OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

olx abi vaja uue anime ocimisel:S

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 18, 2005 21:29    Teema: olx abi vaja uue anime ocimisel:S Vasta viitega

et ma nagu tahax vaadata mingisugust animet mis oleks dbz,naruto ja shaman king sarnased :P ei ole kyll eriti t2pselt 6eldud mida tahan aga kui teate m6nda sellist ''sarnast'' siis andke teada :wink:
ette t2nades!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 18, 2005 22:41    Teema: Re: olx abi vaja uue anime ocimisel:S Vasta viitega

nosferatu kirjutas:
et ma nagu tahax vaadata mingisugust animet mis oleks dbz,naruto ja shaman king sarnased :P ei ole kyll eriti t2pselt 6eldud mida tahan aga kui teate m6nda sellist ''sarnast'' siis andke teada :wink:
ette t2nades!

mmm.. flame of recca, hunter x hunter, konjiki no gash bell, one piece võiksid vist kvalifitseeruda. rohkem pähe ei tule.

lisa: yu yu hakusho ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2005 13:03    Teema: Re: olx abi vaja uue anime ocimisel:S Vasta viitega

nosferatu kirjutas:
et ma nagu tahax vaadata mingisugust animet mis oleks dbz,naruto ja shaman king sarnased :P ei ole kyll eriti t2pselt 6eldud mida tahan aga kui teate m6nda sellist ''sarnast'' siis andke teada :wink:
ette t2nades!


anime-planet.com on sellisel juhul päris kasulik asi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: