OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Boukyaku no Senritsu

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Reede Juul 14, 2006 13:29    Teema: Boukyaku no Senritsu Vasta viitega

Tere

Oma järjekortsetel otsingutel nägemaks midagi uut mida seni veel pole näinud leitsin sellise emm ??? mulle mokkamööda anime.

Mul on kyll tunne et selliseid vorbitakse palju kuid ikkagi ta meeldis mulle.
Mis seal siis oli sellist mis mulle meeldida võis ???... no näiteks peategelane oli norm ta kaaslane oli ka oo koo URRRRRR

// Kunagi 20 sajandil oli suur sõda koletiste ja inimeste vahel. Peale seda suurt sõda on koletised juhtind maailma kuid varjust nad ei ole tulnud avalikkuse ette... No ja siis on seal yks noormees kellest saab Meros Sõdalane ning ta hakkab võitlema nende koletiste vastu.
No ja siis tal on hiTec motikas kelle lenksust saab vibu ja selle vibupeal on tahhomeeter (irw) , et kui ta nooli laseb siis se tahhokas näitab 10k rpm.
No ja siis selle seikluse käigus nikui ikka ta teeb skilli ning lõpul on all mighty//

Naljakas on veel se et seal on ka naissõdalasi ja enne kui nad vibu lasevad peavad nad hõõruma noolt yhel tätuul no meestel on se õlal se ok a naistel on se yhel Tissi peal ja teisel seal Reie peal a mitte põlvejuures vaid seal teisepool Reiepeal irw ja siis kui nad (naised) seda noolt seal hõõruvad siisnad oigavad väga meelalt justkui se oleks midagi väga head...
emm

Genres: Horror, Mecha, Psychological, Science Fiction, Shounen, Supernatural


_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Reede Juul 14, 2006 22:20    Teema: Vasta viitega

Äkki saaksid osutada kust ma selle n.ö. saaksin muretseda?
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Reede Juul 14, 2006 23:01    Teema: Vasta viitega

Boukyaku no Senritsu ekg. Melody Of Oblivion
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Laup Juul 29, 2006 22:09    Teema: Vasta viitega

Jõutsin täna 13 osa vaadatud järjest, aga siis tuli liiga palju segavaid faktoreid, et pidin lõpetama kuid oli suht vaadatav ainuke segav asi oli et kõik n.ö. kangelased kasutasid vibusid, oleks võinud ka midagi muud kasutada, aga ok see võibolla teebki selle anime huvitavamaks. Jätkan mõni teine päev selle vaatamist.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: