OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

GITS manga

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 11, 2004 23:05    Teema: GITS manga Vasta viitega

et kust ma selle endale soetada saaksin?

film jättis sügava mulje, kuna küberpunk on südamelähedane. eriti see pikk stseen tokio linnaelust kawaii muusikaga taustal - lõpetades nende mannekeenidega vitriinil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 10:57    Teema: Vasta viitega

Valiku võimalusi.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 13:14    Teema: Re: GITS manga Vasta viitega

kammerer kirjutas:
et kust ma selle endale soetada saaksin?

film jättis sügava mulje, kuna küberpunk on südamelähedane. eriti see pikk stseen tokio linnaelust kawaii muusikaga taustal - lõpetades nende mannekeenidega vitriinil.


manga on muidugi pisut teisest ooperist. märksa enam vürtsitatud huumori, seksi ja mõtiskeludega. soovitan soojalt ka GITS2 - Man-machine interface'i.

filmid on mõlemad muidugi ka super :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 15:37    Teema: Vasta viitega

mhmh.
vaatasin just hiljuti ka teise osa ära. suu vajus lahti kohati. ikka äärmiselt ilusti joonistatud. lugu oli ka väga hea. see "help me" sosistavad nukud olid mõtlema panevad ja kuskilt olen ka kõrva taha pannud, et jaapanis usutakse nukkudel hinged oelvat. võrreldes esimese osaga oli see muidugi ka märksa keerukam ja raskemini jälgitav. peangi seda uuesti vaatama, et asjast täit ettekujutust saada :P

lähiajal peaksid mangad ka kohale jõudma. seks, huumor, vägivald ja mõtsikelud ongi ühelt healt mangalt ootuspärased Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 18, 2004 15:21    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
mhmh.
võrreldes esimese osaga oli see muidugi ka märksa keerukam ja raskemini jälgitav. peangi seda uuesti vaatama, et asjast täit ettekujutust saada :P

lähiajal peaksid mangad ka kohale jõudma. seks, huumor, vägivald ja mõtsikelud ongi ühelt healt mangalt ootuspärased Happybunny


hmm... ma ei tea, ma ei ütleks, et keerukam ja raskemini jälgitav oli. tõsi, sellist kvootimist jms mõtisklemist oli küll rohkem, aga esimese osa plot oli ikka tõsiselt keeruline minu meelest. mul võttis ikka 3-4 korda aega enne kui päris täpselt aru sain mis seal toimus (eriti arvestades, et Oshii ei hoolinud eriti mise-en-scenest :) st oli üksjagu teemaarendusi ja asju, mis põhiplotiga kuidagi seotud ei olnud).

teise osa plot oli minu meelest küll kergemini järgitav, st esimese korraga sai ikka enam-vähem kõigele pihta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 20:58    Teema: Vasta viitega

ole nüüd. esimene osa oli action pmst. koos mõne kohaga, mis on vaja meelde jätta juhul kui sa kavatsed veel kunagi küberpungiga kokku puutuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 22:01    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
seks, huumor, vägivald ja mõtsikelud ongi ühelt healt mangalt ootuspärased Happybunny

see juba sinu maitse asi, kui sa ilma nendeta mangat heaks ei saa pidada, aga ma ei saa aru kuskohast te pansomoniga GitS'i mangast (esimesest) seda seksi leiate? USA versioonist on isegi need paar lehte, kus paljaid naisi näidati, olematuks tsenseeritud.
Tsiteerin::
ole nüüd. esimene osa oli action pmst. koos mõne kohaga, mis on vaja meelde jätta juhul kui sa kavatsed veel kunagi küberpungiga kokku puutuda.

rääkides filmidest, siis teises oli minu arust vee sogamist rohkem, st filmi tõesti raskem jälgida ja üksikasjadest aru saada, aga plot ei olnud küll midagi niiväga raskesti arusaadavat. ja esimene film igaljuhul pmst action ei ole. minu arust sisaldab rohkem mangat ja sügavama storiga ning rohkem mõtlema panev kui teine, mis paistab olevat esimese manga 6-nda osa järgi olevat tehtud. vähemalt põhiplot.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 22:59    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
see juba sinu maitse asi, kui sa ilma nendeta mangat heaks ei saa pidada, aga ma ei saa aru kuskohast te pansomoniga GitS'i mangast (esimesest) seda seksi leiate? USA versioonist on isegi need paar lehte, kus paljaid naisi näidati, olematuks tsenseeritud.


jep on küll ja maitse üle teatavasti ei vaielda. mina ei olegi sealt veel seksi leidnud, sest nagu ma mainisin jõudis see mulle alles hiljuti kohale.

Tsiteerin::
ja esimene film igaljuhul pmst action ei ole. minu arust sisaldab rohkem mangat ja sügavama storiga ning rohkem mõtlema panev kui teine, mis paistab olevat esimese manga 6-nda osa järgi olevat tehtud. vähemalt põhiplot.


minu arvates ei ole stoori küll eriti sügav. otsad tõmmatakse kinni ja kusanagi ja puppet masteri vahelises dialoogis seletati kõik enam vähem ära. vähemalt teooria pandi paika.
mõtlema panev aga küll - segaseks teevad ta minu arvates nüansid nagu kusanagi teisik ja see koer plakatitel ja need mannekeenid vitriinil jne. põhiteemast kaldutakse ikka kohati mõnusalt kõrvale.

see on taaskord puhtalt minu arvamus ma ütlen igaks juhuks ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Teis Dets 21, 2004 12:06    Teema: Vasta viitega

imho jäädakse nii teises, kui esimeses filmis ikka keskse teema juurde.
teine osa oli graafika poole pealt küll nagu rohkem WOW.
kui mõttega vaadata ja süveneda ei ole filmi "arusaamises" küll midagi rasket :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 21, 2004 16:11    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

see juba sinu maitse asi, kui sa ilma nendeta mangat heaks ei saa pidada, aga ma ei saa aru kuskohast te pansomoniga GitS'i mangast (esimesest) seda seksi leiate? USA versioonist on isegi need paar lehte, kus paljaid naisi näidati, olematuks tsenseeritud.
rääkides filmidest, siis teises oli minu arust vee sogamist rohkem, st filmi tõesti raskem jälgida ja üksikasjadest aru saada, aga plot ei olnud küll midagi niiväga raskesti arusaadavat. ja esimene film igaljuhul pmst action ei ole. minu arust sisaldab rohkem mangat ja sügavama storiga ning rohkem mõtlema panev kui teine, mis paistab olevat esimese manga 6-nda osa järgi olevat tehtud. vähemalt põhiplot.


ei, ega seal ohtralt jah seda seksi ei olnud, aga temaatika oli siiski olemas. seksnukud ja major vallatlemas jne. märksa rohkem kui filmis.
filmi esimene osa ei ole kindlasti action, ega ka teine kui nii võtta. sellega nõustun, et teise osa plot oli lihtsam kuid detaile oli raskem jälgida. ja kui järgi mõelda, siis esimene oli diibim ka ikka. aga no eks see ole juba pisut maitse asi. sest esimesel oli ka sügavust ikka täitsa piisavalt. ja kunstiline tase oli muidugi klass omaette.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: