OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Utawarerumono!
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
blindfolded



Liitunud: 12 Sept 2006
Postitusi: 5
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 16:12    Teema: Utawarerumono! Vasta viitega

Utawarerumono on siis anime mille teemadeks on Fantaasia , Sõda ja natukene
Komöödia. Selle peategelaseks on siis Hakuoro kes ärkab üks päev tundmatus
linnas ta avastab , et tal on näo peal mask mis ei tule ära. Ta veedab seal
linnas paar päeva proovides aru saada kust ta tulnud on ja kuhu ta minema
peaks aga see jäi ära kuna selle linna linnapea (elder) tapeti , linnapea
oli just see kes päästis Hakuoro ja linnapeaks valitakse Hakuoro kes maksab
kätte linnapea (elderi) surma eest. Ja nii hakkab tema seiklus pihta.

Mis te arvate ? Ei tea mulle hirmsasti meeldib see meenutab mulle PS(2)
mängu nagu Suikoden täiega kõvvv. LaLaLaa Seal on piisavalt verd ja nalja
aga ainuke asi mis ei meeldinud , et peategelase relvaks on lehvik:D(rauast)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 18:52    Teema: Vasta viitega

See et relvaks on lehvik oli ainus asi mis (mulle) sinu kirjelduse juures veidigi huvitav tundus.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 19:16    Teema: Vasta viitega

Ausalt öeldes on see pigem kirjelduse kui anime viga. Viimane on tõesti täiesti "kõvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv". Aga las ma proovin viga parandada:

Algab asi seebiooperlikult. Nimetu, raskelt haavatud mees, päästetakse kohalike poolt. Tuleb välja, et mees ei mäleta oma minevikku. Vastu tahtmist satub mees siis sündmuste keerisesse, mille tulemusena saab ta maa imperaatoriks. Ja seal tema probleemid vaid algavad. Vaenulikud naabrid, kummitav minevik, mehe sees elav koll...

Omapäraste tegelaskujudega, mõnikord üsnagi etteaimatav, kuid üldiselt kaasakiskuv anime. Erick võiks sellest isegi paremini pajatada.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
blindfolded



Liitunud: 12 Sept 2006
Postitusi: 5
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 20:30    Teema: Vasta viitega

like hjääärg said! 0.o
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 20:32    Teema: Vasta viitega

... ja seda erick ka teeb :)

Utawarerumono on üks viimaste aastate parimaid fantasy animeid. See, mis ta eriliseks teeb, ei ole midagi, millele saaks (vähemalt alguses) konkreetselt näpu peale panna. Väga kaunid ja haaravad intro- ja outrolood näiteks. Kohutavalt kaunis, sire ja silmale kerge joonistusstiil. Meeletult tugevad ja värvikad tegelaskujud. Lugu, mis pakub huvi nii inimesetevahelisel tasandil kui ka kõrgemal, strateegilisel tasandil - nii nagu peategelane alustab enamvähem nullist, alustab temaga nullist koos ka üks värskelt iseseisvuse kättevõidelnud küla ja siis juba kogu maa.

Selles animes on väga palju filosoofiliselt äratuntavaid mõtte- ja tegevusemustreid. Selliseid, mis panevad äratundmishetkel omamoodi nauditavad judinad üle selja jooksma, sest sa just avastasid, et kauni pealispinna all on tegu ka päris sügava ja läbimõeldud teosega.

See on kangelaseepos, ja samas midagi märksa sügavamat. Ma julgeksin seda kõrvutada Väikese Printsiga - seda saab vaadata ilma eriliste taustateadmisteta ja see on lihtsalt nauditav kvaliteetmeelelahutus, kuid omades mingeidki teadmisi erinevatest teooriatest/raamatutest, nagu näiteks Jungi arhetüübiteooria, Sun Tzu "Sõjakunst", lisaks mõtisklused religioonist ja selle tekkest ning kõrgtasemel tehnoloogia põrkumisest keskaegse karjuseidülliga, võtab lugu sisse ka intellektuaalselt nauditavaid kõrgeid tuure.

Kokkuvõtteks - kindlasti elamus, aga selline, mis oskab end väga mõnusalt vaatajaga kohandada, olgu ta siis põhikooliõpilane või ülikooli lõpetanu.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 26, 2006 01:15    Teema: Vasta viitega

ma arvan, et kui ma ericku ülistava jutu peale seda vaatama hakkaksin, siis ma pettuksin. kuid õnneks ei pea ma pettuma, sest olen seda juba vaadanud ning kahjuks ei suuda ericku vaimustust jagada. pole veel lõppu jõudnud, aga minu jaoks ei tõuse see eriti keskmisest animest kõrgemale. ju siis tegemist minu suutmatusega sellest samamoodi aru saada.
erick kirjutas:
Meeletult tugevad ja värvikad tegelaskujud. Lugu, mis pakub huvi nii inimesetevahelisel tasandil kui ka kõrgemal, strateegilisel tasandil

kes seal sinu arvates nii meeletult tugevad ja värvikad tegelaskujud on? ja mismoodi see anime strateegilisel tasandil huvi peaks pakkuma? et nagu mõtiskleda ja spekuleerida, et mismoodi saavutati selline edu?

kusjuures kõige idiootsem ja mõttetum tegelane oli esimesena maha võetud owro. minu arust on isegi animes see ülepingutatud kui valitseja ei tea mitte tuhkagi sellest mis tal riigis toimub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 26, 2006 07:32    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

Tsiteerin::
kes seal sinu arvates nii meeletult tugevad ja värvikad tegelaskujud on?


Sel, mida ma siinkohal silmas pidasin, pole midagi pistmist tegelaste psühholoogilise sügavusega (sest see jääb kõigest hoolimata keskpärasele tasemele). Viitasin sellele, et pole juba tükk aega näinud animet, kus oleks niivõrd kirev-värvikas tegelaste galerii.

Teiseks, tugevuse annab neile tegelaskujudele minu arust see, millele ma juba esimeses postituses viitasin - nad täidavad tugevaid arhetüüpe (stereotüüpe, if you wish, kuid stereotüübil on ehk liialt negatiivne konnotatsioon arvestades seda, et ma ei tundnud kordagi, et ükski peategelastest oleks loodud puhtalt kohatäiteks, mis teebki need tegelased tugevateks). Mul pole hetkel aega pikalt seletada (tööleminek), aga esimesel vaatlusel tundub, et pea kõik Jungilikud arhetüübid on selles animes esindatud.

Tsiteerin::
ja mismoodi see anime strateegilisel tasandil huvi peaks pakkuma? et nagu mõtiskleda ja spekuleerida, et mismoodi saavutati selline edu?


See anime pigem kõditab seda õiget suure skaala närvi, mis käib ka näiteks heade strateegiamängudega kaasas. Jällegi, strateegiale pole liiga süviti lähenetud, anime keskendub pigem muudele aspektidele. Ent strateegiline osa on täiesti olemas ja kaunis nauditaval kujul, kuna vaatajale antakse nn. ots kätte ja jäetakse ruumi edasimõtlemiseks. See toimib eriti hästi juhul, kui osasid ei vaadata kiiresti üksteise järel, vaid nädalase vahega wink

Tsiteerin::
kusjuures kõige idiootsem ja mõttetum tegelane oli esimesena maha võetud owro. minu arust on isegi animes see ülepingutatud kui valitseja ei tea mitte tuhkagi sellest mis tal riigis toimub.


That wouldn't be the first or the last time. Reaalsusest irdunud valitsejaid leiab läbi ajaloo piisavates numbrites, eriti kui vaadata neid, kes omavad ainuvõimu. Rooma impeerium pakub siin kindlasti nii mõnegi näite :)

Tsiteerin::
pole veel lõppu jõudnud, aga minu jaoks ei tõuse see eriti keskmisest animest kõrgemale. ju siis tegemist minu suutmatusega sellest samamoodi aru saada.


Noh, nagu ma ka oma minirevüüs mainisin, see anime võtab eriti hästi selle vormi, mida vaataja talle suvatseb anda. Võiks ju väita, et seda teeb iga teos, ükskõik kui halb see ka poleks. Aga minu arust on Utawarerumono tugevus just selles, et ta ongi niimoodi ülesse ehitatud, et erineva seostamisvõimega inimesed saaksid erinevaid elamusi. wink
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 26, 2006 20:51    Teema: Vasta viitega

Oh lahe veel üks debatt?
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 27, 2006 12:44    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Sel, mida ma siinkohal silmas pidasin, pole midagi pistmist tegelaste psühholoogilise sügavusega (sest see jääb kõigest hoolimata keskpärasele tasemele). Viitasin sellele, et pole juba tükk aega näinud animet, kus oleks niivõrd kirev-värvikas tegelaste galerii.

kena, siis mõtlesin seda väljendit lugedes lihtsalt teisiti. samas tuli peale sinu selgitust pähe "Sister Princessi" 12 õde. natuke ülekohtune neid võrrelda, aga seal on ka suht samasugune "värvikas" seltskond.
Tsiteerin::
Mul pole hetkel aega pikalt seletada (tööleminek), aga esimesel vaatlusel tundub, et pea kõik Jungilikud arhetüübid on selles animes esindatud.

miks just selles animes need sulle silma jäävad? st, kas see on tõesti ainuke anime milles oled neid leidnud või lihtsalt näed neid sellepärast, et anime sind huvitab ja pöörad rohkem tähelepanu tegelastele?

Tsiteerin::
See anime pigem kõditab seda õiget suure skaala närvi, mis käib ka näiteks heade strateegiamängudega kaasas. Jällegi, strateegiale pole liiga süviti lähenetud, anime keskendub pigem muudele aspektidele. Ent strateegiline osa on täiesti olemas ja kaunis nauditaval kujul, kuna vaatajale antakse nn. ots kätte ja jäetakse ruumi edasimõtlemiseks. See toimib eriti hästi juhul, kui osasid ei vaadata kiiresti üksteise järel, vaid nädalase vahega wink

ei, ei oska mõnu tunda mingist kiirest üldises plaanis vallutuskäigust või sõjast ülelibisemises. st, mina ütleks, et sõjaline pool on üsna kesine, ei jätnud mingit muljet, ei tõmmanud ka kaasa ega pannud mõtlema mingite strateeegiliste nipikeste üle. tagantjärgi tuleb ainult meelde, et "aa, võtame küla kokku ja vallutame pealinna ära. näe, mõned külad veel. ja näe, pealinn ongi vallutatud". ja ega teisest/kolmandast sõjakäigust plaju rohkem meeles ole.
Tsiteerin::
That wouldn't be the first or the last time. Reaalsusest irdunud valitsejaid leiab läbi ajaloo piisavates numbrites, eriti kui vaadata neid, kes omavad ainuvõimu. Rooma impeerium pakub siin kindlasti nii mõnegi näite :)

nagu selliseid kes ei tea, et ülestõusnud talupojad linna müüride all on? igaljuhul sellegipoolest oli see tegelaskuju minu arust natuke ülepingutatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 01:37    Teema: Vasta viitega

spoiler! spoiler! spoiler! spoiler! spoiler! spoiler! spoiler! spoiler! spoiler! spoiler! spoiler! spoiler!

"See kellest lauldakse" on võtnud mind enda kütkeisse, saavutades minu anime edetabelis esikoha ja kõik järgnev võib olla selle tõttu ka mitte just kõige objektiivsem aga ma üritan.

erick kirjutas:
aga esimesel vaatlusel tundub, et pea kõik Jungilikud arhetüübid on selles animes esindatud.

Julgen väita et loo autorid ei võtnud Jungist eeskuju, pigem meeste aabitsast naistüüpide kohta- igale maitsele oma või midagi säärast. Nagu asjatundlikumad inimesed teavad on anime siiski välja kasvanud mängust, mis, üllatus üllatus, kuulub H kategooriasse. Tegelased on aga nii hästi välja töötatud, et H teemat pole animesse tarvis- see oleks pigem pinnuks silma.

Tõden aga et palju on tegelastes lapsiku maailmavaadet ja et tunnetega on vahest üle pingutatud- eriti "wannabe evil" võimupositsiooni omavate nolkide puhul.- Need kannatab ära, sest ka minu silmis on tegu ühe paremeni välja mõeldud tegelastega animega, mis viimastel aastatel vaatajaid rõõmustanud.

Ja veel natuke tegelaste puuduste kohta, kõhklusmomente on liiga palju, "ah meie talunikke tapetakse, vaatame, ajame juttu natuke", "kas keegi teed tahab?" - paljudel momentidel, kus oleks tarvis kiiremat tegutsemist, haigutavad seal hoopis arusaamatud pausid.

Lapsikust võib seletada ehk natuke sellega, et tegu on kas meie ühikonna või sellega alternatiivse ühiskonna tulevikuga, kus vanematest aegadest usaldusväärsed allikad puuduvad- levinud on pigem müüdid, legendid ja muu säärane ning vanade moraalide asemele on kujunenud mõneti natuke erinevad. Ja osadele on saanud õnneks omada müstiliselt tugevaid mänguasju- see üldjuhul ei saa kohe kuidagi hästi mõjuda: power corrupts.

Ahjaa, meestegelaste kohta niipalju et H mängus peategelase ja teiste meestegelaste vahel õnneks rõvedusi polnud ja seega neid mitte mingil kujul animes ka ei esine, leida võib ainult ustavat vasalli austust enda isanda vastu. -aga ka meestegelased on ka kõik tugevate isiksustega, neid pikemalt ei viitsi lahata.
:edit: Unustasin mainida et kaksikud (Dori ja Gura) on meessoost.

ruri kirjutas:
samas tuli peale sinu selgitust pähe "Sister Princessi" 12 õde.

Palju sul seitsme põialpoisi pähe tulemisest puudu ei jäänud- ehk jätsid varuks järgmiseks korraks?

erick kirjutas:
kauni pealispinna all on tegu ka päris sügava ja läbimõeldud teosega

Selle lausega ma nõustun, lugu on läbi mõeldud, mitte nagu mõne anime puhul (mida ma siinkohal hoidun nimetamast), kus võetud hunnik sümboleid ja need eksootikaks sisse visatud. Siin omavad sümbolid siiski tähendusi ja ei tundu mõtetu fillerina.

ruri kirjutas:
ei, ei oska mõnu tunda mingist kiirest üldises plaanis vallutuskäigust või sõjast ülelibisemises. st, mina ütleks, et sõjaline pool on üsna kesine, ei jätnud mingit muljet, ei tõmmanud ka kaasa ega pannud mõtlema mingite strateeegiliste nipikeste üle. tagantjärgi tuleb ainult meelde, et "aa, võtame küla kokku ja vallutame pealinna ära. näe, mõned külad veel. ja näe, pealinn ongi vallutatud". ja ega teisest/kolmandast sõjakäigust plaju rohkem meeles ole.


Tõsi, see lugu on t e m p o k a s, see juhtub tavaliselt siis, kui ainet väga palju ja osasid ette antud kindel hulk vastavalt hooaja pikkusele. Võib väita et kui nad oleksid 39 osa peale läinud, oleksid nad suutnud sõjastseenid põhjalikumalt välja tuua, siis oleks lugu olnud mõõdukam- aga üks tempokas lugu vahelduseks on, vähemalt minule, väga värskendav.

"Sisemise deemoni" temaatikast ei viitsi pikalt jahvatada, aga see on teoses küllalti rahuldaval kujul välja toodud.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 01, 2006 22:50    Teema: Vasta viitega

ruri, ei viitsi sinuga nii väikeste asjade üle pikemalt vaieldagi emm

Let's agree to disagree. Btw, sul on täielik õigus Utawarerumonole oma review kirjutada, kui soovid wink
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 02, 2006 08:13    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Let's agree to disagree. Btw, sul on täielik õigus Utawarerumonole oma review kirjutada, kui soovid wink

kas oma arvamuse avaldamiseks muud võimalust pole kui ülevaate kirjutamine (või esimese kirjutaja tagantkiitmine)? sellisel juhul tundub, et ma pean animete kohalt päris vait jääma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ritsuka



Liitunud: 1 Okt 2006
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 02, 2006 20:05    Teema: Re: Utawarerumono! Vasta viitega

Minul jääb see minu vaadatud animetest kesk kohale, sest millegiks eriliseks ma seda ei pea. :P

Ja väikene märkus sinu avatari kohta blindfolded : kas sa tead, et su avatar ei tohi ületada 50x50 pikslit? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 03, 2006 21:52    Teema: Vasta viitega

ruri, pidasin silmas seda, et kuna sul on selle anime kohta palju öelda, äkki sa siis vormistad asja lihtsalt ära :P
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 16, 2006 08:15    Teema: Vasta viitega

Vaatasin selle samuti läbi. Esialgu tõesti tundus, et tegu on keskpärasema animega ning temaatika mõttes veidi "Juuni Kokki" poole, aga lõpule lähenedes tuli hoopis muu teema sisse ja see tegi minu meelest asja kõvasti huvitavamaks. Kokkuvõttes oli see minu jaoks ikka üle keskmise kraam.
Kui kirjust tegelaskujude seltskonnast rääkida, siis kahjuks ei puudunud ka hüsteeriliselt kriiskav paha tegelane, kellele on suur relv kätte antud. Minu meelest on pahade tegelaste hästi vastikuks tegemine veidi küündimatu, kindlasti oleks võimalik asju veidi loovamalt kujutada.
Mis sisusse puutub, siis minu meelest on lahe, kui kõike kandikul ette ei kanta - Utawarerumono tagaplaani lugu on praktiliselt samaväärne põhilooga ja sellest antakse aimu lühikeste meenutustega. Samas jäid osad asjad seetõttu ka veidi segaseks.

Näiteks (ETTEVAATUST, NÜÜD TULEB SPOILER):

Kuidas sai selle maa-aluse laboratooriumi võti Eruru kätte? Kui Iceman sealt põgenes, anti see Mikoto kätte, aga Mikoto ju lammutati organiteks lahti.
See jäi ka lahtiseks, kas Hakuorou tappis siis oma naise ja 100 inimest veel ära või mitte

_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Esm Okt 16, 2006 11:52    Teema: Vasta viitega

tundub huvitav
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2007 16:53    Teema: Vasta viitega

Muidu mulle igasugused veristamised ei meeldi, aga vaatasin selle anime ikkagi ära. Väga lahe, mõnusad tegelased, põnevad sündmused, igati huvitav, sisustas hästi need kaks päeva, mil ma kodus haige pidin olema T_T :) LaLaLaa
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2007 17:40    Teema: Vasta viitega

:) Super anime.

Väga põnev, ei muutugi igavaks. Lihtsalt ei muutu.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 00:46    Teema: Vasta viitega

shameless bump

24. juunil, mis ei olegi enam mägede taga, lastakse välja
Utawarerumono OVA mis vähemalt tutvustuse järgi tundub üsna nõrk. Samas, kes meist poleks Utawarerumono esimesi osi vaadates arvanud, et tegemist on üsna keskpärase animega, mis tõenäoliselt üllatada ei suuda. Suur eksimus.

Lisaks soovitaksin kõigil läbi mängida Utawarerumono mäng. Ei soovita noortele, kuna sisaldab vägivalda ja piksleid teatud organite asemel. Aga tegemist on vähemalt minu tagaishoidliku isiksuse arust üle prahi eroge'ga, mis on märksa parem nendest üksikutest eroge'dest, mis 15 minutit pärast installimist prügikasti lennanud on. Oma panuse mängule annavad monotoonsele (kuid kaugeltki mitte igavale) lugemisele turn-based strategy stiilis lahingud. Soundtrack sobib isegi väljaspool mängu kuulamiseks ja visuaalne külg, mis on küll ajastule vastava resolutsiooniga, on ülimalt kena.

Ahjaa, tegemist on ühe mu lemmikanimega =)

EDIT: Character design tundub seal pildil üsna jube. Pean mainima, et mängu disain oli siiski parem kui anime oma, aga see tundub juba üsna halb.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 09, 2009 00:10    Teema: Vasta viitega

w00t, keegi räägib sellest animest! :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: