OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Golden Boy successor Tenchi Muyo!

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Märts 23, 2005 10:42    Teema: Golden Boy successor Tenchi Muyo! Vasta viitega

Tere

Et siis ükspäev vaatasin Golden Boyd (esimest korda) ja se meeldis mulle hirmsasdi ilgelt pull kuju ja palju nalja :)
Kui selle oav häda oli selles et ta oli tiba lühike[(KOOOHUTAVALT LÜHIKE !!!)mulle meeldiks ikka tsillida nii nö. 26 osa paistel või no ok vähemalt 13 ja sellele 13 peaks kindlasti ka järg tulema]
niih Bunnysmile
Ja seejärel hakkasin ma kammima internetti et leida midagi sarnast ja meeldivat ning jõudsin otsaga Tenchi Muyo ni : T_T

igatahes kui teile meeldis Golden Boy siis peaks te Tenchi Muyo! t armastama samapalavalt või siis veelgi enamgi Kallis Kallis

Ja mis kõigetoredam tal on P A L J U _ O S I ! ! ! (ning erinevaid seeriatsykleid)

igatahes



ja te ei kahetse ...
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 13:54    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
igatahes kui teile meeldis Golden Boy siis peaks te Tenchi Muyo! t armastama samapalavalt või siis veelgi enamgi


Minu jaoks ei ole neil küll mingit erilist sarnasust. Golden Boy meeldis, Tenchi eriti mitte. Kui veel vaataks huvi pärast, siis ehk esimest OVA't ja esimest seeriat, aga siiamaani pole veel huvi tekkinud(ma olen muidu igasuguseid tenchi asju natuke näinud küll, natuke ühte ja natuke teist).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 16:32    Teema: Vasta viitega

ma vaatasin ka seda oav d 'ega se jah ei tea mis asi ei olnud kuid mõtle seda et se ju tehti mingi 96 vist ja kui aus olla siis tenchit on yldse tehtud juba aastast mingi ee 92 vist kuni siiamaani on´nad välja andnud mingi 2 vilmi ja siis hunnik oav sid ja üsna mitu 26 osalist seeriat.


kuid mida ma soovitan alusta Tenchi Muyo! GXP -ga

:wink:
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 16:49    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
kuid mida ma soovitan alusta Tenchi Muyo! GXP -g

mina jälle ei soovita. kui esimene OVA omal ajal isegi meeldis, siis GXP vaatamisest loobusin peale paari osa. minu jaoks jama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2005 08:43    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
c0en kirjutas:
kuid mida ma soovitan alusta Tenchi Muyo! GXP -g

minu jaoks jama.


maitseasi võipolla sulle ei meelding golden boy ka
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2005 15:54    Teema: Vasta viitega

Golden Boy oli muidugi väga hea. Ma vaatan järgi, mida see Tenchi Muyo endast kujutab...
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 08:44    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
c0en:
ma vaatasin ka seda oav d 'ega se jah ei tea mis asi ei olnud kuid mõtle seda et se ju tehti mingi 96 vist


Ma nagu kirjutasin, et kui veel vaataks, siis vaataks OVA ja esimest seeriat. Sest seda GXP'd sai ka kunagi paar osa vaadatud ning peale seda kõrvale jäetud, ei meeldinud. Ja mainin veelkord igaks juhuks(kui sa sellest ka esimese vastuse juures mööda vaatasid) - Goldenboy meeldis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 09:27    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
ma vaatasin ka seda oav d 'ega se jah ei tea mis asi ei olnud kuid mõtle seda et se ju tehti mingi 96 vist ja kui aus olla siis tenchit on yldse tehtud juba aastast mingi ee 92 vist kuni siiamaani on´nad välja andnud mingi 2 vilmi ja siis hunnik oav sid ja üsna mitu 26 osalist seeriat.


Kõigepealt. Õigekiri ei anna häbeneda. Õigekiri on su sõber. Õigekiri tagab selle, et mina vaeseke ei pea kukalt kratsima ja meeleheitlikult su jutust pointi otsima, vaid loen läbi ja kõik on kristallselge.

Näiteks: Vaatasin ka seda OVA ja ei pidanud seda suurimaks asjaks. Siiski, tasuks arvestada et see tehti (vist) aastal 96. Kui aus olla, on Tenchit tehtud juba 92-st aastast, kokku on antud välja 2 filmi, mitu OVA ja paar 26-osalist seeriat.

Kirjeldatud näite muudavad arusaadavaks korralik lauseehitus, suurte algustähtede tarvitamine ja samuti kirjavahemärkide, eriti punktide ja komade tarvitamine. Küsite, et miks vaeva näha? Vastus on tegelikult väga lihtne. Foorumisse postitamise mõte oleks siiski see, et teistega vestelda / mõne asja üle arutada. Selleks, et too õnnestuks, oleks väga kasulik üks pisiasi- et teised saaksid ka sinust aru. Siin tulebki appi sinu sõber grammatika. Korrektne lauseehitus, kirjavahemärgid ja muu selline teeb teistele su teksti lugemise lihtsamaks. Samuti kipub vähemalt minul jääma halb mulje inimesest, kellel puudub elementaarne oskus ennast väljendada.

See selleks. Nüüd teemal:

kui sa väidad, et "ma vaatasin ka seda oav d 'ega se jah ei tea mis asi ei olnud kuid mõtle seda et se ju tehti mingi 96 vist", siis järelikult ka "Golden Boy" ei saa olla eriline kvaliteettoode, sest selle valmimisaastaks oli ju ometi 1995? Nii on ta isegi aasta noorem kui "Muyo" OVA.
PS! Tegelikult on mõlemad 95.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 12:32    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
c0en kirjutas:
ma vaatasin ka seda oav d 'ega se jah ei tea mis asi ei olnud kuid mõtle seda et se ju tehti mingi 96 vist ja kui aus olla siis tenchit on yldse tehtud juba aastast mingi ee 92 vist kuni siiamaani on´nad välja andnud mingi 2 vilmi ja siis hunnik oav sid ja üsna mitu 26 osalist seeriat.


Kõigepealt. Õigekiri ei anna häbeneda. Õigekiri on su sõber. Õigekiri tagab selle, et mina vaeseke ei pea kukalt kratsima ja meeleheitlikult su jutust pointi otsima, vaid loen läbi ja kõik on kristallselge.

Näiteks: Vaatasin ka seda OVA ja ei pidanud seda suurimaks asjaks. Siiski, tasuks arvestada et see tehti (vist) aastal 96. Kui aus olla, on Tenchit tehtud juba 92-st aastast, kokku on antud välja 2 filmi, mitu OVA ja paar 26-osalist seeriat.

Kirjeldatud näite muudavad arusaadavaks korralik lauseehitus, suurte algustähtede tarvitamine ja samuti kirjavahemärkide, eriti punktide ja komade tarvitamine. Küsite, et miks vaeva näha? Vastus on tegelikult väga lihtne. Foorumisse postitamise mõte oleks siiski see, et teistega vestelda / mõne asja üle arutada. Selleks, et too õnnestuks, oleks väga kasulik üks pisiasi- et teised saaksid ka sinust aru. Siin tulebki appi sinu sõber grammatika. Korrektne lauseehitus, kirjavahemärgid ja muu selline teeb teistele su teksti lugemise lihtsamaks. Samuti kipub vähemalt minul jääma halb mulje inimesest, kellel puudub elementaarne oskus ennast väljendada.

See selleks. Nüüd teemal:

kui sa väidad, et "ma vaatasin ka seda oav d 'ega se jah ei tea mis asi ei olnud kuid mõtle seda et se ju tehti mingi 96 vist", siis järelikult ka "Golden Boy" ei saa olla eriline kvaliteettoode, sest selle valmimisaastaks oli ju ometi 1995? Nii on ta isegi aasta noorem kui "Muyo" OVA.
PS! Tegelikult on mõlemad 95.


its

jumal kui targad me oleme ikka

lausa lust
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 13:42    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
jumal kui targad me oleme ikka

ja kas sina ei tahaks natukene seda tarkust endale külge saada? kui mitte niipalju, et hjargi tekstist aru saada, siis vähemalt niipalju, et osata quote'da mõistlikkuse piires, mitte tervet teksti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 14:29    Teema: Vasta viitega

Paneks sis omapoolse kommentaari ka kirja, mis alusel te Tenshi Muyo-t üldes golden boy sucessoriks peate ?
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 29, 2005 14:42    Teema: Vasta viitega

Tuletegija kirjutas:
Paneks sis omapoolse kommentaari ka kirja, mis alusel te Tenshi Muyo-t üldes golden boy sucessoriks peate ?

mina ei pea ja tõenäoliselt ei pea ka teised, seega peaks "te" tähendama viisakat pöördumist c0eni poole? ja tema puhul on asi lihtne: ta leidis Tenchi Muyo peale Goldenboy'd, seega ka jutt successorist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 10:50    Teema: Vasta viitega

its

mingi vaese Tenchi üle käib nyyd niisuur vaidlus
mulle isiklikult GPX pakkus palju nalja ja ootan huviga ka järge

ja

kellele ei meeltind ...psahv... .

ps. te my ass 0.o
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
William



Liitunud: 2 Apr 2005
Postitusi: 14
Asukoht: jõgewa

PostitusPostitatud: Laup Apr 02, 2005 22:46    Teema: Vasta viitega

Ma kujutan ette,et kui golden boy´d 26 seeriat oleks läheks ta arvatavasti pärast 10ndat osa piisavalt üksluiseks,kui mitte öelda igavaks. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 16:42    Teema: Vasta viitega

Minu paremal käel küll igav ei hakkaks Hentai

lol
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: