OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ERITI SPETS MULTIKAS!!!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 21:41    Teema: Vasta viitega

selge, edaspidi hoian siis omale asjad. mul omal muide savi mis sellest arvate, asi on lihtsalt selles, et ma ei kannata eriti snooblust. ja siin on seda kuidagi eriti palju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 22:37    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
ma ei kannata eriti snooblust


snobism, -bismi
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 22:47    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
alarkivi kirjutas:
ma ei kannata eriti snooblust


snobism, -bismi


Snoobluse hea näide.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 22:54    Teema: Vasta viitega

just, õigus härra juhuslik sangar
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 22:56    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
just, õigus härra juhuslik sangar

Pean vist nime ära muutma, selle üle visatakse juba liigselt nalja. Mis teha, see on mu alias 4-5 foorumis ja kuskil mujal ka veel, niisiis miks ma oleks pidanud rutiini lõhkuma kui ma eestikeelse foorumiga liitusin.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 07:56    Teema: Vasta viitega

ei peagi. se on muide tore , kui nimi on selline, et tekitab teistes soovi ja võimaluse seda väänata ja pöörata ja edasitagasi tõlkida. se ei näita miskit negatiivset- vähemalt minu tuttavate seltsis on se olnud alati tore ja tervitatav. niiet, härra byaccidentgoodguy, ärgem tõrelegem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 08:53    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
selge, edaspidi hoian siis omale asjad. mul omal muide savi mis sellest arvate, asi on lihtsalt selles, et ma ei kannata eriti snooblust. ja siin on seda kuidagi eriti palju.

Ei, ei ole. See, et kõik kohe igasugustele roppustele kaasa ei ela ja oma arvamust avaldavad, ei ole snobism(ma loodan, et sa ikka tead, mida see sõna tähendab).

Ja Random Hero'le - teise vigade parandamine ei ole samuti snobism. Antud juhul oli sõna täiesti valesti kasutatud ning parandus oli õige ning ilma mingi snobismita tehtud(sa võid muidugi tsiteerida, kust sa selle snobismi ilmingu sealt välja lugesid, et ma ootan huviga). Mina näen siin pigem seda, et inimene tunneb ennast isiklikult puudutatuna ning ei oska muud teha selle peale, kui hakata teisi milleski süüdistama. Antud juhul snobismis, mida siiski siin teemas ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 09:41    Teema: Vasta viitega

Üldiselt pean min snobismi all silmas sellist tegevust, kus eelarvamuslikult võetakse mingi asi ja materdatakse maha. Näiteks oli siin multikas meheuhkusi näha, seega snooblus eeldaks selle mahamaterdamist. Seda, et enamus ei oskaks ise midagi sellist tehagi jääb tagaplaanile.

Asi pole roppustes, asi on selles, et leidub 13-14 aastane poisike kes suudab juba nii noorelt flash animatsioone teha.

Byaccidentgoodguy oleks kõige õigem tõlge, juhuslik kangelane on kuidagi imelik. ise olen seda aliast alati tõlgendanud kui inimest, kellel juhtub (ükskord elus) täiesti juhuslikult midagi head ära teha, näiteks põlevast majast laps välja tuua.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 10:44    Teema: Vasta viitega

Asi ei ole roppustes, asi on selles, et keegi üritas nalja teha ja tal tuli see päris paljude arvates halvasti välja. Selle ütlemine ei ole veel snooblus. Samuti ei ole selle rõvedaks nimetamine snooblus.

Pigem on tulemus lihtsalt totaalselt mittenaljakas.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 10:55    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Üldiselt pean min snobismi all silmas sellist tegevust, kus eelarvamuslikult võetakse mingi asi ja materdatakse maha. Näiteks oli siin multikas meheuhkusi näha, seega snooblus eeldaks selle mahamaterdamist. Seda, et enamus ei oskaks ise midagi sellist tehagi jääb tagaplaanile.


Eelarvamuslikult? Minu arvates vaatas enamus selle läbi ilma mingeid eelarvamusi omamata(keegi ei teadnud ju, millest see asi tegelikult on alguses) ja avaldasid arvamust lähtuvalt oma vaatenurgast. Ja see, et näiteks mina ei oskaks sellist asja teha ei ole mingi põhjus, et ma peaks positiivselt sellesse suhtuma, seega jääb see loomulikult tahaplaanile, kuna see, kas ma ise oskan või mitte, ei mängi hindamise juures mingit rolli. Kui mängiks, siis peaks kõik igasuguseid asju taevani kiitma juba lihtsalt sellepärast, et nad ise ei oska.

Random Hero kirjutas:
Asi pole roppustes, asi on selles, et leidub 13-14 aastane poisike kes suudab juba nii noorelt flash animatsioone teha.

Kui asi pole roppustes, siis on ta lihtsalt selles, et see ei ole hästi tehtud. Ausalt öelda ei saa ma hästi aru, miks peaks sellist loomingulist väljendamist taga kiitma. Võiks teine juba nii vana olla, et saab aru mis ta teeb ja ei pea iga saavutuse eest kommi andma. Ma saan aru, et 3,4,5 aastasel kiidad taga, kui mingi uue asjaga hakkama saab või midagi hästi teeb. Kuid ka selles vanuses ei hakkaks keegi kiitma ja tagant utsitama(näe, ilusti tegid, tee veel. hea laps oled) last, kes järsku suguelundeid joonistama hakkab või roppusi kirjutama. Või sina oma last kunagi kiidaks selle eest?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 11:27    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
selge, edaspidi hoian siis omale asjad. mul omal muide savi mis sellest arvate, asi on lihtsalt selles, et ma ei kannata eriti snooblust. ja siin on seda kuidagi eriti palju.

ole hea, hoia jah oma asjad omale. kui ikka paari kommentaari peale, et mulle ei meeldi ja see klipp on rõve ja mõttetu, läheb inimene nii pöördesse, et teisi juhmideks ja snoobideks sõimama hakkab, siis oleks targem maha istuda ja proovida rahulikult mõelda, et kas on ikka vaja ennast traumeerida ja teistele selliseid asju näidata.
Random Hero kirjutas:
Üldiselt pean min snobismi all silmas sellist tegevust, kus eelarvamuslikult võetakse mingi asi ja materdatakse maha.

ma vaatan, et sinu arust on suvaline negatiivne kommentaar maha trampimine, maha materdamine ja nüüd lisaks ka snobism. ära ürita igalpool äärmuslikke asju näha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 11:51    Teema: Vasta viitega

njah. mul on õnneks muudgi teha kui teiesuguste idikatega vaielda. viimane kord kui siia foorumisse oma nina näitan. poleks uskunud, et on olemas sellist munnikarja nagu eesti animefännid. erandid muidugi on olenas, ärge ennast kõik puudutatuna tundge.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 12:07    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
njah. mul on õnneks muudgi teha kui teiesuguste idikatega vaielda. viimane kord kui siia foorumisse oma nina näitan. poleks uskunud, et on olemas sellist munnikarja nagu eesti animefännid. erandid muidugi on olenas, ärge ennast kõik puudutatuna tundge.

:O

natuke pingutad üle minu arust.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 12:13    Teema: Vasta viitega

lugupeetud alarkivi suutis lõplikult tõestada, et ta on ülitundlik, õrnahingeline rõvetsev teismeline ja nõrk veel pealekauba. edu talle tugevamaks saamisel laias maailmas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 12:27    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
lugupeetud alarkivi suutis lõplikult tõestada, et ta on ülitundlik, õrnahingeline rõvetsev teismeline ja nõrk veel pealekauba. edu talle tugevamaks saamisel laias maailmas.

kas õrnahingeline ja rõvetsev saab olla ühes isikus koos?

PS, ta on kõigest 21 aastat vana.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 12:48    Teema: Vasta viitega

Muidugi saab... rõvetseb teistega ja muutub õrnahingeliseks ja tundlikuks siis, kui teised temaga rõvetsevad!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 13:45    Teema: Vasta viitega

nah kui hr. alarkivi ei suuda negatiivseid kommentaare taluda siis vast ei tasuks sellist teemat üldse tekitada?
omad vitsad peksavad :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 15:17    Teema: Vasta viitega

Kohe kiusu pärast tulin siia postitama midagi ebamäärast.

Kaks poolt vaidlevad. Ühte poolt on rohkem. Seega pole nad pooled. Nad on osapooled. Igatahes, ühe osapoole argument on tugevam, teine toob põhjuseks Meie Laste tuleviku ning lõpuks suudab end teise osapoole peale välja vihastada ja lõplikult solvuda. See pole kummagi osapoole süü, üks leidis, et Meie Laste tulevik on teatud asja põhjal kole, teine, et ilus. Tüli tekibki sellest, et kole ei saa olla ilus ja ilus ei saa olla kole.[/sügavmõtteline vms. tekst]

Igastahes, kuskilt üleval pool olevat argumenti kasutades, kui ma ka oskaksin sellist asja teha, ma ei tahaks seda teha.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 15:27    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Kohe kiusu pärast tulin siia postitama midagi ebamäärast.

See õnnestus sul hästi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 18, 2006 15:53    Teema: Vasta viitega

Ma tänan. :P
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: