetan.

Vaadata kõlbab.

ps.

ah ja se oli seal ka naljakas et peale seda musitamist või ma nyyd ei tea ka ajan vist UFO Princess Valkyriega sassi, igatahes siis kui seal on mingi kriisisituatsioon siis se peategelane noormees muutub "võluriks" ja se tydruk seal siis mingiks lilliputiks



sama teema on ka Valkyriegis ainult et seal musitamise tagajärjel muutus endine printsess ja pragune lapsnaine naiseks (irw) no igatahes peab ise nägema ja otsustama...
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 19:45    Teema: Vasta viitega

Ok, vaatasin esimese osa ära ja selle kirjeldamiseks puuduvad eestikeelsed väljendid, seega kasutan inglisekeelsed:

OMFG! WTF? W T F ???

esiteks see ülimalt pokemonlik paha-lendab-suure-pauguga-minema.

Teiseks AL. AL??? kes kurat paneb tüdrukile Al nimeks?

Kolmandaks: loodan, et Al ei jäägi nüüd selleks lendavaks chibiks. Kuigi pean ütlema, et piltide puhul eeldasin natuke paremat.

Ja c0en, niipalju kui ma seda robotit nägin, võin öelda, et see näeb isegi EVA'de kõrval naljakas välja.

Neljandaks, väga väga imelik oli näha ühes ja samas animes ühe ja sama osa ulatuses pantushot'e, ülisuuri rindu ja siis järsku hakkavad pahad ringi lendama, meespeategelane nutab väga lapsiku anime stiilis jne.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 20:38    Teema: Vasta viitega

Tahtsid, et jääksidki suured rinnad ja pantushot'id? Hentai

Esimene osa mulle igatahes meeldis. Teine osa mulle jälle ei meeldinud. Igatahes vaatan jõudumööda selle anime ära. Esimese osa ja wallpaper'ite pärast.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 20:45    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Tahtsid, et jääksidki suured rinnad ja pantushot'id? Hentai

Esimene osa mulle igatahes meeldis. Teine osa mulle jälle ei meeldinud. Igatahes vaatan jõudumööda selle anime ära. Esimese osa ja wallpaper'ite pärast.


eeee, niivõrd kuivõrd. Mulle ülimoonutatud naisekehad üldiselt ei meeldi, kuid Al oli küll kahetsusväärselt lame.

minu arust pantyshot ja pokemonlikud naljad ei sobi kokku.

wallpaperite pärast?

*psst* mis torrenteid kasutad, minu omad on ikka väga aeglased (15-20) kb/s :(
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 21:22    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

eeee, niivõrd kuivõrd. Mulle ülimoonutatud naisekehad üldiselt ei meeldi, kuid Al oli küll kahetsusväärselt lame.

minu arust pantyshot ja pokemonlikud naljad ei sobi kokku.

wallpaperite pärast?

*psst* mis torrenteid kasutad, minu omad on ikka väga aeglased (15-20) kb/s :(

Noh, nende ilusate piltide pärast, millest mul järgmine wallpaper tekib.

Tõmbasin kogu selle sarja ühe torrentiga ära, väga tükk aega läks.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 21:37    Teema: Vasta viitega

Kas ikka saab screenshottidest wallpaperi kätte, see ju liigub suht nobedalt, pealegi pole kvaliteet kunagi 1024*768 või rohkemgi mis seinapaberile vajalik.

kas tegemist oli shinsen-Subs torrentiga?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 21:58    Teema: Vasta viitega

seesama neh
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Nov 13, 2006 23:48    Teema: Vasta viitega

Ummi, millega screenshotte teed?


Miks oli sellel printsess Ruril kena rinnapartii kuid Al Azif on lame nagu laud. ei, ma ei andesta, et kõige kenam animetegelane on lame kui laud. muidugi see XXXXXXXXL ei ole ka õige asi, kuid miskit võiks ikka olla.
Nonii, paar pilti ka:

Pantsu+nosebleed LaLaLaa


see peab siis kohutav vaenlane olema. *yawn*


Vähemalt on meestegelasel peale digimuutumist lahedad silmad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 18:25    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Ummi, millega screenshotte teed?

See on suht tüütu, kuid ma impordin video windows movie maker'isse ning kui video on seal, pole edasi väga raske.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 18:48    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Ummi, millega screenshotte teed?

See on suht tüütu, kuid ma impordin video windows movie maker'isse ning kui video on seal, pole edasi väga raske.

ise üritan VLC playeriga, sellel panen pause ja siis screenshot ja ongi kõik. Ainult et kuramuse programm reageerib aeglaselt, ma vajutan pause kuid see laseb veel rõõmuga mitu kaadrit edasi.

Kas windows movie maker on parem selle koha pealt?

Ja kas ainult mulle tundub, et kui filmi vaadata, on kvaliteet parem kui pärast screenshotil või lihtsalt silm ei erista filmis halba kvaliteeti.

PS, kui suured pildid sul tulid ja pane paremad kuhugi üles ka palun, Demonbane'ist on ikka väga vähe pilte.

Huvitav on aga see, et tegemist on väga uue animega, otse ahjust, kuid ma pole veel mitte ainsat ülevaadet kohanud, mis ei oleks mingi Animenetwork vms hiidkontserni tehtud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 20:51    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Ummi kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Ummi, millega screenshotte teed?

See on suht tüütu, kuid ma impordin video windows movie maker'isse ning kui video on seal, pole edasi väga raske.

ise üritan VLC playeriga, sellel panen pause ja siis screenshot ja ongi kõik. Ainult et kuramuse programm reageerib aeglaselt, ma vajutan pause kuid see laseb veel rõõmuga mitu kaadrit edasi.

Kas windows movie maker on parem selle koha pealt?

Mul ei tööta üldse meediapleieritega see screenshot'i jama.

Igastahes, Windows Movie Maker teeb video klippideks, nii on parem õiget kohta üles otsida. Ja kõige parem on see, et kui sa pausi ajal selle junni kohta muudad, siis see annab vastava kaadri, mitte nagu meediapleieritega. Ja saab ka kaadrikaupa liikuda.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 21:44    Teema: Vasta viitega

Media Player Classic võimaldab mul ilusti pausi panna, paremale noolega kaaderhaaval edasi liikuda ja file menüüst "save image" valida ning pilt bmp-na kettale salvestada. ei mingit ümbernurga jändamist...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 21:46    Teema: Vasta viitega

VLC playeril saab väga hästi jällegi kiirust seadistada, saab panna peaaegu kaader-kaadris jooksma. ja VLC playeril on kohe eraldi screenshoti nupp, teed sellel klõpsu ja programm salvestab ise pildi, ilma et peaks seda veel paintis vms programmis avama ja salvestama.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 14:32    Teema: Vasta viitega

soh
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 22:48    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Media Player Classic võimaldab mul ilusti pausi panna, paremale noolega kaaderhaaval edasi liikuda ja file menüüst "save image" valida ning pilt bmp-na kettale salvestada. ei mingit ümbernurga jändamist...


Ma olen püüdnud Media Player Classicuga võtta pilte, kuid see õnnestus vaid üks või kaks korda. Kas sul salvestab tõesti kohe esimese korraga pildi ära? Ja ta laseb ju ise valida, kuhu pilte salvestada, mitte nagu VLC playeril, et paneb kohe pildid My Pictures alla?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 23:08    Teema: Vasta viitega

Video - screenshot. ja ongi kõik. päris kaaderhaaval kahjuks ei saa liikuda.

Ning kusagilt seadete alt saab ka salvestuste sihtmärki valida.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 01:32    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ma olen püüdnud Media Player Classicuga võtta pilte, kuid see õnnestus vaid üks või kaks korda. Kas sul salvestab tõesti kohe esimese korraga pildi ära?

siiani on õnnestunud esimese korraga, aga samas pole testinud kui palju see outputist sõltub (view->options->output). mul on seal VMR9 renderless.
Tsiteerin::
Ja ta laseb ju ise valida, kuhu pilte salvestada, mitte nagu VLC playeril, et paneb kohe pildid My Pictures alla?

"save image" teeb tavalise windowsi save menüüakna lahti kus saad valida kohta kuhu salvestada ja failinime kirjutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 17:25    Teema: Vasta viitega

hmm, save aken? see on küll siis tüütu, kui igat pilti tuleb nii vaevarikkalt salvestada.

Teen ettepaneku baka administraatoritele see teema kaheks rebida, sest nii Demonbane kui ka piltide salvestamine on tähtsad asjad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 22:24    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Tsiteerin::
Ma olen püüdnud Media Player Classicuga võtta pilte, kuid see õnnestus vaid üks või kaks korda. Kas sul salvestab tõesti kohe esimese korraga pildi ära?

siiani on õnnestunud esimese korraga, aga samas pole testinud kui palju see outputist sõltub (view->options->output). mul on seal VMR9 renderless.
Tsiteerin::
Ja ta laseb ju ise valida, kuhu pilte salvestada, mitte nagu VLC playeril, et paneb kohe pildid My Pictures alla?

"save image" teeb tavalise windowsi save menüüakna lahti kus saad valida kohta kuhu salvestada ja failinime kirjutada.


Ma proovisin VMR9 renderless-iga. Ikka ei õnnestu. Kui vajutan Save Image, siis pilt ainult korra "võpatab" ja ongi kõik. Need paar korda, kui õnnestus pilti võtta, siis tegi tõesti windowsi save menüüakna lahti, kuid nüüd ei juhtu midagi. Tol korral pidin ka mitu korda järjest proovima, enne kui mõjus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: