OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

hellsing ultimate (väga kerged spoilerid)

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 05, 2006 12:10    Teema: hellsing ultimate (väga kerged spoilerid) Vasta viitega

ma arvan, et kõik teavad hellsingi nimelist seeriat ning arvatavasti teab enamus ka, et hellsing ultimate on ova, mille esimene episood juba mõnda aega saadaval olnud on.

vaadatu põhjal järeldan, et tegu on mingil määral seeria summary, kui ka alternatiivse versiooniga. kuhu ova areneb ei oska öelda, kuid esimene osa võttis suhteliselt kiirelt ja veriselt ning mõnel määral lugu muutes kokku hellsingi seeria umbes 4-5 esimest osa.

mulle isiklikult visuaalne külg väga meeldis.võiks öelda, et ova oli hellsingilikum, kui hellsing ise. tegelased näevad detailsemad välja ning veri on tumedam. tehniliselt on ka kõik suhteliselt paigas. kasutatud on üpris palju 3d graafikat ja see sulandub ümbritsevaga toredasti kokku. kõik muidugi ka ilus ja sujuv. stilistikad on natuke gootilikumaks ning süngemaks tehtud, kuid samas antud ka tegelastele rohkem iseloomu : vanad head ristikujulised veenid laubal ning ojadena voolavad pisarad jne.

hellsingi õhkkond on ka palju ecchilikum - kui seerias oli seras victoria kostüüm talle üks number väiskem, siis ultimates on see vähemalt kolm numbrit tillukesem. samuti on tervele süzeele lisatud vürtsi ühe väikese detailiga - nimelt muutub täisvereliseks vampiiriks nüüd see, kes on vampiiri poolt hammustamise hetkel süütu. juhhuu. arvake ära mitu korda serast esimese episoodi jooksul kurjade kihvadega onude poolt enne verest tühjaks imemist ära kasutada hirmutatakse ? (tegelikult ainult üks kord - sattusin veidi hoogu)

mulle meeldis ka ova pikkus, mis kui ma õieti mäletan oli viiekümne mintui ringis. hellsing ultimate oli siiralt hea meelelahutus, mida viiskümend minutit järjest vaadata on puhas rõõm. teda tõstab minu silmis ka see, et ometigi oli tegu juba enam vähem nähtud sündmustega oli seda siiski hea vaadata.

ootan arvamusi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Kolm Apr 05, 2006 21:22    Teema: Vasta viitega

Kahjuks pole veel seda näimud, aga olen treilerit näinud ja see küll kõitis mind ning haaras püsti tõusma.
Ja ma arvan, et sellest tuleb sama supper värk.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: