OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

parimad manga-kad
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 15:20    Teema: parimad manga-kad Vasta viitega

Et kes on siis teie arust head manga autorid. Ise tõstaks esile:

Clamp
Need neli naist on loonud sellised mangad nagu Ghobits, Rg Veda jne. Nende puhul polegi niivõrd oluline joonistusstiil vaid lugu. Eriti meeldib see, kuidas nad oma uuemates teostes kasutavad vanade teoste tegelasi(Tsubasa) ja kuidas raamatud omavahel seotud on(Tsubasa ja xxxHolic)

Ken Akamatsu
Järjekordselt tooks esile just selle stoori-poole. Akamatsu lood on pikad ning see teebki tegelased usutavamaks, sest mitte keegi ei muutu üleöö. Ta laseb oma tegelastel ise areneda. Joonistusstiil on samuti vaimustav.

Lisaks veel sellised nagu Eiichiro Oda, Akira Toriyama, Gosho Aoyama jpt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 18:09    Teema: Vasta viitega

Akira Toriyama :)

(Jee, 500 postitust =)
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 18:12    Teema: Vasta viitega

Algul maksaks vast mainida, et minu arvamuse kõige suuremaks mõjutajaks on Apollo raamatupoe valik ja autoritega olen tuttav valdavalt vaid ühe nende teose põhjal.

Praeguseks lemmikuks on Rumiko Takahashi ja tema "Maison Ikkoku". Sealsed pildid ei ole nii puhta joonega ja muidu ilusad nagu uuema aja teostel aga sisu on ikka palju tihedam. Ja sealsed tegelased joovad ning suitetavad avalikult ja peavad seda täiesti iseenesest mõistetavaks. 0.o

Miinusteks võiks tuua selle, et Erinevalt DelRey toodangust määrib Gollancz Manga poolt üllitatud raamat üpris kõvasti käsi ja teose selja peale tekivad murdmisjäljed. T_T

"The Wallfloweri" autor Tomako Hayakawal pole kah just kõige hullem. Mulle suht meeldivad tema pisikesed telgitagused jutukesed ja boonusmangad mis jutustavad sellest kuidas ta mingit järjekordset bändi varitsemas käis.

"Othello" , mille autoriks Satomi Ikezawa käib kah aga göölpaueri esialgne vaimustus hakkab mul üle minema. Sama autori "Guru Guru Pon-Chani" ma ilmselt ei ostaks olguki see mingi järjekordse auhinna võitnud.

Clamp jätab mu suht ükskõikseks, ei saa nende fenominist aru. Kui "xxxHolic" oli veel midagi siis naeruväärselt suurte mõõkade vastu on mul allergia.

Ken Akamatsu "Negima" oli esimeseks mangaks mille ostsin aga peale seda kui olin ka teiste autorite loominguga põgusalt tutvunud hakkas vaimustus vähenema. Seda tuleb muidugi tunnistada, et maailm on seal ilusti joonistatud aga näiteks erinevalt "Maison Ikkokust" ei joosnistata selles nibusid välja. Hentai Samuti on tugevaks miinuseks maagiliste kaaride olemasolu. Iuuuuu...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sardokaur



Liitunud: 31 Jan 2003
Postitusi: 64
Asukoht: Midgard

PostitusPostitatud: Laup Aug 12, 2006 16:56    Teema: Vasta viitega

Ehk Adachi ?
_________________
Kupo?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 13, 2006 10:56    Teema: Vasta viitega

Kiyohiko Azuma on üks minu lemmikutest. Teosteks "Azumanga Daioh" ja "Yotsuba!"

Tooks välja veel Hiroya Oku, kes on teinud sellist mangat nagu "Gantz"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 22:00    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:

Ken Akamatsu "Negima"...tuleb muidugi tunnistada, et maailm on seal ilusti joonistatud aga näiteks erinevalt "Maison Ikkokust" ei joosnistata selles nibusid välja. Hentai Samuti on tugevaks miinuseks maagiliste kaaride olemasolu. Iuuuuu...


Ausõna ei mõista su mõttekäiku praegu...Kas tõesti hindad autorit selle järgi kas ta joonistab "nibusid välja" või ei? ???

Samuti võiksid mulle seletada mispärast pead maagiliseid kaarte manga negatiivseks küljeks.
Ära saa valesti aru, ma ei ole su peale pahane, ma lihtsalt ei mõista sind ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 23:33    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
"The Wallfloweri" autor Tomako Hayakawal pole kah just kõige hullem. Mulle suht meeldivad tema pisikesed telgitagused jutukesed ja boonusmangad mis jutustavad sellest kuidas ta mingit järjekordset bändi varitsemas käis.

Selles nõustun sinuga täiesti. Need telgitagused jutukesed ja boonusmangad on lahedad LaLaLaa

Joonistustiili poolest meeldib mulle ilmselt kõige rohkem Arina Tanemura. No nii ilusat joonistustiili pole ma veel kellelgi teisel näinud : )
Mõned näited: 1, 2, 3. Need ülisuured silmad võivad olla võibolla veidi harjumatud, aga see eest on nad täis emotsioone.

Teine, keda võib mingil määral lemmikuks nimetada, on Satomi Ikezawa. Tema teostest olen kokku puutunud kahjuks aind "Othelloga". Tal on selline armas joonistustiil, kuigi suud on minu arvates veits liiga väljatoodud. Sama skiidaks väga tema oskust stiilseid riideid joonistada. Tavaliselt ma riietust üldse tähele ei pane, kuid siin võib mainida, et tõesti head on.

Kolmandana ehk tooks välja CLAMPi just "xxxHOLiC'u" pärast. Huvitav ja müstiline aura on sellel mangal. Tegelaste kehad on küll veidike piklikud, kuid üleüldise stiiliga sobib see hästi kokku. Manga enda juures meeldib mulle aga kõige enam sisu. Müstiline ja filosoofiline. Just selline, nagu mulle meeldib :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 01:06    Teema: Vasta viitega

See Tanemura teine pilt - kas Time Stranger Kyoko kui ma ei eksi(samas ei ole see ka võimatu, minu eksimine nimelt).

Ka mulle meeldib xxxHolic just neil nn. sisulistel põhjustel, mille sa välja tõid. Positiivse küljena võiks tuua välja ka Watanuki humoorika karakteri, ilma milleta see manga tõenäoliselt nii hästi ei toimiks :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 09:39    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
See Tanemura teine pilt - kas Time Stranger Kyoko kui ma ei eksi(samas ei ole see ka võimatu, minu eksimine nimelt).

Tegu on siiski pildiga Kamikaze Kaitou Jeanne Artbookist. Time strangeri Kyokot pole ma lugenud, kui pilte olen näinud. Stiil on täiesti sama küll :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 16:09    Teema: Vasta viitega

Ken Akamatsu

Tema Love Hina anime lõi mind oimetuks nagu oleks vasaraga pähe saanud. Siinkohal ei ole tegemist väljendiga, loo story oli nii kaasahaarav, et Christmas special pani nutma ja lõpp oli ka niiväga puudutav.

Manga lugesin hiljem läbi ja ka meeldis väga.


Muidu mul puudub objektiivne võrdlusmaterjal, kas keegi tahaks mulle midagi lugemiseks laenata? LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 19:23    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
jackwood kirjutas:

Ken Akamatsu "Negima"...tuleb muidugi tunnistada, et maailm on seal ilusti joonistatud aga näiteks erinevalt "Maison Ikkokust" ei joosnistata selles nibusid välja. Hentai Samuti on tugevaks miinuseks maagiliste kaaride olemasolu. Iuuuuu...


Ausõna ei mõista su mõttekäiku praegu...Kas tõesti hindad autorit selle järgi kas ta joonistab "nibusid välja" või ei? ???

Samuti võiksid mulle seletada mispärast pead maagiliseid kaarte manga negatiivseks küljeks.
Ära saa valesti aru, ma ei ole su peale pahane, ma lihtsalt ei mõista sind ???


Mulle ei meeldi eriti poliitiliselt korrektsed asjad. Näiteks "Tuvikesi" või "Benny Hilli" vaataks ma iga kell ennem kui "Sõpru". Kui juba joonistatakse paljaid kasvuhormoone ja implataate täis topitud teismelisi koolitüdrukuid siis võiks ikka lõpuni minna mitte jätta nibu kohale auk rinda kujutavas joones (või julmalt üldse mitte midagi joonistades). Inimese keha mittemoonutamine ei tohiks tõsta soovitatavat lugemisiga 16 aasta pealt 18 peale kui jalgevahe on siivsalt kellegi käe, rätiku, aurupilvekese jne varjatud.

Ära saa nüüd minust nii aru, et ma mingi tunduvalt üle keskmise nibumaniakk oleksin aga antud asi hakkas mind Negima puhul häirima kuna igas osas on ju õige mitu süzee poolest väga vajalikku (hügieen eelkõige!) küürimisstseeni. "Maison Ikkoku"-s on aga kolme seni loetud raamatu põhjal vaid üks topless stseen.

Maagilised kaardid tunduvad mulle kergema tee valimisena. Kes on enne sellisest asjast kuulnud, et kellegiga tatti pannes tekivad mingid maagilised kaardid!? Tulnukate laevast või valitsuse salalaborist nanomasinate, mis annavad sulle supervõimed, sissevehkimine tundub palju realistlikum.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ottkosmoses



Liitunud: 8 Jan 2006
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Laup Aug 19, 2006 18:52    Teema: Vasta viitega

Oi loo ja kunsti mõlema kõrga taseme eest suur hurraa Hiroaki Samura'le kes joonistanud "Blade of the Immortal'i" ja "Ohikkoshi".
Superhea käega veel Oh! great, kelle lood jäävad küll kõvasti joonistuste varju. Tenjou tenge viimaste osade sisul pole väga vigagi.

Täiesti omaette tundega visuaal on Tsutomu Nihei'l, tuntud eeskätt Blame'i autorina.
Yukito Kishiro varasem öövr täitsa mokkamööda, praegune Last Order ei kõlba, kurb tõdeda, küll mitte kusagile.

Vanakoolilemmikud pioneerid Masamune Shirow ja Osamu Tezuka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 27, 2006 17:31    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:

Maagilised kaardid tunduvad mulle kergema tee valimisena. Kes on enne sellisest asjast kuulnud, et kellegiga tatti pannes tekivad mingid maagilised kaardid!?


Kui ma su kommentaari lugesin, naersin küll päris kõva häälega! LaLaLaa
Ning ma ei arva sinust kui üks "tunduvalt üle keskmise nibumaniakk". Hoopiski mitte, tänan, et oma seisukohti seletasid! :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Crisux



Liitunud: 11 Märts 2004
Postitusi: 47
Asukoht: Tartu//Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 10:12    Teema: Vasta viitega

eiichiro oda
ken akamatsu
hiroyuki takei
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 17:20    Teema: Vasta viitega

Eiichiro Oda

Gosho Aoyama

Rumiko Takahashi
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2007 22:58    Teema: Vasta viitega

Shizuru Seino - mõnus stiil lihtsalt
Ai Yazawa - ustav fänn alates 1 pilgust
Akimine Kamijyo - 38 volumit joonistada nii hästi ja pealegi huvitav ka.
Tegelikult olen ma üpris valiv.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shounen



Liitunud: 1 Juun 2007
Postitusi: 28
Asukoht: ...

PostitusPostitatud: Kolm Aug 08, 2007 13:40    Teema: Vasta viitega

Kuidas te saite unustada mainida ühte parimatest?

Kentaro Miura
- Berserk'i autor ^-^
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Naru-Chan



Liitunud: 22 Märts 2007
Postitusi: 49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2007 22:52    Teema: Vasta viitega

Clamp
Masashi Kishimoto
Maki Murakami
Tomoko Hayakawa
:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 11:57    Teema: Vasta viitega

Akira Toriyama, Rumiko Takahashi. Ja siis muidugi Miyazaki, aga tema teeb rohkem animetest mangasid. E. siis mangad hiljem ning enamus mangasid on tal värvilised. Mul nt. on Howli liikuva kindluse kõik 4 mangat värvilistena.
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Püh Okt 07, 2007 20:03    Teema: Vasta viitega

Karstike kirjutas:
Mul nt. on Howli liikuva kindluse kõik 4 mangat värvilistena.


Kui palju erineb manga animest?

Lisaksin oma loetelusse NINOMIYA Tomoko, arvatavasti mu 1 valik. Nodame Cantabile autor. Tegelasi arendab väga hästi + tuhat muud pôhjust teda armastada.
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: