OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Air Gear

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Karasu



Liitunud: 25 Juul 2006
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 20:20    Teema: Air Gear Vasta viitega

Keegi on seda näinud? Praegu on 14 osa väljas ja tundub suht lahe.

Keegi leiutas uued mootorid, mis on hästi väikesed, ja inimesed hakkasid neid panema oma rulluiskude sisse. Neid rulluiske hakati kutsuma Air Treck, ja nendega sõitjaid Storm Riders. Peategelane, 13 aastane Ikki, Higachuu Ganzu no "Babyface" (Ehk siis Ida püsside Beebinägu) (Ärge küsige kus kohast ta endale nimeks "Babyface" sai :P) elab koos kolme tüdrukuga. Kõige vanema kätte, kes oli sellel ajal veel 8, usaldas Ikki tema isa. Selle kõige vanema nimi on Rika. Rika-nee'st noorem on Ringo, kes on 14. Ja kõige noorema nimi on mul kahjuks meelest läinud :(.
Kõik kolm on Legendaarse AT (Air Treck) meeskonna "Nemuri no mori" (Magav mets :P) liikmed, aga Ikki seda ei tea. Ta avastab nende ära peidetud AT'd ja läheb sõitma. Juhtumisi sattub ta ühte AT poodi, ja kui selle poe omanik näeb, et Ikkil on Nemuri no mori emblem, saadab ta Storm Riderite kokkutulekule, kus Ikkil õnnestub sattuda Battle'sse. Peale seda otsustab ta teha oma enda AT meeskonna.

Minule see anime meeldib väga.
Tirida saab Fansub.tv'st (http://anime.fansub.tv/series.php/795/Air%20Gear/) (Seal on torrentid ja DDLid) või kui te oskate kasutada mIRCu, siis on #Kyuuketsuki kanalis (irc.rizon.net) xdcc bot nimega Simca-Chan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 20:55    Teema: Vasta viitega

Heh, tundub esmamuljel sinu jutu järgi 1 keskmine lasteanime olevat, liigitan kuhugile pokemoni-beyblade sarnaste hulka.
Võin ju eksida, kuid nii see tundub.

Ja kustuta see link kähku ära, muidu Vabarna-senpai saab tigedaks :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karasu



Liitunud: 25 Juul 2006
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 21:00    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Heh, tundub esmamuljel sinu jutu järgi 1 keskmine lasteanime olevat, liigitan kuhugile pokemoni-beyblade sarnaste hulka.
Võin ju eksida, kuid nii see tundub.

Ja kustuta see link kähku ära, muidu Vabarna-senpai saab tigedaks :P


LaLaLaa
See on suht Ecchi. Beybladeiga seda küll võrrelda ei anna. Ja manga järgi vaadates pole see eriti lastekas midagi. Ja 1-14 osas on surnud juba vähemalt kaks inimest. :P

Mis selle lingiga on? Vabalt võin ära kustutada, aga nagu, miks? :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 20:04    Teema: Vasta viitega

op meeldis mulle ma mäletan ja esimene osa oli isegi paljulubavalt meelelahutuslik, kuid millegi pärast peale kolmandat osa jätsin selle pooleli. oh greati manga on arvutis juba pikemat aega ja see tundub küll väga nunnu olevat - vähemalt samal tasemel kui tenjou tenge. juhul kui manga imponeerib, siis hakkan ka animed uuesti vaatama.

meelde on jäänud multast nii palju, et asjal oli kuidagi odav maik juures ja üldiselt oli animatsioon suht kehvake, mida iseloomustasid veel äärmiselt väsinud naljad. kuid ometigi oli kogu see air trecki teema oli suht lahe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 22:11    Teema: Vasta viitega

IRW 0.o See hakkab ju RTL2 pealt mingi ma ei tea see nädal või järgmine nädal, reklaam oli lahe kuid nõustun random heroga see tundub lapsik. emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 22:21    Teema: Vasta viitega

Hinoto kirjutas:
IRW 0.o See hakkab ju RTL2 pealt mingi ma ei tea see nädal või järgmine nädal, reklaam oli lahe kuid nõustun random heroga see tundub lapsik. emm

Vist esimene kord kui keegi foorumis minuga nõustub. LaLaLaa

Aga kui seda varsti näitama hakatakse, eks siis kiikan korra esimese osa ära. Kuigi olen RTL2 animest ikka väga kaugele tõmbunud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Nelj Juul 27, 2006 12:16    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Hinoto kirjutas:
IRW 0.o See hakkab ju RTL2 pealt mingi ma ei tea see nädal või järgmine nädal, reklaam oli lahe kuid nõustun random heroga see tundub lapsik. emm

Vist esimene kord kui keegi foorumis minuga nõustub. LaLaLaa

Aga kui seda varsti näitama hakatakse, eks siis kiikan korra esimese osa ära. Kuigi olen RTL2 animest ikka väga kaugele tõmbunud.


Einoh ma reklaami lihtsalt nägin ju! emm
Ma mõtlesin üldse satti vahetada!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Püh Aug 27, 2006 00:49    Teema: Vasta viitega

mulle semeeldib T_T

Ilusad suurte tissidega tsikid möllavad yhe poisi ymber...
No ja mudugi rulasõiduvõitlused.
Ära tuleks unustada ainult see et too pojuke väideti esimeses osas olevat 13...
Paneme 6 aastat mõtetes otsa ja siis se anime kärab kyll...
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Püh Aug 27, 2006 16:29    Teema: Vasta viitega

Ma nõustun c0en-iga, täitsa vaadatav ja ma ei liigitaks neid eespool mainitud animedega, ikka klass eraldi.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: