OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tantsuetendus IKIKATA, 28. okt, Tartus

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 12:44    Teema: Tantsuetendus IKIKATA, 28. okt, Tartus Vasta viitega

MTÜ Palm Projects esitleb:

Tantsuetendus IKIKATA ("Elutee")



IKIKATA on jaapaniteemaline tantsuetendus, kus tuuakse vaatajani omalaadne nägemus jaapanlaste hingelaadist ja elust tänapäeva jaapani ühiskonnas. Etenduse keskseks kujundiks on inimene, kelle tunnete ja mõttemaailma väljendusvormiks laval on inimhing. Läbi tantsijagruppide liikumise luuakse visioon erinevatest elu situatsioonidest, inimese mõtetest ja unistustest. Etenduse teevad veelgi erilisemaks jõulised kostüümid, mis rõhutavad tõusva päikese maa igavikulist eripära ja moodustavad koos emotsionaalse tantsulise liikumise ja rulluisutamisega omalaadse
nägemuse jaapanlastest.

Peaosas: Liis Getter Silberg
Kaasa teevad MTÜ Palm Projectsi tantsustuudio-teater B.O.A tantsijad ja ilurulluisutajad, tantsutrupp Lacrimosa, Tantsuklubi Agneta jt. Etenduses osaleb kokku üle 40 noore tantsija.
Etenduse kestus: 1h.
Lavastus ja tantsuseade: Heili Palm
Lavakujundaja: Reet Nurmsalu
Kostüümikunstnik: Heili Palm
Muusika: Hans Zimmer

Toimumise aeg ja koht: 28. oktoobril kell 19:00 Vanemuise teatris

Piletid: Vanemuise teatri kassas ja Piletilevi müügipunktides (www.piletilevi.ee) s.h. Statoili teenindusjaamades. Hind: 100-180.- Lastele 40.-
NB! Vanemuise kassast ISIC ja ITIC kaardiga 50 % soodustus!
Pensionäridele, lastekodulastele ja puudega inimestele koos saatjaga etendusele piiratud koguses TASUTA piletid!

Korraldaja: MTÜ Palm Projects.
Lisainfo: www.palmprojects.com -> IKIKATA

--

Üritus ise toimus ka Tallinna Linnahallis 1. oktoobril, kuid kahjuks siis polnud mul võimalust teadet edastada. Asi tõotab tulla huvitav, niiet tulge kindlasti! Happybunny
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Esm Okt 16, 2006 13:46    Teema: Vasta viitega

Tallinas käisin,meeldis väga.Soovitan kõigile minna :) !Kostüümid olid laheda,ja need kostüümid mis siin praegu üleval on olidgi mu lemmikud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Teis Okt 17, 2006 15:00    Teema: Re: Tantsuetendus IKIKATA, 28. okt, Tartus Vasta viitega

genky kirjutas:
Hind: 100-180.- Lastele 40.-
NB! Vanemuise kassast ISIC ja ITIC kaardiga 50 % soodustus!


ma nagu suht laps veel, et siis järelikult saan vaid 20.- ? :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 17, 2006 18:14    Teema: Re: Tantsuetendus IKIKATA, 28. okt, Tartus Vasta viitega

electra kirjutas:
genky kirjutas:
Hind: 100-180.- Lastele 40.-
NB! Vanemuise kassast ISIC ja ITIC kaardiga 50 % soodustus!


ma nagu suht laps veel, et siis järelikult saan vaid 20.- ? :P

Vot seda ma nüüd kommenteerida ei oska. Seda pead sa Piletilevist või Vanemuisest küsima.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ottkosmoses



Liitunud: 8 Jan 2006
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Teis Okt 17, 2006 21:23    Teema: Vasta viitega

Oofak*.. ma käisin seal heas lootuses idamaist näha aga kõik mida ma sain oli terve etenduse ajal ennast lolliks häbeneda. See oli mingi kuradi slaavirahva kitšishow kogu oma täies.

Oi.. ja see leiab aset ka Tartus? Ma käisin linnahallis seda vaatamas (jah ma tean, koht, kus see toimus oleks mind juba hoiatama pidanud) Ma soovitan kõigile mitte seda pühaduseteotust vaatama minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 18, 2006 09:27    Teema: Vasta viitega

ottkosmoses kirjutas:
Oofak*.. ma käisin seal heas lootuses idamaist näha aga kõik mida ma sain oli terve etenduse ajal ennast lolliks häbeneda. See oli mingi kuradi slaavirahva kitšishow kogu oma täies.


Märkuseks olgu öeldud, et korraldajad on Jaapanis mõningaid aastaid elanud eestlased. See on tantsuetendus, mitte Jaapani traditsioonide näitamine. Lõik tutbustusest:

Tsiteerin::
IKIKATA on jaapaniteemaline tantsuetendus, kus tuuakse vaatajani omalaadne nägemus jaapanlaste hingelaadist ja elust tänapäeva jaapani ühiskonnas.


ottkosmoses kirjutas:
Oi.. ja see leiab aset ka Tartus? Ma käisin linnahallis seda vaatamas (jah ma tean, koht, kus see toimus oleks mind juba hoiatama pidanud) Ma soovitan kõigile mitte seda pühaduseteotust vaatama minna.


Miks linnahall on halb koht? Mina olen seal käinud mitmeid asju vaatamas ja täiesti rahule jäänud. Jaapan on püha koht ainult lähtuvalt shintoismist, niiet pole see mingi pühaduseteotus, nagu sa väidad.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Kolm Okt 18, 2006 19:28    Teema: Vasta viitega

Esiteks on linnahall iganenud ning tohutu suur kompleks, mis vajaks hädasti suuri investeeringuid. Teiseks toimuvad seal peamiselt venelaste estraadikontsertid.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 18, 2006 19:49    Teema: Vasta viitega

zero kirjutas:
Esiteks on linnahall iganenud ning tohutu suur kompleks, mis vajaks hädasti suuri investeeringuid.

See, milline on koha olukord ei mängi nii suurt rolli selles, mis esinemised seal toimuvad.

zero kirjutas:
Teiseks toimuvad seal peamiselt venelaste estraadikontsertid.

Mina olen seal käinud vaatamas "Greace" ja kunagi ammu veel midagi, mis polnud kindlalt vene estraadikontsert. Linnahallis toimus ka vanade lugude esitamine, mida kanti üle ka Kanal2s, kui ma ei eksi ja seal polnud ka venelased korraldajad (enamus lugusid olid küll NSVLi aegsed, kuid see ei vähenda asjaolu, et see on olnud osa meie ajaloost ja paljude inimeste elu). See, et selles kohas toimuvad tihedamini vene estraadikontsertid ei vähenda koha väärtust ja seda, et kõik üritused peaksid seda olema. Nagu ka antud juhul IKIKATA, mis on puhtalt eestlaste korraldatud. Ilmselt on venelased rohkem halli eest nõus rohkem enda esinemiskoha eest maksma, sest Linnahalli rent on kallis.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 17:09    Teema: Vasta viitega

Alates tänasest on võimalik minu käest osta piletit summaga 50.-

Kel huvi, andku privaatsõnumiga märku!
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 19:33    Teema: Vasta viitega

Noh sai siis käidud ja vaadatud. Tegelikult mingit erilist Jaapani maitset suhu küll ei jätnud.. Muusika ja tants olid küll huvitavad aga kogu aeg üsna ühesugused. See oli küll hea kui võitlemise ajal muusikas taga karjuti Happybunny
Kostüümid olid küll huvitavad kuid mõnes kohas läksid liiga totraks kätte..
Ja mõni koht läks liialt igavaks..
Kuid üldjuhul oli muidu üsna tore ja vaadata võib ikka :)
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 21:18    Teema: Vasta viitega

Käisin ka vaatamas ära.

Minule isiklikult kostüümid meeldisid. Küll aga oli näha, et enamus tantsijaid pole elukutselised. Mitte, et keegi tantsusammud oleks unustanud, aga sünkroonist oli asi tõsiselt väljas. See häiris silma. Lisaks jäi sellistel kiirematel kohtadel särtsakusest puudu.

Aga need samuraikostüümid mulle meeldisid. Nendel kahel seal, kellel ühel oli käeotsas draakonipea ^__^ Ja samal ajal mingid värisevad lehekesed vms LaLaLaa Parim osa etendusest!
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Kolm Nov 08, 2006 18:51    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Käisin ka vaatamas ära.

Minule isiklikult kostüümid meeldisid. Küll aga oli näha, et enamus tantsijaid pole elukutselised. Mitte, et keegi tantsusammud oleks unustanud, aga sünkroonist oli asi tõsiselt väljas. See häiris silma. Lisaks jäi sellistel kiirematel kohtadel särtsakusest puudu.

Aga need samuraikostüümid mulle meeldisid. Nendel kahel seal, kellel ühel oli käeotsas draakonipea ^__^ Ja samal ajal mingid värisevad lehekesed vms LaLaLaa Parim osa etendusest!

Nagu ma enne ütlesin et mulle kah meeldisid Samuraid..^-^;
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: