OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Manga hankimine
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 10:07    Teema: Vasta viitega

No lugemisrõõmu leiaksid Helsingist need, kes ikka soome keelt valdavad. Neid mida ma seal näinud olen, mangad, on neil seal oma emakeelde tõlgitud (ja hind 5 eurot, mis odav tegelikult) :/ Apollos siis jah, tuttavam inglise keel ,)
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 13:37    Teema: Vasta viitega

jah, seal on üle kahe poe kus neid on rohem kui eesti poodides kokku, ja LISAKS sellele on seal kaks (võibolla rohkem aga ma tean kahte) spets poodi koiomiksite jaoks kus on oletatavasti siis ka suursugune mangavalik. lisaks sellele on olemas ka minuteada siin see foorum, ma näiteks ütlen et hei mehed, ma lähen järgmisel nädalal soome mangasi ostma - tahate midagi? hoiuan silmad lahti, kui tagasi olen siis ütlen mida leidsin ja arveldame rahadega - kui midagi eriti spetsi on siis msn jne. ja seal ei ole kallim eriti ja muideks on minuarust jabur väita et inimene ei saa hakkama soome keele lugemisega kui ta valdab vabalt eesti keelt - raske ehk jah algug aga no olgem ausad, se on nii lihtsalt õpitav keel eestlastele et oleks nagu häbi seetõttu mangat mitte lugeda et ta on soome keeles. ja vabandan et helsinki kirjutasin, olen harjund seda sõna enamasti soome keeles kirjutama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 14:27    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
muideks on minuarust jabur väita et inimene ei saa hakkama soome keele lugemisega kui ta valdab vabalt eesti keelt.


Jep, sellega ma tõesti nõustun, et enamus eestlasi saaks suurema raskuseta hakkama soome keele lugemisega (seal ei ole ju midagi keerulist, lihtsalt hulga rohkem "y"-tähti). Probleem peitub pigem ikka loetud tektist arusaamises.

Minu soome keele sõnavara piirdub küll paari sõnaga (lisaks eesti keelele sarnaste sõnade ja võõrsõnade mis mõlemas keeles enamvähem samad). Vaid mangade lugemiseks ma küll ei kavatse soome keelt ära õppida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 27, 2006 17:40    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
ma näiteks ütlen et hei mehed, ma lähen järgmisel nädalal soome mangasi ostma - tahate midagi? hoiuan silmad lahti, kui tagasi olen siis ütlen mida leidsin ja arveldame rahadega - kui midagi eriti spetsi on siis msn jne


Ettepanek on iseenesest huvitav, eks me näe, mis tulevik toob.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 17:58    Teema: Vasta viitega

ei lugenud kogu teemat läbi ja arvatavasti on see vana uudis aga mingi valik mangasid oli müügil Kristiine keskuse "Apollo" raamatu poes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 20:09    Teema: Vasta viitega

Morghur kirjutas:
ei lugenud kogu teemat läbi ja arvatavasti on see vana uudis aga mingi valik mangasid oli müügil Kristiine keskuse "Apollo" raamatu poes


kuuldud nähtud. :)
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 23:35    Teema: Vasta viitega

Ma muretsesin oma esimesed ja hetkel ainsad mangad Austreast, see oli muidugi mega reis, oleks raha rohkem olnud oleks ka rohkem mangasi muretsenud, aga tegelikult just siis kui raha oli suht otsas satusin õigesse poodi kust oleks saanud tõsist fänni värki, aga jah loll olin et enne ärahale otsa peale tegin, aga ühe manga ma sealt sain selleks oli 3x3 Augen, no asi oli ikka seda väärt
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Sept 29, 2006 17:34    Teema: Vasta viitega

Tere, foorumirahvas! :)

yuna kirjutas:
Morghur kirjutas:
ei lugenud kogu teemat läbi ja arvatavasti on see vana uudis aga mingi valik mangasid oli müügil Kristiine keskuse "Apollo" raamatu poes


kuuldud nähtud. :)


Kusjuures see valik on muutunud.
Et teadmiseks nendele, kes sinna mitu kuud sattunud pole - valik on juba üpriski suur. Mangasi on täis juba kolm riiult, päris mõnu tunne tekkis seda värvikirevust vaadates. Sealhulgas vanemad - Othello, xxxHolic, the Wallflower, Gundam Seed, Magic Knight Rayearth ja ka täitsa uued - Maison Ikkoku, Rurouni Kenshin, Ghost Hunt, Yu-Gi-Oh isegi ja veel mõned, mis meelde ei jäänud. Boonuseks ka see, et enamus sarju saadaval alates esimesest osast (kuigi näiteks Rurouni oli alates 6. volume'ist).

Ise ei raatsinud ühegi manga peale nõutavat 125.- raisata, sest pole tuttav nendega ja kurat teab, mis bishouneni ma sealt leida võin. Mõni teine isik võib samas väga õnnelikuks saada

/jutt käis Tallinna Apollost ja mõned mangad olid ka odavamad/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 29, 2006 18:01    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ise ei raatsinud ühegi manga peale nõutavat 125.- raisata, sest pole tuttav nendega ja kurat teab, mis bishouneni ma sealt leida võin. Mõni teine isik võib samas väga õnnelikuks saada

/jutt käis Tallinna Apollost ja mõned mangad olid ka odavamad/

Samas on selline viis asju osta päris huvitav :P Saad kasvõi hiljem kellelegi edasi maha müüa. Mina olen sel viisil saanud endale lemmikuteks xxxHOLiC ja Othello. Ka Wallflower on naljakas, kuigi ilmselt mitte kõigile sobiv.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Reede Sept 29, 2006 19:59    Teema: Vasta viitega

Ainuke viga ons elle poega need mangad ei uuene kuidagi! Ma ostsin 2 kuud tagasi sealt omale 3 manga osa kuna teisi polnud ootan nüüd ülejäänut nelja. Igatahes jah, võibolla mitte, varsto rootsi ja sinna anime/manga poodi, kui veab ostan sealt.
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Okt 01, 2006 19:37    Teema: Vasta viitega

Kas Rootsis on mangad rootsikeelsed?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 01, 2006 21:52    Teema: Vasta viitega

zindrel kirjutas:
Kas Rootsis on mangad rootsikeelsed?


Nii ja naa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kuldkala



Liitunud: 17 Okt 2006
Postitusi: 18
Asukoht: Oma kodus, arvuti taga

PostitusPostitatud: Teis Okt 17, 2006 16:03    Teema: Vasta viitega

ise sain selle soomest, stockmannist:)(see on inuyasha 22. osa)
_________________
taks on väike, kuid tubli
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 20:31    Teema: Vasta viitega

Palun aidake mind!!! Mis on uusim Naruto manga?? Tahaks Naruto 2mangasi, sest neid netis nõme lugeda ja kas soovitusi on?? Mõtlesin, et hakkaks Hellsingi ja xxholicut lugema---->mõned soovitavad siin LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 21:09    Teema: Vasta viitega

Narutole sarnasemad mangad -shounen-(mis olid minu arvates loetavad ja mis hetkel pähe tulid):

666 Satan, Shaman King, Flame of Recca, One Piece, Bleach, Hunter x Hunter, D.Gray Man, KIBA, The Law of Ueki, Maho Sensei Negima(ecchi), Black Cat, Dragon Ball

Tase kõrgemal ehk natuke jõhkramad või natuke teistsugused, Berserk, Black Lagoon, Elfen Lied, Change Guy (manhwa), Tenjou Tenge, Koroshiya, Devil and Devil, 3x3 eyes, Battle Royale, Blade of the Immortal, Yougen no Chi, Fate Stay Night, MPD Phsyco,

Ja neid on palju palju veel, aga nendegi läbivaatamiseks kulub vähemalt paar kuud (in case you have a life).

Hellsing oli ka huvitav aga natuke kahtlane (mitte kahtlane halvas mõttes nagu seda on tema manhwa sugulane Priest)

xxxHolic on nn. slice of life stiilis, ehk siis tegeleb eetika, moraali jne probleemidega, pigem selline seinen värk juba.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 21:16    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Narutole sarnasemad mangad -shounen-(mis olid minu arvates loetavad ja mis hetkel pähe tulid):

666 Satan, Shaman King, Flame of Recca, One Piece, Bleach, Hunter x Hunter, D.Gray Man, KIBA, The Law of Ueki, Maho Sensei Negima(ecchi), Black Cat, Dragon Ball

Tase kõrgemal ehk natuke jõhkramad või natuke teistsugused, Berserk, Black Lagoon, Elfen Lied, Change Guy (manhwa), Tenjou Tenge, Koroshiya, Devil and Devil, 3x3 eyes, Battle Royale, Blade of the Immortal, Yougen no Chi, Fate Stay Night, MPD Phsyco,

Ja neid on palju palju veel, aga nendegi läbivaatamiseks kulub vähemalt paar kuud (in case you have a life).

Hellsing oli ka huvitav aga natuke kahtlane (mitte kahtlane halvas mõttes nagu seda on tema manhwa sugulane Priest)

xxxHolic on nn. slice of life stiilis, ehk siis tegeleb eetika, moraali jne probleemidega, pigem selline seinen värk juba.
Thnx, aga milliseid neist eestist saaab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 21:18    Teema: Vasta viitega

Ise olen näinud Flame of Reccat ja One Piece
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 21:40    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Thnx, aga milliseid neist eestist saaab?

Paberikandjal vist mitte ühtegi // ja minu rahakott ei oleks õnnelik just osade nende legaalse hankimise suhtes nt change guy'l on 28 volume'i praegu väljas ja Berserkil koguni 32.

Legaalselt ostad kas ebayst või tellid internetist (nt. ~krisostomuse kaudu).

Mitte-nii-legaalselt tõmbad fansubitud või juba inglise keeles skännitud kas torrentite (*admin blinding spell* khm, khm, klikka peale eelmisele sõnale), ircga või rawsid saab kõige paremeni vast freeneti võrgu kaudu.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 21:53    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Thnx, aga milliseid neist eestist saaab?

Paberikandjal vist mitte ühtegi //

Ma arvan, et www.kriso.ee'st peaks saama osasid tellida. Eks ta kallim ole, aga saab paberil. Saksa keelsed saaks muidu odavamalt.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 06:58    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Ryujin kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Thnx, aga milliseid neist eestist saaab?

Paberikandjal vist mitte ühtegi //

Ma arvan, et www.kriso.ee'st peaks saama osasid tellida. Eks ta kallim ole, aga saab paberil. Saksa keelsed saaks muidu odavamalt.
Krisost saab saksakeelseid ka ve LaLaLaa Ma õnneks valdan suhteliselt hästi saksa kõnekeelt ja inglise keelt ning üritan narutot vaaadates jaapani keelt ka õppida Muhe Kui palju saksa k. odavamad siis on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 13

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: