OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

.Hack Sign vajaks natuke abi...

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kaiser



Liitunud: 4 Juul 2005
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Kolm Juul 06, 2005 19:29    Teema: .Hack Sign vajaks natuke abi... Vasta viitega

Mul on selline probla et ma olen hack signi juba 14 osa vaatanud ja mulle hakkas meeldima aga ma ei leia 15 alatest enam osasi aidake pliis... :I ja soovitage mulle filme nagu hack või midagi sarnast.....
_________________
Viruta paar korda mõõgaga kui ei aita siis :anna jalaga: ja pane jooksu... LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Juul 07, 2005 14:36    Teema: Vasta viitega

Ma küsiksin nii.. huvi pärast.. mis valemiga jõudsid ära vaatata 14 osa sellist animet? Ma nimelt olen seda mingi 5 osa vaadanud(täpselt ei mäleta) & otsustasin ülejäänu kahetsuseta kustutada(nii ma siis ka toimisin). Et, kui mingi ime kombel suudab see sisukamalt edasi areneda, sealt kuhu mina pooleli jäin, siis võin mõelda see endale uuesti hankida.

Küsimus mille esitasid on hell teema siin foorumil, seepärast ei söenda siin ka mingisugust vastust andma hakata.

Edu
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 07, 2005 15:13    Teema: Re: .Hack Sign vajaks natuke abi... Vasta viitega

Kaiser kirjutas:
Mul on selline probla et ma olen hack signi juba 14 osa vaatanud ja mulle hakkas meeldima aga ma ei leia 15 alatest enam osasi aidake pliis... :I ja soovitage mulle filme nagu hack või midagi sarnast.....


suhteliselt lihtsalt saaksid sa need osad sedasi, et tee endale www.anidb.net-i kasutaja. ja siis mine sellele lehele http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=24 .
ja siis sisse logitult on sul võimalik sealt kõiki neid osasid selle rohelise noolekese peale vajutades omastada :)
aga see eeldab seda, et sul on olemas selline programm nagu emule või siis edonkey. kust seda saada ja kuidas kasutada saad lihtsalt teada siit http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?t=3 (vaata hjargi esimest postitust).
põhimõtteliselt tõmba sealt endale see programm ja pärast installeerimist piira upload ära ja siis ongi suht korras kõik. siis saad anidb.net-ist kõike lihtsalt tirida.

Tsiteerin::
Ma küsiksin nii.. huvi pärast.. mis valemiga jõudsid ära vaatata 14 osa sellist animet? Ma nimelt olen seda mingi 5 osa vaadanud(täpselt ei mäleta) & otsustasin ülejäänu kahetsuseta kustutada(nii ma siis ka toimisin). Et, kui mingi ime kombel suudab see sisukamalt edasi areneda, sealt kuhu mina pooleli jäin, siis võin mõelda see endale uuesti hankida.


oi sa meeldid mulle :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Reede Juul 08, 2005 10:43    Teema: Re: .Hack Sign vajaks natuke abi... Vasta viitega

kammerer kirjutas:

oi sa meeldid mulle :)


Siis oled ju haruldus meil..
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 08, 2005 10:47    Teema: Re: .Hack Sign vajaks natuke abi... Vasta viitega

Exb kirjutas:
kammerer kirjutas:

oi sa meeldid mulle :)


Siis oled ju haruldus meil..


Ja neid võib aina juurde tekkida, va haruldusi wink

Ma ei mäleta enam, mis osa pealt ma pooleli jätsin selle, ka võib-olla pärast esimest viit :P
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede Juul 08, 2005 12:14    Teema: Vasta viitega

Mina eelistan rohkem torrenti ja seepärast soovitaks seda paika>>> http://www.boxtorrents.com

Kasutamiseks tuleb enne registreerida. Kui see tehtud, siis kirjuta searchi alla "hack" (ilma jutumärgideta) ning peaksid ilmuma kõik hack'i hooajad.

Client'de poole pealt soovitaks Azureusi (nõuab uusima java olemasolu) või BitSpiritit.

PS. Pole samuti hack seeria austaja emm
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kaiser



Liitunud: 4 Juul 2005
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Laup Juul 09, 2005 04:11    Teema: Vasta viitega

Ma arvan et mulle pole vaja mingit lameimist siia kyll vaja...et nagu vajan nagu ikka abi mitte mingit et mis mulle meeldib ok....Rahu onju
_________________
Viruta paar korda mõõgaga kui ei aita siis :anna jalaga: ja pane jooksu... LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Kolm Juul 13, 2005 15:46    Teema: Vasta viitega

kaiser, kas said abi?
kui ei, siis priva, ma arvan, et ma saaks sind aidata
kuigi lehekülgi enam ei tea, kust sain, peaks mul nad cd`l olemas olema, niisiis saaksin sulle nad kuhugi üles riputada, kui soovi on =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Prospero



Liitunud: 7 Mai 2005
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 13, 2005 22:59    Teema: Vasta viitega

Kaiser vaata pm'i saatsin mitu võimalust kuidas hankida neid osi
_________________
http://www.animenfo.com/myanimedb.php?userid=70420
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 11:56    Teema: Vasta viitega

võiks öelda et Hack Sign on täiesti vaadatav, nende inimeste jaoks kes suudavad jälgida tegelaste vahelist vestlust. No tõesti pole seal actionit, mechasid, kenade kehavormidega noori neide ja misiganes ka mõndade jaoks vajalik on. Taustamuusika Yuki Kajiura poolt on üks õnnestunumaid mis kuulnud olen (mul senimaani OSTd olemas ja kuulan neid tihtilugu). Story küll edeneb suhteliselt aeglaselt, huvitav peaks olema kõigile kes vähemalt teab mis MMORPG (sinna alla käib ka runescape ja muu sodi). Mulle see sari täiesti meeldis, vaatasin ka sinna otsa .Hack\\Liminality ja .Hack\\Dusk (Legend of The Twilight Bracelet).

muidugi inimeste jaoks keda absoluutselt arvutiteemalised asjad ei meeldi jääb selle sarja sisu ja point väga ebahuvitavaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 12:05    Teema: Vasta viitega

Ikkagi, kõige parem on see, kuidas täisvirtuaalset MMORPG-d juhitakse keskmise Playstationi puldiga LaLaLaa
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 01, 2005 12:29    Teema: Vasta viitega

Huvitav, mina jätsin selle seeria just muusika pärast pooleli. Tundus täiesti kohatu ja ei läinud tegevusega kokku. Ka oli taustahelide kujundus väga nõrk. Kuna tegevus toimus virtuaalses mängumaailmas, siis võib seda lugeda taotluslikuks, aga minu jaoks see ei töötanud.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: