OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Trinity Blood

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 00:47    Teema: Trinity Blood Vasta viitega

Ei tea kohe kas keegi on sellest midagi kirjutand või mitte kuna se on juba pool aastat tagasi lõppend sari igaks juhuks vaatasin ka veel foorumis a no silma ei hakand midagi.

Genres: Drama, Fantasy, Horror, Science Fiction, Supernatural
[ adapted from Trinity Blood (manga) ]

Njaa et siis on inimesed ja vampiirid kõik on kiviajast välja tulnd või pigem peaks vist ütlema et välja tulnd teist korda, a seda siis kui vaatate...
Minujaoks on seal animes tibake palju riste ja paavst on seal ka möku a muidu on isegi päris vaadatav.

Seal on Vatikan ja siis on seal vatikanis selline CIA taoline organisatsioon. Peategelane töötab seal organisatsioonis ning ta on uurija pealtnäha möku kui sisu on kõike muud kui möku...
Esimesed 4 osa on selles animes päris põnevad siis mõned osad lohisevad ning peale seda läheb põnevaks.
Joonistusel ja helil pole viga kuigi olen parematki näind samas meeldiv ajaviide ikka :)



Se kõva vampiir on se kuldse käega --->

_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 09:17    Teema: Vasta viitega

Mis ristid ja paavst neil siis on, kui nad kiviajast on?
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 12:21    Teema: Vasta viitega

no seal oli selline acopakolyps ja siis yhiskonna alusmyyrid säilisid.
Kirik on ju riik riigis nö.
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 13:15    Teema: Vasta viitega

Kas olipalju usujura? või oli pooltel asjadel sügavam usutähendus nagu Neon genesis Evangelionil?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 14:13    Teema: Vasta viitega

emm ???

no kui on vampiirid siis ristist mööda ei saa ytleme nii
liturgikasse seal ei laskutud

pigem seda oli käsitletud kui 2 rahvuse vampiirid ja inimesed kooseksisteerimist ning sellest tulenevaid eelarvamusi
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 21, 2006 20:33    Teema: trinity blood Vasta viitega

käisin nõksa aega tagasi saksamaal ja ostsin endale sealt anime teemlisi ajakirju :) ja ühes on hästi põhjalikult trinity blood'ist, ka suur poster mis ehib nüüd mu magamis toa seina LaLaLaa
üldiselt olin ennem seda ära vaadanud seriaali esimese osa ja ei arvanud nagu asjast midagi, aga võib olla polnud mul see moment tuju vaadata hellsingi taolist animed :P üldiselt nüüd olen ma osi rohkem näinud ja arvan, et trinity blood on väga hea anime, ka meeldisid mulle alguse ja lõpu laulud Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 21, 2006 20:58    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks meenutas seeria esimene osa veidike liiga palju Hellsingi ja Triguni. Tundus, et see oleks nimelt need kaks seeriat kokku pandud ja natuke midagi juurde lisatud. Jätsin ka pärast seda seeria pooleli, ei tundunud just väga originaalne olevat, aga parandage mind kui ma väga eksin...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 23:10    Teema: Vasta viitega

Ma lõpetasin just 24. episoodi vaatamise. Kõik oli okei ja nii edasi, kuid mulle lõpp eriti ei meeldinud. Oleks tahdnud natuke rohkem teada saada Cainist, Sethist ja Abelist ja kuidas said neist need, kes nad animes olid (selles flashbackis said Cain ja Abel ju nii kenasti läbi! Miks nad nüüd teineteist vihkavad? Seda ei seletatud eriti).
Kuigi...jah. Lõpp eriti ei meeldinud. Kuigi põnevust sarjas oli, esmaklassilised võitlusstseenid ja Crusnik 02 oli äge LaLaLaa

EDIT: Ja mind pani imestama, et kas Jaapani vampiirid on tõesti siis nii lollid, et ei suuda korraga mõelda ja võidelda?
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 23:27    Teema: Vasta viitega

Ma leidsin natuke aega tagasi, et Mahou lõpetas selle lõpuks ära ja vaatasin ka ise asja lõpuni. Kokkuvõttes polnud paha. Oli actionit, intriige, armastust. Ainult lõpulahing nende kahe vahel jäi kuidagi lahjaks minu arust. Lõpp jäi ka üsna lahtiseks ning oleks ise samuti neid asju teada tahtnud, mida Cliodna mainis. Muidu esimene pool oli nagu selline sissejuhatav pool. Edasi hakkasid mingid intriigid arenema ning tegevus läks huvitavamaks. Tasus vaadata isegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Dets 25, 2007 21:13    Teema: Vasta viitega

Ma kuulsin kusagilt, et sellele animele tehakse teine hooaeg. No ma kuulsin seda tegelikult Youtube'i kommentaaridest, mis pole muidugi just kuigi usaldusväärne teabeallikas ja seepärast ma küsingi siin, et kas teist keegi on ka sellist kuuldust kuulnud, selles suhtes, et wikipedias midagi teise hooaja tegemisega seoses silma ei hakanud.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Dets 26, 2007 00:25    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Minu jaoks meenutas seeria esimene osa veidike liiga palju Hellsingi ja Triguni. Tundus, et see oleks nimelt need kaks seeriat kokku pandud ja natuke midagi juurde lisatud. Jätsin ka pärast seda seeria pooleli, ei tundunud just väga originaalne olevat, aga parandage mind kui ma väga eksin...


mul oli täpselt sama tunne et need 2 kokku pandud ,,, aga siiski minuarust vaadatav Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Kolm Dets 26, 2007 19:07    Teema: Vasta viitega

Hellsing'iga on ta sarnane peategelase üleolevusega madalamate vampiiride suhtes ning Trigun'iga peategelase välimuse (ja osaliselt ka iseloomu) suhtes. Story on ikka midagi väga teistsugust ning ka tegevus keskkond on mõlemiga võrreldes hoopis teine. Kõrvaltegelased on ka kõik teistsugused LaLaLaa.

Hea anime oli muidu... minule igati meeldis ja isiklik hinnng oleks 8/10. Teist hooaega oleks talle ainult vaja ... lõpp jättis tegevuse küllaltki poolikuks ning ka Kursnikute olemus ja tekke jäi selgituseta.
Soovitan seda siiski vaatama hakata.... või kui pooleli on siis lõppuni vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Jan 20, 2008 13:42    Teema: Vasta viitega

Veel üks asi, mida ma youtube'ist kuulsin: Et teist hooaega ei tehta, sest ma ei tea kas tolle manga või anime tegemisega tegelev isik suri.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2008 21:06    Teema: Vasta viitega

täitsa jama värk, kui teist ikka ei tule T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2008 16:11    Teema: Vasta viitega

See kes novelle kirjutas suri.... ja juba enne esimese hooaja lõppemist. Lõppus on ju isegi öeldud ,et selle tüübi mälestseks. Kui ma õieti mäletan siis ta sõber kirjutas viimase novelli tema asemel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 11, 2013 19:15    Teema: Vasta viitega

See oli minu üksesimestest animetest, mida ma hakkasin üldse vaatama.
Praegu hakkasin uuesti vaatama, siiamaani tundub hea ja huvitav anime. Mul on patt tunnistada, et ei mäleta selle anime sisu üldse enam, kuigi olen selle läbi vaadanud. Minu puhul on nii, kui esimesed viis osa pakuvad mulle huvi, siis vaatan lõpuni selle anime.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: