OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tulevane Omaloomingufoorum
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 28, 2004 20:32    Teema: Tulevane Omaloomingufoorum Vasta viitega

Siia teemasse paluks küsimused ja muu tulevase omaloomingufoorumiga seoses. Lisaks panen siia mõned uudised kah üles, mis seda puudutavad.

Foorumi nimeks sai meeskonnapoolt hääletatud Riiul
Foorumi aadress: hetkel veel ei avalikusta, kuna foorum pole valmis
Teema: teemaks siis omalooming, kui mitte üleüldine. Välja jääb kõik kirjandusega seonduv. Selle jaoks on juba olemas http://www.poogen.ee Täpsem info järgneb tulevikus Happybunny


28.12.04
Foorumi jaoks on server leitud. Tekkis ainult väikene probleem. Nimelt on asi rahas. Peale jõule on enamikel tegijatest rahakottides ainult koid :/ Et foorumit kiiremini püsti saasa, võiksid need, kellel omaloomingufoorum vastu huvi ja tahaksid aidata, annetada 10-20.- Suurem summa on muidugi alati teretulnud. Muidugi tegijad panevad ise ka raha alla, aga abi kulub alati ära.

Raha annetada:
Kaia Jallai
10010321422017
Eesti Ühispank

selgituseks: annetus foorumile vms :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Kolm Dets 29, 2004 14:26). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cored



Liitunud: 6 Juul 2003
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 10:42    Teema: Vasta viitega

Genky: Kas sa seletaksid täpsemalt mis konfiguratsiooniga uue foorumi server tuleb. Kas üürite kuskilt zone.ee-st või panete niisama kellegi püsika otsa mingi linuxi boxi?

Zonest üürimisel oli ainult vist mingi 100 Kr. kuus.
Aga seda peate tasuma iga kuu. Esimesed paar kuud võibolla et saate korjandustega raha kokku kuid edaspidi vaevalt keegi nõustub midagi maksma.
Ei ole ju veel teada kas sellest foorumist asja ka saab. Milline sealne õhkkond kujuneb ja kui tasemel on moderaatorid.
Mulle igatahes tundub et sellise läbimõtlemata eelarvega projekt läheb varsti hingusele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DDF



Liitunud: 29 Nov 2003
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 13:34    Teema: Vasta viitega

Kuumaksu meil ei tule. Tuleb aastamaks 200 Kr. Mudu kuumaksudega läheks liiga palju raha. Ja mudugi me ei üüri sellises kulukas kohas nagu zone.ee. On ka odavamaid kohti. Ja foorumist saab asja. Tuleb kindlasti sõbralik õhkkond. *pahad hinged eemale* . Moderaatorid on tasemel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 13:40    Teema: Vasta viitega

No tralallalaaa! Ja te ei suuda leida seda kahte sotti? Kellelgi ei olnud piisavalt tervet mõistust, et natuke raha kõrvale panna või paar õlut vähem sisse kallata?

Mul on tunne, et Coredil on õigus. Kui juba alguses on sellised olematud probleemid, siis sellest projektist head nahka ei tule...

Viige Xini pudelid ära, for crying out loud! :P
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 13:45    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
No tralallalaaa! Ja te ei suuda leida seda kahte sotti? Kellelgi ei olnud piisavalt tervet mõistust, et natuke raha kõrvale panna või paar õlut vähem sisse kallata?

Mul on tunne, et Coredil on õigus. Kui juba alguses on sellised olematud probleemid, siis sellest projektist head nahka ei tule...

Viige Xini pudelid ära, for crying out loud! :P

200.- ei ole palju raha ja me saame selle nii või naa kokku. Asi on lihtsalt selles, et kiiremini saaks. Mõni inimene pole tööinimene, ja know. Me pole kellelgi käskinud maksta. Lihtsalt palume. Minu jaoks isiklikult on 200.- suur raha. Ma ei saaks seda kuuga ka ära maksta.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 13:48    Teema: Vasta viitega

Kui tahad kiiresti raha saada, tuleb see kusagil laenata :P
Mitte foorumis nuiata.

Muideks, väike infojupike. Enamik tööinimesi saab palka vaid kord kuus ja palgaga samal ajal ronivad postkasti sellised toredad asjad nagu arved.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 13:55    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Kui tahad kiiresti raha saada, tuleb see kusagil laenata :P
Mitte foorumis nuiata.

Muideks, väike infojupike. Enamik tööinimesi saab palka vaid kord kuus ja palgaga samal ajal ronivad postkasti sellised toredad asjad nagu arved.

Võlg on võõra oma ( vms )
hjarg, kui sa ei taha annetada, siis palun. Keegi ei käse. Ma lihtsalt küsisin nendelt, kellel võibolla pakuks huvi omaloomingufoorumi kiirem ülessaamine.

arvete kohta niipalju, et igaüks ise teab kui suure arve ta endale teeb. tööta inimene ei saa üldse raha.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:01    Teema: Vasta viitega

Puust ette ja punaseks.
Kui on kiiresti vaja ja kui on kindel, et selle raha saab hiljem kokku:

Sa tegeled baka kokkutulekuga. Seega, kuna 13 inimest on hetkel maksunud ja ettemaks oli 1000 eeku, siis peaks sul olema veel ca 1,6 k vaba raha. Kui sa midagi veel ostnud ei ole, kuid enamik peaks alles olema ja ootama tasumist. On kiiresti heaks eesmärgiks raha vaja: eemaldad sealt 200 sotti ja paned enne kokkutulekut tagasi nagu tubli laps kunagi. Probleem lahendatud.

Lihtsalt, vabanda, aga kui sa veel enne riiuli alustamist tuled selleks raha kerjama, jätab see väga halva mulje. Vähemalt minule.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:06    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Puust ette ja punaseks.
Kui on kiiresti vaja ja kui on kindel, et selle raha saab hiljem kokku:

Sa tegeled baka kokkutulekuga. Seega, kuna 13 inimest on hetkel maksunud ja ettemaks oli 1000 eeku, siis peaks sul olema veel ca 1,6 k vaba raha. Kui sa midagi veel ostnud ei ole, kuid enamik peaks alles olema ja ootama tasumist. On kiiresti heaks eesmärgiks raha vaja: eemaldad sealt 200 sotti ja paned enne kokkutulekut tagasi nagu tubli laps kunagi. Probleem lahendatud.

Lihtsalt, vabanda, aga kui sa veel enne riiuli alustamist tuled selleks raha kerjama, jätab see väga halva mulje. Vähemalt minule.

ma ei võta kokkutuleku rahast mitte kui midagi. selge? see on kokkutuleku raha. kuda sa sellele mõttele üldse tulid?

ma ei tulnud siia kerjama vaid küsima, ega keegi aidata taha. kas selles on midagi viga?
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DDF



Liitunud: 29 Nov 2003
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:08    Teema: Vasta viitega

hjarg sulle jätavad kõik väga halve mulje nii, et ma arvan sellega meil probleemi ei tule. Ja milleks peaksime sealt võtma? Rahvas võiks ka oma panuse anda. Ja mida sa siin veel vingud? Köhi nuts välja LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:12    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
ma ei võta kokkutuleku rahast mitte kui midagi. selge? see on kokkutuleku raha. kuda sa sellele mõttele üldse tulid?

ma ei tulnud siia kerjama vaid küsima, ega keegi aidata taha. kas selles on midagi viga?


Jeesus. Paindlik majandamine on selle asja nimi. Kui hetkel ühes hunnikus raha ei ole, võtad teisest hunnikust. Hoolitsedes loomulikult selle eest, et see teine hunnik pärast sama suur oli kui alguses. Ehk siis: kui oled kindel, et sa suudad selle raha kokkutuleku ajaks tagasi panna, pole selle rahahunniku kallale minekus mitte kui midagi halba. Samas on su probleemid väga lihtsalt lahendatud. Kuni see rahahunnik ok kokkutuleku ajaks täpselt nii suur, kui see peab olema, probleeme ju pole... Ainult selle asemel, et kasutult sinu pangaarvel konutada, tegi ta vahepeal midagi head.

Ja nagu ma ütlesin, kerjamine või abipalumine, vahet pole. Minule jätab see halva mulje, kui inimesed ei suuda isegi niipaljukest ette planeerida.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:16    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
genky kirjutas:
ma ei võta kokkutuleku rahast mitte kui midagi. selge? see on kokkutuleku raha. kuda sa sellele mõttele üldse tulid?

ma ei tulnud siia kerjama vaid küsima, ega keegi aidata taha. kas selles on midagi viga?


Jeesus. Paindlik majandamine on selle asja nimi. Kui hetkel ühes hunnikus raha ei ole, võtad teisest hunnikust. Hoolitsedes loomulikult selle eest, et see teine hunnik pärast sama suur oli kui alguses. Ehk siis: kui oled kindel, et sa suudad selle raha kokkutuleku ajaks tagasi panna, pole selle rahahunniku kallale minekus mitte kui midagi halba. Samas on su probleemid väga lihtsalt lahendatud. Kuni see rahahunnik ok kokkutuleku ajaks täpselt nii suur, kui see peab olema, probleeme ju pole... Ainult selle asemel, et kasutult sinu pangaarvel konutada, tegi ta vahepeal midagi head.

Ja nagu ma ütlesin, kerjamine või abipalumine, vahet pole. Minule jätab see halva mulje, kui inimesed ei suuda isegi niipaljukest ette planeerida.

ma pole üldse kindel, et ma selle raha selleks ajaks saan.
kerjamisel ja abi palumisel on vahe sees. inimene, kes on vaene, läheb kerjab tänaval. Need, kes vajavad abi millgagi, need aluvad annetust. Võta kasvõi näiteks see tsunaamiohvrite asi. Punane Rist palub ka annetusi, et aidata, kas see on kerjamine?
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:19    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kui tahad kiiresti raha saada, tuleb see kusagil laenata
Mitte foorumis nuiata.

Muideks, väike infojupike. Enamik tööinimesi saab palka vaid kord kuus ja palgaga samal ajal ronivad postkasti sellised toredad asjad nagu arved.


minu arvates pole selles küll midagi halba kui "eest esimeses animeportaalis" palub keegi abi mõne teise animeteemalise lehe teostamiseks. veidike julm on seda kerjamieks/nuiamiseks nimetada.

ja hjarg kui sa ise pead paarikümne krooni annetamist paljuks või ebavajalikuks, siis ära lihtsalt tee seda. nõme on hakata seda üritust naeruvääristama.

ja need igast "infojupikesed" on ajapikku ikka väga haigeks muutunud. tänks et õpetad meile elutarkusi ja ma tõepoolest ei teadnudki et enamus inimesi saavad palka kord kuus jne. ma jään alatiseks siia foorumisse neid pisikesi hjargi pärleid püüdma
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:27    Teema: Vasta viitega

Kas teile ei tundu, et natuke kohatu on võrrelda loodusõnnetuse tagajärjel kodutuks jäänud inimesi ja juba enne algust rahaprobleemides siplevat foorumihakatist? Üks on katastroof ja teine olematu probleem.

Ja Kammerer, tõesti, keegi ei sunni sind vaesekest ju siin olema. Palun, see on vaba maa ja foorumeid on nii Eestis kui ka maailmas enam kui küll. Kui sulle mina ei meeldi, ei ole see minu probleem...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
DDF



Liitunud: 29 Nov 2003
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:29    Teema: Vasta viitega

Nojah hjarg. Vaatame nüüd üle kuidas me küsime raha.
1. Kes tahab see annab. (see pole kerjamine)
2. Palun andke raha meile. (see on juba kerjamine)
Ega me ei käsi teil annetada, lihtsalt see annab kes tahab ja kui sina ei soovi annetada hjarg, võiksid vait olla selle koha pealt ehk. Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:33    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Kas teile ei tundu, et natuke kohatu on võrrelda loodusõnnetuse tagajärjel kodutuks jäänud inimesi ja juba enne algust rahaprobleemides siplevat foorumihakatist? Üks on katastroof ja teine olematu probleem.

Ma ei võrreldnud loodusõnnetust ja foorumit vaid mõtet. Kumbki pole kerjamine vaid palutakse abi. Kerjamine ja annetuse palumine on kaks erinvat asja
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:34    Teema: Vasta viitega

Hmm, kerjamine. Istub kerjus tänavanurgal. Kes tahab, see annab talle raha. Kes ei taha, see ei anna.

Teine võimalus: tuleb ligi, et näe, "bussipileti jaoks jääb rahast puudu, anna viiekas" või "noormees, leivarahast jääb puudu, hea inimene, aita" või "näe, foorumi jaoks jääb raha puudu, olge head ja aidake".

Teie vahe? Kas tänaval või foorumis...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:37    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ja Kammerer, tõesti, keegi ei sunni sind vaesekest ju siin olema. Palun, see on vaba maa ja foorumeid on nii Eestis kui ka maailmas enam kui küll. Kui sulle mina ei meeldi, ei ole see minu probleem...


keegi ei olegi seda sinu probleemiks teinud. ja mul ei ole sinu vastu midagi, sa räägid lihtsalt vahel nii mõttetut juttu. aga selle elab tavaliselt üle, sest siis foorumis on palju toredaid inimesi.

olgu annetus uue hingamisaparaadi, hukkunute, foorumi või hulkuvate koerta jaoks - annetus jääb ikkagi annetuseks ja täielikult vabatahtlikuks.

Tsiteerin::
Hmm, kerjamine. Istub kerjus tänavanurgal. Kes tahab, see annab talle raha. Kes ei taha, see ei anna.

Teine võimalus: tuleb ligi, et näe, "bussipileti jaoks jääb rahast puudu, anna viiekas" või "noormees, leivarahast jääb puudu, hea inimene, aita" või "näe, foorumi jaoks jääb raha puudu, olge head ja aidake".

Teie vahe? Kas tänaval või foorumis...


issand. kerjamine on see, kui keegi pisar silamnurgas tuleb ja palub raha. nt siis kas leiva või millegi jaoks, et ta ise kõhu täis saaks. aga foorum on midagi millest nii mõnedki meist huvitatud on. seda tehakse seega nii minu ja ka paljude teiste jaoks kes siis foorumis on. kui meie anname selle jaoks raha, siis seda kutsutakse oma panuse andmiseks millegi toreda saavutamiseks.

kui sul endal riiulist sooja ega külma ei ole, siis on see sinu probleem. ja ma kordan keegi ei sunni sind ju annetama. ei tasu alati kõige suhtes nii negatiivne olla - sellega ei jõua ju kuhugi.


Viimati muutis seda kammerer (Kolm Dets 29, 2004 14:42). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DDF



Liitunud: 29 Nov 2003
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:40    Teema: Vasta viitega

Irw, tänaval oleks ikka palun anneta. Siin foorumis pole. See oleneb kuidas küsime. Sul on midagi meie vastu või mis? Mulle tundub, et sinu vingumine otsa ei saa. Aga hoiame teemat puhtama, kui on soov edasi vinguda sellel teemal siis võid alati pm'ida mulle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 14:43    Teema: Vasta viitega

Ma arvan ka midagi.

1. Sellel teemal on õigus olla selles foorumis, samaväärselt teiste teemadega, kuna puudutab mitmete baka.ee kasutajate jaoks huvitavat valdkonda.

2. Kui Riiul ootab annetusi, siis oleks viisakas anda detailne ülevaade sellest, mida, kus ja millistel tingimustel kogunenud rahaga tegema hakatakse, lühidalt, mida annetajad oma raha eest oodata võivad. Praegune jutt on natuke liiga ähmane, paluks veidi täpsemalt kui "serveriruumi aastamaksu jaoks" - kas firma või hoopis eraisik, kui palju ruumi selle eest saab, mis võimalused tulevastel kasutajatel selle ruumi suhtes on, millised on garantiid, et server ühel hetkel lihtsalt poodi kinni ei pane jms. Kui kõik tehtaks oma vahenditest, ei peaks sellest kõigest aru andma, aga kui kellegi kolmanda raha on mängus, on lugu teine.

3. Ma ei mõista, miks te kenal talveajal nii sapised olete kõik? Üks selgitab üleolevalt elutõdesid, teine pingutab, et näidata iroonia meistriklassi... Masendav lugemine! Võib-olla ma pean alkoholist olenemata ikkagi kokkutuleku ajal lumehanges magama, kui toas sellised sõdalased karvupidi kokku lähevad? ???
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Kolm Dets 29, 2004 14:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: