OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

RahXephon (spoilerid!)

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 19, 2003 12:12    Teema: RahXephon (spoilerid!) Vasta viitega

HOIATUS, SPOILERID!!! KUI POLE RAHXEPHONI NÄINUD, ÄRGE LUGEGE!!!

näe hjarg jõudis minust ette, aga igatahes. nge-d imho küll rahxephon kaugele selja taha ei jäta, sest asi on esiteks liiga sarnane nge-le. kamoon, prillidega paha doktor, salapärased alienid, tiinekast peategelase ja vanema naise suhe (nge-s siiski vist asi päris nii kaugele ei läinud kui rahxephonis). lisaks sellele ka casualties-tase oli sama ning rääkimata sellest, et ayato seal kogu aeg oma probleemide küüsis vintskleb ja et "tema ainsaks eeliseks on, et ta oskab seda suurt robotit juhtida". kus me küll seda enne kuulnud oleme?

nojah, ma olen muidugi paadunud nge fänn ja vaatan kõike selleteemalist eriti kriitilise pilguga (sest kõik sarnane on järgi tegemine imho ja anime standard peaks ikka olema originaalsus).

muidugi animatsioon oli tippklass. eriti esimeses paaris osas, täitsa cowboybeboplik. ja see häälelainete kasutamine relvana oli ka päris hea mõte. aga se oli ka kõik.

tundub lihtsalt, et rah-i tegijad olid ka nge fännid, kes aga polnud selle sarja (lõpuga?) päris rahul ja otsustasid teha "enda nge ainult et parema". imho see neil päris hästi välja ei tulnud.
kuigi vaadatav oli küll. päris igav ei hakanud kordagi. kõige rohkem meeldisid isegi mulle need vahepealsed osad, noh kui ayato seal quoniga kuhugi ära kadus ja siis kui vahepeal seal talv tuli. aga mida edasi lõpu poole, seda rohkem nge-ks läks ja seda halvas mõttes...

ok, sain südamelt ära öeldud :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 19, 2003 14:00    Teema: Vasta viitega

Nohh, alustame...
Prillidega paha doktor- mis otsast ta paha oli?

Salapärased tulnukad- oled sa kindel, et nad tulnukad olid? Kes olid Murianid? Kuidas nad tekkisid? Miks nad Tokyo Jupiteri lõid? Oli see mingi geneetiline mutatsioon? Ära unusta, et näiteks Ayato ja Quon olid ka algselt punaverelised, Asahina arvatavasti ka. Seega tulnukad on vale sõna.

Peategelase ja vanema naise suhe? Hmmm, sa vist ei jälgind asja eriti tähelepanelikult. Vaata asi veel kord üle ja siis tule kommenteerima.

Casualities-tase? Seleta nüüd minule lollikesele see ilusasti lahti, eks?

Ayato ei viskle kogu aeg probleemide küüsis. Eks igaühel tuleb deprekat ette ning küsimusi, et miks ma siin olen ja milleks ma kõlban ja kellele kuradile mind üldse vaja on ja sitta ma sellest plekitünnist juhin. KUID Ayatol ei olnud need probleemid pideval ja olgem ausad- lõppkokkuvõttes jätab Ayato endast palju meeldivama, sümpaatsema ja tervema inimese mulje kui Shinji. Ja see polnud tema ainsaks eeliseks. Poiss oli suht-koht pädev kunstnik ning ütleme nii, et tal oli ka vastassoo seas lööki :p

Mjahh, ka mulle NGE meeldib, kuid minu arvates on RahXephon tunduvalt meeldivam vaadata.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Mr Cinnamon



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 147
Asukoht: Uchuu Senkan Yamato!

PostitusPostitatud: Kolm Märts 19, 2003 15:25    Teema: Vasta viitega

Hmmm... olid omad plussid Rahxephonil ja olid ka omad plussid NGEl...
Rahxephon tundub tõesti kuidagi väga mahatehtud või nii...
aga see-eest meeldivad mulle Rahxhephoni Dolemid rohkem, kui NGE Angelid... kuigi viimane Angel oli jälle vägagi huvitav...

eniveis... ei ütleks ma, et kumbki teisest nii palju parem oleks, mõlemat on tore vaadata, mõlemat oleks vaja vaadata rohkem kui 1 kord.

aga see oli siin nüüd minu tagasihoidlik arvamus...
_________________

Avatar tehtud Mr Cinnamoni poolt, suured tänud talle.
I was a VIP at a Trance party!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2003 13:00    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Nohh, alustame...
Prillidega paha doktor- mis otsast ta paha oli?


no põhimõtteliselt ta oli ikka selle asja taga (selle tuning the world-asja), või noh selle paha lordi käsilane nagu.

Tsiteerin::
Salapärased tulnukad- oled sa kindel, et nad tulnukad olid? Kes olid Murianid? Kuidas nad tekkisid? Miks nad Tokyo Jupiteri lõid? Oli see mingi geneetiline mutatsioon? Ära unusta, et näiteks Ayato ja Quon olid ka algselt punaverelised, Asahina arvatavasti ka. Seega tulnukad on vale sõna.


seda loomulikult, et tegelikult olid nad ikkagi inimesed, aga neid serveeriti kui tulnukaid. ja kui sa nüüd mäletad, siis oli sama teema ka nge angelitega - et lõpuks tuli välja, et tegu oli vaid inimeste erinevate vormidega.

Tsiteerin::
Peategelase ja vanema naise suhe? Hmmm, sa vist ei jälgind asja eriti tähelepanelikult. Vaata asi veel kord üle ja siis tule kommenteerima.


okei okei, see tshikk oli kunagi hallis tiinekaajas ayatosse armunud ja olid "tegelikult" ühevanused, aga lõpptulemus oli ikkagi see, et see naine oli ayatost kümmekond aastat vanem. ja lõpuks oli seal ikka neil päris armastuse-teema ju. või ma eksin?


Tsiteerin::
Casualities-tase? Seleta nüüd minule lollikesele see ilusasti lahti, eks?


casualties - see kui palju inimesi surma saab.

Tsiteerin::
Ayato ei viskle kogu aeg probleemide küüsis. Eks igaühel tuleb deprekat ette ning küsimusi, et miks ma siin olen ja milleks ma kõlban ja kellele kuradile mind üldse vaja on ja sitta ma sellest plekitünnist juhin. KUID Ayatol ei olnud need probleemid pideval ja olgem ausad- lõppkokkuvõttes jätab Ayato endast palju meeldivama, sümpaatsema ja tervema inimese mulje kui Shinji. Ja see polnud tema ainsaks eeliseks. Poiss oli suht-koht pädev kunstnik ning ütleme nii, et tal oli ka vastassoo seas lööki :p


mulle ka üldiselt meeldis ayato nats rohkem kui shinji, viimane oli ikka täielik äpu, kes tegelikult millegagi hakkama ei saanud. siis kui asjad läksid kriitiliseks, siis ju ka tegelikult eva läks berserkiks ja shinji seal eriti sittagi ei teinud. aga ayatol ikka kammib küll, et "kumba poolt ma nüüd toetama peaks, kas sinist või punast" - tõsi, see dilemma on täiesti mõistetav, kuid juba nähtud ja seetõttu minu meelest mõttetu.

Tsiteerin::
Mjahh, ka mulle NGE meeldib, kuid minu arvates on RahXephon tunduvalt meeldivam vaadata.


teostus on parem küll kindlasti. aeg on ju ka edasi läinud. aga minu meelest rahi põhiprobleem ongi see, et sari ei paku midagi uut. kuigi mõnes mõttes oli minu meelest nge ikka parem ka selles mõttes, et asi oli seal karmim. noh panused olid seal ikka päris kõrged ja inglid kütsid tokyot ikka kogu aeg (rääkimata siis evadest) ja lõpuks oli linnast järgi ju ainult kuumaastik. rahis läks alles lõpus õige sõda lahti. ja siis loomulikult muusika, mis nge-s oli peajagu üle suuremast osast teistest omasugustest. imho loomulikult :)

ja siis oli see veel ka 1:1-le, et nagu evas oli angel attack, siis sama moodi oli seal murian attack. et kuskilt out of nowhere ilmusid kollid, keda pidi tapma. nojah, sobis stoorisse, aga nähtud juba ju!

kuigi üldiselt oli rahxephon siiski ikka täitsa vaadatav. asja kallal oli vaeva nähtud ja see paistis välja. kunstiline tase oli kõrge ja see mulle meeldis. _aga ikkagi_...

ja noh muidugi ka see, et nge oli esimene animesari, mida ma nägin, niiet seda head kicki mis ma sealt sain, ei ole just kerge varjutada, eriti veel nge kloonil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2003 14:43    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
no põhimõtteliselt ta oli ikka selle asja taga (selle tuning the world-asja), või noh selle paha lordi käsilane nagu.
Ok, mis otsast see lord Barbem siis paha oli? Teoreetiliselt seisis ta "heade" poolel ju... kuigi eesmärk oli tal sama, mis Murianidel- tuning the world. Kui ma seda veel eesti keeles ka oskaksin öelda... maailma timmimine? häälestamine? Igatahes tundus see olevat heade poolel oleva mehe ja murianide ühisprojekt... või kuidas?

See oligi kusjuures üks asjadest, mis mulle meeldis- head ei olnud lõplikult head ja halvad ei olnud lõplikult halvad. Vahepeal muutus piir nende vahel kuidagi häguseks.

Tsiteerin::
seda loomulikult, et tegelikult olid nad ikkagi inimesed, aga neid serveeriti kui tulnukaid. ja kui sa nüüd mäletad, siis oli sama teema ka nge angelitega - et lõpuks tuli välja, et tegu oli vaid inimeste erinevate vormidega.


Noniii... mismoodi? Millal neid kui tulnukaid serveeriti? Mis osas? Ma nagu mäletan Ayato hämmastust, kui ta esimest korda sinise verega inimesi nägi, kuid tulnukateks ei pidanud neid ei mina ega nähtavasti ka tema. Ja meie mõlema üllatus, kui Ayato ema veri ka siniseks osutus, kuid sellest hoolimata ei kippunud ei mina ega Ayato "tulnukas" kisama ja paaniliselt ringi jooksma. Kusjuures, kui Ayato esmakordselt "Lilya Litovaki" pardale sattus, oli seal arstiabi andmise märgiks tulp, kus jooksid kõrvuti punased ja sinised triibud. Seda märkimaks, et abi antakse nii puna- kui ka siniverelistele inimestele. Rõhk sõnal inimestele.

Mitte kui kunagi pole seal minu arust viidatud sellele, et tegemist võiks olla tulnukatega. Lihtsalt on jäetud meid mõtlema teemal, miks on inimeste veri sinine. Maini veel juurde, et Ayato esmakordsel ilmumisel TERRAsse avastati tema verest mingi MU-faas, mis oleks vist ajapikku tema vere värvi muutnud. Seega füsioloogiline protsess, mitte tulnukad.

Tsiteerin::
okei okei, see tshikk oli kunagi hallis tiinekaajas ayatosse armunud ja olid "tegelikult" ühevanused, aga lõpptulemus oli ikkagi see, et see naine oli ayatost kümmekond aastat vanem. ja lõpuks oli seal ikka neil päris armastuse-teema ju. või ma eksin?


Oli jah. Sellele ma vastu ei vaidle. Haruka oli ikka veel Ayatosse armunud ja minu arust oli see küll üliarmas. Lõppude lõpuks oli ainus põhjus, miks Haruka TERRAsse tööle läks, Ayato. Ning lõpuks oli asi tõesti armastus- mõlemapoolne. Aga hei, kui mingi Ann Nicole Smith võib vanu rikkaid penskareid ära meelitada, miks siis Haruka ei või endast vaid 10 aastat nooremat poissi jahtida. :p Ja üks asi, mida Ayato maailma häälestamisel muutis, oli just see- lõpuks olid nah ühevanused, õnnelikult abielus ja laps kah. Lisa sinna armastuse teemale juurde Mishima Reika ning minu arust on tulemuseks huvitav ja südamlik lugu.

Tsiteerin::
casualties - see kui palju inimesi surma saab.
teostus on parem küll kindlasti. aeg on ju ka edasi läinud. aga minu meelest rahi põhiprobleem ongi see, et sari ei paku midagi uut. kuigi mõnes mõttes oli minu meelest nge ikka parem ka selles mõttes, et asi oli seal karmim. noh panused olid seal ikka päris kõrged ja inglid kütsid tokyot ikka kogu aeg (rääkimata siis evadest) ja lõpuks oli linnast järgi ju ainult kuumaastik. rahis läks alles lõpus õige sõda lahti. ja siis loomulikult muusika, mis nge-s oli peajagu üle suuremast osast teistest omasugustest. imho loomulikult


Ja mis anime teeb heaks see, palju inimesi surma saab? RahXephonis üritati targalt teha ning inimohvreid vältida. Alati see, tõsi, ei õnnestunud. Kuid mulle just meeldis, et laipu palju ei olnud. Mecha- või ka muud lahingud linnas on jaburdus, liig suured purustused. Kui on võimalik see muudmoodi ära ajada, siis minugi poolest. Lisa veel, et Dolemitel polnud RahXephoni vastu mingit muud võimalust ning see oli tegijate taotlus- tegemist oli masinaga, mis pidi maailma häälestama. Lahingutel oli Rahis üldse väiksem osakaal ning rohkem tegeleti tegelaste omavaheliste suhetega- minu jaoks oli see suur pluss.

Muideks, RahXephoni muusika meeldis mulle rohkem. Aga see on jah maitse asi.

Tsiteerin::
aga ayatol ikka kammib küll, et "kumba poolt ma nüüd toetama peaks, kas sinist või punast" - tõsi, see dilemma on täiesti mõistetav, kuid juba nähtud ja seetõttu minu meelest mõttetu.


Mhmh, esimene mechaanime oli vist Gundam, seitsmekümnendate lõpus, seega on neid mechasid nähtud küll ja küll, seega mõttetu? Peale selle polnud dilemmaks mitte "kumba poolt ma toetama peaks", vaid "kes ma olen?". Minu arust jällegi päris huvipakkuv identiteedikriis, mida vürtsitab sini- ja punavereliste vaen ning Ayato arusaamatus, miks just tema? Miks tema on võimeline RahXephoni juhtima?

Ja veel kord- juba see, et poiss mõtleb, kumb ta õieti on, on minu arust värskendav. Pole kindlaid häid ja kindlaid pahasid.

Tsiteerin::
ja siis oli see veel ka 1:1-le, et nagu evas oli angel attack, siis sama moodi oli seal murian attack. et kuskilt out of nowhere ilmusid kollid, keda pidi tapma. nojah, sobis stoorisse, aga nähtud juba ju!


Ja istus 41. aastal Vene piirivalvur, tõmbas rahulikult suitsu ja äkki out of nowhere ilmusid Saksa tangid, keda pidi tapma. Ma ei tea nüüd... ilmusid dolemid äkki TERRA radarite raadiusse, anti häite, RahXephon sõitis välja, tegi murianid maatasa. On ju loogiline? Mis sest, et nähtud. Lihtsalt asi on nii. Ja nad ei ilmunud kurat teab kust, nad pigem jõudsid sinna Tokyo Jupiterist.

Mis sinu arust oleks pidanud asi olema nagu "Dualis", kus üks osapool teatab teisele paar päeva ette, et sellel päeval ja sellel tunnil me ründame? Või kuidas sina seda asja ette kujutad?

Tavaliselt on kaitses olevatel vägedel alati nii, et kõigepealt ilmub vastane, siis hakatakse vastumeetmeid tegema.

Tsiteerin::
ja noh muidugi ka see, et nge oli esimene animesari, mida ma nägin, niiet seda head kicki mis ma sealt sain, ei ole just kerge varjutada, eriti veel nge kloonil.


Ja ma keeldun RahXephonit NGE klooniks kutsuma. Tegemist on siiski piisavalt erinevate animetega, mis mõlemad on nautitavad ja millel on ühiseid jooni. Kuid mis ei ole kloonid.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2003 16:18    Teema: Vasta viitega

.. ja juhtus sinuga pansomon samamoodi nagu paljude muudega, kes RXi vaatamisel muud ei märganud kui et see on NGE kloon, mis tõttu ma kardan et su RXi kogemus suht poolikuna välja kukkus. see on hüpotees muidugi, ning kui NGE tõesti sulle nii sügava mulje jättis on teatud kibestumus RX suhtes arusaadav, kui mitte öelda et paratamatu, sest erinevate sarnasuste ning elementide koosmõjul oli seerias domineeriv atmosfäär ka väga sarnane, nii palju kui siis igaüks mõnes seerias atmosfääri tajub.
kuid, minu silmis jääb RX NGE nö 'paranduseks', täiskasvanum ja parem variant klassikust. Ning miski aimdus ütleb mulle, et sarnaseid seeriaid tuleb veelgi.

ja veel et:

Tsiteerin::
a siis oli see veel ka 1:1-le, et nagu evas oli angel attack, siis sama moodi oli seal murian attack. et kuskilt out of nowhere ilmusid kollid, keda pidi tapma. nojah, sobis stoorisse, aga nähtud juba ju!


'the element of surprise' : ? kuidas sina siis rünnakut ette kujutaksid, nii nagu hjargi järgi Dual'is oli? : )
kuid, sarnasus ilmneb tegelikult selles häiresituatsiooni üldilmes TERRA baasis, samas on see väga standartne ja üldlevinud animetes. thinks me.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 28, 2003 12:32    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ok, mis otsast see lord Barbem siis paha oli? Teoreetiliselt seisis ta "heade" poolel ju... kuigi eesmärk oli tal sama, mis Murianidel- tuning the world. Kui ma seda veel eesti keeles ka oskaksin öelda... maailma timmimine? häälestamine? Igatahes tundus see olevat heade poolel oleva mehe ja murianide ühisprojekt... või kuidas?


no ma arvan et kui maailma häälestamisega kaasneb suure hulga inimelude kaotus, siis on see tegelinski kes selle asja taga on, ikka paha mees. või kuidas?

Tsiteerin::
Noniii... mismoodi? Millal neid kui tulnukaid serveeriti? Mis osas? Ma nagu mäletan Ayato hämmastust, kui ta esimest korda sinise verega inimesi nägi, kuid tulnukateks ei pidanud neid ei mina ega nähtavasti ka


eee... minu meelest seal ikka kohe algusest peale väideti, et tegu on tulnukatega. noh need inimesed, kes jupiterist välja toodi, neid loomulikult peeti inimesteks, aga "vaenlast", ehk siis muriane peeti ju ikka alienideks. vähemalt tavainimeste poolt. tähendab neid suuri kolle, D-sid võimisiganes, neid ju peeti ikka alienideks.

Tsiteerin::
Ja mis anime teeb heaks see, palju inimesi surma saab? RahXephonis üritati targalt teha ning inimohvreid vältida. Alati see, tõsi, ei õnnestunud. Kuid mulle just meeldis, et laipu palju ei olnud. Mecha- või ka muud lahingud linnas on jaburdus, liig suured purustused. Kui on võimalik see


mitte tingimata. see oli lihtsalt ühine joon nende kahe sarja vahel, seda ma tahtsin öelda. ja laipade osas tekkis erinevus tegelt ju alles sarja lõpus, kuna nge-s ju ka sarja keskel inimesi eriti palju surma ei saanud, alles lõpus. linn oli põhiline mis dämmi sai.

Tsiteerin::
tegemist oli masinaga, mis pidi maailma häälestama. Lahingutel oli Rahis üldse väiksem osakaal ning rohkem tegeleti tegelaste omavaheliste suhetega- minu jaoks oli see suur pluss


see on nüüd ilmselt minu kiiks, aga imho kui tegemist on sõjaga, siis on inimestevahelised suhted üsna teisejärgulised (noh esiteks juba selle pärast, et sõduril ei tohiks olla isiksust - sõdur kellel on inimlikud tunded ja suhted, ei ole hea sõdur). selle pärast mulle ka suurem osa sõjafilme mingit muljet ei avalda (kui välja arvata loomulikult sellised asjad nagu apocalypse now ja full metal jacket).

Tsiteerin::
Mhmh, esimene mechaanime oli vist Gundam, seitsmekümnendate lõpus, seega on neid mechasid nähtud küll ja küll, seega mõttetu? Peale selle polnud dilemmaks mitte "kumba poolt ma toetama peaks", vaid "kes ma olen?". Minu arust jällegi päris huvipakkuv identiteedikriis, mida vürtsitab sini- ja punavereliste vaen ning Ayato arusaamatus, miks just tema? Miks tema on võimeline RahXephoni juhtima?


siit me ilmselt jõuamegi probleemi iduni - ka gundam mulle ei meeldi. mõttetu sari imho. isegi pikad filmid olid igavad. olgugi, et sunrise. mechaanimedest ma praktiliselt tunnistangi vaid nge-d ja loomulikult ka hideaki anno teist meistriteost, gunbusterit.

Tsiteerin::
Ja istus 41. aastal Vene piirivalvur, tõmbas rahulikult suitsu ja äkki out of nowhere ilmusid Saksa tangid, keda pidi tapma. Ma ei tea nüüd... ilmusid dolemid äkki TERRA radarite raadiusse, anti häite, RahXephon sõitis välja, tegi murianid maatasa. On ju loogiline? Mis sest, et nähtud. Lihtsalt asi on nii. Ja nad ei ilmunud kurat teab kust, nad pigem jõudsid sinna Tokyo Jupiterist.


einoh, aga on ju teada et nad tokyo jupiterist tulevad, miks ei võinud siis mingeid sensoreid tokyo jupiteri juurde panna ja iga kord kui mõni dolem sealt tuleb, siis oleksid need sensorid teada andnud? mulle jäi aga mulje justkui need dolemid oleksid iga kord kuratteabkust välja ilmunud.

Tsiteerin::
Ja ma keeldun RahXephonit NGE klooniks kutsuma. Tegemist on siiski piisavalt erinevate animetega, mis mõlemad on nautitavad ja millel on ühiseid jooni. Kuid mis ei ole kloonid.


ei kusjuures ma ütlen, kui välja arvata see, et asi minu jaoks nge kloon oli, siis oli see ikkagi suht-vaadatav kloon. dualit näiteks ma lõpuni vaadata ei viitsinud, kuigi kohati päris naljakas oli. rah aga oli piisavalt kõrge kunstilise tasemega ja see mulle meeldis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2003 13:27    Teema: Vasta viitega

pansomon kirjutas:
no ma arvan et kui maailma häälestamisega kaasneb suure hulga inimelude kaotus, siis on see tegelinski kes selle asja taga on, ikka paha mees. või kuidas?


Kuigi lõpus tundusid kõik olevat elu ja tervise juures... Kummaline, kummaline... Muideks, siis RahXephonis vaid pahad rändasidki ringi.

Tsiteerin::
eee... minu meelest seal ikka kohe algusest peale väideti, et tegu on tulnukatega. noh need inimesed, kes jupiterist välja toodi, neid loomulikult peeti inimesteks, aga "vaenlast", ehk siis muriane peeti ju ikka alienideks. vähemalt tavainimeste poolt. tähendab neid suuri kolle, D-sid võimisiganes, neid ju peeti ikka alienideks.


Väljendid "minu meelest" ei kõlba kassi saba allagi. Näited, noormees, näited. Vaat siis ma vast juba usuksin, kui väidaksid, et näe, 7. osa 14. minutil Megumi läks näost valgeks ja hakkas "tulnukad, tulnukad!!!" kisama. Praegu on vaid igav liiv ja tühi väli

Tsiteerin::
see on nüüd ilmselt minu kiiks, aga imho kui tegemist on sõjaga, siis on inimestevahelised suhted üsna teisejärgulised (noh esiteks juba selle pärast, et sõduril ei tohiks olla isiksust - sõdur kellel on inimlikud tunded ja suhted, ei ole hea sõdur). selle pärast mulle ka suurem osa sõjafilme mingit muljet ei avalda (kui välja arvata loomulikult sellised asjad nagu apocalypse now ja full metal jacket).


Muideks, sinu teksti järgi tuleb nüüd välja, et ei Apocalypses ega FMJs pole sõduritel tundeid, mõtteid ega midagi. Muideks, ainus võimalus, et sõduritel isiksust pole, on kasutada masinsõdureid.

Tsiteerin::
einoh, aga on ju teada et nad tokyo jupiterist tulevad, miks ei võinud siis mingeid sensoreid tokyo jupiteri juurde panna ja iga kord kui mõni dolem sealt tuleb, siis oleksid need sensorid teada andnud? mulle jäi aga mulje justkui need dolemid oleksid iga kord kuratteabkust välja ilmunud.


Mina ei tea, mismoodi see nende radarisüsteem oli välja ehitatud või kust/kuidas täpselt dolemid Jupiterist välja ronisid. Sina ka mitte. Kusjuures, TERRA oli peamiselt uurimisasutus, mitte sõjaväeline organisatsioon. Lihtsalt nad olid võimelised end kaitsma ja nendel sattus olema üks RahXephon.

Ahh, vahet pole, ma ei viitsi praegu rohkem kirjutada.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2003 17:54    Teema: Vasta viitega

minu arust oli see anime keskklassi.Animatsioon oli hea aga süzee ei läinud mulle üldse peale, vb sellepärast, et ma olin ainult 3 osa ära vaadnaud aga siiski,minu meelest peab hea mulje jätma anime algus,muidugi ülejäänud osad ka.Mis mulle meeldis oli RahXephon
soundtrack mis anime alguses oli.Hästi sobitatud :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Märts 06, 2011 17:31    Teema: Vasta viitega

Kaevan 8 aastast teemat aga.. Vaatasin selle hiljuti ära ja päris hea oli, kuigi NGE'st "inspireeritud" oli see kindlalt. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: