OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

KIBA

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Juun 20, 2006 22:51    Teema: KIBA Vasta viitega

IRW

Hakkasin vaatama seda täna ja jõudsin kõik 12 osa ära vaadata mis on siiamaani subbitud ja ma pean ytlema seda et ta mulle meelids.

Ja mis mulle selles meeldis, hmm...
No näiteks se stoorilain et on mingi noormees kes ei kuulu oma aega vaid kuulub kuskile teise aega ja maailma osati justkui veiko beliase raamatust a no samas ka mitte a no sarnasusi on just tegelaskujul.
Ja siis seal on selline spiritite võitlus se spiritite värk on selline pokemoni tyypi et nad võitlevad omavahel ja siis kes on tugevam see teeb teisele ära a no se on selline lihtne seletus asjale.

Räägime väheke asjast ka

et siis on poiss ja ta läheb läbi portaali (jälle kõik on lihtsustatud et tegelt on se pikem ja keerulisem lugu) ja siis ta hakkab ennast treenima ja siis siis siis on seal ilusad printsessid kes langevad loogu et ta on nii võimas ja uskumatult ilus mees irw et seal maailmas midagi sellist ei leidu kui zed (peategelase nimi) kajkuks se 12 osa lõppes kyll väga põnevas kohas ei tea kohe kuidas jaksan uut osa oodata (irw) a no õnneks tuleb veel seenädal ergo proxyt ja xxx holicut ning yht koma teist uut veel välja :)

Kui ma Gun x Sword i ära jõuan vaadata millalgi siis ma kirjutan sellest ka et kuidas siis oli või nii...

Se zed i asi kuulub saanrisse Genres: Adventure, Fantasy, Shounen



se vist oligi kõik
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karasu



Liitunud: 25 Juul 2006
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 20:24    Teema: Vasta viitega

KIBA on jah lahe. Kyuuketsuki valib alati normaalsed animed mida subbida LaLaLaa

Praegu on juba 16 osa väljas.

Minu arust on Rebecca suht hulluks minemas, arvatavasti hakkab ta samasuguseks nagu Hugh. :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 01:29    Teema: Vasta viitega

Ma olen 19'ndani vaadanud ja ausalt öelda tahaks näha juba mingit otsade kokkutõmbamist. Asi on huvitav, aga nad nagu jutustavad lugu üsna pikalt. Lähevad mingis suunas mitmelt poolt ja esialgu ei ole eriti kuhugi jõudnud. Kui ma enne ootasin, et millal ja kuidas peategelane oma sõbraga kunagi kokku saab, siis nüüd on juba tekkinud küsimus Roya osas, et mis osa temal mängida on ning mis osa "key spiritid" etendavad seal. Tahaks aga teada, aga nemad ei näita...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 18:33    Teema: Vasta viitega

mulle meeldis se anime algul rohkem nende esimese paari osa puhul nyyd on kuidagi veidraks kiskund aga samas võib öelda et xxxHolic mulle algul eriti ei meeldind kuid nyyd ootan põnevusega uute osade väljatulekut... T_T
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 06, 2006 00:08    Teema: Vasta viitega

Osasi on 31 ja mina olen ikka veel seerias kinni. Roia kohta olen teada saanud, kes on. Zed ja Noah vahelised suhted arenesid ootamatus suunas, Jimoto valitseja Hugh üritas key spiriteid enda kätte saada ja Neotoopia hakkab oma Ultimate reeglitega üha rohkem pinda käima. Võõrastele ei seletata neid, aga kui külaline nende vastu eksib, siis aga tapame ära. Ma hakkan juba lootma, et ehk lasevad üle 52 osa seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Nov 06, 2006 11:23    Teema: Vasta viitega

Kardan, et 52 osaga pingutatakse üle. Kuid kui vaadata mis ja kuidas tegevus siia maani kulgenud on, ei paneks imestama kui 78+ osa välja lastakse. Siia maani on toimunud huvitavd pöörded ja ootan järgnevaid osasi.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Esm Nov 06, 2006 17:19    Teema: Vasta viitega

zed käib mulle närvidele oma jäärapäisusega. LaLaLaa .olen hetkel 26nda osa juures
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reinuke



Liitunud: 20 Dets 2009
Postitusi: 20
Asukoht: Tallinn, Eesti

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 07:32    Teema: Vasta viitega

Jäärapäine või mitte, lõppudelõpuks ta tegi ikkagi kõigile margi ette.
Kukutas mitu valitsust, tappis hunnikutes inimesi ja spiriteid ja kõik sellepärast kuna ta tahtis oma sõpru aidata.
Ei saa küll öelda et ta vähe kergemeelne ei olnud, arvestades kuidas ta lasi nii paljudel inimestel end ära kasutada, alustades Rebecast ja lõpetades.. noh, hetkel ei tule ühtegi tegelase nime meelde.
Hetkeks on kõik 51 osa juba väljas ja üsnagi vanad.
Veoh.com-ist on suurhulk osasid kadunud ja pole kusagilt leidnud ka torrentit. Mõtlesin et säilitaks need osad, kuna Kiba on minuarust suurepärane anime ning mul on ka väga kahju, et sellest ei ole tehtud mangat.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 15:57    Teema: Vasta viitega

et see on pmst. verisem Yugioh? (Kuigi Jaapani versioonis YGOs oli piisavalt vägivalda)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reinuke



Liitunud: 20 Dets 2009
Postitusi: 20
Asukoht: Tallinn, Eesti

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 18:04    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
et see on pmst. verisem Yugioh? (Kuigi Jaapani versioonis YGOs oli piisavalt vägivalda)

Proovi ülesse leida. Ma luban, et sa ei kahetse seda :)
Yu-Gi-Oh! ?? kaugel sellest.. Pigem midagi Bleachi sarnast kuigi seegi on vale võrdlus. Ei oska samastada seda ühegi animega aga ei saaks ka öelda et ma väga palju neid vaadanud olen.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 19:47    Teema: Vasta viitega

Reinuke kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
et see on pmst. verisem Yugioh? (Kuigi Jaapani versioonis YGOs oli piisavalt vägivalda)

Proovi ülesse leida. Ma luban, et sa ei kahetse seda :)
Yu-Gi-Oh! ?? kaugel sellest.. Pigem midagi Bleachi sarnast kuigi seegi on vale võrdlus. Ei oska samastada seda ühegi animega aga ei saaks ka öelda et ma väga palju neid vaadanud olen.

Njamh, dunno, seal tundus see TCG teema olevat
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reinuke



Liitunud: 20 Dets 2009
Postitusi: 20
Asukoht: Tallinn, Eesti

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 21:34    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Reinuke kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
et see on pmst. verisem Yugioh? (Kuigi Jaapani versioonis YGOs oli piisavalt vägivalda)

Proovi ülesse leida. Ma luban, et sa ei kahetse seda :)
Yu-Gi-Oh! ?? kaugel sellest.. Pigem midagi Bleachi sarnast kuigi seegi on vale võrdlus. Ei oska samastada seda ühegi animega aga ei saaks ka öelda et ma väga palju neid vaadanud olen.

Njamh, dunno, seal tundus see TCG teema olevat

sa vist vaatasid silmad kinni. emm
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 22:14    Teema: Vasta viitega

Reinuke kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Reinuke kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
et see on pmst. verisem Yugioh? (Kuigi Jaapani versioonis YGOs oli piisavalt vägivalda)

Proovi ülesse leida. Ma luban, et sa ei kahetse seda :)
Yu-Gi-Oh! ?? kaugel sellest.. Pigem midagi Bleachi sarnast kuigi seegi on vale võrdlus. Ei oska samastada seda ühegi animega aga ei saaks ka öelda et ma väga palju neid vaadanud olen.

Njamh, dunno, seal tundus see TCG teema olevat

sa vist vaatasid silmad kinni. emm

ma pole Kibat vaadanudki. Aga need shard asjad tunduvad YGO kaartide või pokemoni pokeballide moodi olevat, asi, kust tuleb koletis välja ja võitleb teise koletisega..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: