OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Don't fret people,It's just me and I have lil smth fer y'all
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas alltoodud video on või ei ole parim vanaaasta jäänuk?
Muidugi!
40%
 40%  [ 12 ]
Nah!
60%
 60%  [ 18 ]
Kokku Hääli : 30

Autor Teade
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 00:47    Teema: Don't fret people,It's just me and I have lil smth fer y'all Vasta viitega

Ma arvan, et te olete kindlasti liiga seksikad SELLE Muhe video Muhe jaoks. Enjoy! For real.)

I'm all Heart, lads'n'lasses, really.

Parimat
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 01:16    Teema: Vasta viitega

ilma irooniata väga lahe minu meelest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 13:09    Teema: Vasta viitega

Video juba mõni aeg tagasi ära nähtud, sai vaieldud kas on parim, jõudsime järeldusele, et pole. Numanuma oli siiski parem, kuid hea video siiski :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 14:29    Teema: Vasta viitega

Kuigi oma põhimõtetele truuks jäädes peaksin ennem oma arvamuse avaldamist asjaga täielikult tutvuda otsustasin, et antud video pole minule piisavalt väärtuslik selle lõpini vaatamiseks.
Mis aga puutub (tõenäoliselt) meessoost (et mitte ütelda poisikeste) osapoolte positiivsesse suhtumisse ülal toodud labasusse; siis kas pole siin mitte tegu igasuguse seksuaalkasvatuse põhiprintsiipide range üleastumisega laste kasvatuses?
Vabandage minu dramaatilisust, kuid sealne "taustamuusika" on ehk kõige häirivam detail mis tekitab väärkujutuse, nagu alaealised tüdrukud(vähemalt esmahinnangul) on säärase mõtteviisi omaks võtnud. (jättes kõrvale selle, et video iseenesest suht mõtetu näib olevat).
Ma ei tahaks siinseid vastajaid küll solvata (Valetan), kuid soov mõningastki moraalitunnet mind ümbritsevasse elukeskkonda süstida sunnib mind siiski seda tegema. Peaksite ju mõistma, et säärane suhtumine jätab jälje enesekesksest egoismist langenud IQ taustal.
Ometi pole minu teha kuidas tulevikus naissoo esindajad Teisse suhtuvad, kuid kui oleks, siis kardetavasti olulist erinevust poleks märgata.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 15:23    Teema: Vasta viitega

Ka mina ei viitsinud seda lõpuni vaadata. Selliseid mõttetusi liigub internetis küllaga.
Aga mis puutub Exb'i kommentaari, siis kas mitte pole need tüdrukud ise seal need, kes oma mingisugust vajadust seal välja elavad? Süüdistada audiotooriumi labasuses on seega suht mõttetu minu meelest, eriti kui enamasti ei jää muud üle kui nentida, et nii need asjad kahjuks kord juba on.
Tänapäeva infomüras on paratamatult kasutatavaks filtriks mõningate asjade ignoreerimine, sel moel võib tekkida isegi illusioon meeldivast elukeskkonnast. Selle alla ei mõtle ma seda, et peaks probleemide nägemisel silmad kinni panema, vaid seda, et enese alal hoidmiseks tuleb aegajalt mõned asjad ohverdada. Teine kord, kui on endal jõudu, annad oma panuse ise ühiskonda tagasi.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 15:52    Teema: Vasta viitega

Tõesti, exp? Mis jutt see nüüd olgu? Tegemist oli ju lihstalt veebikaamerahulluses noorte tütarlastega, kes oma arust nalja tegid. Mida kuradit see seksuaalkasvatus siia puutub?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 16:11    Teema: Vasta viitega

Umm, Margus, mis siin toimub? Ma ei mäleta, et ma oleksin rohkem kui üks generatsioon siit eemal olnud. Kas indigolatsekesed on juba siin?
Ja mis puutub Exb'i, siis herrane Exb(või prouane)* võiks täiesti edukalt seksuaalkasvatuse eriharu tänavaprohvetiks asuda, see tuleks tal paremini välja kui huumorimeele irooniasektoriga tutvumine.

See post on ajutine .)



*Kuigi võiks siiski nii feministlikult nentida, et just isased kipuvad töötama lühiühendustel, kui pingutavad pisut üle .)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 17:37    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kuigi oma põhimõtetele truuks jäädes peaksin ennem oma arvamuse avaldamist asjaga täielikult tutvuda otsustasin, et antud video pole minule piisavalt väärtuslik selle lõpini vaatamiseks.
Mis aga puutub (tõenäoliselt) meessoost (et mitte ütelda poisikeste) osapoolte positiivsesse suhtumisse ülal toodud labasusse; siis kas pole siin mitte tegu igasuguse seksuaalkasvatuse põhiprintsiipide range üleastumisega laste kasvatuses?
Vabandage minu dramaatilisust, kuid sealne "taustamuusika" on ehk kõige häirivam detail mis tekitab väärkujutuse, nagu alaealised tüdrukud(vähemalt esmahinnangul) on säärase mõtteviisi omaks võtnud. (jättes kõrvale selle, et video iseenesest suht mõtetu näib olevat).
Ma ei tahaks siinseid vastajaid küll solvata (Valetan), kuid soov mõningastki moraalitunnet mind ümbritsevasse elukeskkonda süstida sunnib mind siiski seda tegema. Peaksite ju mõistma, et säärane suhtumine jätab jälje enesekesksest egoismist langenud IQ taustal.
Ometi pole minu teha kuidas tulevikus naissoo esindajad Teisse suhtuvad, kuid kui oleks, siis kardetavasti olulist erinevust poleks märgata.


kuule olgem ausad sa oled täiesti hullumeelne

Tsiteerin::
kas pole siin mitte tegu igasuguse seksuaalkasvatuse põhiprintsiipide range üleastumisega laste kasvatuses?


kui sa vaatasid seda videot ning suutsid sellele lennult mingi igava arusaamatu noomituskirja kirjutada, siis ma arvan et sul on endal seksuaalkasvatusest elus tublisti puudu

(hihihii)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 21:22    Teema: Vasta viitega

Hihihii.... Geki on selle hendatisärgiga nii armas ^___^

Exb kirjutas:
Mis aga puutub (tõenäoliselt) meessoost (et mitte ütelda poisikeste) osapoolte positiivsesse suhtumisse ülal toodud labasusse; siis kas pole siin mitte tegu igasuguse seksuaalkasvatuse põhiprintsiipide range üleastumisega laste kasvatuses?

Feminismi ülepingutamine ._. Ma tõsiselt ei salli feministe.
Ma olen naissoost ja mulle ka see video meeldib. Mis sellel viga on? Geki enda sõbrannaga teeb nalja. : ) Vägagi tervitatav, sest viimasel ajal on kõik inimesed kuidagi maru tõsised, kardavad tunda litsatest asjadest rõõmu ja on enesessetõmbunud. elu tuleb nautida, kurat võtaks LaLaLaa

Exb kirjutas:
Vabandage minu dramaatilisust, kuid sealne "taustamuusika" on ehk kõige häirivam detail mis tekitab väärkujutuse, nagu alaealised tüdrukud(vähemalt esmahinnangul) on säärase mõtteviisi omaks võtnud. (jättes kõrvale selle, et video iseenesest suht mõtetu näib olevat).

Sulle teadmiseks: see, et asjal puudub mõte, ei tähenda, et see oleks lõbus. Kõigel siin elus ei peagi olema sügav mõte. Naudi elu ^_^
Ja minu arvates on Right Said Fred'i "I'm to sexy" päris mõnus lugu :)

Exb kirjutas:
Ma ei tahaks siinseid vastajaid küll solvata (Valetan), kuid soov mõningastki moraalitunnet mind ümbritsevasse elukeskkonda süstida sunnib mind siiski seda tegema.

Hmm...see on juba liigne moraal. Enamvähem nagu kirik seda propageerida üritab...või siis feministid. Naist ei tohi seksikaks nimetada, sest see on seksism. Seksikas on ju siiski kiidusõna ._.


Ja Geki loaga ( see hentai särgiga seal videos ja see, kes nüüd selles videos seal ringi hüpleb ) annan ka veel ühe video lingi -> http://www.zone.ee/mitu/angelic.htm

Rahvas, saage aru... see on lõbus ^___^
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Kolm Jan 04, 2006 21:27). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 21:26    Teema: Vasta viitega

video.google.com, here I come .)

Thank you lord, for giving me this honor and blessing, so I can distribute to the lambs.
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 02:35    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Sulle teadmiseks: see, et asjal puudub mõte, ei tähenda, et see oleks lõbus.

"see, et asjal puudub mõte, ei tähenda, et see poleks lõbus."
sobib sinu tekstiga paremini, kuigi ma olen täiesti nõus ka algse lausega, st nende videote puhul.
Exb kirjutas:
Mis aga puutub (tõenäoliselt) meessoost (et mitte ütelda poisikeste) osapoolte positiivsesse suhtumisse ülal toodud labasusse; siis kas pole siin mitte tegu igasuguse seksuaalkasvatuse põhiprintsiipide range üleastumisega laste kasvatuses?

kas selle vaatamine, et kuidas mõned tütarlapsed veedavad lõbusalt aega kaamera ees keksides ja lauldes, on kuidagi seksuaalkasvatusega seotud? kas sõnad seks ja seksikas tuleks lastele selgeks teha alles täisealiseks saamisel? ning keelata varem nende kasutamise, kuulamise ja lõõpimise nende sõnadega seotud teemadel?
Tsiteerin::
Vabandage minu dramaatilisust, kuid sealne "taustamuusika" on ehk kõige häirivam detail mis tekitab väärkujutuse, nagu alaealised tüdrukud(vähemalt esmahinnangul) on säärase mõtteviisi omaks võtnud.

õnneks me ei ela veel ameerikas kus võidaks kedagi kohtusse kaevata selle eest, et ta laulis alaealisele publikule laulu kus on sõna sexy sees. samuti võib minu arust tekitada see taustamuusika väärkujutisi ainult mingites äärmustes ja paranoias elavas isikus, sest ausalt öelda ma ei tea isikuid kes sellist laulu endale seksuaalkasvatuse aluseks võtaks või seda kuidagi oma käitumismallides rakendaks. see on ju lihtsalt laul mida paljud naudivad ka ilma sõnadele tähelepanu pööramata isegi kui nendest aru saadakse.
Tsiteerin::
Peaksite ju mõistma, et säärane suhtumine jätab jälje enesekesksest egoismist langenud IQ taustal.

huvitav, kelle keskne egoism veel olla saab kui mitte enesekeskne? pealegi, mis on egoismil häda kui sellega mitte äärmustesse minna? samuti mis ajast on IQ ja seksuaalkasvatus või siis moraal omavahel mingis suhtes?

ja mis selle lause mõte on? et vaba suhtumine seksi/seksuaalsusesse jätab mingi jälje (millise jälje?) egoismi tõttu langenud IQ taustal (miks just IQ taustal ja miks IQ langeb egoismi tõttu?)? oled sina, Exb, jälle ainuke kes oma lausetest aru saab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Elizabeth



Liitunud: 9 Veeb 2004
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 07:35    Teema: Vasta viitega

oleks ma noormees, ajaks see mul päris kõvaks, ma usun.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 09:42    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Tõesti, exp? Mis jutt see nüüd olgu? Tegemist oli ju lihstalt veebikaamerahulluses noorte tütarlastega, kes oma arust nalja tegid. Mida kuradit see seksuaalkasvatus siia puutub?

Võttes arvesse selle, et enamus siinset rahvast üritab ilmselt lihtsalt minu kriitikat mutta tallata viidates minu liialdustele ei vaevu ma mitte kõigile selgeks teha, millest jutt käib(tõenäoliselt ei soovita erilist mõttetööd tõepoolest teha, kui savalisi nalju kehvasti reklaamitakse ning keegi sellele tähelepanu ei pööra)[Vaid vastan lihtsalt mõnele mõistlikule küsimusele]
Olgu.. ma ei märganud, et üks neidudest "Hentai" särki kannab aga see ei tegelikult ei puuduta minu negatiivset suhtumist(arvan ka et taustamuusika on tegelastele teadmatult valitud).
Ma ei pea ennast feministiks & seda kui naist peetakse seksikaks ei proovi ma siin ka kuidagi kritiseerida. Kuid see mis minu õrnahingelist mõttemaailma riivas,(õrnahingelist seepärast, et paistan siis märgatavas vähemuses olevat nendega keda antud video häiris) on seksuaalse alatooniga reklaam noorevõitu tütarlaste kohta.
Saan aru, et valdav kogus rahvast vaatab seda naljana & ehk minu liigne tõsisus või rafineeritus* segab minu otsustusvõimet, kuid see on kõigest minupoolne hinnang & nagu näha Teie arvamust see ei muutnud(Seega pole ma ju Teile mingit kahju teinud). Olenemata Teie arvamusest pole ka mina päris prefektne & minu võimetus 15-17? aastasi lapsi seksikaks pidada näib loomulik olevat(Vaielge vanuse üle kui tahate, sel teemal ma rohkem ei peatu).

*(Selgitus) Exb'i rafineeritus:
Vanus - 21
Alkoholi & suitsu puutumata, neitsi, omal valikul.

PS! Elizabeth neiuna Sa igatahes ei "kõla" (Vabandan, kui eksima peaksin)
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 10:20    Teema: Vasta viitega

Exp, üks väike loogikaviga. Just see vanuse asi: kui sa ise oled 15-17, siis on ka 15-17 aastaste naiste seksikaks pidamine täiesti loomulik asi. Kammerer ja Yoshi peaksid vähemalt sinnasamasse gruppi kuuluma. Seichigi ei tohiks palju üle olla.

Lisaks, maanduks õige semiootika tumedatele aladele. Mismõttes, seksuaalse alatooniga reklaam? Sõna seksikas (i'm too sexy etc) ei viita minu arust otseselt seksile, vaid pigem inimese atraktiivsele välimusele. Tegemist on tsipa vulgaarsema sünonüümiga sõnadest "ilus" ja "kaunis" ning vähemvulgaarsena sõnadest "pandav" ja "roogitav räim". Midagi muud kui väike "i'm too sexy" siin aga tõesti pole ju... K

Ksitav on, kes õieti selle loo sinna külge riputas? Äkki tütarlased ise?

PS! Õigus, Promillu, ära tee lolle nalju ja mängi naist.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 12:13    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Exp, üks väike loogikaviga. Just see vanuse asi: kui sa ise oled 15-17, siis on ka 15-17 aastaste naiste seksikaks pidamine täiesti loomulik asi. Kammerer ja Yoshi peaksid vähemalt sinnasamasse gruppi kuuluma. Seichigi ei tohiks palju üle olla.

Ausalt üteldes ei salli kui minu loogikas kaheldakse. Kuid loogikaviga ma ei teinud, sest arvasin, et 15-17 on veel vanus kus antud teema peaks praktiliselt ebaoluline olema. Aga ehk ei peaks ma seda enda seisukohast vaatama, teised on teistsugused. Sain aru!
hjarg kirjutas:

Lisaks, maanduks õige semiootika tumedatele aladele. Mismõttes, seksuaalse alatooniga reklaam? Sõna seksikas (i'm too sexy etc) ei viita minu arust otseselt seksile, vaid pigem inimese atraktiivsele välimusele. Tegemist on tsipa vulgaarsema sünonüümiga sõnadest "ilus" ja "kaunis" ning vähemvulgaarsena sõnadest "pandav" ja "roogitav räim". Midagi muud kui väike "i'm too sexy" siin aga tõesti pole ju... K.

Ilus & kaunis? Ehk vaataksid teinekord tänaval vastutulevat samasoolist kaunist inimest & määratleksid kui seksikas ta sulle näib.
hjarg kirjutas:

Ksitav on, kes õieti selle loo sinna külge riputas? Äkki tütarlased ise?
Kahtlen.

hjarg ma tänan Sind suhteliselt neutraalse & praktilise seisukoha võtmise eest, kuid antud teema on vägagi individuaalne & mõjutab meid igaühte erinevalt ning see mis Sinule on väike asi võib teisi/mind väga tugevalt häirida.
Seega see, kui vähe see Sind mõjutab, ei vähenda olukorra mõju minule.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 12:28    Teema: Vasta viitega

Oi näed, mis muusika on sinna taha pandud. Täiesti juhuslikult läksid liigutused sellega kokku 0.o

See on tehtud selle jaoks, et reklaamida seksikust. Ja, ma arvan ka... :)

Meil oli sellega diip ja sügav sõnum sellega maailmale öelda :)


Ma naudin huumorimeeleta inimeste seltskonda. :)






Sügavamale mu iroonia ei kaevu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 12:30    Teema: Vasta viitega

Kusjuures nad ise panid selle video sinna ja jagasid seda.

Kusjuures ise kuulun sellest 15-17 aastaste grupist välja, praegu ühe aastaga veel(loe: ma olen 18 ). Tahaks lihtsalt teada, miks selline teema peaks olema praktiliselt ebaoluline? Bioloogiliselt on täiesti arusaadav, et see teema on oluline sellises vanuses.

Hiljem juurde kirjutatud Tundub, et minust jõuti siiski ette.


Viimati muutis seda Yoshy (Nelj Jan 05, 2006 12:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sardokaur



Liitunud: 31 Jan 2003
Postitusi: 64
Asukoht: Midgard

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 12:48    Teema: Vasta viitega

Kas on mõtet nii igava video puhul nii suurt vaidlust aretada?
_________________
Kupo?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 13:51    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Kuid loogikaviga ma ei teinud, sest arvasin, et 15-17 on veel vanus kus antud teema peaks praktiliselt ebaoluline olema. Aga ehk ei peaks ma seda enda seisukohast vaatama, teised on teistsugused. Sain aru!


Kusjuures, tänapäeva läheb see piir üha allapoole ja allapoole. Purjus ja põõsas põhikooliõpilased pole enam nii haruldane nähtus, keskkooli omadest rääkimata. Sünnis viktoriaanlik ajastu on meil õnneks kaugele selja taha jäänud ning kaugeneb veelgi.

Tsiteerin::
Ilus & kaunis? Ehk vaataksid teinekord tänaval vastutulevat samasoolist kaunist inimest & määratleksid kui seksikas ta sulle näib.


Nüüd ei saa mina aru... mis see samasoolisus siia puutub? Üldiselt ma ei hinda mehi ilu järgi ega piilu ilusaid poisse. Sorri, tõesti ei oska adekvaatselt hinnata, kas meesterahvas on ilus või seksikas ning ei tunne ka vajadust.

Tsiteerin::
Seega see, kui vähe see Sind mõjutab, ei vähenda olukorra mõju minule.


Arusaadav, inimesed on erinevad.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 14:43    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tsitaat:
Ilus & kaunis? Ehk vaataksid teinekord tänaval vastutulevat samasoolist kaunist inimest & määratleksid kui seksikas ta sulle näib.



Nüüd ei saa mina aru... mis see samasoolisus siia puutub? Üldiselt ma ei hinda mehi ilu järgi ega piilu ilusaid poisse. Sorri, tõesti ei oska adekvaatselt hinnata, kas meesterahvas on ilus või seksikas ning ei tunne ka vajadust.


Mina arvan, et Ta ei taha, et keegi teada saaks, mis soost Tema ise on, see polevat oluline, seetõttu ajab ta meid segadusse.

Videoklippi ma lõpuni ei vaadanud, sest ühendus nõrk hetkel .P Nägin vaid kahte tuttavat tüdrukut (näo, mitte liigutuste järgi) ja hentai särki ning kuulsin seda Right Said Fred'i lugu kah. Kära muidugi hetkel siin rohkem kui asi väärt on. Kuid mina pole Exb'i vastu. Tema väljendusviis ja kirjastiil meeldivad mulle, olgu ta mees või naine (kuigi naisena meeldiks rohkem .P Nii on minul, temal ja ka kõigil teistel samasugune õigus enda arvamust avaldada nagu nendel kahel tüdrukul, kes end seal liigutavad ja siis teistele seda näitavad. Me elame üsnagi vabal ajal, relvaga ei tulda korrale kutsuma, kes pelgalt oma arvamust avaldab (muidugi erandeid siiski tuleb ka ette). Ja sõna sõna vastu aitab üldisele progressile kindlasti kaasa.

Mis nüüd otseselt minu arvamusse, selle klipi suhtes, puutub, siis minu isu tatrapudru järgi see ei rikkunu .P Ja ma olen 20 a, et see siis teada oleks.
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: