OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Wolf's Rain [spoiler alert!!!!]
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Gertkane



Liitunud: 8 Juun 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 14:05    Teema: Wolf's Rain [spoiler alert!!!!] Vasta viitega

On siis keegi näinud sellenimelist animet? sai ise tirima jäetud aga ei tea kui väärt kraam olla võib. osad tegijad on bebopiga samad ja seega loodan leida mingit kvaliteetigi Happybunny.

kellelgi on kokkupuuteid sellega? omapoolseid kommentaare vms?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sardokaur



Liitunud: 31 Jan 2003
Postitusi: 64
Asukoht: Midgard

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 17:44    Teema: Vasta viitega

Küllaltki huvitava sarjaga on tegu, kuigi minu jaoks oli see liiga masendav.
_________________
Kupo?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 19:44    Teema: Vasta viitega

mul jäi pooleli... ei tundunud piisavalt huvitav, look oli ka nagu tüütupoolne.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kellkolm



Liitunud: 25 Veeb 2004
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 21:12    Teema: Vasta viitega

Gertkane kirjutas:
Happybunny


Lilleneiu sureb. Hundid jõuavad Paradiisi ning seeria lõpuks surevad samuti. Kiba hoidis näppu mingil nupul ja hääled tema peas sundisid seda vajutama. Nupulevajutus teeb maailmale restardi. Darwini teooria ei pidanud ka paika, kahjuks. Või tegelikult muutusid hundid inimesteks. Darcial hakkasid viimastes osades mingid hood, soov oli kõik teised vagaseks teha. See juhtus siis kui ta mingit vett läks käperdama (hundid olid vist seal varem supelnud). Hiljem toimus arvatavasti ümbersünd. Veidi enne lõppu hakkasid noormehed üksteist ihaldama. Ju siis oli neil Paradiisis niivõrd igav.


Tsuuummeeeeeeee...

Muudetud: Räiged spoilerid märgistatud asjakohaselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 21:38    Teema: Vasta viitega

Kasutaja kellkolm, kas on väga raske järgida reeglite punkti 7? Või näidata lihtsalt üles elementaarset viisakust teiste kasutajate vastu? Baka yaro...
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 21:58    Teema: Vasta viitega

Mis see on siis mingi draama?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kellkolm



Liitunud: 25 Veeb 2004
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 21:58    Teema: Vasta viitega

Kirjutasin selle spetsiaalselt Gertkane jaoks veebist leitud spoilerite põhjal kokku. Asja eesmärk oligi seeria tema jaoks ära spoilida Happybunny

Et ta sellest plämast hoiduks. Gertkane ära palun raiska oma aega selle jama peale. Kunagi oli minulgi selline aeg kui suu ilane peas mitmesugust anime jama jõllitasin. Õnneks läks see ruttu üle. Tegelikult valmib aasta jooksul umbes 1-3 vaadatavat seeriat. Peale pläma vaatamise lõpetamist tekkis mul palju rohkem vaba aega. Kasvatasin endale rinnad. Hakkasin kaks korda päevas ennast regulaarselt rahuldama. Võõrdusin inimestest jne

Reegleid tuleks samuti muuta, eemaldada seitsmes punkt. Et kõigil elu lõbusam oleks. Spoilimine pakub mulle isiklikult erilist naudingut. Arvestama peaks ju kõikidega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 22:07    Teema: Vasta viitega

kellkolm kirjutas:
Arvestama peaks ju kõikidega.

Õnneks mitte.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kellkolm



Liitunud: 25 Veeb 2004
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 22:15    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Baka yaro...

vabarna showing her leet japaneze skillz Muhe

kas on väga raske järgida reeglite punkti 2?

vannitoas jooksis just üle peegli suur russakas, jätsin loomakese ellu, tänutäheks liigutas oma sarvi. vihje pannile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 22:38    Teema: Vasta viitega

On huvitav, et vähemalt kord kuue kuu jooksul vihjab foorumis keegi pannile - mõni otsekohesemalt, mõni "iroonilisemalt", ilmselt vastavalt eale ja ego suurusele. Järeldan sellest, et Eesti on jõudnud kõrgele arengutasemele - elu on siin nii igav ja turvaline, et teravaid elamusi peab lausa foorumitesse otsima tulema. Tere, kasutaja kellkolm, kes sa tavaliselt foorumis varjatud kujul ringi liigud, ei ole siiani olnud meeldiv tutvuda. Pean tunnistama, et sinu vajadus mürgise sõnavahetuse ja inimeste provotseerimise järgi ületab kaugelt minu oma. Järgin eeskuju ja jätan ka russaka ellu.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kellkolm



Liitunud: 25 Veeb 2004
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 23:08    Teema: Vasta viitega

ootad vastust eksju? :( Kujutan ette kuidas sa seal kuskil konutad T_T eesti veebis on tegelikult anonüümsus näiline. koos varjatusega tuleb ka teistest inimestest hoiduda. oled nõus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lenny666



Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 23:31    Teema: Vasta viitega

kellkolm kirjutas:
Vabarnamees kirjutas:
Baka yaro...

vabarna showing her leet japaneze skillz Muhe

kas on väga raske järgida reeglite punkti 2?

vannitoas jooksis just üle peegli suur russakas, jätsin loomakese ellu, tänutäheks liigutas oma sarvi. vihje pannile


Ma parem hoian sellest teemast heaga eemale.

Kuid siiski kaugelt toikaga suskides......miks sa arvad, et vabarnaMEES võiks naine olla (...showing her...)?
_________________
.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kellkolm



Liitunud: 25 Veeb 2004
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 23:44    Teema: Vasta viitega

lenny666 kirjutas:

Ma parem hoian sellest teemast heaga eemale.

kõss kõss ' tõsiselt, ära enam siia posti, see on nüüd minu ja mõnede teiste topik
lenny666 kirjutas:
Kuid siiski kaugelt toikaga suskides......miks sa arvad, et vabarnaMEES võiks naine olla (...showing her...)?

juba saadigi aru :( vabarna on minu kallis, vähemalt internetis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gertkane



Liitunud: 8 Juun 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 00:03    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Et ta sellest plämast hoiduks. Gertkane ära palun raiska oma aega selle jama peale. Kunagi oli minulgi selline aeg kui suu ilane peas mitmesugust anime jama jõllitasin. Õnneks läks see ruttu üle. Tegelikult valmib aasta jooksul umbes 1-3 vaadatavat seeriat. Peale pläma vaatamise lõpetamist tekkis mul palju rohkem vaba aega. Kasvatasin endale rinnad. Hakkasin kaks korda päevas ennast regulaarselt rahuldama. Võõrdusin inimestest jne

Reegleid tuleks samuti muuta, eemaldada seitsmes punkt. Et kõigil elu lõbusam oleks. Spoilimine pakub mulle isiklikult erilist naudingut. Arvestama peaks ju kõikidega.


ei kipu nägema et sa oma aega präegu paremini kasutad, veedad oma "uut" aega mööda kohalike võrkude foorumeid käies?

edit: tsitaadi tag-id jäid panemata


Viimati muutis seda Gertkane (Laup Juul 30, 2005 15:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 06:45    Teema: Vasta viitega

kellkolm kirjutas:
ootad vastust eksju? :( Kujutan ette kuidas sa seal kuskil konutad T_T eesti veebis on tegelikult anonüümsus näiline. koos varjatusega tuleb ka teistest inimestest hoiduda. oled nõus?

Ei, selleks ajaks olin ma juba magama läinud, sa veider isik. Mis puutub varjatusse, siis paljud siinsed inimesed (vähemalt need, kelle eesmärk pole siit "erilist naudingut" otsida) tunnevad üksteist nägu- ja nimepidi, on kokkutulekutel suisa samas ruumiski viibinud, mõned isegi foorumi kaudu headeks tuttavataks või sõpradeks saanud. Nii et ei, ma ei saa nõus olla, sest mulle jääb sinu küsimus arusaamatuks.

kellkolm kirjutas:
vabarna on minu kallis, vähemalt internetis

* kooskõlas reeglite punktiga 2 * Flattery will get you nowhere.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Nelj Juul 28, 2005 18:33). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 18:25    Teema: Vasta viitega

kellkolm kirjutas:
ootad vastust eksju? :( Kujutan ette kuidas sa seal kuskil konutad T_T eesti veebis on tegelikult anonüümsus näiline. koos varjatusega tuleb ka teistest inimestest hoiduda. oled nõus?

oh my.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 01, 2005 12:26    Teema: Vasta viitega

Minu meelest oli tegu üsna vaadatava asjaga. Kui kellelegi draama ja suurem kogus emotsionaalsust ei meeldi, siis on hoopis teine asi. Sarju tuleb ikka valida oma maitse järgi.
Mis puutub Kellkolme, siis oma sapisust võiksid tõesti kuskil mujal välja elada. Võibolla näiteks vannitoas end prussaka valvsa pilgu all kaks korda päevas rahuldades.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
lammas



Liitunud: 17 Apr 2007
Postitusi: 4
Asukoht: Sahtel

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 16:24    Teema: wolf's rain Vasta viitega

pidasin vajalikuks välja tuua ühte olulist erinevust minu arusaamas ja ülevaate kirjutanud inimese omas. nimelt ei *muutunud* hundid animes minu arvates üldse inimesteks, vaid lõid illusiooni, mis pani päris inimesi neid omasugustena nägema. see efekt saab eriti ilmseks kõikides tseenides kus hundid kedagi või keegi neid puudutab: nii haarasidki inimesed peategelaste krati järele küünitades ainult hundikarvu kui aga üks tegelane oma inimesest sõpra kukkumast päästa üritas oli ta sunnitud talle käe ülatamise asemel hoopis hambad õlga lööma, sest tegelikke käsi tal ju polnudki. Ka annavad ilmset tõestust huntide tõelisest kujust kõik võitlusjäljed mis nad enda järel maha jätsid. siinkohal võib küll vaielda, et ehk muutusid tegelased võideldes uuesti huntideks ja pärast tagasi inimesteks, kuid ise leian, et pigem oli tegu animeloojate püüdlusega meile tulevikuhuntide reetliku palet illustreerida. selle näol oli minu arust tegu ka kõige huvitavama nöanisiga kogu antud anime juures.

kuigi hästi välja joonistatud (nii joonistuste kui karakterite poolest) tegelaskujud paelusid mind piisavalt, et animet lõpuni vaadata, ei pakkunud züsee ning lõpplahendus mulle erilist pinget ja minu jaoks kippus anime siiski venima.

muusikaliselt pole mul aga midagi ette heita. juba bebopist (mis pole animena sammuti mu lemmikute killast just keskpärast züsee tõttu) saati on mind vallanud üldine imetlus Yoko Kanno loomingu vastu ja wolf's rain pole mingi erand.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2007 09:04    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
kellkolm kirjutas:
ootad vastust eksju? :( Kujutan ette kuidas sa seal kuskil konutad T_T eesti veebis on tegelikult anonüümsus näiline. koos varjatusega tuleb ka teistest inimestest hoiduda. oled nõus?

oh my.

oh my my.
Mis puutub kellapooleseitsme vihjesse reeglite 2'le punktile, siis Vabarnamees pidas ilusti sellest kinni(peamine suhtluskeel eesti keel, võõrkeelne osa grammatiliselt õige ja korreknte), mida aga ei saa selle teise inglise keele grammatika kohta öelda(leet japaneze skillz)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 15:07    Teema: Vasta viitega

*ei saa päriselt aru kasutaja kellkolm paari aasta tagustest spämmpostitustest ja otsustab neid ignoreerida*

Kuni viimase kahe episoodini oli Wolf's rain minujaoks väga nauditav saade. Kogu sarja peale olid kolm asja, mis mulle ei meeldinud või veidrad tundusid:

1. Kolme episoodi järjest flashbacke (episoodid 16-19, kui ma ei eksi). Isegi Digimon suudab kõik oma tegemised ühte episoodi kokku panna ja veel paar minutit tegelaste vahelise mõtetu dialoogi jaoks vabaks jätta. Missugune tüütu filler...neist episoodidest hüppasin üle.

2. Enne surma jäi kõigil alati vähemalt viis minutit aega oma südant puistada. Ei olnud mingeid äkksurmi. Ainult kõrvaltegelased surid äkksurma, saades näiteks hundi poolt kihvastatud või kuuli pähe. *RÄIGE SPOILER* Samuti tundus mulle imelik, et Tsume elas nii paljud kukkumised ja tappa saamised üle, siis sai Darcia käest hammustada ja kärvas maha. Isegi, kui inimene kukkus kaljult alla sai ta ikka kusagilt servast kinni, karjus teistele midagi, et ta ei arvanudki, et kunagi kaugemale jõuab ja peale pikka lõpukõnet laseb alles lahti... (mis meenutab mulle, et Hubb võttis Cheri surma üpris kergelt vastu...nagu ''We're going to have babies...wait...she's dead?!'' *viis minutit hiljem viskab surnukeha vette* Mkai. Time to push the car.'')

3. Lõpptulemus. Ma ei saanud sellest päriselt aru...lõpus oli suurlinna näidatud? Mis kuradi paradiis see New Yorkiliku linnaga on?

Pluss hundid olid ju väidetavasti välja surnud, eks? Sest kõik metsad ja mäed olid hävitatud. Kogu anime vältel oli metsi ja mägesid nii, et küllalt ei saa ju 0.o

Ja Darcia oli nunnu Happybunny Alguses st...peale esimest comebacki oli ta ka veel enam-vähem, peale teist comebacki (st. päris lõpus) aga juba täiesti segaseks pööranud. :( Mulle meeldis see, kuidas ta alguses Cheriga rääkides alati nilbelt irvitas ja ta oli muidu ka päris kena ja tore...

Minule küll ei tundunud, et tegevus oleks veninud. Tempo täitsa sobis. Kuigi mõned huntidega võitlus-stseenid olid selles mõttes kehvad, et kogu see üle pea lendamine oli kuidagi ülepakutud. Üks hunt küll teist kümne meetri kaugusele ei lennuta, olgu ta nii meeleheites, kui tahes.

Meeldis see, kuidas nad kordagi ei näidanud hundi inimeseks muutumist või vastupidi. Oletavasti see, kui sa nägid, et hunt on inimene, oli nagu oleksid sul silmad fookusesse läinud (umbes nagu vaatad pilti, millel on pealtnäha kokkusobimatud geomeetrilised kujundid ja näed järsku kujunditest jänkut moodustumas). Aga seal olid mõned asjad, mida hunt (oletades, et inimene olemine on ainult illusioon) tõesti teha ei oleks saanud. Hundina st. Näiteks Tsume alguses juhtis autot. Avavad uksi ja teevad muud taolist. Aga samas võis Tsume ehk ka käppadega juhtida?
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: