OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Hellsing OVA
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Nelj Okt 06, 2005 08:30    Teema: Hellsing OVA Vasta viitega

Pisuke reklaamklipp tulevast Hellsing OVA seeriast.

Jooksma hakkab 9. detsembrist käesoleval aastal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kotori



Liitunud: 22 Märts 2005
Postitusi: 34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 06, 2005 18:11    Teema: Vasta viitega

OH , ma juba ootan seda. Hellsing oli väga hea anime minu arvates ja tutvustuse põhjal (kuigi ega see eriti pikk ei olnud) tundub , et seegi tuleb huvitav.
_________________
Vale le pera vivir, pero siempre a yuda tener un angel que te cuide!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 17, 2005 14:55    Teema: Vasta viitega

No mida veel :P

TUBLID !!!

Jään päevi lugema :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 06, 2005 22:02    Teema: Vasta viitega

üks esimesi animeid mis nägin oli Hellsing, natuke üle kuu aja veel oodata seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 15:26    Teema: Vasta viitega

Nii. ''Hellsing''i teine osa on väljas ja (võimalik spoiler) see oli üpris sarnane originaal ''Hellsing''ile, kui välja arvata, et detaile oli rohkem ja mõni pisiasi oli lisatud
Hetkel on need ka päris hea kvaliteediga YouTube's üleval. Vaadake, kuni veel saate :P
Ja mida rohkem ma OVAt vaatan, seda paremini ma sellest arvan. Alucard on päris nunnu, kui välja arvata, et tal on need imelikud mantikori-hambad.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 18:14    Teema: Vasta viitega

n00b küsimus et kas lihtsalt search youtube "Hellsing OVA" või annab seda kuidagi täpsemalt ka leida?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 16:51    Teema: Vasta viitega

Oksele ajab, nii pask on. Niisiis, teen teisest osast mingi kokkuvõtte, loodan et spoilereid ei ole.

Esiteks, Alucard'i Casull'i magasin mahutab 6 kuuli, Alucard põmmutab sellega nagu automaadiga.

Teiseks, vere ja fake-õudusega on tohutult üle pingutatud.

Kolmandaks, see, kuidas inglise keelt hääldatakse on hale igas mõõtmes, mu ema oskab ka paremini, kuigi pole kunagi õppinud. Saksakeelset päritolu "Fräulein" mida kasutatakse esimeses osas riivab samuti kõrva.

Neljandaks, Integra on muutunud memmekaks, higistab, ehmatab ja muretseb Celase pärast.
5) Engrish
6) Alucardi joonistusstiil, mis on tohutult alla käinud koos tema isiksusega.
7) ropendamine
8) Kopeerimine, kuid heade kohtade väljajätmine, näiteks see kuidas Walter lendavaid kuule lõikus
9) Celas'e seiyuu
10) Alucard'i seiyuu pole ka kõige parem
11) Doom'ist pärit helieffektide kasutamine GRRRR!
12) muude ülivanade-ülilevinud-ülistandartsete heliefektide kasutamine, kas siis tõesti polnud niipalju raha, et lasta mõnel süntesaatori peal paar uut teha???
13) jap-english, kasutatakse ingliskeelseid sõnu seal, kus kõlbaks ilusti ka jaapanikeelsed sõnad, hääldus on muidugi kohutav.
14) Celas on julm ja kole, rinnad on tal koomiliselt suured, ju on kunagi tahetud teha lolli-blondi-rinnakat tegelast.
15) Teise osa lõpus räägivad Walter ja Integra Star Wars'ist, Han Solo'st ja tema laevast Millenium Falcon.

Ainus asi mida pean kiitma on väga suur detailsus joonistamisel, mis puudus esimesel versioonil. Muidugi laadisin ma endale torrentifaili mille kvaliteet oli youtube'st mitmekordselt üle.

*läheb vaatab saksa dub versiooni Alucardi ja Andersoni võitlusest et loputada halba maitset suust*
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 18:04    Teema: Vasta viitega

Nõustun Random Heroga. See OVA on ikka jube : /
Kuid jah...joonistus on väga hea võrreldes vana Hellsingiga.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 12:52    Teema: Vasta viitega

ARVATAVASTI VÄIKESED SPOILERID

minu arvates on hellsing ultimate rohkem hellsing, kui seda seeria kunagi olla suutis. peale vana hellsingi vaatamist umbes kaks aastat tagasi ei vaimustunud ma sellest üldse. miski oli tore jne aga eriti nunnude animede alla ma seda ei liigitanud. aga ova tõi küll kõik mu lootused koju. esiteks täiesti hämmastav, kui stiilipuhtalt ja meisterlikult see visuaalselt teostatud on. teiseks ma ei ole enam ammu näinud ühtegi animed, millel oleks selline tempo juures. peale esimest ova episoodi ma kirusin veidike, et nad endisest hellsingist alternative versionit teevad, kuid nüüd ma mõistan, kui hästi see tegelikult töötab. anime loojad ei pea absoluutselt muretsema loo edasi andmise pärast (mõneti jabur, ma tean) kuna kõigile on see ju niikuinii seeriast ammuilma teada. selle asemel võivad nad keskenduda pisikestele detailidele ning sündmustiku pöörase kiirusega arendada, peatumata paljudel stoori seisukohast tähtsatel stseenidel.

veel kiidaksin ma seda ülepingutatud splatterit, mida random hero ei sallinud. see on minu arvates üks paremini tehtud ülepingutatud splatter üldse. millegi pärast on nii, et anime sarjades ei õnnestu kunagi korralik verevalamine. nt vanas hellsingi seerias, gantzis, kasvõi praegult jooksvas blood+is ja kõige iseloomulikumalt elfen liedis nägi veri ning eriti selle purskamine äärmiselt mannetu välja. mingi ühetonaalne plärakas, mis ei tekitanud vähemalt minus mingit emotsiooni. kindlasti mitte seda, mis selle splatteriga taodeldud oli. kuid hellsing ultimatei splatter tekitab just seda tunnet, mida üks "verepurskamine kaelast" peakski tekitama - põhimõtteliselt ta ei jäta külmaks.

aa ja nüüd kui ma loen seda random hero posti, siis ma lihtsalt pean osadele tema poolt toodud punktidele vastu vaidlema.

Tsiteerin::
Esiteks, Alucard'i Casull'i magasin mahutab 6 kuuli, Alucard põmmutab sellega nagu automaadiga.


okei olgem ausad sellisest animest nagu hellsing otsida mingit militaristlikut loogikat või realismi on täiesti absurdne. luke valentine nt kasutas midagi kärbiku laadset ning tulistas vähemalt sada kuuli, kuid teda hetkeks aega maha võtmas ning relva laadimas ma küll ei näinud. ja üleüldse kas sa kujutad ette alucardi, kes (arvestades kui trigger happy ta on) iga kahe sekundi tagant oma relva laeks ?

Tsiteerin::
Kolmandaks, see, kuidas inglise keelt hääldatakse on hale igas mõõtmes, mu ema oskab ka paremini, kuigi pole kunagi õppinud. Saksakeelset päritolu "Fräulein" mida kasutatakse esimeses osas riivab samuti kõrva.


kahe osa peale kokku ei ole ma kuulnud hellsing ultimatest üle keskmise engrishit veel kordagi. teises osas nad ju peaaegu ei rääkinudki kordagi inglise keeles. võrreldes näiteks gravitationi ova alguskaadritega või speed grapheri kopteristseeniga ei ole hellsingi halb inglise keel minu arvates isegi mainimist väärt.

Tsiteerin::
Neljandaks, Integra on muutunud memmekaks, higistab, ehmatab ja muretseb Celase pärast.


jah tõepoolest, hellsing ultimate on süüdi integrale lõpuks ometi ka mingi isloomu andmise eest. ja mulle jäi mulje, et ta ei muretsenud nii väga celase pärast, kui oma zombistunud alamate pärast, keda celas mingis pöörases raevuhoos halastamatult maha mattis.

Tsiteerin::
Alucardi joonistusstiil, mis on tohutult alla käinud koos tema isiksusega.


taas ei taha nõustuda. minu arvates näeb alucard palju ilusam välja, kui seerias. ja mulle meeldib ka ta iseloom rohkem. (imho oli seeria probleem selles, et alucard paistis mingi hetk liiga võitmatu/haavamatu/kõigutamatu superkangelasena, kellel ei olnud mitte mingit nõrka omadust). kuid ova teine osa algab väga laheda flashbackiga, kus me näeme arvatavasti integrali isa, kes on just alucardi vangistanud ning löödud krahvi. ja kui alucard hiljem ärkab ning avastab, et need olid vaid ta unenäod, kuid samas millegi pärast veritseb, siis minu arvates annab see mõitsa, et ka võitmatul draculal on omad deemonid. mida iseloomustab ka luke valentiniga võideldes viimase karje, et sa oled ju koletis, mille peale alucard vägagi mitte talle omaselt vääratab ning hetkeks siiralt morniks ning solvatuks muutub ning midagi "sa oled samasugune nagu kõik teised" laadset poriseb. ohohohoo nolife kuningal on pehmed kohad.

Tsiteerin::
8) Kopeerimine, kuid heade kohtade väljajätmine, näiteks see kuidas Walter lendavaid kuule lõikus


minu teada ei nimetada seda mitte kopeerimiseks vaid seeria summarise´isimiseks või algupärasest seeriast alternatiivse versiooni loomiseks. nagu näiteks armitage poly matrix või escaflowne: girl in gaea jne. kuigi jah, nad oleksid võinud selle ajaloolise stseeni, kus integral rõngastatud kurjamile risti näkku tulistab sisse jätta.

audio ning doomi ja star warsi kohta ma ei oska midagi öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 14:28    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:

Tsiteerin::
Alucardi joonistusstiil, mis on tohutult alla käinud koos tema isiksusega.


taas ei taha nõustuda. minu arvates näeb alucard palju ilusam välja, kui seerias.


Seerias nägi Alucard natuke ilusam välja, minuarust, kuid seeria-Alucard ei saa siiski võistelda OVA-Alucardi detailirohkusega. Esimeses episoodis häiris Alucard mind tõsiselt. Ta natuke hallikas nahk ja liiga pikad jäsemed olid minuarust niii koledad :( Ja neid mantikori-hambaid ei kannatanud ma ka mitte üks raas. Neid hambaid ju lausa tõsteti esiplaanile, kui minuarust on õiged vampiirihambad ikkagi üldjoontes inimhammaste moodi, ainult kihvad on umbes sellised, nagu näiteks hundil.
Teises episoodis tundus aga kogu Alucardi välimus kuidagi ümbrustikku sulavat ja kõik klõpsatas paika. Enam ei näidatud tema koledaid hambaid nii tihti ja ka pikad jäsemed ei tundunud enam kohatud.

kammerer kirjutas:

ja mulle meeldib ka ta iseloom rohkem. (imho oli seeria probleem selles, et alucard paistis mingi hetk liiga võitmatu/haavamatu/kõigutamatu superkangelasena, kellel ei olnud mitte mingit nõrka omadust). kuid ova teine osa algab väga laheda flashbackiga, kus me näeme arvatavasti integrali isa


Mina isiklikult arvan, et see isik, kes seal Alucardi kiusas, oli pigem Van Hellsing, kes oli ju esimene inimene, kes Draculat võitis wink
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 15:32    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mina isiklikult arvan, et see isik, kes seal Alucardi kiusas, oli pigem Van Hellsing, kes oli ju esimene inimene, kes Draculat võitis wink


mnjaa, nii ta arvatavasti oli :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 21:14    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:




aa ja nüüd kui ma loen seda random hero posti, siis ma lihtsalt pean osadele tema poolt toodud punktidele vastu vaidlema.

Tsiteerin::
Esiteks, Alucard'i Casull'i magasin mahutab 6 kuuli, Alucard põmmutab sellega nagu automaadiga.


okei olgem ausad sellisest animest nagu hellsing otsida mingit militaristlikut loogikat või realismi on täiesti absurdne. luke valentine nt kasutas midagi kärbiku laadset ning tulistas vähemalt sada kuuli, kuid teda hetkeks aega maha võtmas ning relva laadimas ma küll ei näinud. ja üleüldse kas sa kujutad ette alucardi, kes (arvestades kui trigger happy ta on) iga kahe sekundi tagant oma relva laeks ?

Originaalis tegid mõlemad relvad ilusti klõkk-klõkk.


Tsiteerin::
mida iseloomustab ka luke valentiniga võideldes viimase karje, et sa oled ju koletis, mille peale alucard vägagi mitte talle omaselt vääratab ning hetkeks siiralt morniks ning solvatuks muutub ning midagi "sa oled samasugune nagu kõik teised" laadset poriseb. ohohohoo nolife kuningal on pehmed kohad.


Originaalist, minu lemmikkoht muuseas:

Anderson: Sa põrgulik koletis!
Alucard: Tänan komplimendi eest. Ja kes teie olete? Inimene? Koer? Või olete ka teie üks koletis?
[/quote]
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 03, 2006 01:13    Teema: Vasta viitega

Minul on aga siiamaani mõistatusks jäänud, kuidas see esimene van Hellsing Alucard'i ära võitis. Kui vaatad, kuidas Alucard muundub ja kuidas teisi tapab ja samas näidati teises OVA osas, kuidas esimene van Hellsing talle lihtsalt rusikaga vaia rinda tagus siis... ei kujuta ette, mis võimed kül tal olema pidid või kuidas ta Alucard'i sellisesse seisundisse sai, et talle mingi vaia rindu sai ja et Alucard'ile sellest vaiast piisas, et kaotada. Lappis teine ju ennast isegi siis kokku, kui Anderson tal pea maha võttis...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 03, 2006 12:18    Teema: Vasta viitega

no seal oli raudselt mingi neiu ja reetmine armuvalu jne mängus - nagu tavaliselt ikka :) (hellsing mainis ka seal mingit naist hoopide vahel)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Sept 03, 2006 12:33    Teema: Vasta viitega

Koletised ei tapa koletisi. Inimesed on need, kes koletisi tapavad. Ehk piisab lihtsalt sellest, kui Alucard une pealt tabada, et talle ots peale teha?
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 03, 2006 12:49    Teema: Vasta viitega

bram stokkeri järgi küll, kuid ma kardan, alucardi unepealt ootamatult tabada oleks veits keeruline. (kuid van hellsing oli kahtlemata vägaväga keeruline mees)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Sept 03, 2006 13:31    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
no seal oli raudselt mingi neiu ja reetmine armuvalu jne mängus - nagu tavaliselt ikka :) (hellsing mainis ka seal mingit naist hoopide vahel)

Äkki keegi Celase sarnane?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Sept 03, 2006 14:16    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
bram stokkeri järgi küll, kuid ma kardan, alucardi unepealt ootamatult tabada oleks veits keeruline. (kuid van hellsing oli kahtlemata vägaväga keeruline mees)


Alucardi unepealt tabada oleks keeruline? Isegi 'no-life king' peab vahel magama (nagu OVA teise episoodi alguses näha oli). Võibolla on Alucard nüüd lihtsalt ettevaatlikumaks muutunud? Ja ta on sada aastat kogemusi kogunud. Ehk on ta selle saja aastaga tugevamaks muutunud? Enamikes vampiirilugudes on ju sedasi, et mida vanem on vampiir, seda tugevam ta on.
Kuigi sellest pole ma ikka päriselt aru saanud, MIKS Alucard Hellsingide peret teenib?
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 03, 2006 16:58    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Alucardi unepealt tabada oleks keeruline? Isegi 'no-life king' peab vahel magama (nagu OVA teise episoodi alguses näha oli). Võibolla on Alucard nüüd lihtsalt ettevaatlikumaks muutunud? Ja ta on sada aastat kogemusi kogunud. Ehk on ta selle saja aastaga tugevamaks muutunud? Enamikes vampiirilugudes on ju sedasi, et mida vanem on vampiir, seda tugevam ta on.
Kuigi sellest pole ma ikka päriselt aru saanud, MIKS Alucard Hellsingide peret teenib?


jah magama peab ta kindlasti, kuid ta ei viska ju arvatavasti lihtsalt elutoas diivanile pikali. ja teatavasti on vampiirid tuntud igasugu hüpnotiseerivate vigurite poolest ja enda kuju muundamise jne.
tegelikult, kui ma järgi mõtles, siis ma ka täpselt ei tea, miks ta hellsingi heaks töötab. sest tegelikult on ta ju mitmeid kordi tugevam, kui kõik selle töötajad. ma kaldun arvama, et tegu on kas mingi lubadusega, mis ta andis nt integrali isale, või van hellsingile või integrale endale. au küsimus nö. või siis alistumise värk, et hellsing ju algupäraselt ta vangistaski ja nüüd omavad nad ta üle mingit veto powerit, millega nad teda kontrollivad. (olete ju tähelepannud, et enne võitlusi või nende ajal alucard pobiseb oma kindasse igasugu lahedaid ridu nagu rakendan esimese astme kontrolli või siis kolmanda astme jõukasutus on lubatud või midagi sarnast - põhimõtteliselt oleks see ju nagu kellelti loa küsimine.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Sept 03, 2006 18:24    Teema: Vasta viitega

Mingis osas Alucard ütles Integrale:

"Pakt, mille ma sinu isaga sõlmisin kehtib edasi."
Ei mäleta mis osast ja täpselt millise sõnastusega, kuid nii see oli.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: