OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Legend of the Galactic Heroes

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 09:06    Teema: Legend of the Galactic Heroes Vasta viitega

et siis tere

Vaatasin ükspäev selle animeseeri ära no ja miulle se ei meeldind
kuna se on selline imelik.veidralt pusitakse seal mingeid aateid.

Sisu ise on selline et on impeerium kus on kuningas no ja muidigi ka aadlikud
no ja teiselpool on demokraatia ja siis nendevahel käib sõda.
Põhitegelased on mingid tõusikutest aadlikud (irw) ühe aadliku (selle tõusiku) õde on kuninga soosingus no a ta isa müüs ta noorena kuningale maha ja siis selle tõusiku hinges on selline vimm.Tegelt asi on selles et ta on homo vist mulle tundus vahepeal et mõlemad on parrajad homokad...

A no igatahes üks seal on selline kuldsete juusdega noor greeka jumal (se tõusikute kamp siis) kes on kõva strateeg ja siis tal on koolikaaslane sõber punapea kes on talle nii hea sõber et lausa ei taha abielludagi et parem on selle kuldete juustega poisu alluvuses.

No ja siis kõik osad on sellised lohisevad irmus palju juttu tegevust suurt pole vahepeal mehed sugevad oma juukseid et siis niimodi et punapea kuldseid kiharaid ja vastupidi.

Se oli jutt selle sarja esimeset hooajast mis on 24 osa
Teist hooaega ma veel mõtlen kas viitsin selle jamapeale aega raisata igatahes ma eila vaatasin esimese osa ära tundus samasugune a nyyd sealt demokraatide poolepealt. Seal tundus et yhele kutile ikka naised ka lähevad peale.

No ja se sari on kaks hooaega kui ma seda varem pole vist öelnud 48 osa müned OAV -d no ja paar filmikest ka vist mis on ilmselt nende hooaegade kokkuklopsitud varjandid.
Sari on umbes 20 aastat vana akati teist tegema 1980 ja vist mingi1990 ja veel tiba otsa tehti.


_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 09:18    Teema: Vasta viitega

Aga mina olen lugenud, et seda algupärast seeriat on tegelikult 110 osa (põhjalikum ülevaade seeria ajaloost siin).

Ise olen vaadanud nelja esimest osa - selle põhjal tundus küll päris huvitav ja intelligentne seeria olevat. Nüüd usinalt tõmban neid osi ja kunagi, kui kõik koos, eks siis vaatan ka ja oskan kommenteerida.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 09:22    Teema: Vasta viitega

Sa vaatasid vist OVA-sid, sest sari ise on 110 episoodi, kaks OVA-t aga vastavalt 24 ja 28 osa.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 09:44    Teema: Vasta viitega

jumal kyll irw

110 osa seda vaadata kamoon
seal tegevus on väga lohisev graafikat õieti pole ollagi rahvas istub lauatags milla laua jalg on nii kui kuusejalg. Toolid on puidust tehtud (!!!) a mitte mingi norm puidust toolid need toolid seal on kui a la mees oleks just nyyd kirvega nurgataga valmis voolind.
kohati tundub lohakas Ja kõigehullem on se et sysee e iliigu või kui liigub siis nii et seisab a la 4 osa paigal ja siis teeb mingi megahypp rahvast on juba edutatud ja kõik akkab jälle otsast peale.

ma nyyd räägin isiklikust seisukohast ma ei taha kellegile midagi öelta et ärgu vaadaku või se anime on halb ei ole halb kui lihtsalt mulle ta ei sobind ja kui ma nyyd mõtlen et ma vaatasin kiirendatult seda et osad olid kokku pressitud siis njaa ma ei kujuta ette mis se 110 (!!!) osa veel on.

Tegelt mulle jätis ta sellise mulje millised on jaapanis või kus iganes se anime on tehtud selle maa tõekspidamised
Vähemalt selle animejuures on seda tugevalt tunda.
Koguaeg kummardavad ja koogutavad
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female


Viimati muutis seda c0en (Nelj Okt 20, 2005 10:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 09:53    Teema: Vasta viitega

Kui seda nii palju, st 110 osa tehti, siis pidi see kellelegi peale minema - muidu oleks selle seeria finantseerimine ju ära lõpetatud.
Aga tegelikult tahtsin küsida, et mis selles halba on, kui galaktilised kangelased kuusepuust laua taga sõjaplaane peavad?
Mul tekkis tunne, et peaks ise ka seda äkki vaatama hakkama.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 10:06    Teema: Vasta viitega

no jääb mulje et seda on tahtud irmus kõvasti tunnetele üles pusida
Ja no 110 osa mis ma muud ikka oskan öelta et mehed ei teadnud millal oleks õige aeg lõpetada.
Se on nikui seep vaprad ja ilusad tehti eluaeg või siis teevad ikkaveel kindle laks et se jura lõppeb alles siis kui keegi kärvab seal vanadussurma irw
näiteks rits paneb varsti kõrvad peaalla pidi ju endale soome muti võtma ning mägironimis varustus ostma ega siis pikka pidu ole
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 10:30    Teema: Vasta viitega

Hea huumorimeel sul, c0en, päris lõbus on su teksti lugeda. Pean tunnistama, et mulle meeldib väljavaade jälgida sellist dialoogitihedat bishonen'i-küllast tatina venivat kosmoseseebikat. Aga mulle meeldivad üldse vahel kummalised asjad.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 15:48    Teema: Vasta viitega

ma olen alati arvanud, et sa c0en oskad asju inimestele meeldivaks teha :P
naljakas on küll ja selle seeria vastu tuli küll mul nüüd huvi LaLaLaa
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2005 19:53    Teema: Vasta viitega

Pole tükk aega niimoodi naerda saanud mõne uue/vana anime tutvustust lugedes, pisarad tulid silma lausa LaLaLaa

c0en, way to go! :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 24, 2005 07:57    Teema: Vasta viitega

Vaatasin seda ka nüüd paarkümmend osa ära, kohati on päris hea. Justkui segu Tähesõdadest , Berserkist (õukonna intriigid) ja Gankutsuou-st (aadlike toretsemine).
Aga kohati on täiesti arusaamatu - miks ühel hetkel pinnapealne võitlus käib kirveste ja vibudega, kui uhked laserrelvad on kõigil olemas. Pealegi on neil veel skafandrid seljas, aga üks eriti paha mees siis võtab kiivri lahti, et saaks paremini oma vaenlastele sõimusõnasid sajatada (kuigi vaakumis heli ei levi). Samal ajal käib planeedi kohal kosmoses sõda, kus osaleb kümneid tuhandeid laevu.
Teiseks näiteks see, et terve planeedi toiduvarud viidi kolme kosmoselaevaga kahe tunni jooksul minema.
Ei tea, kohati on nagu täiesti läbi mõtlemata see asi.
Aga mõnes mõttes on tegemist ühe vägivaldseima animega - ühes lahingus saab ikka mitukümmend miljonit inimest seal tavaliselt hukka.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: